Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 00:28   #1261
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Niti si shvatio o cemu govori tema, niti si shvatio o cemu ja pisem, niti za sto jesam a za sto nisam, niiti kuzis problematiku oko ulaganja u zracne luke.

Koncetriraj se, prouci materiju oko investicija u zracne luke na slabo naseljenim otocima, oko razlika u vrstama zracnog prometa pa se vrati...
Dozvoli da sam ipak uspio shvatit i da mi je smiješno da napadaš neki projekt ili ideju kao suludu a onda nudiš nešto što veze sa ničim nema.
Em imaš aerodrome na otocima, em nemaš političke volje za iste, em nikakve isplativosti nemaš, em ih nemaš za koga gradit jer su nenaseljeni i pusti.
Kao država gubimo 100 000 ljudi godišnje sa tendencijom daljenjeg propadanja prema 3 i kusur milijuna stanovnika a ti bi naseljavo otoke gradnjom aerodroma na rabu ili lošinju koji imaju 10k ljudi i to ako, dok ti jedna Rijeka nema zračnu luku - jer je neisplativa a tamo je preko 300 k ljudi koji istoj gravitiraju...

Suludo je blago rečeno... i to bez da ulazimo tko bi ti plaćao avione, pilote i hladni pogon za rupu bez dna, da bi u 3 mjeseca godišnje imao 2 leta za 3 ljudi...koji bi došli autom - jer smo mi auto destinacija, do krka pa bi onda letili za rab i tamo hodali okolo bez istog i glumili pješaka nakon što se dopeljaju s autom iz njemačke, francuske poljske i sl...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 10:13   #1262
Kakvi crni aerodromi po otocima?! Šta mislite da će let biti 30 kuna? Pa četveročlanoj obitelji iz Splita do Supetra na Braču trajektom + povratne karte + auto treba minimalno 100€.
Ja sam jednom vozio goste iz agencije sa kombijem B kategorije ( Mercedes Viano), znaci: Vodič, 4 gostiju i ja, Split-Starigrad(Hvar) i nazad 1900kuna! Cijene su WTF!
Cisterna goriva npr. Split-Lastovo sa povratnom kartom je oko 12.000kuna, eto ti Jadrolinije.

Slažem se da ne treba lupati novce zbog nekoliko dana gužve na Neumskom koridoru.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
''Za onoga koji čeka, sekunde izgledaju kao vječnost''
m.inic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:06   #1263
Španjolci najkonkretniji

Do sada su najkonkretniji projekt gradnje aerodroma na Korculi koji uključuje i gradnju šoping centara i ostalih popratnih sadržaja, ponudili Španjolci. Njihovo je ulaganje na 1 milijun metara četvornih površine između Brne i Smokvice iznosilo 120 milijuna eura. Uvjet da gradnja aerodroma bude popraćena gradnjom hotela, marina, golf-terena u visini od 500 milijuna eura, s ciljem da se na otoku poveća stanovništvo sa 16 na 100 tisuća stanovnika, Korčulani nisu prihvatili.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...je-zracne-luke

Toliko o tome da nema tko doci. Problem prenaglog rasta tj prekapacitiranosri resursa u slucaju iskljucivo komercijalnog ulaganja u zracne luke sam vec spomenuo.

Ovo o 100.000 iseljenih godisnje svake slijedece godine, o gradu Rijeci, o dolascima autom iz Njemacke da bi letjeli sa jedne na drugu tocku u Hrvatskoj, jer u autodestinaciju moraju doci sa autom ...o tome necu...predajem se.

Necu i o usporedbi troska zrakoplovne karte sa troskom za trajekt, umjesto sa troskom citavog puta...
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 14:23   #1264
Otvori temu za aerodrome po otocima. I nije poanta samo u iseljavanju nego u gubitku 100k godišnje ljudi jer kao prvo izumireno i imamo mortlitet a kao drugo se iseljavamo...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 15:29   #1265
Pises o investicijama koje smanjuju pad stanovnistva i dobis odgovor da to ne valja jer stanovništvo pada. Na stranu brojkice iz rukava...

