Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 17:56   #61
Nema na čemu )
ciks66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:42   #62
ima li informacija kad stize kod nas update na 2.1? prije 5 dana je izasao a kada ce kod nas?
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:39   #63
sredinom mjeseca
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:12   #64
Jel zna netko dali postoji neka aplikacija za navigaciju za X10mini a da nemoram biti spojen na net?
spike_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 21:47   #65
Jel se isplati kupit?Al bi ja kupila mini.bez pro...:-) jel istina da je baterija stvarno tako loša????
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 08:40   #66
Quote:
iva1700 kaže: Pogledaj post
Jel se isplati kupit?Al bi ja kupila mini.bez pro...:-) jel istina da je baterija stvarno tako loša????
meni traje 3-4 dana sa minimalnim korištenjem. 2 dana ce ti trajat sa normalnim korištenjem.
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 22:49   #67
jel dobio tko update? ja sam tele2 ali uređaj je nebrandiran i tvornički otključan iz vipa. s kim ja sad imam veze oko update-a?
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:54   #68
pozdrav!
evo ja imam par pitanja i da podjelim svoja iskustva s ovim mobom. kupljen je u t mobileu krajem 8.mj
moram priznati da se mobitel pokazao kao vece smece. prvo stalno blokira. drugo, ne moze vibrirati (?!?). ugl, SE nikad vise.
dakle pitanja:
1. da li vama normalno radi vibracija? u izborniku odaberem vibraciju, ali nista. jedno vrijeme je radila vibracija, ali samo kad nije zvuk bio ukljucen, da bi onda redovno prestajala radit kada bi opet ukljucio zvuk pa vratio natrag na vibraciju. kada sam ga restartao opet ista stvar, jednom radi pa opet ne. da bi nakon nekog vremena i to prestalo radit pa sada uopce ne radi.

2. sto se updatea tice, da li ste ga vi uspjeli obavit? meni je dosla prije par dana obavijest da je update moguc, a kada preko pc-a pokusam radit update tokom procesa mi javi neku gresku da nije moguce napraviti update. i tako vise puta

3. kamera nema zoom...

Zadnje uređivanje Cordell : 20.11.2010. at 22:06.
Cordell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 22:36   #69
Ja na Milestoneu u postavkama zvuka mogu namjestiti da vibracija bude uključena stalno, da je uključena samo kada isključim zvuk i da je ugašena stalno.
Pa, pogledaj je li i tebi tako nekako- da nisi tamo fulao.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 19:54   #70
ma gledao sam vec, namjestim ja tamo da ukljuci vibraciju, ali nista...
Cordell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 15:57   #71
Evo ja izvrsio apdejt i mogu reci da sam zadovoljan, ostaje mi jos da testiram bateriju, ostalo sve funkcionise odlicno.
bakigvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:23   #72
meni se poboljšala baterija na 2.1
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 07:38   #73
Kupila ga ima mjesec dana i odličan je, vribracija radi normalno. Jedino mu je baterija mana
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 09:02   #74
Quote:
Cordell kaže: Pogledaj post
pozdrav!
evo ja imam par pitanja i da podjelim svoja iskustva s ovim mobom. kupljen je u t mobileu krajem 8.mj
moram priznati da se mobitel pokazao kao vece smece. prvo stalno blokira. drugo, ne moze vibrirati (?!?). ugl, SE nikad vise.
dakle pitanja:
1. da li vama normalno radi vibracija? u izborniku odaberem vibraciju, ali nista. jedno vrijeme je radila vibracija, ali samo kad nije zvuk bio ukljucen, da bi onda redovno prestajala radit kada bi opet ukljucio zvuk pa vratio natrag na vibraciju. kada sam ga restartao opet ista stvar, jednom radi pa opet ne. da bi nakon nekog vremena i to prestalo radit pa sada uopce ne radi.

