Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2003., 15:32   #41
a što si se toliko nadovezao droge.
da tebe nisu u srednjoj uhvatili, pa znaš kako bi mi bilo u tom slučaju
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:40   #42
PIH!
Ja mislila da ste napravile neku pravu pizdariju, a ono najobicnija glupost!
Stara, nije to nista, ne brini!
Ako si maturantica, nece vas izbacit i u to budi uvjerena..
Mozda ces dobit neku opomenu ili ukor, ali sta je to - nista! Glupost! Ne moze ti to promjenit zivot tako drasticno kako ti mislis!
Ako su vas vec u skoli skuzili, uvijek mozes reci da nisi ti upisivala ocijenu, ili sta vec..
A ako te ipak provale, potrudi se da ovih par tjedana skole budes "mirna i dobra curica"
I sto prije se rjesis skole, prije ces si skinuti i starce s grbace, a onda slijedi dugo toplo ljeto Jos ako upises neki faks....

Nista ti ne brini, bit ce sve ok.
SRETNO!
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:51   #43
a kave veze ima to što sam maturantica? prošle godine su dvojica napravila neku pizdariju i izbačeni su iz škole, a bili su maturanti. nasuprot njima nedavno je neka cura iz 2 razreda napravila nesto slično i dobila je opomenu pred izbačenje. ma ima jos nade za mene, I hope!
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:53   #44
Gledaj, ne postoji nitko tko u zivotu nije napravio neko sranje.
Roditelji to shvacaju i ako su i ljuti na tebe ( s pravom, je li ) mozda se, kad ih ne vidis, slatko nasmiju jer se sjete sebe i svojih gluposti.
Npr. moj je otac od 10 godina sa prijateljem zdimio na avanturisticko putovanje biciklima u Sinj, nije ih bilo 2 dana, krali su neki zeleni kupus pa su na kraju i proljev dobili... A sto mislis kako bi reagirao da sam ja zbrisala...
Stric je u pubertetu sebi zamislio da ce uci u neku spilju na Marjanu ali je bed bio da je bila nekakva kamencuga na ulazu pa je frajer iz Jugovinila nabavio neke kemikalije ( medju ostalim i nitroglicerin) i to sve smjesao u loncu , poskliznuo se i ostao bez obrva, trepavica i kose do pola glave a nono je jos 10 godina provjeravao temelje kuce
Ono sto ti zelim reci je da ne postoje sveci, djeca, djaci i studenti uvijek rade spacke i to nikome nije cudno. Samo trebas znati kad je dosta i stati da se ne zeznes za cijeli zivot
Hajde curo, hrabro .................i pamet u glavu
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 18:08   #45
poison, smijem se dok sve ovo citam.....

zato jer sam kroz slicno prolazio....
uspio sam napraviti sranja [sam s frendom koja se nikog nisu ticala il nikog ostetila - ni mene]... heh... sjecam se trena kad mi je do glave doslo da su nas prokuzili. otisel sam u setnju, sjel na klupu... pital se kaj bude mama rekla, sto je s skolom...

na kraju je mama pokazala toliko razumijevanja da se jos danas sjecam kako je ugodno bilo popricati i doslo mi do glave da ce od svih ljudi na svijetu mama i tata biti jedni od rijetkih koji ce pokazati toliko ljubavi i shvacanja i ne-ljutnje
skola? pa i to je ispalo oke... uskoro sam se potrudio jos jednom se poigrati s svima njima tamo pa su mi lijepo poklonili opomenu pred iskljucenje.. [dobar sam ja decko inace ]

i danas, vec vise godina od tih uplasenih dana, smijem se i moram reci da sam u tih par dana puno naucio o svijetu, o odgovornosti, o ljubavi, i na kraju kako raditi "zloceste" stvari a da nitko ne prokuzi

tak, bilo bi fora da mozes zatvoriti oci i da prode 2 tjedna
vidjet ces kako se cudis ovome sto sad osjecas

+ decko koji te ostavi sada, mozda nije vrijeda tvoje ljubavi i ... bla
...the sun will shine
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 08:15   #46
Quote:
poison_girl kaže:
nasuprot njima nedavno je neka cura iz 2 razreda napravila nesto slično i dobila je opomenu pred izbačenje.
ma joj, komad....

