Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 22:29   #2561
kod treba samo da možeš slati poruke, gledati galerije itd. odnosno ono najbitnije.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:55   #2562
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
kod treba samo da možeš slati poruke, gledati galerije itd. odnosno ono najbitnije.
Gdje se kupuje to i kolko je
Mostaraccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:19   #2563
Evo da i ja podijelim svoje iskustvo spomenutih portala...nekoc bio registriran na svim takvim portalima u regiji, a danas sam samo na iskri i smokvi. Na iskrici sam upoznao bivsu i sadasnju curu...moze se naci ok cura i stranica je vise orijentirana na "obicno" upoznavanje...ima laznih profila, ali ima i stvarnih cura s kojima se moze uci u neku komunikaciju. S druge strane smokva se vise bazira na seksu pa je stoga i vise takvih fotografija u profilima...nazalost, smokva je prepuna laznih zenskih profila s izuzetkom dama (35+).
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:50   #2564
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Evo da i ja podijelim svoje iskustvo spomenutih portala...nekoc bio registriran na svim takvim portalima u regiji, a danas sam samo na iskri i smokvi. Na iskrici sam upoznao bivsu i sadasnju curu...moze se naci ok cura i stranica je vise orijentirana na "obicno" upoznavanje...ima laznih profila, ali ima i stvarnih cura s kojima se moze uci u neku komunikaciju. S druge strane smokva se vise bazira na seksu pa je stoga i vise takvih fotografija u profilima...nazalost, smokva je prepuna laznih zenskih profila s izuzetkom dama (35+).
Slatko.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 19:59   #2565
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Slatko.
Dafuq?
profilzaUS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:43   #2566
Otkrila ga cura da je vara s nekom sa iskrice
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:55   #2567
Ja sam jedan od luzera na Smokvi, i?

Sta me tamo dovelo? Jesam li lud?

1. Nejebica
2. Da, lud sam

(kako necu biti kad sam u RL sreo losa iskustva, a mozda je i do mene, mozda sam se kretao na krivim mjestima, mozda sam usao u neku crnu seriju, a lako moguce da su i u šumi)

Kakva su iskustva?

Svakakva. Ima i normalnih zena.
__________________
"Nisam lud, ali nisam bas ni normalan. Ne, možda sam lud." Charles Bukowski
NevjerniToma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:35   #2568
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Slatko.
Nije ti dobro? Viroza neka?
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 12:23   #2569
jeli tko registriran ovdje ? http://www.fuck.hr

prepostavljam da je i to fake stranica ...
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:47   #2570
Na smokvi ima puno psihopata ali da se iskopati i poneki normalan decko. Upoznala sam uzivo 4 decka sa smokve, sa jednim izgubila kontakt nakon sto sam ga odbila, sa jedinim imala jako neugodno iskustvo (zato vise i ne idem tamo), sa jednim postala okej frendica i cujemo se povremeno, u jednog se zaljubila :P
BrokenHearted99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:50   #2571
Quote:
BrokenHearted99 kaže: Pogledaj post
Na smokvi ima puno psihopata ali da se iskopati i poneki normalan decko. Upoznala sam uzivo 4 decka sa smokve, sa jednim izgubila kontakt nakon sto sam ga odbila, sa jedinim imala jako neugodno iskustvo (zato vise i ne idem tamo), sa jednim postala okej frendica i cujemo se povremeno, u jednog se zaljubila :P
A s koliko njih sa Smokve si se sexala?
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:57   #2572
Quote:
isprika kaže: Pogledaj post
A s koliko njih sa Smokve si se sexala?
sa jednim
BrokenHearted99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 00:00   #2573
Quote:
BrokenHearted99 kaže: Pogledaj post
sa jednim
Kakvo je to neugodno iskustvo sa Smokve? Ispričaj mi.
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 00:02   #2574
Quote:
isprika kaže: Pogledaj post
Kakvo je to neugodno iskustvo sa Smokve? Ispričaj mi.
a ne, to cu ostaviti za sebe. ne zelim pricati o tome jer je zbilja bilo neugodno sry
BrokenHearted99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 00:05   #2575
Quote:
BrokenHearted99 kaže: Pogledaj post
a ne, to cu ostaviti za sebe. ne zelim pricati o tome jer je zbilja bilo neugodno sry
Gnjavio je frajer uživo? Htio te poševiti, ali si odbijala?
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:51   #2576
uclanila sam se na iskricu ali ne da mi se odgovarati na stalno iste ulete i imam osjecaj da tamo pisu decki koji nikad nisu imali curu ili neki ludjaci. vise mi je to gnjavaza nego zabava. ne mogu uopce pojmiti da tamo upoznam nekoga pogotovo za ozbiljnu vezu.
princeva mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:22   #2577
Quote:
princeva mala kaže: Pogledaj post
uclanila sam se na iskricu ali ne da mi se odgovarati na stalno iste ulete i imam osjecaj da tamo pisu decki koji nikad nisu imali curu ili neki ludjaci. vise mi je to gnjavaza nego zabava. ne mogu uopce pojmiti da tamo upoznam nekoga pogotovo za ozbiljnu vezu.
Mislim da veliki dio muški misle da je "jasno, zašto su žene tu na tim portalima " ili evo vjeruju nekim pričama nekih überjebaca koji navodno svaki vikend jebu neke žene sa portala!

Ali evo na njemačkim portalima ti je priča ista! 90% poruka nisu vrijedni odgovora!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:29   #2578
Quote:
princeva mala kaže: Pogledaj post
uclanila sam se na iskricu ali ne da mi se odgovarati na stalno iste ulete i imam osjecaj da tamo pisu decki koji nikad nisu imali curu ili neki ludjaci. vise mi je to gnjavaza nego zabava. ne mogu uopce pojmiti da tamo upoznam nekoga pogotovo za ozbiljnu vezu.
Gle, na portalima imaš ljude koji idu po sistemu velikih brojeva, jednostavno uzm neku poruku i pošalju ju svima. Imaš i ljude koji rade nešto smislenije, ali za smisliti smislenu poruku treba vremena i energije, tako da je šansa da te netko od njih zapazi i pošalje ti poruku relativno mala (i smanjuje se što manje informacija imaš u profilu).

Nekog smislenog ćeš gore najprije nači ako potražiš sama profile i javiš se nekome za koga ti se učini da bi ti se mogao svidjeti.
__________________
Zli zeleni kefir

Zadnje uređivanje Ego : 13.09.2014. at 21:38.
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 02:00   #2579
hvala vam, a ima tu dosta i do mene, zasto ne ulijecem, jer se bojim da cu na nevidjeno teze skuziti da je netko to za sto se predstavlja (ne da mi se natezati s npr.ozenjenima koji traze malo seve izvan braka i slicnim biserima)

Zadnje uređivanje princeva mala : 14.09.2014. at 02:06.
princeva mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 22:13   #2580
ccc

bio na iskrici nisam upoznao nikog onda
neko vrijeme nisam dolazio na iskricu i izbrisali mi account
lol
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger