Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2009., 00:52   #121
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj vikend tražila naljepnice ovčice u baby media shopu, ali nemaju
Jel ih možda netko nedavno vidio negdje drugdje? Baš smo se mm i ja nabrijali na ovčice
ja sam danas išla u baby media u king crossu po kolica i usput pogledala naljepnice i vidjela da imaju ovčice ali velike i imaju one od spužve vješalice sa likom ovčice pa ako te još zanima odi si pogledati
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 08:01   #122
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
šmrc bila u intersparu, ali nažalost to nisu ovčice koje ja tražim tj. ovo su tapete, a ja baš tražim naljepnice za zid (ove http://i22.tinypic.com/1072t07.jpg) .. ah ništa i dalje tražim.. ali ipak hvala!
a zašto ih ne raručiš preko neta???
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 21:14   #123
Hvala svima!! Na kraju smo otišli u Brežice po ovčice, ali nismo kupili ovčice nego medeke jer su mi bili tak slatkiiii
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 21:24   #124
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Hvala svima!! Na kraju smo otišli u Brežice po ovčice, ali nismo kupili ovčice nego medeke jer su mi bili tak slatkiiii
joj super....ja nisam kupila naljepnice nego one uzorke (kao stambilje) koje pofarbas i otisnes po zidu i to pcelice...pa cu onda tako po zidu istambiljati

kad ih instaliras obavezno slikni i stavi ovdje
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 21:32   #125
Quote:
Ciklama kaže: Pogledaj post
joj super....ja nisam kupila naljepnice nego one uzorke (kao stambilje) koje pofarbas i otisnes po zidu i to pcelice...pa cu onda tako po zidu istambiljati

kad ih instaliras obavezno slikni i stavi ovdje
Yes, yes! Za sada samo trpamo sve stvari u sobicu i čekamo odvoz krupnog otpada da izbacimo neke stvarčice, jer nam ne stanu stvari za bebu, moramo još kupiti komodicu, a onda se bacamo i na dekoriranje
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:14   #126
Dižem temu

Uskoro krećemo urediti sobu za "bebu" od 14 mjeseci Zasad je u našoj sobi a u svom krevetiću...

Ne znam otkud krenuti. Jedino što znam da nećemo odmah sve urediti već mu staviti krevetić, ormar i neku "škrinjicu" za igračke, zastore, slikice, dekoracije.

Zidovi su prljavo bijeli, krevetić je u boji svjetlog drveta a posteljina žuta s medićima

Veselim se vašim prijedlozima
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 17:15   #127
Ay, uz to ide divno sljez-zelena (tapison?)
nećaku sam kupila one svijetleće zvijezde koje se nalijepe na strop i to obožava (samo treba paziti da nisu one kineske koje imaju navodno nekaj kancerogenog)...Lustera ima divnih, drveni dvokrilci ili oni koji izgledaju kao balon (sa košarom, za letenje...objašnjavam kao da ja imam 14mj. ). Ima svoj jedan zid na kojem smije šarat kaj god hoće, to sestra prefarba kad on misli da treba opet biti tabula rasa. Doduše, pri pomisli da se takvo nešto pod mojim krovom odvija, više nisam tako liberalna
Slatke muke...
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 10:47   #128
Super tema !! Mi smo obojili sobu u ružičasto, naravno, curica je ! Kinderbet smo malo udaljili od prozora, da joj ne smeta svjetlo ujutro... Sretna sam, jer je samo prvih par mjeseci bila s nama u sobi, odmah smo ju zatim premjestili da se navikne, tako je i bilo ! Svašta mi se motalo po glavi kako da uredimo sobicu, svašta sam i čitala po netu, neki članci, blogovi, tekstići, svašta sam našla, ima super sobica, naša je nekako jednostavna ali lijepa... samo da oslikamo zidove ujoš i super ! !
Boria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.