Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 18:54   #1
Prekid trudnoće... u frci sam, pomozite!

Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:03   #2
nisi pazila dovoljno... jebte.. tesko kupit tablete il natač kondom na jebača?? al ajd. sad znas za drugi put..
ako ne mozes ni sebi ni djetetu pruzit zivot kakav takav.. nemoj se ni trudit...
moje misljenje...
Rebbit is offline  
Old 01.12.2008., 19:06   #3
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..
prije svega ovo boldano
da si pazila ne bi se dogodilo
drugo ne trazi da ti neko da kvalitetan savjet o abortusu
to mora biti tvoja i samo tvoja odluka
kao sto nisi ni trazila savjet od forumasa kada si stupala u sexualni odnos
ne trazi ni da ti oni rjesavaju probleme
uozbilji se
edi_bosanceros is offline  
Old 01.12.2008., 19:07   #4
nesreden zivot tebe i dečka-posao,zajednički zivot

ili tebe i tvojih staraca

mislim,ako imaš starce i imaš krov nad glavom zašto pobaciti? hej,i to košta!!

ako se dečku fućka za tebe i dijete,odjebi ga,nije ni prvi ni zadnji koji ne pita za svoje dijete.

dakle,ako si ok sa starcima i imaš gdje biti-rodi,jer abortus će te pratiti cijeli zivot....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 01.12.2008., 19:12   #5
Rebbit, ti i svi ostali koji svakodnevno pljujete ostale po forumu ravni ste ginekolozima koji ubijaju djecu. Ako ne i gori. Nemoralni, neetični, iskomplesirani i bez trunke savjesti i svjesti. Ako nemaš išta PAMETNOG za reći, bolje bi ti bilo da šutiš. Glupa sam što sam uopće postala temu ovakvim primitivčinama. Soon, ne nisam ok sa starcima. Dečku nije da se fućka, jer ni ja ni on nismo balavci, nego jednostavno ne znamo što napraviti, eto. A ako nitko nema aposlutno nekakv savjet koji bi mi mogao mrvicu olakšati ovo stanje (i znam da je to zapravo nemoguće, ali ipak), bolje da ništa ne piše i ne blamira svoju jadnu dušu
ubijena is offline  
Received Warning
Old 01.12.2008., 19:14   #6
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Rebbit, ti i svi ostali koji svakodnevno pljujete ostale po forumu ravni ste ginekolozima koji ubijaju djecu. Ako ne i gori. Nemoralni, neetični, iskomplesirani i bez trunke savjesti i svjesti. Ako nemaš išta PAMETNOG za reći, bolje bi ti bilo da šutiš. Glupa sam što sam uopće postala temu ovakvim primitivčinama. Soon, ne nisam ok sa starcima. Dečku nije da se fućka, jer ni ja ni on nismo balavci, nego jednostavno ne znamo što napraviti, eto. A ako nitko nema aposlutno nekakv savjet koji bi mi mogao mrvicu olakšati ovo stanje (i znam da je to zapravo nemoguće, ali ipak), bolje da ništa ne piše i ne blamira svoju jadnu dušu
čekaj,dali on radi? ili ti? jel imate ikakvo financijsko zalede?
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 01.12.2008., 19:16   #7
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Rebbit, ti i svi ostali koji svakodnevno pljujete ostale po forumu ravni ste ginekolozima koji ubijaju djecu. Ako ne i gori. Nemoralni, neetični, iskomplesirani i bez trunke savjesti i svjesti. Ako nemaš išta PAMETNOG za reći, bolje bi ti bilo da šutiš. Glupa sam što sam uopće postala temu ovakvim primitivčinama. Soon, ne nisam ok sa starcima. Dečku nije da se fućka, jer ni ja ni on nismo balavci, nego jednostavno ne znamo što napraviti, eto. A ako nitko nema aposlutno nekakv savjet koji bi mi mogao mrvicu olakšati ovo stanje (i znam da je to zapravo nemoguće, ali ipak), bolje da ništa ne piše i ne blamira svoju jadnu dušu
nisi fer
nije ok da bilo koga ovde krivis za svoje stanje
ovde neces dobit savjet koji ti bude od koristi
jedini oslonac ti mogu biti roditelji i tvoj partner
ali kako vidim ni od njih nemas bas neke koristi
potrazi mozda savjet u nekom savjetovalistu za mlade ili tako nesto
edi_bosanceros is offline  
Old 01.12.2008., 19:18   #8
Osobno nikada ne bih zelio uci u brak ili dobiti dijete na "silu". Tj. neplanirano kao sto je tvoj slucaj. Mislim da je to jedan od cescih uzroka losih brakova i nesretnih ljudi kasnije u zivotu.

