Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 22:21   #661
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Tomislav Saucha poslao ispisnicu iz SDP-a! Povlači se i s dužnosti u Saboru. Bernardić prihvatio odluku!

http://www.vecernji.hr/hrvatska/tomi...odluku-1151091
-------

Dobar potez Sauche, da ne nanosi dalje štetu SDPu.
Stigla direktiva, da ispadne kao moralni čin.. Nešto kao i kad Hribar daje ostavku, da mu u dosijeu ne piše kako je smijenjen/izbačen zbog dugih prstiju..

Ako je uvjeren u svoju nevinost, kako ne zna tko je od zaposlenika to bio u mogućnosti napraviti, a on im je šef? Pa nije pola milje kuna šaraf 0,05mm da se ''zagubi''. Ili ima par stotina zaposlenih kroz čije ruke prolaze putni nalozi?
Policija nikoga ne privodi? Znači, desna ruka je i dalje glavni osumnjičeni.
.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:06   #662
Ovo me neodoljivo podsjeća na neumrlo djelo Iljfa i Petrova "Zlatno tele" u kojem se pojavljuje zicdirektor Funt, fiktivni direktor koji za plaću ide robijati umjesto onih koji su pokrali.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:55   #663
Zašto me ovo ne čudi !? :

http://www.nacional.hr/plenkoviceva-...cijskom-sporu/
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:29   #664
Legitimno je pitanje, je li Sauchina imovina pretražena, i ako nije, zašto.

Tko zna, možda čovjek novac drži u vreći ispod kreveta ili pak ima crnu knjizicu sa popisom isplata podobnima.

Ako mu stan nije pretrazen, postoji ozbiljna sumnja kako se istraga provodi ofrlje što dodatno potkrijepljuje činjenica kako je DORH ignorirao cijelu aferu mjesecima dok je mediji nisu otkrili.
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:11   #665
Rekose jucer na vijestima kako mu je DORH stavio blokadu nad stanom.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:19   #666
Danas vrlo jasno kaže da nije kriv i da mu je drago da je sve izašlo van.
Užasno me zanima rasplet jer priča je potpuno suluda.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:47   #667
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Danas vrlo jasno kaže da nije kriv i da mu je drago da je sve izašlo van.
Užasno me zanima rasplet jer priča je potpuno suluda.
Ah kato, jako malo njih kaže "Je, naravno da sam kriv. Da barem nije van izašlo"
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 15:10   #668
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Ah kato, jako malo njih kaže "Je, naravno da sam kriv. Da barem nije van izašlo"
Jasno, ali ovdje ima jedno brdo potpisanih papira i ja gorin od želje da čujem objašnjenje.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 23:53   #669
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jasno, ali ovdje ima jedno brdo potpisanih papira i ja gorin od želje da čujem objašnjenje.
gorim i ja nakon onog grafološkog vještačenja
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:19   #670
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jasno, ali ovdje ima jedno brdo potpisanih papira i ja gorin od želje da čujem objašnjenje.
Pa grafološko vještačenje je potvrdilo da je on potpisao. Ne znam kaj još očekuješ.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 16:23   #671
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Pa grafološko vještačenje je potvrdilo da je on potpisao. Ne znam kaj još očekuješ.
Možda bianco?
Jbg ako je potpisao 50 naloga za Goldsteina zanima me kako će to prebaciti na nekoga, zanima me gdje su drugu gledali, zanima me tko je potpisao primitak, svašta me zanima.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 17:36   #672
Gore su oformili pravu stampariju a mi se to natezemo tko je kriv. Revizori sve guraju pod tepih i slucajno je neki novinar nasao nesto sto jos nisu pospremili.
Pazi ti objasnjenja, svota je zanemariva.
Ok, treba onda revizorima presuditi da vrate pola zanemarive svote, ionako nije vrijedno spomena
Da li vi kuzite kaj se desava? Muljaju i kradu na veliko a revizori glume gljive i natjecu se tko ce vise muljanja zataskati. Zasto nisu meni dali kakvu zanemarivu svoticu?
A kada treba zbrinuti djecu s posebnim potrebama onda naravno nema love. Vjerovatno oni imaju jos posebnije potrebe?
newone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:01   #673
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Možda bianco?
Jbg ako je potpisao 50 naloga za Goldsteina zanima me kako će to prebaciti na nekoga, zanima me gdje su drugu gledali, zanima me tko je potpisao primitak, svašta me zanima.
A Kato možda bolje ne kopati po tome, da ne ispliva još više toga van, tko je sve u igri i sl.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 00:23   #674
Mene zanima onih 13 potpisa koji su falsificirani, kako kaže nalaz vještaka. Tko, što, kada? Kamo vodi istraga u tom pravcu?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:29   #675
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Mene zanima onih 13 potpisa koji su falsificirani, kako kaže nalaz vještaka. Tko, što, kada? Kamo vodi istraga u tom pravcu?
nadaš se da bi moglo u pravcu hdz-a?
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:18   #676
Ne, ne. Ovaj put nisam lijevo-desno nasađen. Mislim da je u pitanju neka mini mafijica koja dugo kraducka u zatvorenom krugu, u koji povremeno upadaju novi igrači. Nagađam, nemam nikakvih informacija iz kuloara.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 23:46   #677
Quote:
Mene zanima onih 13 potpisa koji su falsificirani, kako kaže nalaz vještaka. Tko, što, kada? Kamo vodi istraga u tom pravcu?
Evo reakcije, pronašlo se nešto. Bilo je toga i poslije Milanovića. O tome ponešto Plenki, bez da ga se pita. Nenajavljeno, zašto?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ca/954735.aspx
Sad se otvara pitanje, je li toga bilo i prije Milanovića?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:02   #678
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Evo reakcije, pronašlo se nešto. Bilo je toga i poslije Milanovića. O tome ponešto Plenki, bez da ga se pita. Nenajavljeno, zašto?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ca/954735.aspx
Sad se otvara pitanje, je li toga bilo i prije Milanovića?
Mislim da je nakon ovoga Cvitan morao podnijeti ostavku - što je radio DORH u slučaju Saucha, kad je internu istragu morao narediti Plenković?
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:05   #679
cvitan je odavno morao biti maknut
ladice mu pucaju pod težinom spremljenih i zagubljenih predmeta
očekujem novi disgrafični strip o disleksičnom detektivu
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:47   #680
Lukavo se izvlaci Saucha, krivnju prebacuje na druge.
Lik krao, ali eto sad on nije kriv jer su i krali poslije njega pa se samim time njegova krivica ponistava jer je on predao stafetu.
Jebeno nakaradna logika.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.