Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 19:28   #1
Biomedicina i zdravstvo

Pozz, vidim nema otvorene teme za ovaj faks, točnije postdipomski studij pa evo voljela bih malo prodiskutirati o tome.

Ne znam apsolutno ništa o ovom faksu osim da se nakon njega dobiva titula doktora znanosti.

Koliko ga se isplati upisivati nakon diplomskog studija? Koliko traje? Koliko košta jedna godina?

Ako znate išta o tome, svaka informacija je dobrodošla!

Unaprijed hvala
vadriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:04   #2
Quote:
vadriela kaže: Pogledaj post
Pozz, vidim nema otvorene teme za ovaj faks, točnije postdipomski studij pa evo voljela bih malo prodiskutirati o tome.

Ne znam apsolutno ništa o ovom faksu osim da se nakon njega dobiva titula doktora znanosti.

Koliko ga se isplati upisivati nakon diplomskog studija? Koliko traje? Koliko košta jedna godina?

Ako znate išta o tome, svaka informacija je dobrodošla!

Unaprijed hvala
To nije nikakav fakultet ( barem ja nisam čuo za njega u Hrvatskoj ), nego doktorski studij na medicinskim fakultetima u Hrvatskoj koji se naziva ˝Biomedicina i zdravstvo, a traje 3 godine redovno ili 5 godina uz rad.

Upisuju ga oni koji se žele baviti znanošću ili žele iz nekog drugog razloga imati titulu ispred imena doktora znanosti ( dr.sc. ). Školarina za jednu godinu ili semestar dođe oko 15000 - 20000 kn, moraš imati mentora i još niz drugih stvari za upisati ga.

Doktorske studije ima svaki fakultet koji nose različite nazive, ali traju slično sa sličnim školarinama.
Jalouw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.