Da se mene pita, preporucio bih ti abortus. Kako preboljeti, pa zamisli da vas buduci zivot bude koma upravo zbog djeteta, i da dijete kao takvo isto ima los zivot. Radije sredi zivot, nadji partnera s kojim ces zeljeti dijete i onda udi u tu pricu. Mlada si, imas vremena.
Klonasto Pismo is offline  
Old 01.12.2008., 19:19   #9
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Rebbit, ti i svi ostali koji svakodnevno pljujete ostale po forumu ravni ste ginekolozima koji ubijaju djecu. Ako ne i gori. Nemoralni, neetični, iskomplesirani i bez trunke savjesti i svjesti. Ako nemaš išta PAMETNOG za reći, bolje bi ti bilo da šutiš. Glupa sam što sam uopće postala temu ovakvim primitivčinama. Soon, ne nisam ok sa starcima. Dečku nije da se fućka, jer ni ja ni on nismo balavci, nego jednostavno ne znamo što napraviti, eto. A ako nitko nema aposlutno nekakv savjet koji bi mi mogao mrvicu olakšati ovo stanje (i znam da je to zapravo nemoguće, ali ipak), bolje da ništa ne piše i ne blamira svoju jadnu dušu
A kakav savjet zelis?
Kazes da se ne mozes nositi sa prekidom trudnoce.
Nije li ovime sve receno?
Rodi dijete i daj na usvajanje ako nisi sposobna o njemu brinuti.Ima hrpa parova koji ne mogu imati djecu.
Eto ti savjet.
Jovan Trapatoni is offline  
Old 01.12.2008., 19:21   #10
On radi, ja ne radim jer završavam studij. S njegovim starcima si nisam nešto pretjerano ok, ali nije ni da se mrzimo. Nemamo zajednički stan i nije da smo razmišljali o ženidbi i sličnome. Kod mene ne možemo bit, eventualno kod njega, ali doći s djetetom u rukama nekome u stan tko mi niti ne zna i obrnuto... Zvuči kao nemoguća misija. A da ne spominjem da mi nikada nije bilo u planu živjeti nekome na grbači. Najviše me ubija što je on nešto kao predlagao da dođem kod njega, ali nije dorastao tome da se to i provede. Da je ikako zapeo za to, ne bih ni trenutak dvojila. Ovako sam toliko jadna ... Inače smo zajedno dosta dugo, ali s prekidima jer su nas pratile turbulencije. Ma nema smisla niti da o tome govorim i nekoga opterećujem.. Sama sam si kriva za sve, i sad se iz govna izvaditi ...
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:22   #11
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Osobno nikada ne bih zelio uci u brak ili dobiti dijete na "silu". Tj. neplanirano kao sto je tvoj slucaj. Mislim da je to jedan od cescih uzroka losih brakova i nesretnih ljudi kasnije u zivotu.

Da se mene pita, preporucio bih ti abortus. Kako preboljeti, pa zamisli da vas buduci zivot bude koma upravo zbog djeteta, i da dijete kao takvo isto ima los zivot. Radije sredi zivot, nadji partnera s kojim ces zeljeti dijete i onda udi u tu pricu. Mlada si, imas vremena.
slazem se s tobom u svemu,ali vjeruj da nije lako zivjeti znajući da si ubila neduzan zivot...pogotovo kad je tako mlada...
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 01.12.2008., 19:23   #12
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Osobno nikada ne bih zelio uci u brak ili dobiti dijete na "silu". Tj. neplanirano kao sto je tvoj slucaj. Mislim da je to jedan od cescih uzroka losih brakova i nesretnih ljudi kasnije u zivotu.

Da se mene pita, preporucio bih ti abortus. Kako preboljeti, pa zamisli da vas buduci zivot bude koma upravo zbog djeteta, i da dijete kao takvo isto ima los zivot. Radije sredi zivot, nadji partnera s kojim ces zeljeti dijete i onda udi u tu pricu. Mlada si, imas vremena.
slažem se... ali prisloniti pištolj..
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:26   #13
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..

