Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 21:48   #921
Po rasty dragon najbolje je imati sa u 10 ,jer kad se docepa posla niko ga ne moze maci...dibar je kad skuda majicu pred kamerom..i polugo prica....
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:53   #922
Dobar je za biti model za sexy kalendar? Sa u 10-oj... Može li bez sa
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:28   #923
Quote:
65432 kaže: Pogledaj post
Lijepi pozdrav,

Imam nedoumice po pitanju karijere koje mi se vrte po glavi posljednjih godinu dana.
Pokazujem veliki interes za astrologiju, no znanje je još uvijek premalo da bi bila sigurna u svoje tumačenje.
Zanima me više medicinskih grana, no nisam sigurna koju da odaberem za svoje životno usmjerenje, a nedoumica je svakim danom sve veća jer sam pred završetkom fakulteta i zaista ne bih htjela ''promašiti'' i razočarati niti obitelj koja je uložila vremena i živaca u moje studije niti samu sebe.
Nekako bi mi najprirodnije bilo predavati jer se u istome nalazim i nemam problem s javnim nastupima, no kako to za početak nije moguće, moram se (barem za početak) opredijeliti za neki od odjela.
Već duže vremena u razmatranju je infektologija, a zbog obitelji (djeteta i muža) i rasterećenja od noćnih smjena - patronaža.
Ove godine sam pokazala izuzetno veliki interes za psihijatriju i nešto malo manji za kirurgiju (s time da tu moram žešće poraditi na preosjetljivosti vagusa na neugodne prizore )

S druge strane, moja velika strast je i uređenje interijera, dizajn i moda za što nisam kvalificirana, no imam neki osjećaj da bi ako ikad pokrenem vlastiti biznis, bio u tom kreativnijem sektoru.

Pitanje je jesam li uopće (prema natalnoj karti) na pravom putu, tj. da li mi išta od navedenog u budućnosti daje šansu za zadovoljstvo i uspjeh ?

Puno hvala na odgovoru.

karta
Možda neću dati precizan odgovor,ali potrudit ću se maksimalno koliko mogu
Asc u Djevici,Mjesec u Djevici,Sunce u Blizancima,dominantan ti je Merkur, stalno se moraš kretati, pisati, razgovarati,Mjesec kao briga, njega nemoćnih, zaštita, je "zatočen " u 12. kući,znati emocionalna potreba da to daješ slabima,Vrh 6. polja je u Vodenjaku, to su zanimanja astrologa, kiropraktičara,socijalnog radnika, dizajnera, neki rad kod kuće, obzirom da je Uran kao vladar 6. polja u 4.,znači i dizajner.Mjesec iz 12 polja prima trigon od Urana,Neptuna i Saturna,iz 4. polja, mogla bi otvoriti liječničku (psihološku) ordinaciju kod kuće.Vladar Sunca,Asc i Mjeseca ,Merkur je na 29' Bika, obično ljudi s takvim pozicijama osobnih planeta na 29' imaju problem s očima,jer "vide" kroz intuiciju ili imaju prekoniciju. Dispozitor Merkura je Venera u Raku u konjukciji sa Kironom, otvorene rane, možes biti "onaj koji zacjeljuje",ali ljubavlju, znači potpuna posvećenost poslu u kojem daješ energiju zacjeljivanja kroz toplinu, ljubav, brižnost jer je to Venera u Raku.Obzirom da je Venera u 10. polju, to mora biti i javno, javan posao.

Eto, pokušala sam nekako odgovoriti na tvoje pitanje.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:55   #924
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Možda neću dati precizan odgovor,ali potrudit ću se maksimalno koliko mogu
Asc u Djevici,Mjesec u Djevici,Sunce u Blizancima,dominantan ti je Merkur, stalno se moraš kretati, pisati, razgovarati,Mjesec kao briga, njega nemoćnih, zaštita, je "zatočen " u 12. kući,znati emocionalna potreba da to daješ slabima,Vrh 6. polja je u Vodenjaku, to su zanimanja astrologa, kiropraktičara,socijalnog radnika, dizajnera, neki rad kod kuće, obzirom da je Uran kao vladar 6. polja u 4.,znači i dizajner.Mjesec iz 12 polja prima trigon od Urana,Neptuna i Saturna,iz 4. polja, mogla bi otvoriti liječničku (psihološku) ordinaciju kod kuće.Vladar Sunca,Asc i Mjeseca ,Merkur je na 29' Bika, obično ljudi s takvim pozicijama osobnih planeta na 29' imaju problem s očima,jer "vide" kroz intuiciju ili imaju prekoniciju. Dispozitor Merkura je Venera u Raku u konjukciji sa Kironom, otvorene rane, možes biti "onaj koji zacjeljuje",ali ljubavlju, znači potpuna posvećenost poslu u kojem daješ energiju zacjeljivanja kroz toplinu, ljubav, brižnost jer je to Venera u Raku.Obzirom da je Venera u 10. polju, to mora biti i javno, javan posao.

Eto, pokušala sam nekako odgovoriti na tvoje pitanje.
Ono što me mučilo je ta povezanost posla s kućom i generalno sam u frci oko zvanja i zanimanja (to progovaraju mjesečevi čvorovi 6/12).
Nekako sam i očekivala da će prihodi biti dvojni zbog plutona u sc u 2 kući.
Bilo bi lijepo spojiti kreativni rad (dizajn) od doma sa javnim radom u bolnici na području psihologije ili se kroz vrijeme odlučiti za privatnu ordinaciju.
Puno hvala, znači na dobrom sam putu. :klap:
65432 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:12   #925
Quote:
65432 kaže: Pogledaj post
Ono što me mučilo je ta povezanost posla s kućom i generalno sam u frci oko zvanja i zanimanja (to progovaraju mjesečevi čvorovi 6/12).
Nekako sam i očekivala da će prihodi biti dvojni zbog plutona u sc u 2 kući.
Bilo bi lijepo spojiti kreativni rad (dizajn) od doma sa javnim radom u bolnici na području psihologije ili se kroz vrijeme odlučiti za privatnu ordinaciju.
Puno hvala, znači na dobrom sam putu. :klap:
nema na čemu,drago mi je ako sam ti pomogla
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:16   #926
Pozdrav, imam jedno pitanje. Nazire li mi se u budućnosti fakultetsko obrazovanje?

http://i68.tinypic.com/6tjrf8.png
wadle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:36   #927
Ima li netko tko je (bio) turistički vodič, da stavi kartu?
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 16:27   #928
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Uputa:


U natalnoj karti ne postoji "zapisan jedan idealan posao" već su vidljive osobine karaktera, vještine, sposobnosti i ini potencijali koje osoba posjeduje. I to je ono na osnovi čega astrolog određuje koliko se to preklapa s onim što je potrebno/poželjno za određene poslove i profesije kako bi mogao predložiti "idealnu profesiju/zanimanje".


Također - ne poznaje astrolog koja sve zanimanja na svijetu postoje da bi mogao odrediti koje je idealno za osobu obzirom na osobine karaktera, vještine, sposobnosti i ino... Zato uputa - ovo je topic gdje je potrebno napisati napisati svoju orijentaciju i interese u životu prema određenim profesijama pa onda ovdje možete dobiti odgovor što od toga vama najviše odgovara.

Obavezno ostavite link na natalnu kartu.
obrazovni sektor, predavanje skolstvo
pevodilac za imigraciju
hotelijerstvo, mgmt.
avijacija, mgmt.

volonirala sam mnogo puta

diplmirala sma tri faksa

zelim astaviti raditi u sektoru avijacije ( trenutno sam nezaposlena, sprman za sleidbu ) HVALA




rak , podznak ovan

http://i68.tinypic.com/25jyzoz.jpg

hvala :klap:
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:56   #929
Pozdrav,
moje pitanje je vezano za posao (novac), tj. zanima me cime bi se mogao baviti tokom svog zivota i od toga imati vecinu prihoda (na kom polju bi se treba fokusirati sto se novca tice)? Uglavnom se privatno bavim servisom racunara, fotografiranjem, snimanjem, prodajom ali uglavnom nista sto bi se reklo kao normalan stalni posao sa fiksnom platom, sa ovim poslovima mozes, a istovremeno i ne mora da znaci da ces nesto zaraditi. Hvala unapred

Natalna karta: http://i64.tinypic.com/10nuglt.jpg
Landerstorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:20   #930
Kako se bliži prelazak mog progresivnog Merkura iz Riba u Ovna, i time neko novo razdobolje u karijeri, tako se i meni zadnjih godinu dana intenziviralo pitanje što želim raditi, jer dosada je uglavnom bilo pitanje samo da je raditi i zaraditi.

