Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2014., 18:46   #541
Pozdrav svima, ovako prije 2 dana mi se na čelu pojavila rupica.. izgleda kao ožiljak od akne ili tako nešto.. Dosta je velika, oko 3mm rekla bih.
Da li je moguće da mi se samo tako pojavila preko noći doslovno? Želim da nestane, može li mi to laser riješiti i koji tretman? Hvala na odg!
lione is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 00:59   #542
Može li mi netko reći koji tipovi lasera sužavaju pore i da li to rade trajno?
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:34   #543
Quote:
Lo-lee-ta kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći koji tipovi lasera sužavaju pore i da li to rade trajno?
Za lasere je tesko reci ovako napamet, najbolje je otic u spec. klniku pa ce ti oni po stanju koze dat najbolji savjet.

Ako imas tendenciju prosirenim porama onda moras bit svijesna da ti se pore opet mogu izraziti
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 05:42   #544
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Za lasere je tesko reci ovako napamet, najbolje je otic u spec. klniku pa ce ti oni po stanju koze dat najbolji savjet.

Ako imas tendenciju prosirenim porama onda moras bit svijesna da ti se pore opet mogu izraziti
Ah, znam da je to genetička lutrija!
Iako, nije da su proširene po cijelom licu, samo oko nosa prema obrazima, ali opet silno me nerviraju, a pogotovo ljeti i pod puderom, otvore se kao da dišu i jače se vide.
Bila sam dva puta na frakcijskom laseru (bar mi je tako kozmetičarka rekla) i bilo je jako skupo i bolno i koža mi se ljuštila par dana ko da me netko spržio peglom, ali učinak nula bodova.

Sad se reklamiraju svakojake klinike s laserima koji kao uništavaju žlijezde lojnice, smanje se pore, nema pretjeranog lučenja sebuma i dobijete kožu porculanske lutkice, jelte... Anyway, zanimalo me jel netko ima kakve konkretne informacije i mogu li uopće laseri suziti pore.
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 08:52   #545
Quote:
Lo-lee-ta kaže: Pogledaj post
Ah, znam da je to genetička lutrija!
Iako, nije da su proširene po cijelom licu, samo oko nosa prema obrazima, ali opet silno me nerviraju, a pogotovo ljeti i pod puderom, otvore se kao da dišu i jače se vide.
Bila sam dva puta na frakcijskom laseru (bar mi je tako kozmetičarka rekla) i bilo je jako skupo i bolno i koža mi se ljuštila par dana ko da me netko spržio peglom, ali učinak nula bodova.

Sad se reklamiraju svakojake klinike s laserima koji kao uništavaju žlijezde lojnice, smanje se pore, nema pretjeranog lučenja sebuma i dobijete kožu porculanske lutkice, jelte... Anyway, zanimalo me jel netko ima kakve konkretne informacije i mogu li uopće laseri suziti pore.
Meni je za pore jako pomogao Green Peel Dr. Schrameck koji sam radila u Centru Skin.
To je jaki piling od kojeg si out 3 dana (u cetvrtak ga radis, u petak ti se vec koza pocinje polako borat al mozes bit na radnom mjestu/faxu itd, subota izgledas izgoreno, petak izgledas jos gore i pocinje ljustenje, pnedjeljak ako imas srce se oljustis i u utorak izgledas kao nova sa finom mladom kozom).
Skup je tj kosta cca 1.800,00 kn ali vrijedi i radi se max jedom u 6 mjeseci

Iskreno za laser nikad ne znas kako ces reagirat i uvijek t treba preko nekoliko tretmana i to sve na kraj izađe vrlo skupo a rezultati nisu bs onakvi kako se reklamiraju
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 01:02   #546
Poštovani,
imam na obrvi crvenilo odnosno zahvaća dio obrve te ispod, otprilike veliko 3x1cm. U ravnini je kože, ne boli, ali što sam starija sve je tamnije. Google kaže da se radi o vinskoj mrlji. Išla sam jednom dermatologu, ali nakon lasera, vidi se još više. Ne bih pisala nazive lasera, mislim da nema potrebe. Zanima me koja privatna klinika ima PDL (vbeam) laser u HR, a da cijene nisu astronomske? Što bliže Sl.Brodu i nemam zdravstveno u HR, zbog toga privatna.
Lijep pozdrav!
VayaConDios22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 07:46   #547
Thumbs down

Ja sam nedavno bila u centru Trinity, na laserskom uklanjanju akni i ožiljaka, i moram priznati da sam ostala poprilično razočarana. Oni taj tretman naplaćuju 500kn...ušla sam u 18.03 min, završila u 18.09 min...najskupljih 6 minuta u mom zivotu!!! I još jedan detalj koji me je neugodno iznenadio...sminku su mi cistili sa Balea vlažnim maramicama?! Kakva profesionalnost!!
melm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 14:42   #548
da li nesto zna nesto o e-matrix resurfacingu?

meni je jedan dermatolog to preporucio zajedno sa frakcijskim laserom. Nemam prevelike oziljke, pa me zato zbunilo
Bongoura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:10   #549
Quote:
melm kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno bila u centru Trinity, na laserskom uklanjanju akni i ožiljaka, i moram priznati da sam ostala poprilično razočarana. Oni taj tretman naplaćuju 500kn...ušla sam u 18.03 min, završila u 18.09 min...najskupljih 6 minuta u mom zivotu!!! I još jedan detalj koji me je neugodno iznenadio...sminku su mi cistili sa Balea vlažnim maramicama?! Kakva profesionalnost!!
imam kao i Danijela Trbović na obrazu jednu točkicu, kao od akne ožiljak.
Nije veliko i ne primjeti se skoro, osim ako nije neka sjena...

Pa me sad zanima dali se isplati radit nesto sa laserom i dali
može nakon toga se pogoršat nakon tretmana, npr. nove rupice i sl?

Išla bi u dermatologa Tedi Kosović,
Ima netko iskustva sa njim?
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 14:42   #550
-
Molim vas, jel ima netko iskustva sa ordinacijom laser centar doctor u petrovoj (link : http://www.doctor.hr/tretmani/oziljci/), konkretno mislim na lasere ?
Rick Grimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 11:13   #551
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
imam kao i Danijela Trbović na obrazu jednu točkicu, kao od akne ožiljak.
Pa me sad zanima dali se isplati radit nesto sa laserom
Danijela je bila zaštitno lice za lasere u reklami za jednu polikliniku i ako njoj nakon svega nije nestao onda se ne isplati.
tajci-sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 18:21   #552
Ima li tko iskustva s laserskim uklanjanjem crvenila i kapilara na licu u poliklinci Bagatin?

je li pomoglo išta, koliko je trajalo prije pojave ponovnog crvenila?
ja bih radila samo malo oko nosa
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 16:14   #553
Quote:
Rick Grimes kaže: Pogledaj post
-
Molim vas, jel ima netko iskustva sa ordinacijom laser centar doctor u petrovoj (link : http://www.doctor.hr/tretmani/oziljci/), konkretno mislim na lasere ?


pozz i ja sam iz Sarajeva, jel iko isao, docotor.hr..kakav je, i ja imam ozbiljnih oziljaka od acni vulgaris
Zuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 19:41   #554
Quote:
Zuzza kaže: Pogledaj post
pozz i ja sam iz Sarajeva, jel iko isao, docotor.hr..kakav je, i ja imam ozbiljnih oziljaka od acni vulgaris
ja imam ožiljak od slomljenog nosa, rekao je doktor Poliklinka Žgaljardić Opatija koji je maksiofacijalni kirurg, da nema tog lasera koji će ga riješiti, jedino operacija.....inače, bila sam kod njega na tretmanu laserom za neku oteklinu na licu za koju nemaju pojma od čega je i laser je super riješio stvar, nije je bilo 3 godine, sad se opet malo vidi, pa ću se opet naručiti
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 00:06   #555
Pozdrav, ima li itko da je radio uklnjanj oziljak sa frakcijskim ablativnim laserom i da mu je nakon toga doslo jos vise rupica? ja sam bila na tretmanu prije 20-ak dana i sada su dosle nove rupice i stanje se nije poboljsalo i ne znam sto da radim, lice mi izgleda kao u 30-ogodisnjakinje, a imam 21 godinu...
ako itko moze pomoci bila bih prezahvalna
AnneMary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 14:24   #556
:)

pozdrav svima
imam jedno pitanje, jednostavno, nadam se barem

Strije- velika površina- kompletni trbuh razina od pupka na niše i kukovi, untarnja strana nadlaktice i unutarnja strana bedara- ajmo reći da su bijele (nikako da pobijele potpuno na nekim mjestima)- što je bolje? frakscijska radiofrekvencija, frakcijski ablativni laser ili frakcijski neablativni laser?

I u slučaju da se odlučim na jedno od toga, da li ima potrebe ići na Venus legacy za zatezanje kože? s obzirom da su upravo ta mjesta gdje su strije kritična područja odnosno tu treba zatezanje kože..

i da se razumijemo ne očekujem 100% riješenje jer znam da ga kod strija nema, biti ću jako sretna ako bude napredak od 50% što se tiče samih strija jer ne pate mene vizualno strije toliko koliko me pati mlohava koža na tim područjima što je logično s obzirom da tu u dermisu nema kolagena tako je moj cilj/ nada da povratim taj kolegane u dermis tj da zakrpam dermis tako da nemam tako mlohavu kožu, a sad koliko će se strije vizualno smanjiti taj dio me ne brine

p.s. da li se uopće može usporediti frakcijska radiokrefvencija u kozmetičkom salonu ili kod liječnika? tj da li uopće kozmetički saloni mogu kupiti takve uređaje kakve mogu liječnici- u smislu zakonske dozvole?
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 14:25   #557
:)

pozdrav svima
imam jedno pitanje, jednostavno, nadam se barem

Strije- velika površina- kompletni trbuh razina od pupka na niše i kukovi, untarnja strana nadlaktice i unutarnja strana bedara- ajmo reći da su bijele (nikako da pobijele potpuno na nekim mjestima)- što je bolje? frakscijska radiofrekvencija, frakcijski ablativni laser ili frakcijski neablativni laser?

I u slučaju da se odlučim na jedno od toga, da li ima potrebe ići na Venus legacy za zatezanje kože? s obzirom da su upravo ta mjesta gdje su strije kritična područja odnosno tu treba zatezanje kože..

i da se razumijemo ne očekujem 100% riješenje jer znam da ga kod strija nema, biti ću jako sretna ako bude napredak od 50% što se tiče samih strija jer ne pate mene vizualno strije toliko koliko me pati mlohava koža na tim područjima što je logično s obzirom da tu u dermisu nema kolagena tako je moj cilj/ nada da povratim taj kolegane u dermis tj da zakrpam dermis tako da nemam tako mlohavu kožu, a sad koliko će se strije vizualno smanjiti taj dio me ne brine

p.s. da li se uopće može usporediti frakcijska radiokrefvencija u kozmetičkom salonu ili kod liječnika? tj da li uopće kozmetički saloni mogu kupiti takve uređaje kakve mogu liječnici- u smislu zakonske dozvole?
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 12:54   #558
Quote:
xena01 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
imam jedno pitanje, jednostavno, nadam se barem

Strije- velika površina- kompletni trbuh razina od pupka na niše i kukovi, untarnja strana nadlaktice i unutarnja strana bedara- ajmo reći da su bijele (nikako da pobijele potpuno na nekim mjestima)- što je bolje? frakscijska radiofrekvencija, frakcijski ablativni laser ili frakcijski neablativni laser?

