Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 19:42   #2001
Bochum, DYF

Wiplash is offline  
Old 14.07.2010., 19:49   #2002
Jesu ovi novi pušteni u prodaju? Kolika im je cijena? I gdje ih ima za kupiti (zg)?


Wiplash is offline  
Old 14.07.2010., 20:09   #2003
Koliko ja znam, nisu odobreni od strane Hajduka. Vjerojatno to ni neće bit dres, bit će tu nekakvih izmjena
Ono is offline  
Old 14.07.2010., 20:14   #2004
Odobreni su za jesenski dio sezone i mislim da su pušteni u prodaju! Čak će i večeras nastupiti u njima protiv HSV-a. Kasnije će dres mijenjati, tako da će biti čak 4 verzije jubilarnog dresa
Wiplash is offline  
Old 14.07.2010., 23:00   #2005
Quote:
Wiplash kaže: Pogledaj post
Odobreni su za jesenski dio sezone i mislim da su pušteni u prodaju! Čak će i večeras nastupiti u njima protiv HSV-a. Kasnije će dres mijenjati, tako da će biti čak 4 verzije jubilarnog dresa
I ja sam slušal vijesti , dres je pušten u prodaju, ali ima gramatičku grešku negdje u tekstu pjesme i kao stari grb, al cijeli taj kontingent već proizvedenih dresova bit će u prodaji i igrači će igrati u njima ove kalendarske godine, a sljedeće u novijoj verziji. Inače, da sam navijač Hajduka, sad bi bio u nedoumici ok dresa. Kupio bih ga sigurno (e da nije Hajduk i u stvarnosti bih razmislio, koliko mi se sviđa ), ali kupiti ovaj sada s gramatičkom greškom i starim grbom, ili novi bez greške ali s onim smećem od jubilarnog logoa? Bliži sam prvoj opciji, kao, vjerujem, i većina navijača Hajduka.
Uz to, sad kad vidim dres, već vidim tko je najviše "oduševljen" njime: sponzori koji se jedva vide i ovako na slici, a kad će biti slike igrača s tekme neće se uopće vidjeti; i komentatori koji će tek nakon prenošenja hajdukove tekme shvatiti koliko su Nikeovi dresovi repke s rupicama u plavim brojevima zakon

A inače, pošto mi nemamo tu sreću da nosimo Umbro, evo malo za svršavanje kad nitko ne vidi uz Dinamov tailored by Umbro, u nekoj drugoj dimenziji

__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 14.07.2010., 23:02   #2006
Inter ima najbolji dres ikad. budu zbunjivali protivnike.
Veko32 is offline  
Old 14.07.2010., 23:03   #2007
Quote:
Wiplash kaže: Pogledaj post
Jesu ovi novi pušteni u prodaju? Kolika im je cijena? I gdje ih ima za kupiti (zg)?
U prodaju pušteni jesu, cijena ne znam, 400-500 kuna, a u Zagrebu ih sigurno nema za kupiti
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 14.07.2010., 23:24   #2008
ovaj od hajduka izgleda fenomenalno. wiplash stavi ak mozes od evertona gostujuci.cista pederska kombinacija boja. katastrofa ziva
silhofn is offline  
Old 15.07.2010., 01:17   #2009
Quote:
silhofn kaže: Pogledaj post
ovaj od hajduka izgleda fenomenalno. wiplash stavi ak mozes od evertona gostujuci.cista pederska kombinacija boja. katastrofa ziva
Stavio sam ga već ranije samo neznam dal tu ili na premiership topik
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 15.07.2010., 06:47   #2010
Liverpool novi sponzor, bye, bye Carlsberg



gostujući



europski

Kruegerr is offline  
Old 15.07.2010., 10:33   #2011
https://www.forum.hr/showpost.php?p=27034942&postcount=1479

ovo su Evertonovi dresovi za sljedeću sezonu
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 15.07.2010., 10:47   #2012
Fulham


Sheffield United
Imran is offline  
Old 15.07.2010., 10:57   #2013

Celtic gostujući
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 15.07.2010., 11:21   #2014
Quote:
Kruegerr kaže: Pogledaj post
Liverpool novi sponzor, bye, bye Carlsberg



gostujući



europski

Treća kombinacija mi je bolja lani nego ova.Od sva 3 bijeli mi je najbolji
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 15.07.2010., 12:06   #2015
http://store.manutd.com/stores/manut...aunch_order_AL
mar.from.ri is offline  
Old 15.07.2010., 12:30   #2016
kak lampard kaze baj baj carslberg. smrc. svaka cast adidasu. klasika i jednostavnost. i prodavat ce se.
silhofn is offline  
Old 15.07.2010., 12:35   #2017
Quote:
silhofn kaže: Pogledaj post
kak lampard kaze baj baj carslberg. smrc. svaka cast adidasu. klasika i jednostavnost. i prodavat ce se.
Pa vjerujem da hoće budući da skupljam dresove a njihov još nemam iako sam lani bio vrlo blizu crne varijante.Možda uzmem bijeli od ove sezone.
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 15.07.2010., 12:53   #2018
Iako ovi brojevi na leđima su za europu? U premu svi imaju iste i ne izgledaju tak, osim ako nisu promjenili.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 15.07.2010., 13:01   #2019


Golmanski domaći
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 15.07.2010., 13:09   #2020


Birmingham neznamdal je već netko stavio.Nisam našo bolju sliku
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.