Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2022., 19:09   #1
skolovanje i odgoj djece "poznatih"

premjestila sam postove, ak bas imate volje raspravljati o djeci slavnih i njihovim skolskim brigama.
iako je tema primjerenija za kokosinjac


Mozemo na novi slucaj

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...jesti_ostalo_m
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 19:16   #2
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
bolesnim ljudima se necu rugati niti propitkivati njihove postupke. nek se ide lijeciti.
bas svi oko nje i njezinog sina su zli, ludi i pokvareni, a ona je bezgresna svetica.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 20:01   #3
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
Ma to nije niš novo. Na ŽK već obradili. Najbolji moment je kad su je Sevka i Kojić pratili autom a Kojić ju vrijeđao na megafon. Šouprogram
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 20:07   #4
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Ma to nije niš novo. Na ŽK već obradili. Najbolji moment je kad su je Sevka i Kojić pratili autom a Kojić ju vrijeđao na megafon. Šouprogram
sereš, jel tako?
ovo nisu istine.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 20:13   #5
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
sereš, jel tako?
ovo nisu istine.
citala sam to i jos gomiletinu sranja koje je ta severina pisala i/ili radila ravnateljici i uciteljicama u toj skoli.
creepy.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 20:42   #6
Buduci da se sudilo (ili se jos sudi) Bandicevom frendu Redzepiju jer postoji sumnja da je pokusao utjecati na sudske vjestake u slucaju skrbnistva nad Severininim djetetom, buduci da je dijete poslano u Polikliniku s uputnicom doktorice koja nije njegova lijecnica, ali je supruga Bandicevog frenda Patrika Segote, a Polikliniku je vodila Bandiceva frendica, a Bandic si je bio dobar s Popovicem, koji je bio donator skole u koju mali ide i koji je pokusao djetetu napraviti srpsku putovnicu bez pristanka majke, a prije toga je lagao na sudu da se seli u Zg zbog malog, ne bih Severinu nazivala ludom.
Lady Guga is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 20:48   #7
kao sto rekoh - svi oko nje su zli i pokvareni, a ona je svetica.

cak i da je mracna mreza bandicevih ljudi uzela na zub tu sveticu, to ne mijenja cinjenicu da je napisala i izrekla gomilu sranja djelatnicima te skole i zagorcavala im zivot na dnevnoj bazi dramljenjem oko podizanja tog jadnog djeteta.
ono sto je neki dan objavljeno na portalima dokazuje da je, pored toga sto je totalno potkapacitirana, ujedno i potpuno izgubila kompas.
e sad, je li oduvijek bila takva ili su je takvom ucinili bandicevi ljudi - ne zanima me. al normalna nije, to sigurno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 21:02   #8
sam da vam velim da ta ravanteljica Klinger u OŠ Matiji Gubcu nije normalna, znam iz prve ruke jer se derala i vrijeđala moju poznanicu koja je radila zamjenu iz matematike radi toga kaj nije htjela poklonit ocjenu nekom jako bitnom djetetu.


ova jedva dočekala da joj zamjena završi i kom god priča kaže, samo ne u tu školu raditi s takvom drampačozom od ravnateljice

a sevka, mislim, no coment uopće
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2022., 21:06   #9
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
sam da vam velim da ta ravanteljica Klinger u OŠ Matiji Gubcu nije normalna, znam iz prve ruke jer se derala i vrijeđala moju poznanicu koja je radila zamjenu iz matematike radi toga kaj nije htjela poklonit ocjenu nekom jako bitnom djetetu.
mozda prvom sinu?
ili bas malom aci vuckovicu popovicu?

tesko mi je zamisliti bitniju djecu...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 10:34   #10
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozda prvom sinu?
ili bas malom aci vuckovicu popovicu?

