Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 07:25   #901
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Novi redovni je na kioscima.

Dylan Dog 201: Kraj tame

Nikad neću prežaliti ove naslovnice.

Btw, VČ upravo objavljuje knjigu kakvu sam već kupio u Italiji s Recchioni/Roi epizodom u dva nastavka, brojevi redovne serije negdje oko 445. Ako možete, kupite. Senzacionalno.

https://veselicetvrtak.com/izdanja/p...elikom-platnu/
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:16   #902
101:Vrata pakla
Sve u svemu vrlo dobra horror whodunnit epizoda. Simboli, manijakalni ubojica…Sve je spremno da Bloch izgubi penziju Ali da li je sve dijelo jednog manijaka? I ako jest zašto je čekao više od tri godine da počini novo ubojstvo? Kraj je dosta dobar.
Freghieri je ovdje tek ok. Dosad je bio vrlo dobar do odličan ali izgleda da sada ulazi u svoju uobičajenu fazu.
Scenarij:7/10
Crtež:6/10
Naslovnica:6/10

102 Braća iz drugog vremena
Mamuti u Londonu? A zašto da ne? U Dylan Dogu je sve moguće.
Strip je kvalitetan i Mignacco je obavio vrlo dobar posao. S druge strane, Roi je i dalje majstor atmosfere makar ovdje nije napravio jedno od svojih najboljih djela.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10
Naslovnica:8/10

103 Demoni
Vrlo dobra epizoda koja nažalost nema veze sa pravim demonima.
Mora se priznati da je Chiaverotti ovdje pogodio. Priča ima vrlo dobru atmosferu, ima Dylana, kojem su sati odbrojani zbog nepoznatog virusa i koji traži lijek pritom imajući opasne vizije, ima Blocha čija je scena urlanja na Smrt dok drži Dylana u naručju jedna od najačih scena u serijalu, a na kraju krajeva ima i negativce, odnosno ekipicu koja je produženje života pokušala ostvariti na vegetarijanski način.
Casertano je odličan.
Scenarij:7/10
Crtež:8/10
Naslovnica:7/10
mladjo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 21:18   #903
104 Beskrajna noć
Vječna noć kao vječna usamljenost…Tužne misli nesretne djevojke povežu se sa Dylanom Dogom i on upada u košmar noći bez kraja. Noć kojom upravlja usamljenost. Noć u kojoj snovi bježe od svojih gospodara. Uza sve to imamo rijeku života. Ili rijeku smrti. Ili obadvoje u koju na kraju upada i Dylan.
Odlična epizoda i odličan trip. Koliko je toga misterioznog uneseno u ju i koliko je ljudske patnje, očaja i osamljenosti proizašlo iz nje. Ali ipak na kraju…
M & G genijalni.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10
Naslovnica:9/10

105:Stravična invazija
Dobro, kada čujete ovakav naslov stvarno očekujete nekakvu invaziju stvorenja mješavine Aliena i Predatora udruženih s Borgom, a kad ono – štakori.
Meni epizoda nije loša. Naravno, nema tu govora o nekakvoj vrhunskoj kvaliteti ali ja ovoj epizodici dajem prolaznu ocjenu.
A što se tiče crteža, moram reći da me iznenađuju tako loše ocjene za Siniscalchija – pa lik je čisto ok crtač.
Naslovnica je vrlo dobra.
Scenarij:5/10
Crtež:6/10
Naslovnica:7/10

106:Pobuna automobila
Moram početi s crtežom:Tacconi je uvjerljivo najmanje dobar crtač Dylana Doga, gori i od Coppole. Pa je li moguće da nemaju nikog boljeg?
Radnja? Pa ok, nije loša ideja sa tim autima kaj polude, imali smo čak i mogućnost solidnog twista da nisu krivi auti nego ceste ali onda dođe rasplet koji je nevjerojatno GLUP. Mislim, kaj sad, taj pesek uleće, kao on ima moći, njegovi ga se odluče riješiti NAKON što su već krenuli i prevalili dobar dio puta (što, ranije im nije palo na pamet da bi im mogao smetati ) i on ima nevjerojatne moći i sve se to sazna i riješi u par strana…Ma daaaajjjj…
Jedan od najmanje dobrih Dylan Dogova, Što scenaristički, što crtački.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10
Naslovnica:6/10
mladjo79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.