Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Pogledaj rezultate ankete: Je li po vašem mišljenju namjerni pobačaj ubojstvo?
Da 482 39.97%
Ne 724 60.03%
Glasovatelji: 1206. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2014., 17:15   #10001
Quote:
hanna69 kaže: Pogledaj post
@ lucco85
Ti si kod mene potrošio sve kredite. Kad se odlučiš argumentirano raspravljati bez ad hominema, strawmana i sličnih taktika distrakcije onda se javi.
Na ovaj dio upisa ću posvetiti malo više vremena pa ti odgovorim malo kasnije.
Quote:
A to su bacanje tijela novorođenčadi u septičku jamu i iskorištavanje tj. kažnjavanje rodilja prisilnim radom nakon što su već prošle torturu šikaniranja i izdvajanja u jednu takvu okrutnu ustanovu. To može ići braniti samo osoba čiji je obraz deblji od đona.
Slažem se, ja to ne želim braniti. Osuditi ću ako se isto dokaže. Oprezan sam jer znam da su nemalo puta takve stvari podmetnute, primjer ti je @nepoznati s svojom pričicom kako žena umire radi trulečeg zametka a nakon završetka istrage sasvim neka druga priča. Nepotvrđeni senzacionalistički uradci mi nisu relevantni, uostalom iz Rijeke sam, imam Novi List.

Quote:
I tako, sve do (ne) tako davne 1961. Da vas podsjetim da je to doba penicilina, atomske bombe, računala, prvih umjetnih satelita, istraživanja Masters & Johnson, itd... Nije to baš mračni srednji vijek. Ali ne i u tadašnjoj Irskoj. Zašto?
Da te prisjetim, Planed parenthood je ubijao djecu prije 2 godine, tada smo isto imali računala i svašta nešto.
Ako se kojim slučajem dokaže da tvrdnje medija su istinite, slažem se netko mora odgovarati. To nije upitno.
Ono što za sada vidim je senzacionalizam, upitno je dali je tvoje kritičko razmišljanje uključeno kada baciš pogled iz drugog kuta?
Prema članku najveću smrtnost statistički su navedene 40te godine 20st. Jel znaš što se dešavalo tih godina? Jel bio kakav rat?
Dali su odstupale statistike te ustanove od prosječnih statistika drugih ustanova?

Još me zanima jedna stvar; čak i ako je bilo penicilina, kompjutera itd... ne vidim kako to mijenja stvari. Ako su djeca ubijena, netko mora odgovarati. Zašto misliš da je otkriće penicilina relevantno?

Zadnje uređivanje lucco85 : 05.06.2014. at 18:32.
lucco85 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.