Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 03:40   #1001
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Sad sam se vratio iz T-com-a. Uz dug za fiksni telefon od 1635kn bio je i dug od 35 kuna za mobilni koji sam preko ovrhe platio preko 3000kn. Zašto je zaostalo tih 35kn, jesu čoravi ili se prave blesavi?
Ovaj za pultom se pravi da ne zna ništa nego da sam dužan 1600kn, a 8 godina je prošlo, 8 GODINA, i nitko ništa ne zna u detalje.
Čiča kaže da uzmen telefon na ženu a ovaj dug nek stoji. I on misli da je pametan?
Koji debilizam.
otišlo je u zastaru
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 09:39   #1002
A to riješim prigovorom ili da nazovem onaj 08009000?
Mislim ne kužim ih, hoče da naplate nešto šta je u zastari i napola zagubljeno a ne kuže da ako budu tako tvrdoglavi da neču namjerno uzeti telefon i internet od njih pa če izgubiti još više.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 11:11   #1003
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
A to riješim prigovorom ili da nazovem onaj 08009000?
Mislim ne kužim ih, hoče da naplate nešto šta je u zastari i napola zagubljeno a ne kuže da ako budu tako tvrdoglavi da neču namjerno uzeti telefon i internet od njih pa če izgubiti još više.
To ja app fora (ako prođe prođe). Supruga je zatražila raskid ugovora (iako nije bilo neke koristi jer je ionako imala još 3mj ugovorne obveze) početkom lipnja (odmah na početku mjeseca, čim su poslali poruku da može), nakon što se 20 dana nisu javili poslala je opet, pa su kao nešto izgubili, pa je opet poslala zahtjev i kopiju osobne (u 6. mj), pa su odgovorili da imaju gužvu i ispričavaju se (to je već sredina 7.), pa sam ja poslao mail što je s tim jer smo računali preći na drugu mrežu tako da oboje budemo na istoj jer nam je free, opet su rekli da su u gužvi i da se ispričavaju, pa je opet ona zvala da bi konačno napravili raskid krajem 9. mjeseca. Prije par dana stiže račun od 1000kn za prijevremeni raskid ugovora.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 18:28   #1004
Quote:
Elyse kaže: Pogledaj post
nemaju trunčicu srama.
još eto se prave ljubazni i kažu: "pa eto nađite nekoga kome je ugovor pred istekom da preuzme vašu ugovornu obavezu".
ili još jedan biser "pa nastavite plaćati bnet na toj adresi na kojoj vam je trenutno instaliran, pa se razračunavajte s tim budućim stanarom".
bokte.
Koji biseri Imala sam identican problem. Ako imas zivaca se sporiti s njima prvo pises sluzbi za reklamacije koji ce te odbiti. Onda povjerenstvu za zalbe, a zatim HAKOM-u. Dobila sam mail od Ministarstva gospodarstva da ti ne mogu naplatiti raskid ugovora ako ne mogu prenijeti uslugu na drugu adresu. Samo budi uporan. Ja sam sam se s njima svadjala cijelo
ljeto i bila sam spremna ici do kraja, ali nisam mogla jer novi stanar je zelio uvesti svoj paket.
Zamrzla sam paket na 3 mjeseca, zatim u kolovozu raskinula ugovor i da ne bih placala penale uzela Vip satelitsku. Danas mi je dosao racun za ukljucenje iz mirovanja (ukljucenje je navodno bilo 30.9.)! Zovem ih i kazem da kako mogu naplatiti ukljucenje ako je ugovor raskinut, a oni meni da je paket aktivan! Pitam ih kako kada u stanu ne mogu biti dva aktivna paketa (odselila sam se iz stana, a druga cura aktivirala svoj paket). Poludjela sam i zaprijetila im tuzbama ako me ne oslobode placanja tog ukljucenja i sad cekam odgovor. Nikada vise Bnet (ionako ga nema u mom gradu)!
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 02:23   #1005
Zastara internetskih računa?

