Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 19:23   #241
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
ti si ko´ Adele,i ona je radila s djecom..
rekla bi da je to u praksi sasvim drugačije nego u teoriji.
Omg, najgori film ikad.
Ona pola filma šuti, više od pola filma plače.


Samo da vam mahnem
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:29   #242
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Ajme ja se i dan danas sa velikom tugom i žalosti sjetim jedne situacije iz doba studiranja (zadnja godina) za koju mi se danas iz udaljene perspektive čini da je vjerojatnost 90% da je bila propuštena prilika. Da bi stvar bila bolja, ona je tad već bila asistent/znanstveni novak/štoveć i držala mi neke vježbe. Epic fail sa moje strane

A tu je i onaj period dok sam boravila u SAD-u i propustila priliku jednu večer otići u lesbian bar, i to na poziv jedne american lesbian koja mi je zapravo bila napeta. Drugi epic fail sa moje strane
...nisi ti imala muda za to priznaj

Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Omg, najgori film ikad.
Ona pola filma šuti, više od pola filma plače.


Samo da vam mahnem
znam rekla si da ti je najgori film...

LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:45   #243
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
znam rekla si da ti je najgori film...

Pretekao ga je samo ovaj novi "dokumentarac" Gori more ili tako nekako. I onaj naš Kotlovina. Pa tko zna nek procijeni sam

Vidim, živnulo vam ovdje
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:53   #244
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
...imamo bar´nešto zajedničko
https://www.youtube.com/watch?v=1ClCpfeIELw

Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Omg, najgori film ikad.
Ona pola filma šuti, više od pola filma plače.


Samo da vam mahnem
Ma film je baš dobar, iako sam u dosta scena imala neodoljivu potrebu da joj dam maramicu kako bi si mogla nos obrisati.

Jel to Oscar Wilde u tvom potpisu?

A koji ti je dobar lesbian film?

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
...nisi ti imala muda za to priznaj
Ma imala sam jebene inhibicije i kronični manjak sigurnosti u sebe. Ah da, i naravno - tada sam još živjela u uvjerenju da sam straight.
Šteta, jebena šteta. Sad moram sve te propuštene prilike nadoknaditi!!
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:06   #245
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Ma film je baš dobar, iako sam u dosta scena imala neodoljivu potrebu da joj dam maramicu kako bi si mogla nos obrisati.

Jel to Oscar Wilde u tvom potpisu?

A koji ti je dobar lesbian film?
Jest


Ne znam, ali osjetila sam olakšanje na scenu kraja

Doduše bila je Nova i ja sam bila bolesna ko pas pa ajde, prepišimo i mojoj nevoljkosti 5% od tog pokvarenog dojma.

Ne pamtim baš filmove, pjesme, imena.
I zapravo nemam pojma koji to filmovi nose osim te plačljive nesretnice etiketu lesbian filma. Totalno sam out
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:10   #246
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Pretekao ga je samo ovaj novi "dokumentarac" Gori more ili tako nekako. I onaj naš Kotlovina. Pa tko zna nek procijeni sam

Vidim, živnulo vam ovdje
jel´gledao tko film ˝Dečka˝ ?

konačno da je živnulo,već´sam mislila kako ne postoji ni jedna Lezba na ovoj planeti..
...od tuge sam završila na solo drinkerima

sad bar´ znam što slušaš,nije loše!

Quote:
Ma film je baš dobar, iako sam u dosta scena imala neodoljivu potrebu da joj dam maramicu kako bi si mogla nos obrisati.

Jel to Oscar Wilde u tvom potpisu?

A koji ti je dobar lesbian film?



Ma imala sam jebene inhibicije i kronični manjak sigurnosti u sebe. Ah da, i naravno - tada sam još živjela u uvjerenju da sam straight.
Šteta, jebena šteta. Sad moram sve te propuštene prilike nadoknaditi!!
...kad se bacaš u akciju?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:23   #247
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post


...kad se bacaš u akciju?
Od sutra
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:27   #248
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
ja baš´ne vidim da se moji slavonci mijenja po pitanju toga,možda se promjene za jedno stotinu godina....

nego ak´nije tajna,gdje ste se ti i tvoja cura upoznale i koliko ste dugo skupa?
Sto je bilo, trazis inspiraciju gdje da nađes buducu?
A ja samo tako naletjela na jednu fatalnu, eto bas - slavonku...valjda je sreca bila, sto ti mislis?

Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Ma ima gejeva, samo se dobro skrivaju. U mom gradu ih ima dosta, iako netko stvarno ne bi rekao, većina je u ormaru zbog homofoba, ali bome ima. Ja kad sam nedavno saznala za curu iz osnovne koja je išla u moj razred, ostala sam poprilično šokirana.
Ja sam misljenja da u mom gradu uopce nema puno gejeva, ali kad odem na gay.hr ima ih vise nego cura. No mozda si ti u pravu i ima ih ovdje, ako smo ja i ti u istom gradu, jel jer mi ova tvoja zadnja recenica zvuci poznato i ja sam nedavno saznala za curu s kojom sam isla u osnovnu i ostala u šoku.
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:34   #249
Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
Ja sam misljenja da u mom gradu uopce nema puno gejeva, ali kad odem na gay.hr ima ih vise nego cura. No mozda si ti u pravu i ima ih ovdje, ako smo ja i ti u istom gradu, jel jer mi ova tvoja zadnja recenica zvuci poznato i ja sam nedavno saznala za curu s kojom sam isla u osnovnu i ostala u šoku.
Nije nemoguće. Jesi mi posjetila profil prije 16min?

Ed: Ako ćemo po tvom nicku i ako je on sličan kao na haeru, onda ne bi rekla da sam ja ta iz tvoje osnovne.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:44   #250
Ja znam za jednu iz vrtića, isto sam ostala u šoku

Nego, jel ste vi stavile fotke na taj gay.hr? Jesu li tamo fotke pod mus? Imam fobiju od toga, to mi je kao javno outanje ili nešto, onda će cijeli svijet znati
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:52   #251
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Ja znam za jednu iz vrtića, isto sam ostala u šoku

Nego, jel ste vi stavile fotke na taj gay.hr? Jesu li tamo fotke pod mus? Imam fobiju od toga, to mi je kao javno outanje ili nešto, onda će cijeli svijet znati
Ja imam slike, ali nije obavezno. Ima puno profila i bez slike.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 21:01   #252
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Od sutra
ajd´da i to doživim...
Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
Sto je bilo, trazis inspiraciju gdje da nađes buducu?
samo da ne postane zakonita...
gdje si chee kučo stara!jel´ljubiš tu fatalnu?
Quote:
A ja samo tako naletjela na jednu fatalnu, eto bas - slavonku...valjda je sreca bila, sto ti mislis?
blago tebi,imala si sreće.

Quote:
Ja sam misljenja da u mom gradu uopce nema puno gejeva, ali kad odem na gay.hr ima ih vise nego cura. No mozda si ti u pravu i ima ih ovdje, ako smo ja i ti u istom gradu, jel jer mi ova tvoja zadnja recenica zvuci poznato i ja sam nedavno saznala za curu s kojom sam isla u osnovnu i ostala u šoku.
u mom gradu samo par studentica,sve mlado,lijepo al´za me premlado...

Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Ja znam za jednu iz vrtića, isto sam ostala u šoku

Nego, jel ste vi stavile fotke na taj gay.hr? Jesu li tamo fotke pod mus? Imam fobiju od toga, to mi je kao javno outanje ili nešto, onda će cijeli svijet znati
neće ti se nitko javiti bez slije,tj. male su šanse.
ja sam kratko imala na gay.hr sliju,kad sam vidjela da je samo jedna jedina udana iz moje županije registrirana,tuga me golema ufatila
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 21:26   #253
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Ma ima gejeva, samo se dobro skrivaju. U mom gradu ih ima dosta, iako netko stvarno ne bi rekao, većina je u ormaru zbog homofoba, ali bome ima. Ja kad sam nedavno saznala za curu iz osnovne koja je išla u moj razred, ostala sam poprilično šokirana.

