Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2003., 09:38   #61
Quote:
luca kaže:
ali sigurno bi bilo trenutaka kad bih se tesko suzdrzavala...
jednom davno sam isao s ocem po sestru u vrtic, nekim povodom smo isli ranije u vrijeme rucka, nekako.
nasli smo je za stolom i sa tanjurom pred njom u kojemu je bila piletina i krumpir pire ubacen u juhu koju nije stigla na vrijeme pojesti!!!
otac je bijesno pogledao tetu koja se zacrvenila i odveo sestru van...
kao malome me to i nije toliko smetalo ali danas kada se toga sjetim svaki puta se zapitam kako bih ja reagirao na mjestu mog staroga?!
sigurno bih se tesko suzdrzao...

moj junior je, opet, znao dolaziti placuci kuci jer ga je jedan, manji od njega, tukao!? jednom je to bio udarac nogom, jednom nekim stapom, kamenom...trajalo je to dok mu nisam zaprijetio da ce dobiti i od mene ako mu ne vrati. slucajno sam promatrao kako igraju nogomet kada se onaj mali zaletio i lupio mu nekakav nespretni samar ali dovoljno da mi se junior okrenuo i pokusao otici sa igralista ali su nam se pogledi sreli vratio se naklepuso onog malog i odonda tog problema vise nema...
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 10:08   #62
Quote:
mr X kaže:
jednom davno sam isao s ocem po sestru u vrtic, nekim povodom smo isli ranije u vrijeme rucka, nekako.
nasli smo je za stolom i sa tanjurom pred njom u kojemu je bila piletina i krumpir pire ubacen u juhu koju nije stigla na vrijeme pojesti!!!

Eh, da...tog je bilo i u moje doba u vrticu (pred 22-23 godine)

No comment!
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 14:45   #63
svaka čast

Quote:
mr X kaže:

moj junior je, opet, znao dolaziti placuci kuci jer ga je jedan, manji od njega, tukao!? jednom je to bio udarac nogom, jednom nekim stapom, kamenom...trajalo je to dok mu nisam zaprijetio da ce dobiti i od mene ako mu ne vrati. slucajno sam promatrao kako igraju nogomet kada se onaj mali zaletio i lupio mu nekakav nespretni samar ali dovoljno da mi se junior okrenuo i pokusao otici sa igralista ali su nam se pogledi sreli vratio se naklepuso onog malog i odonda tog problema vise nema...
ž

Evo..ovo mi se sviđa...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 23:46   #64
sory nism mislio da vi ne komentirate onu pricu sa prve strane .
komentar nepotreban je bilo samo figurativno .
komentari dobro dosli.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2003., 00:28   #65
hmmm.......po zanimanju sam uciteljica i radim u jednoj osnovnoj skoli. Ove godine imam prvasice i znala sam da me ceka naporan rad, ali vjerujte mi da nije niti nama lako. Ne zelim ovdje braniti svoje kolege ali ispricat cu Vam detalj iz mog razreda.
Znate zasto se djeca u mom razredu tuku, tj. tu i tamo se desi da se netko potuce? Tuku se iz dosade! Cim zvono zazvoni prekidaju sa radom i kao suludi pocnu trcati po hodniku. Inace ne gledaju kamo trce pa se normalno desi da padaju, sudaraju se, spoticu i sl. Tada dolazi do lomova, modrica i sl. stvari. Inace znaju se oni tuci i u igri......npr. kada oponasaju Digimone!!! Kada ih pokusam sprijeciti u naguravanju, kazu mi "uciteljice pa mi se samo igramo", ali redovito nakon odmora imaju prituzbe.
Ne bi htjela vise komentirati, ali puno utjecaja na ponasanje u skoli ima obitelj i djetetova okolina, a ako se slucajno desi da se dijete maltretira u skoli (bilo od ucitelja bilo od ucenika) treba ici u skolu i pokusati to rijesiti, odmah.
A u krajnjem slucaju treba razmisljati o preseljenju u drugi razredni odjel......vjerujte mi to ponekad moze biti spas za dijete.
Pozdrav!
zgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2003., 10:28   #66
Quote:
shef Sale kaže:
Mislis na (Anu Horvat?) i OS JJS u Varsavskoj?

mislim da bas nije bilo "u doba socijalizma" al oko 90 je...malo kasnije, i think
uostlaom, ulica NIJE zatvorena za promet vec je jako suzena, postavljena hrpa kamenih policajaca i tak


E da...pred ulazom je pleksiglas ograda.
Je, u ono vrijeme je Varšavska bila zatvorena za promet, pa su je ponovno otvorili. Skoro sam sigurna. Ova preuređenja (sužavanje, ograda) napravljena su kasnije. A učiteljica kojoj je ono prvo pošlo za rukom se preziva Balić, ime sam zaboravila, sjetit ću se i to ili joj pitati sina.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 09:06   #67
"moj junior je, opet, znao dolaziti placuci kuci jer ga je jedan, manji od njega, tukao!? jednom je to bio udarac nogom, jednom nekim stapom, kamenom...trajalo je to dok mu nisam zaprijetio da ce dobiti i od mene ako mu ne vrati. slucajno sam promatrao kako igraju nogomet kada se onaj mali zaletio i lupio mu nekakav nespretni samar ali dovoljno da mi se junior okrenuo i pokusao otici sa igralista ali su nam se pogledi sreli vratio se naklepuso onog malog i odonda tog problema vise nema..."

je, tak je jednom meni neki mali u prvom il drugom osnovne nes bio uzeo moje, i nije htio vratit, neg je bjezho...

ja lijepo uzeo neku kratku al malo deblju granu, i flis sa tri metra drito u centralu

moram li spomenut kako sam bio "pohvaljen" od strane roditelja za to shto sam se isho izborit za sebe

a sad se chudi shta sam sjeban, drolja... yebo me pas, ako mi se ikad desi dijete nesretnim slucajem, ima da ga naucim kako da iskopa ochi nekom ko ga zayebava, i nagura mu ih u guzicu
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.