2. sto se updatea tice, da li ste ga vi uspjeli obavit? meni je dosla prije par dana obavijest da je update moguc, a kada preko pc-a pokusam radit update tokom procesa mi javi neku gresku da nije moguce napraviti update. i tako vise puta

3. kamera nema zoom...
U mene vibracija radi sasvim normalno. I radila je i prije updatea. To vidi nakon updatea kako radi vibracija. Prvo ne znam kojim si programom radio update. Preporučujem SEUS, ali ako sa njim ne ide izbriši ga sa kompjutera i ponovo instaliraj trebalo bi pomoć. Što se tiće zuma nema ga i to nije greška jer ga nisu stavili.
tomo100brt is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 13:15   #75
Quote:
Cordell kaže: Pogledaj post
pozdrav!
evo ja imam par pitanja i da podjelim svoja iskustva s ovim mobom. kupljen je u t mobileu krajem 8.mj
moram priznati da se mobitel pokazao kao vece smece. prvo stalno blokira. drugo, ne moze vibrirati (?!?). ugl, SE nikad vise.
dakle pitanja:
1. da li vama normalno radi vibracija? u izborniku odaberem vibraciju, ali nista. jedno vrijeme je radila vibracija, ali samo kad nije zvuk bio ukljucen, da bi onda redovno prestajala radit kada bi opet ukljucio zvuk pa vratio natrag na vibraciju. kada sam ga restartao opet ista stvar, jednom radi pa opet ne. da bi nakon nekog vremena i to prestalo radit pa sada uopce ne radi.

2. sto se updatea tice, da li ste ga vi uspjeli obavit? meni je dosla prije par dana obavijest da je update moguc, a kada preko pc-a pokusam radit update tokom procesa mi javi neku gresku da nije moguce napraviti update. i tako vise puta

3. kamera nema zoom...
Meni vibra radi sasvim normalno,
baterija me zajebavala u startu ali nakon par ciklusa temeljitog punjenja i pražnjenja drastično se popravila i sad sam zadovoljna, još kad updejdam juhhu
najviše od svega me živcira nedostatak zuma na kameri, to mi je totalno neshvatljivo!
i da, ipak je malo pre mali-za surfanje.


e sad pitanjca-
1) što se tiče updejta-nekidan sam probala no zaštekali smo u slijedećem_kad ukucam u tražilicu adresu SE backup sa stranice na koju me odvede backup bi trebao sam počet no ne dogodi se ništa?! dapače ni ne vidim ponuđeno to negdi da kliknem ja i startam_
2)na fejsu-ovom normalno na kompu su mi neke stvari normalno na hide i tu ih normalno ne vidim no kad upalim fejs preko mobija uredno u njusfidu vidim pizdarije koje inače ne želim vidjet i prevrtim cilu stranicu i više prije nego nađem status osobe il neki link jer su u moru pizdarija koje sam lajkala i koje imaju svaki čas status il link. razmete me?
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:20   #76
k vragu i update!!!

napravila sam backup, pokušala par puta udejtat s pc camp. -bezuspješno

krećem u pokušaj updejta s sesu i bez beda u roku par minuta imamo novo ruho ALI nema backupa nesta je kako i gdje???? :/
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:46   #77
Jel se i vama tipke na x10 mini pro čine nekako krckave i čudne? Nije onako fini plastični klik kod tipkanja...
Možda je u pitanju kvaran primjerak?
Budem pogledao u nekoj trgovini da li je tako pa ćemo onda reklamirati

Btw, update na Android 2.1 mi doma na kompu nije radio a na drugom kompu je prošlo bez problema.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:12   #78
Ima li netko da je uzeo x10 mini u t-comu. Zanima me da li je otkljucan ili je samo na tcom?
logtech is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:42   #79
Quote:
logtech kaže: Pogledaj post
Ima li netko da je uzeo x10 mini u t-comu. Zanima me da li je otkljucan ili je samo na tcom?
Ima ga moj frend i zaključan je na t-scum...
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 22:05   #80
Kako promijeniti gmail adresu?

Kupila sam neki dan sony ericsson x10 mini pro. Super je i zadovoljna sam i naravno imam tisuću pitanja za one koji ga koriste duže od mene...

1.Kako promjeniti gmail adresu? Ukucala sam staru adresu, kasnije otvorila novu, staru ugasila i ne mogu je sad promjeniti!!! Ona stara je ostala registrirana i kaže da je pogrešna (što je istina). Kako da to promjenim?

2. Kako da mi se prikazuje u timeskape-u prikazuje facebook? ja odem na aplikaciju (koju imam instaliranu) i kaže da ukucam korisničko ima i lozinku... nije problem ali mi je na kor. imenu zadnje slovo "ć" koje ne mogu ukucati i logirati se... Ima li neki drugi način?

Molim odgovor!
Afrodita-T is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.