U ovoj situaciji imaš dvije opcije - pobaciti ili roditi. Po tvojim riječima vidim da si se odlučila za drugu.
Sama si se dovela u ovu situaciju, zato se okani razglabanja o zločestim ginekolozima i inim glupostima, nego stisni zube i razmisli kako ćeš si složiti život sa svojom odlukom. Kažeš da niste klinci, znači ti ili on radite? Jer on kako se god postavio prema tom djetetu obveze prema njemu će imati..
green bubble is offline  
Old 01.12.2008., 19:27   #14
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
On radi, ja ne radim jer završavam studij. S njegovim starcima si nisam nešto pretjerano ok, ali nije ni da se mrzimo. Nemamo zajednički stan i nije da smo razmišljali o ženidbi i sličnome. Kod mene ne možemo bit, eventualno kod njega, ali doći s djetetom u rukama nekome u stan tko mi niti ne zna i obrnuto... Zvuči kao nemoguća misija. A da ne spominjem da mi nikada nije bilo u planu živjeti nekome na grbači. Najviše me ubija što je on nešto kao predlagao da dođem kod njega, ali nije dorastao tome da se to i provede. Da je ikako zapeo za to, ne bih ni trenutak dvojila. Ovako sam toliko jadna ... Inače smo zajedno dosta dugo, ali s prekidima jer su nas pratile turbulencije. Ma nema smisla niti da o tome govorim i nekoga opterećujem.. Sama sam si kriva za sve, i sad se iz govna izvaditi ...
gle ja i sama čekam svoje prvo dijete i zato vjerojatno ne mogu biti objektivna. ali ako ima imalo šanse da rodiš-bolje to napravi nego da ziviš s abortusom cijeli zivot. ako oboje hoćete to dijete,iako je neplanirano,nek se on potrudi malo!! ti kad bi sad i zamrznula fax i tako brzo našla posao negdje,opet nebi imala niš od toga jer bi trebala raditi minim mjeseci da bi dobivala naknadu od socijalnog.

ne znam,sjednite zajedno,pa i sa starcima i odlučite.
ali zivjeti znajući da si ubila neduzni zivot.....nije lako
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 01.12.2008., 19:28   #15
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
slažem se... ali prisloniti pištolj..
okani se losih misli
njima ne rjesavas problem
edi_bosanceros is offline  
Old 01.12.2008., 19:31   #16
Hvala Soon, i sretno s bebom...
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:35   #17
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Hvala Soon, i sretno s bebom...
javi mi šta si odlučila.....ako ne tu bar na PM....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 01.12.2008., 19:36   #18
Dijete se definitivno mora roditi i morate ostati skupa,daj bebi šansu! Sve će biti u redu,samo se držite skupa
Marko88 is offline  
Old 01.12.2008., 19:38   #19
Ok, molim kolege modertore da ovaj topic zbog hitnosti ostave ovdje, bez spajanja s grupnim topicom Abortus!


Autorice, nije istina da ovdje nećeš dobiti dobronamjerne savjete, samo je pitanje što je to što ti želiš (možeš) čuti.

Da vidimo, trudna si- ne vidim smak svijeta niti u slučaju rađanja, niti u slučaju abortusa.
Imam prijateljicu koja ima dvoje djece, zatrudnila je i s trećim djetetom, te se odlučila u dogovoru sa suprugom za abortus... J ga, to je njena odluka i kao takvu to poštujem.

Jednako tako, ovo prvenstveno moraš odlučiti TI, a ne ja ili neko od nas ovdje, pa niti tvoj dečko, na stranu to što s njim treba obaviti niz ozbiljnih razgovora o tome.



Nekoliko činjenica nisam ubrao na prvo čitanje: ko to zna osim vas dvoje?? Roditelji njegovi? Tvoji??
Rekla si da baš nisi na "ti " sa svojima; e pa , j ga, vrijeme je da postaneš.
Druge roditelje nemaš... znaš kako, moji roditelji te ne vole više od tvojih, to znaj. Moj prijedlog je da se obratiš svojim roditeljima i vidite što se da napraviti. Naravno, o svemu odlučuješ ti. I prekini cmizdriti nad svojom sudbinom, puno je gorih slučajeva u životu, ovo uopće nije loša situacija, da ti ne bih nabrojao neke stvarno loše.

Ok? Dakle, jedan lagani šamarčić u obraz samoj sebi i osvjesti se! Što možeš napraviti: ili roditi ili abortus! Malo jedno- malo drugo ne ide. To će ti usmjeriti budućnost, ali ti niti jedno niti drugo neće uništiti budućnost.

Kolko si dugo trudna??

Bila na pregledu ili test za trudnoću koristila??


Pliz odgovore, pa da vidimo dalje.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 19:39   #20
Nema razloga za paniku vjeruj mi.....sve ce se srediti ma sto da odlucis.....ipak 23 su ti godine i mislim da ste i ti i tvoj decko sposobni da nadjete neki posao,kakav takav, i da odrhanite to djete....sve se moze kad se hoce i ako se hoce....tvoj momak mora preuzeti dio svoje odgovornosti a ako na to ne pristane uvijek je tu sud i socijalna sluzba.....mozda ces se morati odreci nekih svojih djecjih snova, ali to je nista kada uporedis sa jednim malim zivotom koji raste u tebi...zelim ti sve najbolje....i samo da znas da je mnogo takvih slucajeva ali uvijek ispadne dobro,nisis sama
SSDM is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger