Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2008., 22:31   #61
www.crassulaceae.hr

...imam preporuku za ovu agenciju, ali nemam iskustva s njima. Itko?....
BigBlue77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:05   #62
Individualno održavanje zgrade Crassulaceae nostrum

Nisam naišla nigdje na sličan topic - ako ima sorrry

Naime, razmišljam angažirati ovu agenciju (odnosno Zadrugu) za program tzv. "Održavanje Nekretnine", kako mi se učinilo preko telefona su vrlo ljubaznii i susretljivi - a nude popriličan proj usluga što mi se čini predobro da bi bilo istinito.

Evo linka

Evo, ja npr. trebam odvjetničke i javnobilježničke usluge, čišćenje i sitne popravke pa mi je OK opcija "sve na jednom mjestu".

Moje pitanje je: Jel imao netko iskustava i kaj mislite o tome općenito?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 12:24   #63
Smile

ima li nade za preporuku na p.m. za područje Jaruna, odnosno Vrbani III?
dva puta tjedno po 4 sata, samo čišćenje, peglanje sama rješavam (tako se rješavam negativne enerbgije )

fala unaprijed dobri ljudi / dobre žene...
neli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 01:08   #64
da li ima netko preporuku za čistaćicu za čišćenje stana?
bla-bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 18:14   #65
Thumbs up

Quote:
bla-bla kaže: Pogledaj post
da li ima netko preporuku za čistaćicu za čišćenje stana?
Znam jednu dobru gospođu spremačicu koja se time bavi ... uredna je i pedantna ... sat vremena čišćenja naplaćuje 35 kn
Linda8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:28   #66
Servis za čišćenje/čistačice

nije agencija, ali na jednom mjestu je dosta raznih adresa http://cistimo.info/posloprimci.html
http://cistimo.info/servisi-za-ciscenje.html?catid=5
TinnaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 22:48   #67
Podižem temu, i mene zanima ima li itko iskustvo s ovom firmom > Crassulaceae nostrum

Zadnje uređivanje fonemf : 23.03.2009. at 18:27.
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 19:03   #68
Evo imam ja - fantastična iskustva odkad sam otvorila temu, zaista profesionalan nivo usluge - koristim i majstore i čistačicu, ma genijalni su i savršena pomoć radnim ljudima koji nemaju vremena baktat se s majstorima dok vam primjerice nekaj krepa.

Umemorirano u telefon i mail do kraja života
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 00:01   #69
O, hvala na preporuci, sutra ih zovem!
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 13:12   #70
ne znam jel na dobrom pdfu postavljam pitanje. uglavnom, ima li itko kakav kontakt za neku tetu čistaćicu, neku ženu za čistit na području zga?

hvala.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 10:55   #71
evo ljudi ako nekome treba počistiti stan/kuću/ured cca 1 do 2 puta na tjedan po par sati molim da mi se javi na pm
zaposlena sam inače, ali sam samohrana majka i teška su vremena i koja kuna extra super bi mi došla
Te-te is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 10:00   #72
Thumbs up

Pozdrav svima!

Ako ima zainteresiranih molim da mi se jave!! Tražim posao čišćanja i pospremanja i nesmatram to svojom honorarnom zaradom. Po zanimanju sam medicinska sestra koja trenutno neradi nigdje i odlučila je baviti se time jer to voli. Čistoća je zagarantirana!!!
zvonček is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:47   #73
Evo, ako nekome treba pripomoć u kući, npr. čišćenje stana/kuće, pranje prozora, glačanje i sl...1-2 put tjedno u popodnednevnim/večernjim satima ili vikendom, zapadni dio grada /Špansko,Prečno,Jarun,Malešnica,Vrapče/, slobodno se javite. U stalnom sam radnom odnosu, redovito čistim jednu dječju igraonicu, samohrana sam majka, a djecu treba školovati! Hvala na pažnji!
tiptop10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:32   #74
Ima li neko iskustva sa agencijom za čišćenje Bedinerice ?
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:58   #75
Bok svima!

Studentica, obavljam ciscenje stanova i peglanje 1-2 puta tjedno, u prijepodnevnim satima, prednost zapadni dio grada Zagreba!
Molim samo ozbiljne ponude!
aleesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:18   #76
Zna li netko tetu čistilicu za čišćenje stana u Splitu?
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 19:54   #77
ako netkome treba pomoci pri iznosenju namjestaja, otpada i sl iz stanova i kuca.. tu sam, po mogucnosti popodnevni sati....
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 12:32   #78
evo ako nekom treba pripomoč u kuči čiščenje stana peglanje i slično neka se javi .20kn sat osijek
__________________
veca
dado1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 09:33   #79
ČISTIM KUČE STANOVE STUČIŠTA I SLIČNO CJENE ČIŠČENJA STANA ,PEGLANJE 20 KN .ČIŠČENJE STUBIŠTA 10 KN PO STANU OSIJEK PREDNOST SJENJAK JUG DVA DONJI GRAD.POZDRAV
__________________
veca
dado1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:40   #80
ovi i čiste i friziraju i pedikiraju i čuvaju djece... a dobijete i poziv na botox party povremeno www.regisvita.hr - al skupo brate.

OT ovi ne čiste al ih je dobro imati u adresaru.. http://www.maredagrupa.hr/ ''potrčko'' servis super su za otići na plac po friško voće povrće, u gruntovnicu, do postolara.. i di već treba trčkarati po gradu a nema se osobno vremena - topla preporuka super su
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.