Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2007., 15:31   #21
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
evo jedna budala se javlja. Košulje br.4 i 8 izgledaju kao za svaki dan ići u njima na posao, br.10 mi je više onako za umjetnički klizanje a br. 9 je stvarno pravi primjer luksuzne košulje.
Oprosti nam na "neznanju i seljaštvu" što neznamo šta je luksuzna roba.
Evo "budala" je kupila mužu seljačku košulju marke Kenneth Cole 55% svila 45% pamuk sa blagim sjajem koju nosi ispod sivog odijela a ponekad i na traperice za izlaske.
http://img207.imageshack.us/img207/2...436036pre8.jpg

slika je s neta ali košulja je ista.
Baš, u pravu si.
P.S. Tvoja košulja (muževa) je super (još da si stavila veću sliku).

I opet kažem; onda meni netko kaže da sam snob.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:35   #22
probala sam staviti veću sliku ali neće.

black_man, meni se čini da ti nemaš pojma o materijalima. Pa nije svila samo sjajno i sklizavo. Najbolja odjeća se radi od svile, bitan je samo način obrade materijala.
Ne mora sve biti Prada, Gucci i Armani da bi bilo kvalitetno i lijepo.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:40   #23
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
probala sam staviti veću sliku ali neće.

black_man, meni se čini da ti nemaš pojma o materijalima. Pa nije svila samo sjajno i sklizavo. Najbolja odjeća se radi od svile, bitan je samo način obrade materijala.
Ne mora sve biti Prada, Gucci i Armani da bi bilo kvalitetno i lijepo.
Baš.

Ah, to je ionako tipično za naš mentalitet.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 19:25   #24
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post

P.S. Jesi 100% siguran da ona pod brojem 5 nije Pradina!?
moguće da je čak na stranici pisalo da je prada,ali mislim da je ipak miu miu linija vidiš nisam poklonik Pradinih košulja
ni ja nisam poklonik blještavih košulja,potpuno jednobojne su mi najbolje,kao ova pod 2. ili pod 4. ili pod 10. bez svilenog dodatka,ali neka su slim fit i super obrađen pamuk...znam da se može nać u Milanu,ali radije bih kupio 4 takve za 1000 eura,nego dvije...zato su korisni podaci kada su sniženja i online shopovi..inace tesko je nac bas dobre stvari u ducanima na sniženju,cak i u Milanu,jer se do sniženja uglavnom sve prodaju,a ako i ostane onda je to broj 56
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 19:33   #25
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
probala sam staviti veću sliku ali neće.

black_man, meni se čini da ti nemaš pojma o materijalima. Pa nije svila samo sjajno i sklizavo. Najbolja odjeća se radi od svile, bitan je samo način obrade materijala.
Ne mora sve biti Prada, Gucci i Armani da bi bilo kvalitetno i lijepo.
ja sam i govorio o načinu obrade,i volim dobro obrađen pamuk,čistu svilu eto ne preferiram,u nekom malom postotku može,eventualno u puloverima,ali u košuljama ne..opet stvar ukusa..

a glede ovog drugog,to se i traži u postu...jednako kvalitetno i lijepo...svi prijedlozi dobrodošli...počeo sam vjerovat da bi proizvod bio vrhunski iza njega mora stajat multimilijunska kompanija,hoću da me netko razuvjeri,da znam za takvo što,ne bih uzalud tražio dobru košulju po Zagrebu..nije da ne želim kupit nešto drugo
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 22:17   #26
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
ja sam i govorio o načinu obrade,i volim dobro obrađen pamuk,čistu svilu eto ne preferiram,u nekom malom postotku može,eventualno u puloverima,ali u košuljama ne..opet stvar ukusa..

a glede ovog drugog,to se i traži u postu...jednako kvalitetno i lijepo...svi prijedlozi dobrodošli...počeo sam vjerovat da bi proizvod bio vrhunski iza njega mora stajat multimilijunska kompanija,hoću da me netko razuvjeri,da znam za takvo što,ne bih uzalud tražio dobru košulju po Zagrebu..nije da ne želim kupit nešto drugo
A da, moooždaaa, probaš sa DETEER-om? Ak oni nemaju košulja, ne znam ko ima.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 03:12   #27
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
A da, moooždaaa, probaš sa DETEER-om? Ak oni nemaju košulja, ne znam ko ima.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 07:55   #28
ma može se naći na sniženju. Ja sam na povratku s ljetovanja kupila Chanelovu T-majicu sa 79 eura na 35.
Imaš i velike outlete koji cijelu godinu imaju sniženu robu (ali predpostavljam da to već znaš). Samo ne možeš ić u outlet sa idejom kakvu biš npr.u tvom slučaju košulju, nego odeš oa ako naletiš na nešto, super!
Imaš velike outlete kod Milana i Firence, ili ako ti je Beč možda bliže...
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 09:19   #29
od odabranih ne bi nijednu..sve su mi bezveze..

a sto se tice online kupovine.
imas u otta i quelle ne lose..
evo ja bih odabrala neke
:
iako anpominjem..da je po ducanima izbor bolji..

http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=2171951

http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=2276484

http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=5544545
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:14   #30
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Kaj ne znaš za DETEER? Nekadašnji DTR. Pa imaš ih po Ilici barem 5. Dućani samo sa košuljama.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:26   #31
probaj u naracamice. nisu jako skupe a nađe se dobrih.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:55   #32
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Znam ja vrlo dobro da to nisu Pradine košulje, već da su raznih kreatora (D&G, Bikkembergs, R. Cavalli, Dior etc.), ali sam ju spomenuo zato što konstantno, u većini svojih postova (ne mislim na ovaj, već na druge topice), navodiš upravo Pradu kao (valjda) svog omiljenog kreatora. To je svakome ko je pročitao i jedan tvoj post moglo "upasti" u oči.