Ovo čime se sada bavim, pisanje mi dijelom odgovara ali ne u potpunosti. Međutim, ne bi se htjela odreći tog dijela, možda se samo specijalizirati, i zarađivati više, a raditi manje. Na radnom mjestu na kojemu sam sada još uvijek ne znam što će se dogadjati, ali postoji velika mogućnost povećanja prihoda i odgovornosti.

Tako sam razmišljala o tome što mene veseli, puni mi baterije i što bi mogla vrtiti stalno, a to je psihologija, i nešto u tom pravcu bi htjela otpočeti. Imam puno znanja i iskustva u tom području, no još sam nesigurna što i kako. Druga stvar je što me počela zanimati art terapija, i to likovna, pa se nekako nalazim i u tome.

Znam da mi je Fish već nešto pisala da ne preporučuje to zbog tog Marsa i Urana. Al to me nešto vuče.

Zanima me u kom smjeru krenuti, kako, i kada? Hvala.
http://i68.tinypic.com/rr5lav.gif
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:24   #931
Pozdrav, ako netko ima vremena da mi pogleda natalnu bio bih zahvalan.

Već 4 godine studiram faks koji ni sam ne znam zašto sam upisao. Nekako imam osjećaj da mi sve u životu podjednako dobro ide, no gotovo ništa me ne zanima dovoljno da bi mu se dušom i tijelom mogao posvetiti.

Daje li moja natalna "zelena svjetla" jednom od ovih područja: psihologija, strani jezici, medicina, glazba?

http://i68.tinypic.com/987iuf.jpg
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 21:52   #932
da li bi mogli baciti oko na ovaj moj bućkuriš

Isto jedna od mnogih koliko vidim ovdje koja studira vec 3 godine nešto s čim nema veze - ekonomija(iako sam htjela psihologiju)..što se tiče dosadasnjih poslova radila u restoranu, kao dadilja,povremeno dajem repeticije iz stranih jezika(volim rad s djecom valjda 5 kuca naglasena).Zanima me dal imam kakve mogucnosti sto se tice umjetnosti,kroz osnovnu i srednju sam dosta slikala,obozavam rad s glinom,dizajn odjece,zadnjih par godina me i film poceo dosta interesirati,malo sam pocela nesto na tom polju ali procitala sam da si negdje napisala da lose polozena venera ukida takve "umjetnicke predispozocije"..?

link: http://tinypic.com/r/2v8pq0y/9
Lianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 18:31   #933
Quote:
Lianna kaže: Pogledaj post
da li bi mogli baciti oko na ovaj moj bućkuriš

Isto jedna od mnogih koliko vidim ovdje koja studira vec 3 godine nešto s čim nema veze - ekonomija(iako sam htjela psihologiju)..što se tiče dosadasnjih poslova radila u restoranu, kao dadilja,povremeno dajem repeticije iz stranih jezika(volim rad s djecom valjda 5 kuca naglasena).Zanima me dal imam kakve mogucnosti sto se tice umjetnosti,kroz osnovnu i srednju sam dosta slikala,obozavam rad s glinom,dizajn odjece,zadnjih par godina me i film poceo dosta interesirati,malo sam pocela nesto na tom polju ali procitala sam da si negdje napisala da lose polozena venera ukida takve "umjetnicke predispozocije"..?

link: http://tinypic.com/r/2v8pq0y/9

Konkretnije, zanima me filmska rezija tj. postoji li mogucnost za karijeru u tom polju?
Hvala unaprijed
Lianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 21:08   #934
Pozdrav.
Zanima me polje posla..3. sam godina fakulteta, studiram Menadzment u turizmu...
Zanima me u buducnosti, kojim poslom cu se baviti, da li ce to biti neki posao iz te oblasti ili ne?
Karakter djelatnosti, sta bih mogla ocekivati, koje zanimanje...pokusala sam objasniti, nadam se da cete izvuci iz konteksta.
Hvala Vam unaprijed.

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&;
ana94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 23:22   #935
...bas me zanima sta biste mi rekli je l mi pametno da se prekvalifikujem za farmaceutskog tehnicara..po struci sam stomatoloska sestra...
imam pretezno malo zelja u poslovnom smislu studirala sam ,ali je to puklo...
...imam potrebu da budem nesto u vezi med. struke ovo mi do sad nije palo na pamet,a prodaju volim...pa reko da spojim jedno sa drugim...
pretpostavljam da neptun igra ulogu...sesto mi je u ribama...sta je jos potrebno od aspekata.... pozdrav
https://www.dodaj.rs/image/YIRtu
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 09:58   #936
http://i67.tinypic.com/312ip1y.png

Ako je netko voljan pogledati... Razmišljam o prekvalifikaciji za farmaceutskog tehničara pa me zanima postoje li neki pokazatelji za uspješno bavljenje tim poslom. Inače sam po struci novinar i pisanje je nešto što me odmalena interesiralo, ali kruha u ovoj profesiji nema. Hvala
kopar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 20:32   #937
Bok.

Išla sam povezivati pravničku profesiju u svojoj karti prema ovim crtama: https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...3&postcount=12

Nemam naglašen znak Vage, jer mi je samo Jupiter u Vagi, ali je vladar 6. polja (posao)
9. polje je prazno, ali je vladar u 7. polju.
10. polje je prazno, ali je vladar u 7. polju.
Imam trigon Jupitera i Saturna.
Mars je povezan sa 7. poljem, ali opozicijom sa vladarem 10. polja koji se nalazi u 7. polju.
Merkur i Venera su povezani, ali preko dispozitora. (trigon)

Zanima me da li to ide u prilog, ili sebi pravdam vlastiti izbor ? Da li bi bio bolji izbor studiranje psihologije i karijera psihologa/psihoterapeuta?

Da još kažem da mi se svakako sviđaju mogućnosti koje pruža pravnička karijera, ali i tu bi mi dobro došle smjernice, u smislu da li mi prema karti više odgovara da idem prema odvjetništvu ili sudstvu, ili pak da radim u pravničkoj struci u smislu tipkanja nekih rješenja, papirologija (najgora opcija)?

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

Cijenit ću svaki odgovor, pomagajte .
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 09:31   #938
Quote:
kopar kaže: Pogledaj post
http://i67.tinypic.com/312ip1y.png

Ako je netko voljan pogledati... Razmišljam o prekvalifikaciji za farmaceutskog tehničara pa me zanima postoje li neki pokazatelji za uspješno bavljenje tim poslom. Inače sam po struci novinar i pisanje je nešto što me odmalena interesiralo, ali kruha u ovoj profesiji nema. Hvala
Ma ovo je karta osobe koja je pisac u duši (Mjesec u blizancima u 6. polju, Merkur vladar 6. polja u 3. polju) i mišljenja sam da bi trebala naći nove/drugačije načine ispoljavanja ovog svog "unutrašnjeg" poziva jer je to njen istinski poziv.

Samo u ovakvoj karti se vidi dominacija kardinalne kvalitete i dosta vatrenog elementa (ovan/strijelac) u karakteru pa osobi nedostaje strpljenja u situacijama kada nastupi stagnacija, odnosno nije tip koji može dugo stajati na mjestu i treba istraživati...pa mi se čini da je ova ideja najviše proizvod tog poriva.

Što se tiče farmaceutskog tehničara, ima nekih pokazatelja, ali ne previše planetarne podrške a ako se osoba odluči ići u tom smjeru onda bih preporučila da se okrene prema kozmetičkoj industriji (Venera je vladar MC-a). I da pazi da se ne baci u izradu opasnih ili ilegalnih supstanci (Pluton u 10. polju). (shala, shala)
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 09:48   #939
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Bok.

Išla sam povezivati pravničku profesiju u svojoj karti prema ovim crtama: https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...3&postcount=12

Nemam naglašen znak Vage, jer mi je samo Jupiter u Vagi, ali je vladar 6. polja (posao)
9. polje je prazno, ali je vladar u 7. polju.
10. polje je prazno, ali je vladar u 7. polju.
Imam trigon Jupitera i Saturna.
Mars je povezan sa 7. poljem, ali opozicijom sa vladarem 10. polja koji se nalazi u 7. polju.
Merkur i Venera su povezani, ali preko dispozitora. (trigon)

Zanima me da li to ide u prilog, ili sebi pravdam vlastiti izbor ? Da li bi bio bolji izbor studiranje psihologije i karijera psihologa/psihoterapeuta?

Da još kažem da mi se svakako sviđaju mogućnosti koje pruža pravnička karijera, ali i tu bi mi dobro došle smjernice, u smislu da li mi prema karti više odgovara da idem prema odvjetništvu ili sudstvu, ili pak da radim u pravničkoj struci u smislu tipkanja nekih rješenja, papirologija (najgora opcija)?

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

Cijenit ću svaki odgovor, pomagajte .
Definitivno prema odvjetništvu jer su odvjetnici prije svega osobe koje zastupaju druge i osim što se bore se za njihove ciljeve (Mars u raku u 1. polju) povjerenje stranke osnovna je vodilja odvjetnikova rada. Tj. sve što mu stranka povjeri, odvjetnik mora čuvati kao strogu tajnu (Neptun/tajna je vladar MC-a, a radi 0º DSC/stranke).

Odvjetnik klijente upoznaje s njihovim pravima i obvezama, predlaže im odgovarajuće postupanje u poslovnim ili osobnim situacijama odnosno djeluje i kao savjetnik (Merkur u 6. polju, Uran na DSC-u). Odvjetnik sastavlja i pravne dokumente i sve vrste ugovora (Venera u 6. polju).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 10:47   #940
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ma ovo je karta osobe koja je pisac u duši (Mjesec u blizancima u 6. polju, Merkur vladar 6. polja u 3. polju) i mišljenja sam da bi trebala naći nove/drugačije načine ispoljavanja ovog svog "unutrašnjeg" poziva jer je to njen istinski poziv.

Samo u ovakvoj karti se vidi dominacija kardinalne kvalitete i dosta vatrenog elementa (ovan/strijelac) u karakteru pa osobi nedostaje strpljenja u situacijama kada nastupi stagnacija, odnosno nije tip koji može dugo stajati na mjestu i treba istraživati...pa mi se čini da je ova ideja najviše proizvod tog poriva.

Što se tiče farmaceutskog tehničara, ima nekih pokazatelja, ali ne previše planetarne podrške a ako se osoba odluči ići u tom smjeru onda bih preporučila da se okrene prema kozmetičkoj industriji (Venera je vladar MC-a). I da pazi da se ne baci u izradu opasnih ili ilegalnih supstanci (Pluton u 10. polju). (shala, shala)
Fish puno ti hvala. Ako sam išta znala u životu, onda je to da želim pisati. Čak sam dobila neke nagrade za pjesme i priče, samo kad sam počela raditi kao novinar uvijek neke odgode, prepreke, gašenje novina, neisplata plaća pa sam se putem obeshrabrila. Sto puta sam počinjala iznova, ulagala u svoje obrazovanje kroz dodatne edukacije i volontiranja, dokazivala se iznova i uvijek me svi hvale kao vrijednog radnika, ali nikako da nađem tu sigurnu luku što se profesije tiče. Sada radim u tvornici za proizvodnju sokova, čisto da preživim, ali pišem honorano sa strane, izrađujem suvenire koji mi isto dobro idu. To kreativno izražavanje kroz pisanje i slikanje je ono što me najviše ispunjava i oslobađa, ali uvijek, kao što si ti i navela, kao da mi fali istrajnosti, hrabrosti, konkretnog rada da slijedim do kraja svoje snove kao što je pisanje bajki.
Fish, ima li s time neke veze Neptun u 1. kući i njegovi odnosi s Mjesecom i Merkurom? Koliko god mi je dao tu bogatu maštu, lude snove, potragu za nekim dubljim smislom, učinio me sanjarom u duši, toliko me je učinio i dosta izgubljenom u ovoj stvarnosti i na razini praktičnog djelovanja.
kopar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.