Nađi ju, možda je još uvijek slobodna. Stalkaj na fejsu.
pa zato i imam dojam da sam jedina gej. naprosto svi koji jesu to toliko dobro skrivaju. a sigurno ima ljudi što iz osnovne što iz srednje koji su isto gej ali se ne zna. i onda čovjek ostane šokiran kada sazna jer taj netko nikad nije dao neke znakove da će krenuti tim putem.
iako u mom gradu sigurno ima Zg je u pitanju.

Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Ne moraš biti chicken, ako te frendica voli ne bi trebalo biti problema.
Moja najbolja prijateljica je bila lagani homofob, više puta smo vodile rasprave oko toga i prepucavale se. A onda sam ju upoznala sa svojom tadašnjom curom, evo sad se ona svađa sa drugim homofobima.
Što se tiče roditelja, ako nisi spremna i sigurna nemoj još ništa govoriti dok ne budeš potpuno sigurna da je vrijeme za reći im. Mada mislim da bi trebalo početi sa drugom bližom okolinom. Čim kažeš jednoj osobi (recimo toj frendici) dalje ide lakše i sve je jednostavnije, bar imaš s kim otvoreno pričati o tome. Kasnije ti je lakše i drugima reći kad znaš da nisi sama.
kao što rekoh skupljam hrabrost za sve to. kod mene se sve uvijek malo dulje procesuira. možda bi bilo najbolje da svi saznaju slučajno i usmenom predajom

btw ne znam da li je tko primjetio ali imam averziju prema riječi lezbijka ili lezba i slično. naprosto za mene riječ ima neku negativnu konotaciju i ne mogu saživjeti s njom. ima li još netko taj problem ili je problem u meni ?
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 21:51   #254
Imam dojam da tim skrivanjem samo povecavate problem koji ustvari ne postoji. Ok, malo ce vas tracati, ali to bi ionako zbog necega da ste bilo tko na ovom svijetu.
Kuzim ako zivite u malim sredinama ili ste jako mlade.
Ali ako zivis u velikom gradu, imas preko 20god, ma jebe ti se sto ce tko i kako prihvatiti.
Sto se s manje bojazni postavite prema ljudima, to ce se oni manje usuditi zajebavati.
A danas su ionako manjine zasticene, pa iskoristite to. Informirajte se i djelujte ak vas netko diskriminira.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 22:43   #255
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Imam dojam da tim skrivanjem samo povecavate problem koji ustvari ne postoji. Ok, malo ce vas tracati, ali to bi ionako zbog necega da ste bilo tko na ovom svijetu.
Kuzim ako zivite u malim sredinama ili ste jako mlade.
Ali ako zivis u velikom gradu, imas preko 20god, ma jebe ti se sto ce tko i kako prihvatiti.
Sto se s manje bojazni postavite prema ljudima, to ce se oni manje usuditi zajebavati.
A danas su ionako manjine zasticene, pa iskoristite to. Informirajte se i djelujte ak vas netko diskriminira.
problem postoji. jer da ne postoji znala bi puno više osoba koje su gej nego što znaš. vjerojatno postoji i masa ljudi koji su u hetero braku i s djecom.
nije sve tako crno i bijelo. nije stvar samo u tračanju. radi se o događajim poput bacanja suzavca u super super. radi se o omiljenoj personi LGBTQ zajednice Željke Markić. o tome da su na vlasti ljudi koji na sav glas vraćaju domoljublje, crkvu i tradicionalne vrijednosti. o tome da naši ljudi ne vole različitost i promjene.ne kažem da su to svi.
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 23:03   #256
Ima puno vise normalnih ljudi nego primitivca, samo su primitivci uglavnom glasniji.

Osobno, uopce me ne zanima je li osoba hetero ili homo ak ju ne mislim odvesti u krevet. Kao sto me ne zanima koliko zaraduje, to su sve jednostavno nepristojna i intimna pitanja.
Neki puta mi se cini da su homo osobe previse naostrene na drustvo i svugdje traze neprijatelje. Udruzuju se na osnovu seksualnog opredjeljenja. Kao da imaju nesto posebno zajednicko sa svim homo osobama i da se medusobno podrzabaju i tjese u borbi protiv okrutnog svijeta. A svi smo u istoj kasi bez obzira na kog se seksualno palili. Bilo bi mi ok da se povezujemo s drugim ljudima po prioritetima, onom ljudskom kliku itd...