A što se tiče košulja, od kud bi mi trebali znat da ti misliš na košulje za svečane prilike? Ove košulje meni izgledaju kao za izlazak u narodnjački klub (a kao što možeš vidjeti nisam jedini koji tako misli). I niti malo mi ne izgledaju luksuzno kako ti navodiš. Možda one jesu (vrlo vjerojatno) ugodne za nošenje, ali meni takve sjajne izgledaju prilično jeftino. Sorry, ali to je moje mišljenje.

P.S. Jesi 100% siguran da ona pod brojem 5 nije Pradina!?
Daj aj prosvjetli me i pokazi kako izgleda kosulja za subotnji izlazak,a da nije kako ti kazes za "narodnjacki klub",a kako bi izgledala za svecane prilike?
Pa na kraju krajeva radije izadjem u narodnjacki klub ili klub gdje se pusta domaca(sta se tice oblacenja sve je to isto)nego tamo negdje di se okuplja ekipa rokera,metalaca ili tako nekako(znas ono tipovi duga kosa,crna roba i veliki lanac visi iz zepa).
F.Centumalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 00:52   #33
@black_man,

Nije preporuka za Zagreb, vec Milano.
Sartorialist na svojem blogu navodi Al Bazar kao, po njemu, najbolji ducan (ne i najskuplji) za muskarce. Nema online, nego put pod noge. U sijecnju zaposljavaju posebno obuceno osoblje, zbog navale japanskih kupaca.

Mali opis kako izgleda kupovina i razgovor s prodavacem naci ces ovdje.
Potrazi tekst:
Monday, March 19, 2007
The Show-Off, Milan
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 10:59   #34
Quote:
F.Centumalus kaže: Pogledaj post
Daj aj prosvjetli me i pokazi kako izgleda kosulja za subotnji izlazak,a da nije kako ti kazes za "narodnjacki klub",a kako bi izgledala za svecane prilike?
Pa na kraju krajeva radije izadjem u narodnjacki klub ili klub gdje se pusta domaca(sta se tice oblacenja sve je to isto)nego tamo negdje di se okuplja ekipa rokera,metalaca ili tako nekako(znas ono tipovi duga kosa,crna roba i veliki lanac visi iz zepa).

Vidim da sam taknuo bolnu točku.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 15:32   #35
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post

Vidim da sam taknuo bolnu točku.
Nema bolne tocke.Samo bi volio znat kako izgleda kosulja za izlazak.
F.Centumalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 23:11   #36
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
pa ako mu je bitna marka neka ode u Hugo Boss i tamo kupi košulju. Ili Ralph Laurent, Calvin Klein. Ne moraju se njihove košulje nužno nositi uz odjela kako su prezentirane po dućanima. Na traperice izgledaju fantastično.
U potpunosti se slazem... sto se tice kosulja po meni no. 1 je Ralph Lauren, barem sto se marki tice. Tamo ima izbor stvarno velik... a savrseno pasu i na odjela i na traperice (cak neke bolje na traperice nego odijelo) ... Nisu previse "sminkerske" kao Gucci, D&G ili Armani, ali ni toliko profinjene kao Hugo Boss, stvarno su kao rođene za lezeran stil uz traperice...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 19:35   #37
Utrpana ili Istrpana

Naime radi se o košulji.
Pitanje je za ženske.
Dakle je li vam draže vidjeti muškarca obučenog u jeans i košulju tako da je košulja potrpana u hlače ili da košulja visi preko hlača?
Prigoda je večernji izlazak

Unaprijed hvala
Chimula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 09:55   #38
Quote:
Chimula kaže: Pogledaj post
Naime radi se o košulji.
Pitanje je za ženske.
Dakle je li vam draže vidjeti muškarca obučenog u jeans i košulju tako da je košulja potrpana u hlače ili da košulja visi preko hlača?
Prigoda je večernji izlazak

Unaprijed hvala
Muško sam

To ovisi o kombinaciji. Dress košulju na cipele uvijek stavljam u hlače,drukčije mi je nezamislivo. Samo lagane casual košulje na lanene hlače nosim preko,ostalo sve trpam u hlače.
al da čujemo mišljenje žena?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 11:03   #39
Quote:
farki_ kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slazem... sto se tice kosulja po meni no. 1 je Ralph Lauren, barem sto se marki tice. Tamo ima izbor stvarno velik... a savrseno pasu i na odjela i na traperice (cak neke bolje na traperice nego odijelo) ... Nisu previse "sminkerske" kao Gucci, D&G ili Armani, ali ni toliko profinjene kao Hugo Boss, stvarno su kao rođene za lezeran stil uz traperice...
Je, RL je super, iako mi onaj njihov logo na košulji ide malo na živce. Znam da je to njihov službeni logo, i da ga moraju staviti .....
Olymp ima isto dosta dobre košulje od rasponu od 300-600 kuna.
Ima tko kakvih iskustava sa CK košuljama ?
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 15:40   #40
Jel mi netko moze reci gdje u zagrebu ima kupiti muske kosulje koj imaju gumb negdje na rukavu iznad lakta tako da se rukav moze zavrnuti i zakaciti za gumb, dakle kosulje dugih rukava a ipak ljetne. Nadam se da razumijete sto pitam.
marko89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.