I u slučaju da se odlučim na jedno od toga, da li ima potrebe ići na Venus legacy za zatezanje kože? s obzirom da su upravo ta mjesta gdje su strije kritična područja odnosno tu treba zatezanje kože..

i da se razumijemo ne očekujem 100% riješenje jer znam da ga kod strija nema, biti ću jako sretna ako bude napredak od 50% što se tiče samih strija jer ne pate mene vizualno strije toliko koliko me pati mlohava koža na tim područjima što je logično s obzirom da tu u dermisu nema kolagena tako je moj cilj/ nada da povratim taj kolegane u dermis tj da zakrpam dermis tako da nemam tako mlohavu kožu, a sad koliko će se strije vizualno smanjiti taj dio me ne brine

p.s. da li se uopće može usporediti frakcijska radiokrefvencija u kozmetičkom salonu ili kod liječnika? tj da li uopće kozmetički saloni mogu kupiti takve uređaje kakve mogu liječnici- u smislu zakonske dozvole?
ako se ne varam frakcijsku(lasersku) radiofrekvencu drze samo doktori/dermatolozi i tih aparata nema u kozmetickim salonima jer to su ozbiljni aparati i vrlo skupi - mislim da je cijena prvog tretmana oko 6000 kn a kasnije cijena pada. Ja sam se raspitivala za to i receno mi je da tada ne trebam Venus ali definitivno sam odustala jer sam posvaana sa financijama
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 01:35   #559
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ako se ne varam frakcijsku(lasersku) radiofrekvencu drze samo doktori/dermatolozi i tih aparata nema u kozmetickim salonima jer to su ozbiljni aparati i vrlo skupi - mislim da je cijena prvog tretmana oko 6000 kn a kasnije cijena pada. Ja sam se raspitivala za to i receno mi je da tada ne trebam Venus ali definitivno sam odustala jer sam posvaana sa financijama
nisam skontala, sorry
tada kada si se raspitivala ti je rečeno da ti treba frakcijski laser ili frakcijska radiofrekvencija, a ne Venus? Samo što si se ti zbog financija odlučila da prvo pokušaš s Venusom?
da li možda znaš (od drugih) da li Venus pomaže išta za strije?

Oprosti stvarno na tolikim pitanjima, ali stvarno se razumiješ u sve to, a samim time pomažeš i svima nama jer barem nećeš dobit više takvo pitanje
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 09:11   #560
Quote:
xena01 kaže: Pogledaj post
nisam skontala, sorry
tada kada si se raspitivala ti je rečeno da ti treba frakcijski laser ili frakcijska radiofrekvencija, a ne Venus? Samo što si se ti zbog financija odlučila da prvo pokušaš s Venusom?
da li možda znaš (od drugih) da li Venus pomaže išta za strije?

Oprosti stvarno na tolikim pitanjima, ali stvarno se razumiješ u sve to, a samim time pomažeš i svima nama jer barem nećeš dobit više takvo pitanje
i jedno i drugo .. i frakcijski laser i frakcijska radiofrekvenca dat ce vrlo slicne rezultate i vrlo su skupi te imaju i oporavak nesto duzi (cca 2-3 dana) ali su i najefikasniji po pitanju zatezanja koze.

Meni je preporucen i Venus i Frakcijska RF uz prednost Venusa jer nemam enormnih problema sa zatezanjem ...... sto se tice strija tu ce ti pomoc sve troje navedeno ali bi ti bilo najpametnije otici na konzultacije da te se pregleda i tada ce ti moci reci sto je najbolje za tvoje strije (nisu sve strije iste i nitko ti preko telefona nece moci reci so je najbolje)

Kod Venusa nema oporavka i odlazis kuci eventualno malo crvena na podrucju tretiranja dok kod Frakcijskog lasera il RFa promjene na kozi se vide ili odmah ili nakon par sati i 2-3 dana ti koza potmni i pocinje oporavak. Sto se tice cijene: Frakcijski tretmani (bilo da je laser ili RF) su nekoliko puta skuplji od Venusa

http://www.poliderma.hr/Tehnologije/...ki-radiovalovi - navela sam ovaj link samo zato sto oni jedini imaju sve opsirno napisano i iskreni su po pitanju oporavka dok svi ostali pricaju kako je oporavak samo par sati

Probaj se dobro raspitat jer mislim da za takve stvari stvarno trebaju konzultacije posto sumnjam da ti se baca nekoliko tisuca kuna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.