Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2024., 03:03   #1861
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Wow
Prilično detaljna analiza u koju je utrošeno previše vremena za nekoga kome se uopće ne sviđa ta radio postaja.
Ili se varam?
Da mi nije stalo sigurno ne bi gubio vrijeme ovdje

Quote:
duffbeer kaže: Pogledaj post
ak se ne varam to su ti ovi boomeri sa 101ice koji su nekad kao bili neki faktor ,pa si još briju da su bitni
Tebi kao podsjetnik da upravo boomeri sa 101ice vode programsku politiku ovog radija
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 08:20   #1862
Quote:
unkle kaže: Pogledaj post
Da mi nije stalo sigurno ne bi gubio vrijeme ovdje





:
Znači onda čuješ i nešto dobro na tom radiju?
Ja sam stekao dojam da ti se uopće ne sviđa i ništa ne valja.



Poslano sa mog XQ-CC54 koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 11:44   #1863
Imam dojam da su malo pojačali učestalost reklama u programu
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=YO7M0Hx_1D8
zega lega is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 15:02   #1864
kakav god yammat bio jedini je radio gdje se moze cuti drugacija mjuza a da nije bas amaterizam kao student.

ok, i tvornica je ok, ali nije obican radio
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 20:54   #1865
meni je super kaj ima puno različitih ljudi koji pušta svaki neke svoje izbore mjuze.
Već znam kada je tko u eteru čim čujem mjuzu.
Niije da redovito pratim i slušam, više onako u autu ili ponekad doma..
Jedino Mojo redovito pratim
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 20:18   #1866
Dobar Drive je gazda danas isporučio.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 20:33   #1867
Nadam se da ta emisija neće doći do Petrović Petra.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 06:21   #1868
A došla je :
https://m.facebook.com/story.php?sto...00044187681371
:
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 20:05   #1869
Ništa mu ne može promaknuti.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 17:36   #1870
Nevjerojatno u kaj se to sve skupa pretvorilo otkad ih je gazda prebacil u novi interijer...red Donata, red Cedevite, red Barrcaffe - pih ...gorak ukus još jednog tipičnog hodograma formatiranog komercijalnog smećarstva sa lažnim brandingom navodno nečeg većeg... radio za one koji u životu nisu čuli neku stranu postaju pa da sa zgražanjem ipak usporede kak tajkuni kod nas operiraju kad se dohvate medija,....

U kratko, niti dobra muzika niti zabavni voditelji....
RonaldReagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 17:56   #1871
Quote:
RonaldReagan kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno u kaj se to sve skupa pretvorilo otkad ih je gazda prebacil u novi interijer...red Donata, red Cedevite, red Barrcaffe - pih ...gorak ukus još jednog tipičnog hodograma formatiranog komercijalnog smećarstva sa lažnim brandingom navodno nečeg većeg... radio za one koji u životu nisu čuli neku stranu postaju pa da sa zgražanjem ipak usporede kak tajkuni kod nas operiraju kad se dohvate medija,....

U kratko, niti dobra muzika niti zabavni voditelji....
Tedeschijeva igračka koju si je još kao mali poželio. Htio je i mami Đurđi za rođendan kupiti frekvenciju 101mhz ali mu uz sve veze nije uspjelo. Od tada se majka tješi družeći se s Božom Vrećom... Teška malograđanština... skorojevići ili ti Nouveau riche...
Pale007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 18:13   #1872
Quote:
Pale007 kaže: Pogledaj post
Tedeschijeva igračka koju si je još kao mali poželio. Htio je i mami Đurđi za rođendan kupiti frekvenciju 101mhz ali mu uz sve veze nije uspjelo. Od tada se majka tješi družeći se s Božom Vrećom... Teška malograđanština... skorojevići ili ti Nouveau riche...
Uberbalkanische biznis model money print samoposluge gdje "voditelji" ( mall blagajnici ) poput bipsića štekću oko gazde koji ih moderira i dozira pa i upozorava gdje misli da ne valjaju...divina komedija bijedništva i pobjede sponzorstva nad umjetništvom, pa i u glazbi.