Markicka je omrazena podjednako kod homo i hetero populacije.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 23:31   #257
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ima puno vise normalnih ljudi nego primitivca, samo su primitivci uglavnom glasniji.

Osobno, uopce me ne zanima je li osoba hetero ili homo ak ju ne mislim odvesti u krevet. Kao sto me ne zanima koliko zaraduje, to su sve jednostavno nepristojna i intimna pitanja.
Neki puta mi se cini da su homo osobe previse naostrene na drustvo i svugdje traze neprijatelje. Udruzuju se na osnovu seksualnog opredjeljenja. Kao da imaju nesto posebno zajednicko sa svim homo osobama i da se medusobno podrzabaju i tjese u borbi protiv okrutnog svijeta. A svi smo u istoj kasi bez obzira na kog se seksualno palili. Bilo bi mi ok da se povezujemo s drugim ljudima po prioritetima, onom ljudskom kliku itd...

Markicka je omrazena podjednako kod homo i hetero populacije.
pa dovoljno je da primitivci poduzmu određene akcije, dok ovi normalni šutke gledaju svoja posla da se dogode loše stvari.

pa nije to neko udruživanje nego poistovjećivanje s ljudima koji imaju slične poglede na svijet. pa otkad sam skužila da nisam hetero ne mogu pogledati niti jedan holivudski film ukoliko je glavna radnja neki ljubavni par jer mi je to dosadno za gledati. dok npr. mogu pogledati neki trećerazredni film s glavnim ženskim likovima
ne kažem da ne postoje normalni hetero ljudi. pa nedavno sam upoznala jednog veoma inspirirajućeg i pozitivnog lika s kojim sam odmah kliknula i znam da ćemo se nastaviti družiti što na faksu što van faksa jer dijelimo neke interese a također imamo jedan awkward način komunikacije kojeg oboje kužimo. ali naprosto trebaju mi ljudi koji će pričati o tome kako je biti u vezi s ženskom osobom ako si sama isto. o svim prednostima i nedostacima takvih veza. općenito ljudi koji shvaćaju taj svijet istospolnih parova. to je glavna poveznica koje dijele gej ljudi. a kasnije se ljudi skompaju zbog nekih zajedničkih interesa koje pronađu. pa skoro sa svakim čovjekom kojeg sretneš na ulici možeš pronaći nešto zajedničko.
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 07:39   #258
Daj shvati da ljudi uglavnom gledaju i sute kad se dogadaju lose stvari, bez obzira na seksualnu orijentaciju.

A i odnosi u paru su isti i kod homo i hetero parova.
Daj ne diskriminiraj. Zvucis kao crnac kojem su dosadni bjelacki filmovi i misli da crnci imaju neke dublje i drugacije odnose.
Svi smo na istom planetu i s istim emotivnim potrebama i reagriranjima.
Nemate neku cudovisnu tajnu, niti ste u opasnosti. Ispada da je nekima najvece dostignuce u zivotu to otkiriti okolini, onak ko hetero zene kad misle da su potpune tek kad postanu majke. Sve je to samo pretjerana zaokupljenost vlastitim bicem i nedovoljno percipiranje drugih, razlicitih ljudi.
Daj malo prosiri vidike.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 09:10   #259
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
pa zato i imam dojam da sam jedina gej. naprosto svi koji jesu to toliko dobro skrivaju. a sigurno ima ljudi što iz osnovne što iz srednje koji su isto gej ali se ne zna. i onda čovjek ostane šokiran kada sazna jer taj netko nikad nije dao neke znakove da će krenuti tim putem.
iako u mom gradu sigurno ima Zg je u pitanju.
kao što rekoh skupljam hrabrost za sve to. kod mene se sve uvijek malo dulje procesuira. možda bi bilo najbolje da svi saznaju slučajno i usmenom predajom
U Zagrebu vas ima puno i puno njih se ne skriva, samo ne hodaju sa ''I'm gay'' natpisom oko vrata. Neće ti nitko pri rukovanju reći - Bok, ja sam *ime* i lezba sam.
Ne smatram to nečim tako bitnim, mene moja seksualnost ne razlikuje od ostalih. Čovjek sam, živim, volim, radim i trudim se živjeti po nekim moralnim vrijednostima. To koga ja volim nije nešto što bi nekoga trebalo smetati, a kome smeta - široko mu polje.
Ja sam se počela outati s 15 godina kad još nisam bila čista sama sa sobom, mislila sam dugo da sam možda samo biseksualac.
Shvatila sam da ipak nisam, kad sam rekla društvu da sam ipak lezba, reakcije su bile - dobro da si shvatila napokon. Ljudima oko mene je to bilo jasnije prije nego meni.