Poštovanje. Unaprijed se zahvaljujem za čitanje i eventualan odgovor.

2.10.2012. potpisao sam zahtjev za dobivanjem interneta od strane optime, što mi je realizirano 4 i pol mjeseci kasnije. Kvaliteta usluge (nakon 4 i pol mjeseca čekanja), je bila katastrofalna(konstantno pucanje veze ili uopće ne spajanje). Poslao sam im mail tražeći prijevremeno isključenje, što su mi odobrili, ali ne i javili (nisam dobio papirologiju na adresu, kao ni mail). Nakon što sam nakon oko mjesec dana zvao, i rekao istu sam stvar koju sam prije napisao u mailu, rekli su mi da je odobreno i da je rješenje trebalo stići poštom na moju adresu (ali nije). Dobro. Otišao sam u optima centar, gdje mi je djelatnica(znam njezino ime iz mailova), rekla da će ona to rješiti.
Poslala je mail optimi (valjda u sjedište), i proslijedila mi njihov odgovor.
Međutim, ta papirologija nikad nije stigla na moju poštu. Također, na slici možete vidjeti da sam "dužan" 272kn za razdoblje u kojem mi još niti nisu bili instalirali adsl(adsl je bio instaliran u 3. mjesecu). epic fail.
2 mjeseca kasnije, zovu me od optime govoreći da još nije stigla dokumentacija. nakon toga su mi je poslali na mail i ja sam je sljedeći dan platio. mislio sam, napokon je gotovo.

U 2. mjesecu ove godine zvali su me prvi put iz prime solventa, firme koja rješava utjerivanje dugova za optimu, da sam dužan 200 i nešto kuna. Mislio sam da su u krivu, da ne zaslužuju da platim, ali platio sam da se rješim. Nekoliko dana kasnije, opet me zovu, da sam dužan još 200 (kao, za 8. mjesec 2013.), nakon toga mi je bilo dosta i prestao sam obraćati pozornost na njih. Zvali su me nebrojeno puta od onda, a ja sam uvijek sam poklopio, jer sam smatrao da me varaju (i još to smatram). Danas je stigla zanimljiva SMS poruka:

Poštovani, sa zaljenjem utvrđujemo da unatoč svim nasim prethodnim pozivima, niste podmirili sve obveze po korisnickom racunu otkupljenom od Optime Telekoma prema Prima Solvent d.o.o., zbog cega smo prisiljeni pokrenuti sudski postupak, a sto za posljedicu ima visestruko uvecanje ukupnog dugovanja za troskove ovrsnog postupka, zakonskih zateznih kamata, odvjetnicke troskove i ostale povezane troskove. Prima Solvent d.o.o.

Da li ako izađem pred suca imam šanse da pobijedim? Da li je taj iznos već u zastari?

Moje glavno pitanje je: Što biste Vi učinili?

ne želim im platiti jer su: a) gamad b) jer sam student
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:39   #1006
postoji određena procedura za sve situacije i određene radnje koje se poduzimaju da bi čovijek "uspješno" raskinuo određenu ugovornu obvezu, bez obzira i ako su oni krivi. Dakle ako nemaš dokaza za sve to, tj ako nisi poštivao proceduru kod raskida postoji mogućnost da gutneš i platiš još i više. S druge strane koji k.. si išao plaćat i prvi račun ako misliš da nisi kriv. Osobno ja bih ih itekako naguzio... naravno sa papirima. Još bi odvjetnika uzeo da im nabijem jeoš veće troškove. Ali tvoj konkretan slučaj neznam a nerjetko su sami korisnici u krivu pa ne bi ti htio konkretno savjetovati.
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 17:19   #1007
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
postoji određena procedura za sve situacije i određene radnje koje se poduzimaju da bi čovijek "uspješno" raskinuo određenu ugovornu obvezu, bez obzira i ako su oni krivi. Dakle ako nemaš dokaza za sve to, tj ako nisi poštivao proceduru kod raskida postoji mogućnost da gutneš i platiš još i više. S druge strane koji k.. si išao plaćat i prvi račun ako misliš da nisi kriv. Osobno ja bih ih itekako naguzio... naravno sa papirima. Još bi odvjetnika uzeo da im nabijem jeoš veće troškove. Ali tvoj konkretan slučaj neznam a nerjetko su sami korisnici u krivu pa ne bi ti htio konkretno savjetovati.
Koliko dođe odvjetnik za tako nešto?
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 08:54   #1008
Quote:
Ninojoj kaže: Pogledaj post
Poštovanje. Unaprijed se zahvaljujem za čitanje i eventualan odgovor.

2.10.2012. potpisao sam zahtjev za dobivanjem interneta od strane optime, što mi je realizirano 4 i pol mjeseci kasnije. Kvaliteta usluge (nakon 4 i pol mjeseca čekanja), je bila katastrofalna(konstantno pucanje veze ili uopće ne spajanje). Poslao sam im mail tražeći prijevremeno isključenje, što su mi odobrili, ali ne i javili (nisam dobio papirologiju na adresu, kao ni mail). Nakon što sam nakon oko mjesec dana zvao, i rekao istu sam stvar koju sam prije napisao u mailu, rekli su mi da je odobreno i da je rješenje trebalo stići poštom na moju adresu (ali nije). Dobro. Otišao sam u optima centar, gdje mi je djelatnica(znam njezino ime iz mailova), rekla da će ona to rješiti.
Poslala je mail optimi (valjda u sjedište), i proslijedila mi njihov odgovor.
Međutim, ta papirologija nikad nije stigla na moju poštu. Također, na slici možete vidjeti da sam "dužan" 272kn za razdoblje u kojem mi još niti nisu bili instalirali adsl(adsl je bio instaliran u 3. mjesecu). epic fail.
2 mjeseca kasnije, zovu me od optime govoreći da još nije stigla dokumentacija. nakon toga su mi je poslali na mail i ja sam je sljedeći dan platio. mislio sam, napokon je gotovo.

U 2. mjesecu ove godine zvali su me prvi put iz prime solventa, firme koja rješava utjerivanje dugova za optimu, da sam dužan 200 i nešto kuna. Mislio sam da su u krivu, da ne zaslužuju da platim, ali platio sam da se rješim. Nekoliko dana kasnije, opet me zovu, da sam dužan još 200 (kao, za 8. mjesec 2013.), nakon toga mi je bilo dosta i prestao sam obraćati pozornost na njih. Zvali su me nebrojeno puta od onda, a ja sam uvijek sam poklopio, jer sam smatrao da me varaju (i još to smatram). Danas je stigla zanimljiva SMS poruka:

Poštovani, sa zaljenjem utvrđujemo da unatoč svim nasim prethodnim pozivima, niste podmirili sve obveze po korisnickom racunu otkupljenom od Optime Telekoma prema Prima Solvent d.o.o., zbog cega smo prisiljeni pokrenuti sudski postupak, a sto za posljedicu ima visestruko uvecanje ukupnog dugovanja za troskove ovrsnog postupka, zakonskih zateznih kamata, odvjetnicke troskove i ostale povezane troskove. Prima Solvent d.o.o.

Da li ako izađem pred suca imam šanse da pobijedim? Da li je taj iznos već u zastari?

Moje glavno pitanje je: Što biste Vi učinili?

ne želim im platiti jer su: a) gamad b) jer sam student
hlep pl0x
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:32   #1009
Isprike adminima ako sam promašila temu. Naime, prošle godine u 7. Mjesecu pristala sam uji na svoje ime uzeti mobitel u tele2. I mislila ima valjd 200kn da redovito plaća. No međutim on to nije uopće plaćao očito jer su me zvali prošli mjesec iz tele2 da imam dugovanje od 4000kn. Jer kako sam se zaposlila, otvorila sam tekući račun i oni to naravno vidjeli i opaa sjelo to na naplatu. I tako on to nekako pola plati i sad me opet zovu da ak do sutra ne plati minimalno 1000kn, račun ide na ovrhu. Mene zanima kolika je otprilike cijena raskidanja ugovora? Slala sam upit u tele2 no međutim oni mi ne mogu pomoći bez broja mobitelabte pretplate koji ja nemam jer ga više nitko ne koristi. Nisam imala vremena otići osobno u tele2 pa prije nego odem jel itko zna kako ide raskidanje ugovora prije isteka roka. Nemam živaca još skoro godinu dana strepiti hoće li se ovo podmiriti ili još više povećati dug

Zadnje uređivanje ana03931 : 21.10.2014. at 19:38.
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:41   #1010
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Isprike adminima ako sam promašila temu. Naime, prošle godine u 7. Mjesecu pristala sam uji na svoje ime uzeti mobitel u tele2. I mislila ima valjd 200kn da redovito plaća. No međutim on to nije uopće plaćao očito jer su me zvali prošli mjesec iz tele2 da imam dugovanje od 4000kn. Jer kako sam se zaposlila, otvorila sam tekući račun i oni to naravno vidjeli i opaa sjelo to na naplatu. I tako on to nekako pola plati i sad me opet zovu da ak do sutra ne plati minimalno 1000kn, račun ide na ovrhu. Mene zanima kolika je otprilike cijena raskidanja ugovora? Slala sam upit u tele2 no međutim oni mi ne mogu pomoći bez broja mobitelabte pretplate koji ja nemam jer ga više nitko ne koristi. Nisam imala vremena otići osobno u tele2 pa prije nego odem jel itko zna kako ide raskidanje ugovora prije isteka roka. Nemam živaca još skoro godinu dana strepiti hoće li se ovo podmiriti ili još više povećati dug
A kako da mi to znamo?
trashet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:37   #1011
Quote:
trashet kaže: Pogledaj post
A kako da mi to znamo?
Ako nemaš konkretan odgovor, bolje mi nemoj ni odgovarati. Vrlo vjerojatno ima ljudi koji su iz nekih razloga morali ili htjeli iz sličnih razloga kao i ja raskinuti ugovor prije isteka pa znaju što i kako
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:14   #1012
Sigurno ima onih koji su htjeli raskinuti ugovor, ali sumnjam da ima onih koji nisu znali broj za koji žele raskinuti ugovor. Čudno mi je i kako na papirima za ovrhu (to u pravilu radi creditform) nije napisan broj, te kako ti nemaš broj svog ujke kojem si uzela mobitel na svoje ime, a on te zajebao.

Zovi ga i reci mu da nađe broj, sigurno bar netko ima taj broj zapisan, ili ga ima na dokumentima koje je dobio ili jednostavno odi u tele2, tvoj problem sigurno neće riješiti forumaši telepatskim putem.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:35   #1013
E al što je najzanimljivije, mjesec dana prije nego što ću saznat sve to, izbrišem taj broj jer su mi rekli ja ga više ne koristim...pa da se ubijem. Ma znam da neće forumaši riješiti, samo mi treba savjet odakle da krenem. Jer meni na moju adresu ne stižu računi nego na njegovu. Zato i jesam u toj situaciji da ništa nisam znala jer mi nikakva pošta, niti opomene ne stižu samo me nazovu i iznenade me već drugi mjesec za redom. No dobro, hvala na odgovoru bar nekakvom
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 03:17   #1014
Quote:
Ninojoj kaže: Pogledaj post
Poštovanje. Unaprijed se zahvaljujem za čitanje i eventualan odgovor.