U međuvremenu Tomašević odnosno "lijevi" dijele javne pare svojem tajkunu za svoj propagandni kolač odnosno parazitsko foteljaštvo u tajkunskim skutima, usprkos drugoj internacionali i definiciji kapitalizma kao poticatelja i porobljivača čitavih država zbog gramzivosti i želje za nasilnim širenjem.... cirkus za slijepe.
RonaldReagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 07:26   #1873
Tak je Švec! Juru pusti!
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 09:39   #1874
Quote:
RonaldReagan kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno u kaj se to sve skupa pretvorilo otkad ih je gazda prebacil u novi interijer...red Donata, red Cedevite, red Barrcaffe - pih ...gorak ukus još jednog tipičnog hodograma formatiranog komercijalnog smećarstva sa lažnim brandingom navodno nečeg većeg... radio za one koji u životu nisu čuli neku stranu postaju pa da sa zgražanjem ipak usporede kak tajkuni kod nas operiraju kad se dohvate medija,....

U kratko, niti dobra muzika niti zabavni voditelji....
Slušaj Otvoreni ili Bravo ili Antenu ili neki drugi vrhunski radio možda si više za Extra FM
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 17:08   #1875
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Slušaj Otvoreni ili Bravo ili Antenu ili neki drugi vrhunski radio možda si više za Extra FM
Trenutno slušam PinkRadio, pruža mi nove i neobične glazbene horizonte za razliku od YUmmata i njiovih depresivaca pa tam kak da morti grobari kopaju rake po vasceli dan uz presoljavanje cedevita ili barcaffe dodatcima .... tmurni glasići nezanimljivih pregaženih i prilično izgubljenih ocvalaca kaj jedino para drži, davno je tu žar za istraživanjem umoren, "novinari" sa wikipedije i menadžerija iz zlatnog doba jugoslavije ...to je nama novi rvacki konzumerizam donel
RonaldReagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 17:26   #1876
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Slušaj Otvoreni ili Bravo ili Antenu ili neki drugi vrhunski radio možda si više za Extra FM
Za ne mozes RonaldReaganu, oponirati s nekom argumentacijom? Ako slusas Yamamt, imas valjda s necim papirati njegovom upisu?

Niti kudim niti hvalim, samo, odgovor je na razini ZVM - slusajte Narodni.

Dok nije progutala knedlu pa u eteru morala procitati, da je Narodni prvi poslao telegram za podrsku 101-ici


...
Cat6 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 19:32   #1877
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Za ne mozes RonaldReaganu, oponirati s nekom argumentacijom? Ako slusas Yamamt, imas valjda s necim papirati njegovom upisu?

Niti kudim niti hvalim, samo, odgovor je na razini ZVM - slusajte Narodni.

Dok nije progutala knedlu pa u eteru morala procitati, da je Narodni prvi poslao telegram za podrsku 101-ici


...
Nikada nisam vidjela smisao raspravljati s nekim tko traži dubinu u radijskom eteru koji je tu da upotpuni xy sati u danu... ima, srećom po nas svih ovdje, toliko radijskih postaja samo u HR da ne vidim koji je smisao slušati radio koji ti ne odgovara i još dolaziti na forum čeprkati po programu, secirati ga i sablažnjavati se nad njegovim sadržajem kao da je jedini u eteru.

Ima dana kad se i sama pitam da nisam omašila stanicu, ima nekih tamo koje ne slušam i prebacim na Enter ili YTmusic osobnog izbora i meni je to OK.

Ali da bih, da imam para ko gazda napravila isto - bi... i bolilo bi me što netko ima za to reći...
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 08:37   #1878
Srozali su se, voditelji ostavljaju dojam kao da posao obavljaju preko klinca
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=YO7M0Hx_1D8
zega lega is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.