Nemam problem s tim, ako mislim da bi netko trebao znati kažem, ako netko sam pita, ja priznam. A nije mi bed ni s curom u Zagrebu hodati držeći se za ruke. Znalo je biti simpatičnih komentara, slatkih pogleda, a bilo je i onih koji su ubijali pogledom, ali to već nije moj problem. Neka gledaju, šta ću im ja.

Većim dijelom se slažem s Venerom, nema potrebe da diskriminiramo i sami sebe.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:09   #260
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Daj shvati da ljudi uglavnom gledaju i sute kad se dogadaju lose stvari, bez obzira na seksualnu orijentaciju.

A i odnosi u paru su isti i kod homo i hetero parova.
Daj ne diskriminiraj. Zvucis kao crnac kojem su dosadni bjelacki filmovi i misli da crnci imaju neke dublje i drugacije odnose.
Svi smo na istom planetu i s istim emotivnim potrebama i reagriranjima.
Nemate neku cudovisnu tajnu, niti ste u opasnosti. Ispada da je nekima najvece dostignuce u zivotu to otkiriti okolini, onak ko hetero zene kad misle da su potpune tek kad postanu majke. Sve je to samo pretjerana zaokupljenost vlastitim bicem i nedovoljno percipiranje drugih, razlicitih ljudi.
Daj malo prosiri vidike.
sve to stoji,i nitko nikoga ne diskriminira i nitko nije u opasnosti do ne doleti suzavac u supersuper, i još masu incidenata koji se dogode na relaciji homofobija-mržnja-primitivizam.
da,svi smo na istom planetu i s istim emotivnim potrebama i baš zbog toga bi trebala i sama proširiti vlastite vidike o kojima govoriš i percipirati tu različitost drugih.
shvatila bi tada da svaki pojedinac teži nekom svom otkriću,bez obzira bio on zaokupljen vlastitim bićem,majčinstvom ili da zvuči kao crnac kojem su dosadni bjelački filmovi - to je sve tako ljudski i nema ništa loše u tome - dok ne dođeš do spoznaje da je homoseksualcima kao manjini uvijek bilo teže u heteroseksualnom,konzervativnom društvu.
to ti govori sama činjenica da se tek nedavno oformilo životno partnerstvo,po pitanju posvajanja djece ne moramo ni pričati, a što se tiče kako se Alexiss zajebavala ˝da je ne stave u karantenu˝ nije daleko od istine jel´svaka baba misli da pederčine prenose sidu.
ja sam osobno proširila vlastite vidike i volim svoju babu bez obzira što mrzi pederčine,crnčuge i ponekad cijeli svijet...
i općenito ja kao homo osoba nisam naoštrena na društvo i ne tražim nigdje neprijatelje,udružujemo se ne zato što imamo nešto posebno već zato što imamo prije svega nešto zajedničko.
svijet je ponekad okrutno mjesto,ponekad pitomo za sve nas i zapravo bi se trebali svi međusobno podržavati i tješiti u borbi protiv mržnje,težiti biti bolji ljudi.
a znamo da to nije tako niti će ikada biti,oduvijek je bilo afirmacije i negacije.
kao mržnje i ljubavi.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger