Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2014., 17:44   #1
vrhnje za kuhanje

Ima li neko ideju kako napraviti vegansko vrhnje za kuhanje, da nije sa skupim sastojcima ili onim koji se teško pronalaze?
Nisam to našla nigdje na internetu, a nemam ga gdje kupiti
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:42   #2
Erm imaš temu samo nekoliko redaka ispod: https://www.forum.hr/showthread.php?t=667440
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 21:44   #3
Na toj temi samo piše koja se vrhnja mogu kupiti ali meni nisu dostupna, zanima me kako napraviti vrhnje, ali izgleda da niko ne zna
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 23:47   #4
Na netu sam dosta često vidio da koriste kremu/vrhnje od indijskih oraščića.... Proguglaj malo cashew cream i naći češ dosta recepta kako napraviti (naravno ako ti paše takva krema/vrhnje pošto nisi točno navela za što ti treba). U principu je jako jednostavno za napraviti samo ostaviš indijske oraščiće da nabubre u vodi preko noći (ili par sati) i onda ih zblendaš. Koristi se za slatka i slana jela...
Ayrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 12:17   #5
U kojoj trgovini u njemackoj mogu naci vrhnje za kuhanje?
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 13:14   #6
Alpro ima vrhnja za kuhanje, mislim da njihovih proizvoda ima u DM i Intersparu, nikad nisam gledala ima li i tih vrhnja (većinom su napitci i mlijeka).
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 21:52   #7
^^ Definitivno ima u DM-u (Alnatura ako ne drugih marki), a tu kod nas ima u Mulleru isto dosta marki zobenog, rižinog, kokosovog i sojinog vrhnja pa ako je slična ponuda trebalo bi biti i tamo?
modelmanija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.