I bespotrebno se trudis, temu o aerodromima i eu fondovima necu otvarati, pisati cu tamo gdje mi pase. Ti slobodno prati i drzi se svojih smajlica.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:34   #1266
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Pises o investicijama koje smanjuju pad stanovnistva i dobis odgovor da to ne valja jer stanovništvo pada. Na stranu brojkice iz rukava...
Znači 90 000 sirijaca uvozimo sutra na korčulu a ovi luđaci dole neće to? A izgradimo im i aerodrom da ih onda pored toga aerodroma može bit 89 900 nezaposlenih i divit se avionima koji sljeću i poljeću svaki sat za Paris, London, New York. Briljatna ideja, samo daj. Mada ipak tipujem više na podvodne tunele do otoka, to mi je nekako realnije...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 11:53   #1267
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Znači 90 000 sirijaca uvozimo sutra na korčulu a ovi luđaci dole neće to? A izgradimo im i aerodrom da ih onda pored toga aerodroma može bit 89 900 nezaposlenih i divit se avionima koji sljeću i poljeću svaki sat za Paris, London, New York. Briljatna ideja, samo daj. Mada ipak tipujem više na podvodne tunele do otoka, to mi je nekako realnije...
Tebi ocito netko pere mozak sa Sirijcima pa ne znas da europljani ostvaruju gotovo 400 milijuna visednevnih putovanja svake godine. I ne putuju samo zato sto nemaju za zivot.

I podvodni tuneli su bolja investicija nego most na poluotok od cetri milijarde kuna na koji ce se oruzjem morati tjerati ljude slabe kupovne moci da prolaze po njemu umjesto kroz jeftiniji Neum.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:43   #1268
Istina, ni sirijci neće kod nas, nisu budale. Znači 90 000 ljudi iz europe treba nać da nasele korčulu pa ispune primarni preduvjet za investiciju. Čekaju u redu da dođu u državu di se gaze ljudska prava, pravna država ne funkcionira i posla nema. Jezik neznaju a posao ako dobiju ne mogu sa njim ni za hranu imati da jedu kako treba.
Mislim da bi došli ako im napravimo aerodrom pa onda mogu imat, odnosno ne imat sve gore navedno. Aerodrom rješava sve gore navedene probleme.

Drago mi je da se slažemo barem oko toga da su podvodni tuneli bolja ideja i realnija donekle.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 19:58   #1269
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Istina, ni sirijci neće kod nas, nisu budale. Znači 90 000 ljudi iz europe treba nać da nasele korčulu pa ispune primarni preduvjet za investiciju. Čekaju u redu da dođu u državu di se gaze ljudska prava, pravna država ne funkcionira i posla nema. Jezik neznaju a posao ako dobiju ne mogu sa njim ni za hranu imati da jedu kako treba.
Mislim da bi došli ako im napravimo aerodrom pa onda mogu imat, odnosno ne imat sve gore navedno. Aerodrom rješava sve gore navedene probleme.

Drago mi je da se slažemo barem oko toga da su podvodni tuneli bolja ideja i realnija donekle.
Ne bi vise o toj temi preduvjeta za komercijalnu ili subvencioniranu investiciju u korculansku i slicne zracne luke jer siris raspravu sa uvjetima koji nemaju veze sa vrstom investicije.

Peljeski most je isplativ ako kosta ispod 3 mlrd kuna (bude manje visine), ako se (zbog porezno-trosarinskih gubitaka) dogovori zatvaranje GP Neum te BiH ne pristupi EUniji bar 15g, i ako se za tih predvidjenih 23 metra sirine dobije garancija trase JJ autoceste.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 00:53   #1270
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Ne bi vise o toj temi preduvjeta za komercijalnu ili subvencioniranu investiciju u korculansku i slicne zracne luke jer siris raspravu sa uvjetima koji nemaju veze sa vrstom investicije.

Peljeski most je isplativ ako kosta ispod 3 mlrd kuna (bude manje visine), ako se (zbog porezno-trosarinskih gubitaka) dogovori zatvaranje GP Neum te BiH ne pristupi EUniji bar 15g, i ako se za tih predvidjenih 23 metra sirine dobije garancija trase JJ autoceste.
Ajde super da smo se rješili teme aerodroma.

Što se tiče drugog djela tvog posta, takvu hrpetinu gluposti strpat u jednu rečenicu... možda bolje da se vratimo na aerodrome ili otvorimo priču o podzemnim tunelima.

Što se tiče isplativosti -isplativ je ako ti treba i ima funkciju i nosi dobit. Ako te parametre može zadovoljit onda je isplativ neovisno ako košta 3 kune, 3 milijarde ili 30 milijardi. Nećemo ni spominjat "enklava" "gospodarski razvoj" "teritorijalna cjelovitost", "schengen" i ostale apstrakcije koji su pak primarni razlog mostu.

Što se tiče boleštine o zatvarnju GP Neum. Prvo ideš izolirat vlastiti narod u drugoj državi dok ti je ustavna obaveza da se posebno skrbiš o istom.
Blokiraš jedini kopneni pravac za vlastiti narod u vlastitoj državi i dižeš željeznu zavjesu tako da lokalno stanovništo maltretiraš jer ti netko tko živi km od granice za otić do babe koja živi 10 km od njega tjeraš da radi krug od xy kilometara.

Kakve garancije i kakve trase i koji će ti to klinac? i to ima manje veze s mostom nego aerodromi.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 01:31   #1271
Pa isplativost je funkcija cijene takodjer... Ako ocekuje prihod od necega milijun EUR godisnje, nije ti svejedno hoce li te izgradnja toga kostati 1, 2 ili 100 milijuna... Ovo zadnje je neisplativo, ovo prvo izuzetno dobra investicija.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:58   #1272
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Što se tiče drugog djela tvog posta, takvu hrpetinu gluposti strpat u jednu rečenicu... možda bolje da se vratimo na aerodrome ili otvorimo priču o podzemnim tunelima.


Što se tiče boleštine o zatvarnju GP Neum. Prvo ideš izolirat vlastiti narod u drugoj državi dok ti je ustavna obaveza da se posebno skrbiš o istom.
Blokiraš jedini kopneni pravac za vlastiti narod u vlastitoj državi i dižeš željeznu zavjesu tako da lokalno stanovništo maltretiraš jer ti netko tko živi km od granice za otić do babe koja živi 10 km od njega tjeraš da radi krug od xy kilometara.
Ne znam zasto mislis da bi ja zatvorio GP za tranzit?
Ja to ne znam raditi. Dosli bili majstori, ja bi mogao premaljati zidove, zasarafiti tablu i sl.
Kako da se vratimo na aerodrome? Jucer nisam bio niti na jednom aerodromu, zamjenio si me sa nekim drugim.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 14:59   #1273
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post

Kakve garancije i kakve trase i koji će ti to klinac? i to ima manje veze s mostom nego aerodromi.
Slazem se.
Most sirine 23 metara treba dati garanciju na kvalitetu izgradjenih arodroma.
Dodjes, parkiras se na mostu i pdignes napismenu garanciju (ako ti je netko u zadnje vrijeme prodao aerodrom).
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:37   #1274
Quote:
somied kaže: Pogledaj post
Pa isplativost je funkcija cijene takodjer... Ako ocekuje prihod od necega milijun EUR godisnje, nije ti svejedno hoce li te izgradnja toga kostati 1, 2 ili 100 milijuna... Ovo zadnje je neisplativo, ovo prvo izuzetno dobra investicija.
Ali s mostom vrijeme nije faktor koji gledaš kao čovjek nego to gledaš kao nacija. Treba ti jer ga ljudi žele i jer imaš defacto enklavu, a za našu djecu i unuke će biti tu.

Ide pod javna dobra kao i autoceste po mom kurikulumu i država to mora osigurati ili nam nije ni potrebna jer onda ničemu ni ne služi i nema funkciju.
Sa proračunom od 120 milijardi kuna godišnje novci nisu problem što je bolno očito ako vidimo da 4 milijarde svake godine odu na udruge. Novci su samo izgovor. Problem je, kao i uvijek, negdje drugdje...
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:45   #1275
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Slazem se.
Most sirine 23 metara treba dati garanciju na kvalitetu izgradjenih arodroma.
Dodjes, parkiras se na mostu i pdignes napismenu garanciju (ako ti je netko u zadnje vrijeme prodao aerodrom).
Tako je. A kad imaš 23 metra širine onda ti aerodrom nije potreban nego sletiš avionom na tih 23m i odmah imaš i pistu.
To ako ne ideš na otok. Ako recimo ideš na otok, a imaš otok u moru,ne na oceanu sa 5metarskim valovima onda imaš avion i sletiš na more a od infrastrukture ti treba luka - koju, gle čuda, svaki naseljeni otok već ima.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:56   #1276
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Peljeski most je isplativ ako kosta ispod 3 mlrd kuna (bude manje visine), ako se (zbog porezno-trosarinskih gubitaka) dogovori zatvaranje GP Neum te BiH ne pristupi EUniji bar 15g, i ako se za tih predvidjenih 23 metra sirine dobije garancija trase JJ autoceste.