ja, zadnja tri razreda - opomena pred udaljenje zbog neopravdanih koja se taman poklapala s krajem prvog polugodista.... a ne zelis znat u koju sam skolu isao, ja mislim da je tamo jos uvijek moto "smrt slobodi, fashizam narodu"

a medju ucenicima popularno zvana aushwitz (sto nam je vec prvi dan skole otkriveno od strane razrednice - a da ne velim da smo i prvi dan imali svih 7 sati, vjezbali zadatke iz kemije i dobili i zadachu iz iste...)

raska me ulovila kak joj motam pod satom, pedagogica mi se prijetila izbacivanjima redovito, a cak sam i flisnuo razred

i opet, sto se toga tice, ja sam danas potpuno normalna osoba... tko zna, mozda da sam ranije takve pizdarije radio, danas bi u vezi svega bio potpuno normalna osoba, a ne jebeni ludjak

vidi.... ako ti i zabrane izlaske, nece im to dugo uspjet... mjesec dana max... da se to izdrzat... a osim toga...

ako se zelis inatit, nemoj bjezat od doma... bjezi iz stana, pa se vrati u stan... i tako svaku vecer mogu ti samo zabranit jos vise izlazaka, koje ces takodjer prekrsit
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 08:41   #47
Quote:
poison_girl kaže:
a što si se toliko nadovezao droge.
da tebe nisu u srednjoj uhvatili, pa znaš kako bi mi bilo u tom slučaju
Molim?!?!?!
Ma bez obzira sto sam bio najbistriji i najbolji djak vise skola, sada sam magistar informacijskih znanosti, a samo cu ti nabrajati par nastakluka sto sam napravil u tvojim godinama:

- Opijao sam se i usetao gol do pojasa u razred pred profesoricom koja me je jako voljela, a bila je najveca puritanka. Pa mos misliti kakvo je razocarenje bilo u pogledu mene. Imao sam 5 iz hrvatskog samo zato sto me je ona voljela, a na krjau je otisla na bolovanje.

- Pentrao sam se uz stup tako visoko a prolazili su direktor i moja razrednica i vidjela sto smo radili pa su prijetili ukorom pred iskljucenjem, no spasile su me petice i moje "dobro vladanje"

- Na skolskoj identifikacijskoj kartici za ulazak u skolu stavio sam sliku Adolfa hitlera i napisao njegovo ime i prezime i adresu u Berlinu i cerekavao sam se svima, a uhvatili su me profaci i doveli miliciju pa sam bio na informativnom razgovoru, a mojoj razrednici su prijetili otkaz zbog nemara nada mnom

- Pokrenuo sam skolske novine i napisao svekakve strobotine a poglavito sam napisao sve psovke koje su bile primjerene mojoj generaciji, no profacima nisu svidjeli pa su zvali moje roditelje na razgovor.

- Bacio sam najlonsku vrecicu punu vode preko prozora i palo je na auto i krov se jako slupio. Rekla jedna porfa, vblasnica tog auta: "Pa to moze ubiti covjeka! Ma tko je taj nenormalan sto je to napravio?!" Svi su sutjeli, no svi roditelji iz cijelog mog razreda su dosli na roditeljski sastanak i svi smo platili stetu a svi su znali tko je krivac...smrc....

to su samo ukratki maleni biseri a imam ih jos, pa ak te zanima, mogu nastaviti, al ovaj topic je namijenjen poison_girl. Sorry.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 09:12   #48
Ovo shto si napisao ukazuje da si bio jaaako infantilan...jer ovakvi nestashluci se rade u osnovnoj shkoli...u srednjoj, nazhalost, ochekujemo puno puno gore ponashanje od djece
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 09:44   #49
Quote:
magic kaže:
u srednjoj, nazhalost, ochekujemo puno puno gore ponashanje od djece
ocekujemo?

ili znamo iz iskustva?

vrlo cesto ovo drugo... ali opet.... cesto sami sebi imamo opravdanje za to, ali za druge, osobito nasu djecu, nemamo...

nije bas poshteno.... al dobro, nije ni zhivot, pa je to logichno...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 09:58   #50
Quote:
Reebok kaže:
ocekujemo?

ili znamo iz iskustva?

vrlo cesto ovo drugo... ali opet.... cesto sami sebi imamo opravdanje za to, ali za druge, osobito nasu djecu, nemamo...
Za druge ne znam...mogu pisati u svoje ime, a to je da sam spremna da i pizdarije koje su nam djeca u stanju chiniti "evoluiraju" s vremenom.