2.10.2012. potpisao sam zahtjev za dobivanjem interneta od strane optime, što mi je realizirano 4 i pol mjeseci kasnije. Kvaliteta usluge (nakon 4 i pol mjeseca čekanja), je bila katastrofalna(konstantno pucanje veze ili uopće ne spajanje). Poslao sam im mail tražeći prijevremeno isključenje, što su mi odobrili, ali ne i javili (nisam dobio papirologiju na adresu, kao ni mail). Nakon što sam nakon oko mjesec dana zvao, i rekao istu sam stvar koju sam prije napisao u mailu, rekli su mi da je odobreno i da je rješenje trebalo stići poštom na moju adresu (ali nije). Dobro. Otišao sam u optima centar, gdje mi je djelatnica(znam njezino ime iz mailova), rekla da će ona to rješiti.
Poslala je mail optimi (valjda u sjedište), i proslijedila mi njihov odgovor.
Međutim, ta papirologija nikad nije stigla na moju poštu. Također, na slici možete vidjeti da sam "dužan" 272kn za razdoblje u kojem mi još niti nisu bili instalirali adsl(adsl je bio instaliran u 3. mjesecu). epic fail.
2 mjeseca kasnije, zovu me od optime govoreći da još nije stigla dokumentacija. nakon toga su mi je poslali na mail i ja sam je sljedeći dan platio. mislio sam, napokon je gotovo.

U 2. mjesecu ove godine zvali su me prvi put iz prime solventa, firme koja rješava utjerivanje dugova za optimu, da sam dužan 200 i nešto kuna. Mislio sam da su u krivu, da ne zaslužuju da platim, ali platio sam da se rješim. Nekoliko dana kasnije, opet me zovu, da sam dužan još 200 (kao, za 8. mjesec 2013.), nakon toga mi je bilo dosta i prestao sam obraćati pozornost na njih. Zvali su me nebrojeno puta od onda, a ja sam uvijek sam poklopio, jer sam smatrao da me varaju (i još to smatram). Danas je stigla zanimljiva SMS poruka:

Poštovani, sa zaljenjem utvrđujemo da unatoč svim nasim prethodnim pozivima, niste podmirili sve obveze po korisnickom racunu otkupljenom od Optime Telekoma prema Prima Solvent d.o.o., zbog cega smo prisiljeni pokrenuti sudski postupak, a sto za posljedicu ima visestruko uvecanje ukupnog dugovanja za troskove ovrsnog postupka, zakonskih zateznih kamata, odvjetnicke troskove i ostale povezane troskove. Prima Solvent d.o.o.

Da li ako izađem pred suca imam šanse da pobijedim? Da li je taj iznos već u zastari?

Moje glavno pitanje je: Što biste Vi učinili?

ne želim im platiti jer su: a) gamad b) jer sam student
itko?
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 16:24   #1015
Bože sačuvaj nas rata,gladi,kuge i Hr Telecoma

Što se to tamo događa?
U petom mjesecu istekle su mi sve ugovorne obveze.
Usluge su i dalje pružane,uredno naplačivane.
U listopadu počela me pozivima bombardirati njihova prodajna služba,nudeći mi Max3 paket(tv,fiksna linija,internet).
Kako mi nisu ni u kojem obliku poslali ugovor na uvid,odbila sam bilo kakvu dostavu i instalaciju u mojoj kući.
Odgovor nadređeneg službenika prodajnog odjela, da TCom običava najprije instalirati,radi provjere hoće li sve raditi,a onda se zasniva ugovor,nisam prihvatila.
Od tada do danas,primila sam od Tcoma 4(četiri) obavijesti(svaka datirana istim datumom,(ali poštanski pečat pokazuje da su poslane 25,30,31 dan kasnije) o realizaciji Zahtjeva,svaki pod drugim brojem,po kojima mi se uključuje ili isključuje ()određena usluga.
U stvarnosti sve te usluge,bez obzira na istek ugovorne obveze,su 4 mj prisutne(pružane) bez ikakve ugovorne obveze.
Niti su uključivane niti isključivane...
Međutim
tekst obavijesti koje sada stižu, glase kao da sam sklopila nove ugovorne obveze,bez ikakvog navođenja cijene ili vremenskog trajanja,ali s upozorenjem da u slučaju raskida tih obveza plačam sve ugovorene mjesečna potraživanja od strane Tcoma.