Ja ne znam na kojoj ti planeti živiš?
Pelješki most isplativ? Reci nam molim te u kojem dijelu RH živiš?
Ti očito ne znaš koliko jako vjetrovi pušu na tom dijelu di bi bio most...pa da svako malo bude zatvoren zbog orkanskih udara vjetra kao i A1. I onda bi ti ukinuo GP-e i kuda onda da ljudi idu...

I ne postoji GP Neum nego RGP ili GP Klek i RGP ili GP Zaton Doli.
Radio sam na potonjem prijelazu i dolje dere vjetar i zimi i ljeti, jugo i bura.

I jel znaš koliko košta probijanje Pelješkog kamenjara i koliko bi duga trasa trebala biti i koliko košta gradnja ceste kroz tu vuko.ebinu...Preko 30km, a Neumski koridor je okruglo 9,8 km.
Ne da mi se dalje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
''Za onoga koji čeka, sekunde izgledaju kao vječnost''
m.inic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 11:56   #1277
@m.inic: većinom si u pravu ali tko zna koliki bi bio reket BiH za pravo izgradnje i korištenje koridora i koliko dugo bi ga plaćali jer tko zna kad će oni u EU...po svoj prilici koridor će trebati ograditi visokim zidom i čak, eventualno, elektrificiranom žicom na vrhu... to je isto nemali trošak...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 10:10   #1278
Quote:
m.inic kaže: Pogledaj post
Ja ne znam na kojoj ti planeti živiš?
Pelješki most isplativ? Reci nam molim te u kojem dijelu RH živiš?
Ti očito ne znaš koliko jako vjetrovi pušu na tom dijelu di bi bio most...pa da svako malo bude zatvoren zbog orkanskih udara vjetra kao i A1. I onda bi ti ukinuo GP-e i kuda onda da ljudi idu...

I ne postoji GP Neum nego RGP ili GP Klek i RGP ili GP Zaton Doli.
Radio sam na potonjem prijelazu i dolje dere vjetar i zimi i ljeti, jugo i bura.

I jel znaš koliko košta probijanje Pelješkog kamenjara i koliko bi duga trasa trebala biti i koliko košta gradnja ceste kroz tu vuko.ebinu...Preko 30km, a Neumski koridor je okruglo 9,8 km.
Ne da mi se dalje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne moram ja koristiti za tu granicu naziv Neum, ne moras niti ti Neumski koridor...napises lijepo koridor Klek - Zaton Doli.

Da, GP Neum ce biti zatvoren za tranzit kada se sagradi most jer nema potrebe maltretirati granicne sluzbe kada se isti put moze prijeci mostom tj bezgranicnom dionicom. Kada na mostu puse vjetar biti ce Bingo - otvoren GP Neum za kupit cigara i zvaka.

I to je jedino isplativo pod uvjetom da BiH ne udje u EU nekom ubrzanom procedurom. Svaki dan kasnjenja gradnje stvar je manje isplativa (ako se to doista misli izgraditi, predvidjene 2+2 trake, tj sirina preko 20 metara meni osobno otvaraju sumnju u namjeru gradnje).
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 16:35   #1279
Projekt tunela - mosta Kremena -Pelješac

Danas večernji list donosi poduži članak o inž. Stanku Ferleu koji je svojedobno predlagao izgradnju tunela umjesto mosta na mjestu Brijesta -Komarna.

Ja imam još bolju ideju. Ne graditi prijelaz na toj lokaciji nego između Kremene i Sresera i to kombinaciju tunela i mostova preko otočića pred Sreserom.
vbureti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 18:10   #1280
Eto,
ipak ce biti mosta

Europska komisija je danas dodijelila 357 milijuna eura za projekt izgradnje Pelješkog mosta, koji će povezati najjužniji dio zemlje s ostatkom Hrvatske. Odluku o prihvaćanju financiranja projekta potpisale povjerenica za regionalnu politiku Corina Cretu i ministrica regionalnog razvoja i fondova Europske unije Gabrijela Žalac. U izgradnji Pelješkog mosta EU će financijski sudjelovati s 85 posto ukupne cijene projekta.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/euro...-cretu-1174992
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.