Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 22:42   #181
Quote:
kuro kaže: Pogledaj post
Kupio sam Megane III prije 2 godine, mislim da sam jedan od prvih kupaca...

Zasad sam prilicno zadovoljan, procitao sam sve vase komentare u ovom threadu i vidim da su misljenja podijeljena, sto mi je zao. Pogotovo citajuci koje sve probleme je imao BezvezeNick.

Ja sam dosad imao dolje navedene probleme. Pisem ih nebi li netko drugi znao sto ciniti ako na njih naidje.
  • Jednom sam prosao dijelom ceste u kojem se sakupilo cca 15 cm kisnice. Dalje sam vozio i parkirao uredno, ali kada sam nakon pola sata htio upaliti auto i krenuti, auto se nije moglo upaliti. Nakon jos pola sata uspio sam ga upaliti i nakon toga je sve bilo u redu.
  • Voda prodirala u kabinu... tipicno ha? Prema objasnjenju servisa, odvod se zacepio borovim iglicama. Kazu da su neku rupu unutra prosirili pa ne bi trebalo biti vise problema. To je bilo prije vise od godinu dana i poslije se nije ponovilo (mozda zato sto vise pazim - prije nisam uopce jer sam pomalo neuredan)
  • Na armaturnoj ploci su mi se pojavila ispupcenja na mjestima gdje je valjda otvor zracnog jastuka. Pretpostavljam da su tu ispod nekakve rupice pa zavrsni sloj ne moze biti zaljepljen i sunce/hladnoca su ucinili svoje - zavrsni sloj se malo napuhao. Jedva vidljivo, prijavio svejedno unutar garantnog roka - bit ce zamijenjena cijela armaturna ploca za koji dan.
  • Prednja svjetla se ne mogu ugasiti. Ocito je tvornicki namjesteno da postavka "0" (nula) ukljucuje kratka svjetla jer je prije par godina po zakonu kratko svjetlo trebalo uvijek goriti. Nisu mi to htjeli promijeniti bez naplate 200 kn. Nije da mi nesto znaci pa se nisam imao volje prepirati s njima. A i uvijek mogu ukljuciti svjetla pozicije pa ce biti skoro ugasena.
  • Brisaci lose rade. Brisac na vozacevoj polovici sofersajbe u gornjoj zoni (pojas od nekih 20cm) slabo pritisce staklo (moja pretpostavka) pa nakon zavrsetka brisanja ostanu tanke linije vode. Vec su mi dva puta promijenili brisace ali problem je ostao. Prije nekoliko dana sam trazio da mi to rijese u garantnom roku (istice za koji dan), pa su "poslali upit u Zagreb" i sada kazu da su oni odbili reklamaciju. Servis je Gasperov u Splitu. E sad, nije to nesto s cime ne mogu zivjeti ali ipak mislim da auto koje se reklamira kao "najsigurnije u klasi" ima problema s vidljivoscu pri tezim vremenskim uvjetima. Kada pada jaka kisa i vozim po noci te linije vode koje ostanu na staklu lagano bljeste (refleksija) pa donekle smetaju.

Je li jos netko drugi imao ovaj zadnji problem i je li ga rijesio? Imate prijedlog kako nastupiti prema servisu? Samo to mi ostaje pa da mogu reci da sam zasad ispeglao sve probleme i da budem 100% zadovoljan s ovom kantom

Pitaj šnjof ona ti je to sve vjerovatno sama popravila..
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.