tesko mi je zamisliti bitniju djecu...
a klincu nekog roditelja koji je dost love dao, pa se dete na kraju prebacivalo u drugu školu.
ocjena je morala skočiti čak za dvije
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 10:43   #11
Ja ne znam što uopće ta djeca idu u obične škole a ne neke one šmensi waldorf, montesory, paralelka francuski i violina ofkors.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 10:49   #12
ja generalno mislim da je roditeljima poprilična špica da klince upišu u državnu, i to što jaču državnu di ti treba miljardu i osamsto bodova i uvjeta za upis (ovo se tiče srednjih naravno ali paralela bi se mogla povući i sa osnovnima), i onda da tamo isfuraju sve petice
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 11:19   #13
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Ja ne znam što uopće ta djeca idu u obične škole a ne neke one šmensi waldorf, montesory, paralelka francuski i violina ofkors.
Zato sto imaju direktni upis u IB.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...tenje-15178863
Lady Guga is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 11:43   #14
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Ne vidim cijeli članak. Ali nije li sam Gubec podijeljen na recimo 2 programa. Onaj za plebs i onaj za bogataše?
Mislim da nije ona mislila da bi svi direkt išli na IB u Mioc, eventualno ovi iz programa za bogataše.
A mislim da i neka privat gimnazija u zgb ima IB, pa sumnjam da ima prag ili prijemni. Samo lova.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 12:07   #15
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Ne vidim cijeli članak. Ali nije li sam Gubec podijeljen na recimo 2 programa. Onaj za plebs i onaj za bogataše?
Mislim da nije ona mislila da bi svi direkt išli na IB u Mioc, eventualno ovi iz programa za bogataše.
A mislim da i neka privat gimnazija u zgb ima IB, pa sumnjam da ima prag ili prijemni. Samo lova.
Da, sve je tocno.
Tvoje pitanje je bilo zasto idu u obicne skole, ali djeca koja ne zive na Kneziji, a idu u tu skolu ne idu u obicnu skolu. Idu u nizim razredima u Matija Gubec International School, koja kasnije (u visim razredima) ima IB program, s kojim mogu upisati IB u MIOC-u. S tim da IB u MIOC-u ima neke kriterije pa cemo vidjeti kako ce ti direktno upisani klinci to i zavrsiti.
Lady Guga is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2022., 15:30   #16
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Da, sve je tocno.
Tvoje pitanje je bilo zasto idu u obicne skole, ali djeca koja ne zive na Kneziji, a idu u tu skolu ne idu u obicnu skolu. Idu u nizim razredima u Matija Gubec International School, koja kasnije (u visim razredima) ima IB program, s kojim mogu upisati IB u MIOC-u. S tim da IB u MIOC-u ima neke kriterije pa cemo vidjeti kako ce ti direktno upisani klinci to i zavrsiti.
nema brige, mamice ce i to srediti
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2022., 14:00   #17
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Imaju direktan upis u zadnje 2 godine srednje razine IB, koja se zbog manjka mjesta i kadra za to u Gubecu izvodi u MIOCu. Za treću razinu moraju nakon 2. srednje proći neki selekcijski postupak.
IB je podijeljen na tri stadija koji se ne podudaraju s našim sustavom, prvi je do valjda 6. razreda, drugi od 7. do 2. srednje, a treći zadnje 2 godine.
Kažu mi ljudi koji su radili u IB da je Hrvatska bila jedina zemlja valjda u svijetu u kojoj klinci nisu mogli direktno nastaviti iz year 8 u year 9, nego su morali proći selekcijski postupak pa otpadali jer bi ih prešišala i mjesta zauzela djeca izvan IB sustava. A govorimo i o djeci stranaca ili domaćih roditelja koji se seljakaju naokolo po svijetu i taj IB im je neka garancija da što bezbolnije mogu nastaviti školovanje gdje god ih roditeljski posao odveo, znači nije stvar preseravanja nego potrebe.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2022., 15:51   #18
vjeruj mi, ima ohoho onih kod kojih je u pitanju samo preseravanje. nikakva potreba, nikakvo seljakanje.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2022., 16:19   #19
a tek one međunarodne škole - ak se ne varam američka škola je preko 100.000 kn. pa ko to plaća?!
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2022., 10:22   #20
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
kao sto rekoh - svi oko nje su zli i pokvareni, a ona je svetica.

cak i da je mracna mreza bandicevih ljudi uzela na zub tu sveticu, to ne mijenja cinjenicu da je napisala i izrekla gomilu sranja djelatnicima te skole i zagorcavala im zivot na dnevnoj bazi dramljenjem oko podizanja tog jadnog djeteta.
ono sto je neki dan objavljeno na portalima dokazuje da je, pored toga sto je totalno potkapacitirana, ujedno i potpuno izgubila kompas.
e sad, je li oduvijek bila takva ili su je takvom ucinili bandicevi ljudi - ne zanima me. al normalna nije, to sigurno.
Prvi bold: pa ako je to istina onda je istina i što bi ona trebala šutiti i pustiti da joj moćni otac s utjecajnim vezama oduzme dijete? A dijete se pitalo gdje mu je bolje i reklo je kod majke, ali se to ignoriralo.

Drugi bold: naravno da je bitno i tko ju je učinio ludom i prema kome je luda. Ako je luda prema onima koji ju žele bez razloga odvojiti od djeteta onda ima pravo. Problem bi bio da je luda prema djetetu, ali za to nema nikakvih naznaka, dok ima hrpa socijalnih slučajeva u kojima situacije eksaliraju i djeca moraju bježati od kuće ili im roditelji naude, a naš sustav ništa ne napravi. Dok ovdje, gdje imamo utjecajnu osobu s vezama se odmah sve riješi. I kad moć i novac stoje nasuprot jedne žene koja samo želi svoje dijete i onda zbog tog pritiska i maltretiranja poludi onda bi ju se trebalo tretirati kao luđakinju i oduzet joj dijete? A one koji su joj to učinili pustiti na miru kao što se inače u ovoj državi pušta na miru kriminalce s vezama i utjecajima.

Jeste vi koji ste u ovom slučaju protiv Severine uopće pročitali svu korespodenciju koja je javno objavljena o tom slučaju i sve dokaze i priče jedne i druge strane? Ili čitate samo naslove u plaćenim medijima i na temelju toga donosite ovakve zaključke? Čudi me što nema ženske solidarnosti ovdje jer se radi o Severini nego su žene najglasnije protiv nje. Kao i za ogromnu većinu stvari u ovoj državi, od bitnih do nebitnih, ljudima je bitnija forma nego sadržaj i ne gleda se uopće šira perspektiva nego kroz ključanicu pa što se vidi tako je.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.