Dakle, sjetite se onoga shto ste sami chinili pa bar utrostruchite

E, ne znam kako to podnose oni koji su bili andjelchici...no takvih je malo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 10:27   #51
ma joj, magic... ja sam davno reko.... yebo ja mater onome ko tebi neda da usvojish dijete...

za tvoje ime dobro znam... vise me brinu tudja imena... a jedno ime ima i moje prezime...

al eto, ja bio andjelchic... puno koristi mi napravilo, kad cu vjerojatno 30tu docekat u zatvoru

al nebi bilo nish chudno....

"Dakle, sjetite se onoga shto ste sami chinili pa bar utrostruchite"

jel? mogu ja onda juniora ubacit u posao?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:03   #52
Quote:
magic kaže:
Ovo shto si napisao ukazuje da si bio jaaako infantilan...jer ovakvi nestashluci se rade u osnovnoj shkoli...u srednjoj, nazhalost, ochekujemo puno puno gore ponashanje od djece
Sve je to istina, ali sama vidis kakvo sam bio dijete komunizma u ono olovno vrijeme kada je nesta bilo nastrasno to se moralo odmah sankcionirati.

U danaasnje vrijeme sve je utrostruceno, OK, pa nek poison_girl ne treba patiti jer ono sto je krivotvorila ocjene, to je macji kasalj u odnosu na opasnosti od droge.
Ak Poison_girl uradila samo ono prvo onda nema sto za bjezati vani od kuce.
Stvarno smijesan razlog za "izlazak" iz obitelji...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:33   #53
Stvarno smijesan razlog za "izlazak" iz obitelji...

vidis.... a meni je ta tvoja recenica smijesna....

ne sudi po razlozima, sudi po obitelji... sudi po njenim roditeljima, po njoj i po nacinu na koji su je odgojili... po mentalnom sklopu...

ima ljudi koji ce bez beda doc doma i rec "tata, ja sam peder", a ima ljudi koji ce prije pocinit samoubojstvo nego da mu roditelji saznaju da je duzan 5000 € zbog kocke...

sve je u glavi....
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:42   #54
Istina je, ali zamisli ovu situaciju, zena je skocila s nebodera od 10 katova i sa sobom povela dvije neduzne djece. Pa reci ti meni sto je uradila ta ludara?
Zbog nekakvog tricavog razloga kao sto recimo duzna sam ti ili osramotila sam se i onda se ubijes zbog takvog razloga, mozda je sve u glavi, ali je veci problem u percepciji cijele okoline u glavu a ne ono sto se dogadja u glavu.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 15:11   #55
izgleda da mojim noćnim morama nema kraja.
mama mi je saznala za ono što smo uradile ali nije reagovala ni približno burno kako sam očekivala.
problem je što je to saznala i frendicina mama koja je imala drugačiju reakciju. ev još uvijek se tresem. dakle žena me je nazvala na mobitel, na displeyu piše frendicino ime, javljam joj se s našim uobičajenim pozdravom, kad njena mama sasipa bujicu uvreda. i to preko telefona, da mi je govorila uživo onesvjestila bih se. prijetila nam je da ćemo obje letiti iz škole, da više ne zovem frendicu, da će nas razdvojit zauvijek, neće nam dozvoliti ni da komuniciramo. ona je, očito, u kućnom pritvoru, ne bi me čudilo ni da je zaključaju u podpuno praznu sobu i samo joj donose hranu svaki dan. mada se s frendicom nisam čula i ne vjerujem da hoću u toku dana, nadam se da će doći sutra u školu i da ćemo moći pričati. sad joj mogu čitati misli. sigurno planira kako da pobjegne od kuće. u početku smo to mislile obje, ali ja nemam tu potrebu jer mi situacija nije ni približno kritična ko njena. ne znam šta da uradim, ali ne želim da nas razdvoje. mislim da bih se ubila da mi oduzmu i najbolju frendicu, neposredno nakon što me je dečko izdao. ako nas pokušaju razdvojiti mislim da nam je jedini izlaz da pobjegnemo zajedno.

pitam se kako je njoj u ovom trenutku. ionako se prije par dana s mamom posvađala zbog silnih jedinica u školi. a sada još ovo. ne mogu ni zamislit kakvu torturu sad vrši nad njom, kako je bjesna bila dok se derala na mene na telefon, da mi je uživo to govorila smrvila bi me na komadiće. da mi je nekako doći do frendice i biti uz nju.

ne želim otići od kuće jer tek sad vidim da imam predobre starce. ne znam kako prije nisam shvatila da bolje od njih ne mogu ni poželjeti. ne znam zašto im ovo radim, i mrzim se zbog toga. bože zašto mi je sve ovo trebalo, imam sve što mogu poželjeti, samo su mi jednom u životu zabranili izlaz na samo dva dana. a kakva sam sranja sve napravila dosada i uvijek su bili super - predobri. bolji ne mogu biti. evo sad fino tipkam na računaru, mama mi ništa ne prigovara zbog toga. jest da mi je zabranjen izlaz, ali to mogu preživjeti. jedino ne bih mogla izdržati da izgubim najbolju frendicu .

aaaaaaaa, poison, ubij se!!!!
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 15:20   #56
Slazem se s tobom, ubij se. Vec si samoj sebi dosadila a poglavito si tak svojim starcima, pa ubij se vec jednom.


Mrzim ljude koji imaju sve a skupljaju jedinice a u skoli i jos krivotvore petice. Pa sto im sve to treba....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 15:22   #57
To je zato sto sam u svom djetinjstvu skroz propatnio, svi su imali sve imali su najljepse obleke i najljepse frizure, a ja sam bio zaostao gotovo sa samog sela.
Ali bio sam nesto kreativniji i to u ucenju gdje su nanizale same petice i u izvodjenju gluposti samo da bih bio zanimljiviji u tudjim ocima, a sada je kod mene sve obrnuto, sav sam nesretan i jadan, ali zato imam sve. Ironicno.....?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 15:25   #58
Quote:
poison_girl kaže:
... sigurno planira kako da pobjegne od kuće. u početku smo to mislile obje, ali ja nemam tu potrebu jer mi situacija nije ni približno kritična ko njena. ne znam šta da uradim, ali ne želim da nas razdvoje. mislim da bih se ubila da mi oduzmu i najbolju frendicu, neposredno nakon što me je dečko izdao. ako nas pokušaju razdvojiti mislim da nam je jedini izlaz da pobjegnemo zajedno.

Gledala sam davno jedan film, zvao se, mislim, "Nebeska stvorenja", temeljen na istinitom dogadjaju. Samo se te dvije cure nisu ubile, vec su ubile majku koja se protivila njihovom druzhenju... tuzhno...grozno, vezati svoju egzistenciju za jednu osobu na tako bolestan nachin...

Kad je vec tvoja majka razumna, pokushaj poprichati s njom kako se osjecash, shto ti priredjuje majka tvoje prijateljice, mozhda ona smisli shtogod bolje.

Da li vam se roditelji poznaju? Mozhda je ovo trenutak da ih upoznate.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 15:41   #59
ma zashto ne... da bar vishe klinaca ubije svoje starce

ionako bi vecina ubijenih to i zasluzhila, vishe nego dovoljno...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 17:14   #60
[heh... kad svi o nekom ubijanju, pada mi na pamet film
*the virgin suicides*
4 sestre imale kao groznu staru, i do kraja filma sve se ubile...
heh... lijep film na neki nacin... ]

poisnon, to kaj je s frendicinom mamom je da tebe drzi za krivu
da si ti odgovorna i da njena cura to nikad ne bi napravila
...a toliko roditelja zaboravlja koliko su se sami odraslo osjecali
ma.... zao mi je kaj se plasis za prijatelja
al to je samo reakcija na shock [mislim kak njena stara reagira]...
bude to sve na mjesto doslo

ajd glavu gore i valjda prestane ovo sivo vrijeme
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.