Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2009., 14:04   #61
izgleda kao oglas za noćne dame.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 16:50   #62
ako nekoga zanimaju dividende Todinih perjanica.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/zvije...nde,78845.html
oktavia007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 17:59   #63
Molimo Plimpsa za stručan komentar.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 15:04   #64
Prodaja ili ne?
Pro i(ili) contra?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 15:19   #65
Misliš hoće li Toda prodati Ledo za Mercator? Samo ako mu netko ponudi neku nerealnu cijenu (tipa ovo što se spominje, 480 milja eura). U suprotnom, za neku realnu cifru, nema šanse (IMHO9.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:08   #66
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Misliš hoće li Toda prodati Ledo za Mercator? Samo ako mu netko ponudi neku nerealnu cijenu (tipa ovo što se spominje, 480 milja eura). U suprotnom, za neku realnu cifru, nema šanse (IMHO9.
Ulaskom Hrvatske u EU otvara se tržište od 350 milijuna lizača sladoleda, tako da mislim da bez obzira hoće li Ledo biti prodan ili ne, sutra skače 20 posto.

http://www.poslovni.hr/vijesti/todor...ce-199801.aspx

Plus Jutarnji, str. 2 i 3.

Glembaje, moj glembaje, baš pariš leon...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:11   #67
Pri kojoj cijeni struje si računao forecast?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:18   #68
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Pri kojoj cijeni struje si računao forecast?
Vidim, ni ti nisi u Ledu? Šteta, šta da ti velim, ja baš danas ubo.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:24   #69
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Vidim, ni ti nisi u Ledu? Šteta, šta da ti velim, ja baš danas ubo.
Pa ni ti nisi u Viaduktu i Hdelu pa što......sve je to za ljude.....greške su sastavni dio ulaganja

Nego oklem ti pare?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:36   #70
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Pa ni ti nisi u Viaduktu i Hdelu pa što......sve je to za ljude.....greške su sastavni dio ulaganja

Nego oklem ti pare?
Opljačkao sam banku. Nego, ti vani zgrćeš lovu, ovih 180% HDEL-a ti je premala zarada, jel? Naše tržište ti je previše efikasno, kako veli bloger.

Ti i glembaj vani jedete živu decu, jel, usrali se ovi Ameri otkako ste vi došli, eno neće ni recesiju više objavljivat.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:47   #71
Zašto opet, sine Brute, jednoumno-feudalnu dionicu na tapet stavljaš. Jao nama.

EDIT: I čemu prizemne strasti te? Umjesto da hvališ svoga Boga,sa onog bloga,ti se rugaš nama,svojim kolegama?
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:15   #72
Nitko ne spominje LEDO
Vjerujem da će otpuštanje novih dionica po 8000 HRK proći bez greške a nakon toga slijedi, po meni, već načelno "dogovrena" ponuda za preuzimanje,.
i mislim da neće biti rušenja cijene na burzi od strane preuzimatelja s obzirom na udio Agrokora od 78%, uz pretpostavku da su nagađanja točna

Zadnje uređivanje lee_chan : 08.11.2012. at 18:24.
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 00:35   #73
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Nitko ne spominje LEDO
Vjerujem da će otpuštanje novih dionica po 8000 HRK proći bez greške a nakon toga slijedi, po meni, već načelno "dogovrena" ponuda za preuzimanje,.
i mislim da neće biti rušenja cijene na burzi od strane preuzimatelja s obzirom na udio Agrokora od 78%, uz pretpostavku da su nagađanja točna

ova dokapitalizacija je sramotna... minimalno 8000 kuna početna cijena... to je oko 1000 kn više od tržišne cijene... nažalost kupovat će ih banke preko mirovnjaka samo da spase agrokor... jer ako padne agrokor padaju i oni
a to što ćemo mi članovi fondova preplatiti dionice leda ko nas šiša
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 10:57   #74
Quote:
sven_107 kaže: Pogledaj post
ova dokapitalizacija je sramotna... minimalno 8000 kuna početna cijena... to je oko 1000 kn više od tržišne cijene... nažalost kupovat će ih banke preko mirovnjaka samo da spase agrokor... jer ako padne agrokor padaju i oni
a to što ćemo mi članovi fondova preplatiti dionice leda ko nas šiša
ne bih to baš tako gledao.
za dvije godine dionica bi trebala biti, a vrlo vjerojatno i hoće, cash mašina u lošoj ekonomiji skupoga novca, tako da kupnja možda i nije neopravdana.

tržišna cijena danas je 7500 hrk.
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 22:26   #75
gledam malo tu prepumpanu dionicu Leda i mislim si koga vraga oni proizvode osim nekog sladoleda punog boja i aroma s kojima se ljudi truju i pakira uvozno smrznuto povrće npr. grašak za 10kn kojeg možeš naći jeftinije kod konkurencije i ribu također uvoznu.
Mislim da je to jedan obični balon a firma je glupost za ulaganje, ali eto neki ušli unutra.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 08:35   #76
19,6 milijardi jamstva, to je 'samo' cca tri puta više od tržišne kapitalizacije iz 2007. :horror: da mi je znati kako su to izveli.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 14:00   #77
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
19,6 milijardi jamstva, to je 'samo' cca tri puta više od tržišne kapitalizacije iz 2007. :horror: da mi je znati kako su to izveli.
To nije samo jamstvo LEDO-a, nego jamstvo LEDO-a, Jamnice, Belja, Vupika, Zvijezde... Svejedno katastrofa.
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:16   #78
Kad bi se danas odblokiralo trgovanje ledom i todexom, mislim da bi bio neviđeni pad. Dajem ruku da bi sa 2500 došlo na ispod 500 u par sati, ako ne i prije. Dobro da ne kupih.

Sumnjivo mi je bil o zašto toliko mirovinci prodaju, ipak bi oni trebali imati neke jebene odgovornosti, nisu ludi da tolike pare u vjetar bacaju. Ispalo je da su bacili hrpu u vjetar, ali ipak je malo ostalo u ruci...
Plavi Avion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:03   #79
Kad krene trgovanje netko će LEDO kupiti za šaku riže. Eh da mi je koji milijun.

Ustvari za burzovne mešetare i ulagače Todorići su idealan profil poduzetnika . Izvor nepresušne i doduše nezaslužene zarade. Uzmeš dobru firmu i uništiš joj reputaciju i šanse iako fizički ostane netaknuta. I onda ulete ulagači kupe jeftino i obogate se.

Kupiš LEDO za siću i prepišeš pogone na novu firmu a staroj ostaviš dugovanja.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:40   #80
Da samo Ledo, a ostale? Jebat' ga morati će i dugove platiti, ako ih mi ne platimo.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.