Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2006., 19:28   #1
BRAČ- Supetar, Postira...

Ako je netko odande, molim vas javite se- ja dolazim za 7 dana i trebaju mi neke informacije iz prve ruke
-Nina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 03:29   #2
Quote:
-Nina- kaže:
Ako je netko odande, molim vas javite se- ja dolazim za 7 dana i trebaju mi neke informacije iz prve ruke
Nisam odande, ali sam prije par godina bila u Supetru, i bila jako razočarana-od smještaja, hrane, noćnoj ponudi,gradskoj plaži ( LEŽALJKA TADA BILA OBAVEZNA, CIJENA 40 KUNA ZA CIJELI DAN!!!).
Bile smještene u bivšim Plivinim prostorima ( tada ih navodno kupili Amerikanci pa smo upale u fazu rekonstrukcije, smještaj bio totalna katastrofa ).Hrana određena vremenskim terminima u minutu, ako zakasniš 3 minute, nema klope.( platile puni pansion ).
Ljudi poprilično neljubazni, samo potrošači dobrodošli, ne daj bože kupiti sok u dućanu, imale osjećaj da upiru prstom u nas ).
U Supetru tada bio jedan , kao disco klub, s onim disco kuglama od prije 100 godina, ostala ponuda samo kafići, istina s malo dužim radnim vremenom ( do 1 h ).

Za Zlatni rat vozio bus svakih nekoliko sati, staro tandrkalo za koje si stalno imao osjećaj da će se raspasti. Na Zlatnom ratu nije bilo ničega, po danu gotovo sve zatvoreno, plaža prepuna, doslovno gazili jedni po drugima, jedino lijepa šumica-hladovina s klopom i klupama ( izbor klope-ćevapi i ostali "domaći " specijaliteti, još većih cijena nego u Supetru.)

Bile totalno razočarane, i , od agencijskih obećanja , potpuno prevarene-gotovo 70 posto stvari nije postojalo , a bilo navedeno u sklopu aranžmana).
Na kraju, umjesto 14, pobjegle nakon 7 dana kod frendice u Split i preporodile se.

Važno:- to je bilo prije nekih 6 godina, ako me sjećanje služi, pretpostavljam da se stvari promijenile na bolje ( premda sumnjam da su domaći ljudi postali drugačiji, ljubazniji, pristojniji...za njih je tada samo Talijan bio gost vrijedan pažnje - bilo jako puno Talijana, ostali, posebno naši turisti tretirani doslovno kao smeće, znalo nam se događati da na kavu u kafiću čekamo po pola sata, jer ništa drugo nismo naručile ).

Zato, obzirom da je to ipak bilo davno, možda da se javi netko "friškiji", premda nije loše znati što se događalo prije par godina na nekim razvikanim lokacijama.
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 13:38   #3
ja sam cesto u supetru, ove godine izuzetno nisam dolje.kaj te tocno zanima?
mi smo u kod prijatelja u apartmanu tak da za hotele nisam bas upucena...
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.