Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2012., 13:54   #141
Tnx. Narucila sam s ebaya to od 45000. Valjda ce bit u redu. Javit cu ti svakako. Hvala na pomoci.
Mogu li tom masazom nesto drasticno zeznuti, tj. izazvati neke bore? Uzasno me strah da krivo masiram:-/
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 16:42   #142
ne mozes nista zeznuti ako radis kako se radi. jacinu prilagodi po osjecaju i nema problema.

kada sam prvi put pocela koristiti tanaku, dobila sam 2 cudne akne, samo na jednoj strani lica, koje su se praznile preko mjesec dana. nije ostao ni oziljak, ni flekica, kako su nastale tako su i nestale - preko noci (nikad nisam imala problema sa pristicima). pisale smo negdje o tome, vise nas je imalo taj efekt "ciscenja" i to je jedan od dosta cestih pocetnih tegoba tanake.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 19:04   #143
Draga top-secret-koka, imam dojam da je ovaj topic prerastao u nas chat, ili ja pitam, ti jako strpljivo odgovaras. Eto, stiglo moje ulje danas Mogla si me upozoriti sa je bocica tako mala
A sad vezano uz temu: probala sam malo staviti na suhu kožu (napravila sam masakr od jednog pristica pa cemo vidjeti kako ce djelovati), ali je uzasno gusto, jel mozda bolje da se prije naspricam termalnom, pa onda ulje na vlaznu kozu? Da lakse masiram, to mislim.
Hvala ti puno
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 21:40   #144
pa pise 60 ml

ne moras biti razocarana kolicinom, ulje se sporo trosi.
najcesce sam ga koristila zimi sa nekim rjedjim uljem 50/50. nemoj staviti previse, jer onda ruke proklizavaju.
najcesce sam odvadila u dlan neku hidratantnu kremu i nakapala par kapi e-ulja, sve dobro promijesala i nanijela na lice, pa radila tanaku
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 23:51   #145
kakvi su vam rezultati ?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 00:09   #146
Ja masiram nekoliko mjeseci, bar nešto u čemu sam ustrajna

moji pomaci su vjerovale ili ne, manje glavobolje

a lice ko lice, malo dobro ,malo koma
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 16:55   #147
samo ustrajno, ja sam isto krenula s masazama, dok ne smislim kojim filerima cu nafilat nazolabijalne
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 12:24   #148
Malo dižem temu , ja počela raditi tanako masažu lica i kak je to zakon zanima me imali još kakvih vježbi za spuštene kapke?
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 18:48   #149
Quote:
Jess22 kaže: Pogledaj post
Malo dižem temu , ja počela raditi tanako masažu lica i kak je to zakon zanima me imali još kakvih vježbi za spuštene kapke?
Evo i ja dižem temu. Prvi put sam napravila ove vježbice, i super su. Također me zanima jel ima nešto za podizanje kapaka? I općenito za taj dio oko očiju?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:25   #150
bok, curke!

ja sam relativno nova u tanaka masaži, jako mi paše i sviđa mi se, ALI: muči me onaj dio s okoloočnom masažom
kod početnog pokreta, znači kad se prstima povlači ispod oka, od vanjskog kuta oka prema unutarnjem i gore prema obrvi, nikako ne uspijevam izbjeći gadno naboravanje kože

čak i kad smanjim pritisak, opet mi taj pokret ne teče glatko i uvijek se taj dio kože nabora

inače masažu radim nakon što na lice nanesem uljnu mješavinu (kreme ne koristim već godinama) pa je ok što se podloge tiče...

model na youtubeu očito ne radi jak pritisak iako se u uputama kaže da pritisak mora biti čvrst, između ugode i boli. koža na njenom licu se uopće ne pomiče

il sam ja zaboravila kak je čvrsta koža u 20-ima

probala sam radit masažu i s uljnom mješavinom za čišćenje lica, tad ipak nanesem puno više ulja nego kad nanosim mješavinu za njegu, i tad se koža ne nabora, ali mi prsti proklizavaju zbog veće količine ulja pa ne znam jel to uopće učinkovito

kako vama ide taj dio s masažom oko očiju?
kukumka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 19:46   #151
Bila sam danas prvi put na masazi lica kod svoje kozmeticarke i fakat mi je jasno zakaj kazu da se na nju lako navuci. Osjecaj je fenomenalan a koliko se natecenost povuce i lice dobije rumenu boju je fenomenalno.

Zapravo prvi put vidim da se vi ovdje masirate same.
Ima li kakve razlike u odnosu na tretman u salonu?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 17:35   #152
Dobar dan.

Da li je itko ovdje probao jogu/vjezbe za lice, za zatezanje lica, ali da je to redovito radio barem par mjeseci? Kakvi su rezultati?

Muce me opusteni obrazi, tj donji dio lica, pa me zanima ima li utjecaja?

I isto tako, da li od toga nastaju bore?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2019., 23:03   #153
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Dobar dan.

Da li je itko ovdje probao jogu/vjezbe za lice, za zatezanje lica, ali da je to redovito radio barem par mjeseci? Kakvi su rezultati?

Muce me opusteni obrazi, tj donji dio lica, pa me zanima ima li utjecaja?

I isto tako, da li od toga nastaju bore?


Ok, dižem ovu temu iz mrtvih. Počela sam pratit malo youtube kanale posvećene jogi lica i masaži. Mislim da ova tema zaslužuje malo više upisa. Još tražim nekakvu rutinu po bespućima interneta po kojoj bi vježbala. Ako netko ima neku već provjerenu, neka slobodno podijeli. Možemo napraviti i neki challenge
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2020., 09:05   #154
Quote:
ramonche kaže: Pogledaj post
Ok, dižem ovu temu iz mrtvih. Počela sam pratit malo youtube kanale posvećene jogi lica i masaži. Mislim da ova tema zaslužuje malo više upisa. Još tražim nekakvu rutinu po bespućima interneta po kojoj bi vježbala. Ako netko ima neku već provjerenu, neka slobodno podijeli. Možemo napraviti i neki challenge

Heeej, ja sam pocela raditi vjezbe od Face Yoga Method od Fumiko japanke, nekih tjedan dana radim, ali sam se nesto obeshrabrila jer sam citala od pocetka ovaj topic i cure kazu da ako se vjezbe lica radi bez strucnog vodstva mogu se napraviti jos vece bore i sra..a :/ tako da cu sad ubacit Tanaku i mozda samo 2-3 vjezbe raditi za podbradak i predio oko usta za podizanje tonusa... vidjet cemo
Fly19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2020., 11:02   #155
Dr Serene s ytube mi je ok. Ima kratku minutazu sto je meni veliki plus jer kad vidim videa od 20 min bude mi zlo. Vjezbice su joj ucinkovite, ja radim za podizanje kapaka i kratki face lifting. Vec mi ju je tu neko preporucio.
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.