Među tim obavijestima su i dvije na tuđa imena.
Napisala žalbu,reagirajući na prvu obavijest poslala preporučeno:
No kako su u međuvremenu stigle još 3+ dvije na tuđa imena i adrese(unutar omotnica na moje ime i prezime) ovo prestaje biti zabavno.
Svaka žalba mora se dokaza radi slati preporučeno,a to košta..
Sad nisam sigurna trebam li se na svaku novu obavijest žaliti posebno (radi različitih brojeva)ili je dovoljno da nanižem sve te brojeve "narudžbi"i žalim se još jednom ili da smatram onu prvu žalbu mjerodavnom?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 01:13   #1016
nastavak

U međuvremenu stigao je i račun za 10/2014 u kojem su između ostalog specifirane i obračunate istovremene usluge kao Max2 internet L paket i Max 2 internet S paket naravno uz ugovornu obvezu na 24 mj
Poslala sam prigovor na račun i pritužbu Povjerenstvu T coma za pritužbe.
Kako ne očekujem njihovo rješenje,sljedeći je HAKOM,a tada ako treba i sudska tužba.
Odlučila sam kud puklo da puklo(nije po seriji ) istjerati do kraja..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 21:37   #1017
Dakle ovako. Tcom. Flat internet+maxtv. Ugovor istekao u osmom mjesecu ove godine. U desetom mjesecu odlučili smo se za Amis te smo se raspitali kod njih kako to ide, da li moramo raskidati ugovor s Tcomom ili oni to rade automatski. Rekli su nam da će poslati zahtjev za prebacivanje kod njih te da će tako s istim tim papirom biti potpisan i raskid ugovora s postojećim operaterom. I dobro, dan prije Amisove usluge, internet prestane raditi. Sestra zove Amis i pita di, šta, kako, kažu tamo da bi s obrzirom na taj cijeli proces, Tcomov net trebao biti još uvijek aktivan. I ništa, nije proradilo, mi pričekali taj 1 dan i evo Amisovog neta. Nama super, net brz, radi sve odlično, da bi eto mama sad rekla da je dobila račun jučer od Amisa. Računica je okej, ALI je uz taj račun dobila i Tcomov. Za što? Za uslugu koja je ''otkazana''. Zvala mama i jedne i druge. U Tcomu tvrde da nisu nikakav zahtjev za raskid dobili, a u Amisu tvrde da su oni sve te papire poslali. Čekaj, ko koga tu? Možda bi problem mogo bit u tome da Tcom glasi na moju mamu, a Amis na tetu. Al opet, slali smo kopiju osobne da bi otkazali Tcomovu uslugu. Mislim, adresa je ista u oba slučaja, kao i broj telefona.. Kaj da ja sad napravim? Jel ima ko kakvu pametnu?
__________________
Neki su ljudi rođeni sretni dok si neki sreću sami stvaraju.
Linosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 02:31   #1018
Linosa,
po mom sada obilnom proučavanju teleoperatera,osobito T coma,na nikakve usmene dogovore se ne smije pouzdati.
Osobito se treba čuvati njihovih tumačenja ugovora na daljinu.
Jer znaju da će malo ljudi stvarno poduzeti sve da istjera mak na konac.
Otkazivanje usluga(prekid ugovora je nešto drugo) uvijek mora podnijeti osoba na čije ime usluge glase,te dobro pročita i što piše i što će potpisati(ako ide osobno u neku njihovu ispostavu)a ako šalje poštom isključivo preporučeno u određenoj sadržajnoj formi,točno datiranoj,uvijek sačuvati kopiju i potvrdu o preporučenoj pošiljki.
Za T com je tvoja majka i dalje korisnik,nevažno im je što se usluge stvarno i ne koriste sve dok mogu tražiti pretplatu,a možda su joj i samoinicijativno nakalemili ugovornu obvezu(bez obzira što po isteku iste u augustu nije zatražila novu) ,što znači da žele tražiti isplatu ugovornih obveza ako otkazuje njihove usluge.

Majka mora imati kopiju zahtjeva ili broj pod kojim je zahtjev evidentiran i poslan sa strane Amisa,te na osnovi toga osobno ići riješiti kod T coma,ali na žalost uz Prigovor na račun(proučiti specifikaciju računa što je obračunato,jesu li navedene nove ugovorne obveze za usluge,za koje razdoblje i koje usluge pojedinačno,jer ako su korištene jedan jedini dan u mjesecu imaju pravo taj dan obračunati,a korisnik mora platiti neosporivi dio računa bez obzira što je podnio prigovor...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 09:36   #1019
Što se tiče tvoje majke koja je korisnik linije,T com zaobilazi Zakon o ugovorima i ugovorima na daljinu,jer tumači da bilo koja osoba koja nazove sa pretplatničkog broja,je opunomoćenik samog pretplatnika,a da se zatražena usluga se može opozvati u roku 14 dana,napišu u obavijestima o realizaciju usluge s takvim zakašnjenjem,da je vama davno prošlo propisano vrijeme opoziva,osobito ako nemate pojma o imenovanoj uslugi tj niste je izričito zahtijevali i suglasili se s istom.
Svaka omotnica koju ste primili je važna(datum odašiljanja),svaka specifikacija računa,sve što ste ikada od T coma zaprimili čuvajte kao oko u glavi,nakaradno rečeno do smrti,jer vas mogu zatražiti ili pozvati se na nešto i godinama kasnije.
To se već vidi iz niza napisa na ovoj temi.
Kad s njima razgovarate,odmah vam kažu da se razgovor snima(trajni elektronički zapis)međutim vi osobno nikada nećete dobiti taj zapis na uvid.
Promotivne ponude(pozivi agenata prodajnog odjela)u kojima vam nude neke nove ili promjenu usluga,su u stvari klopka.Agenti će vam na sve mile načine opisati prednosti nuđene usluge,reči će vam i cijenu ali će izbjegavati da vam kažu trajanje ugovorne obveze.A nitko vam od tih agenata neće objasniti niti riječ da možete i smijete promijeniti mišljenje i u roku od 14 dana otkazati imenovanu uslugu.To će vas kasnije obavijestiti u Obavijesti o realizaciji usluge,pozivajući se na tel razgovor s vama kojeg datum leži daleko van tih 14 dana (kao u mom slučaju).
To se tumači kao nehotična administrativna pogreška T coma...
Sve u svemu lov u mutnom u kojem je korisnik u nebranom grožđu,osobito ako nije pravno potkovan ili ne shvaća zakone.
U ovoj državi(kao što je već netko par postova prije napisao)svatko bi trebao biti rođen s diplomom pravnika.
Prigovori na račune,ne znače da vi ne morate platiti ništa,već da morate platiti neosporivi dio računa(uzima se tromjesečni prosjek ,dakle tri prethodna računa koja nisu bila sporna) ili onaj dio za koji znate i možete dokazati da je vaša stvarna potrošnja po uslugama)jer neplačanjem dajete im krasnu mogućnost za ovrhu.
Na sve pritužbe i prigovore T com je dužan odgovoriti u roku 30 dana.
A ako ne odgovore ili njihov odgovor tj objašnjenje ne prihvačate,morate ponovno pisati pritužbu(prigovor),pa opet čekati 30 dana.I tako 3 x,dakle prošlo je već 90 dana,a tek tada možete ići dalje(HAKOM čija odluka je obvezujuća za sve teleoperatere).
Ima toga još,ali jednostavno nemam volje to sve pisati a i ovaj je post već predug te ga moderator može izbrisati ili pak biti uslužan i podijeliti ga u 2 posta.
I još ništo:ja nisam pravnik,dakle do svih saznanja sam došla opečena vlastitim slučajem.
A tko zna da se uskoro opet neće neki zakon promijeniti..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 16.11.2014. at 09:43.
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 13:30   #1020
ljudi dajte si truda i pročitajte:

http://www.hakom.hr/default.aspx?id=127

kao i prisilna.naplata(ovrha) na stranicama www.fina.hr
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.