Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 10:02   #281
Kako su uopće kažnjeni VW čelnici u Europi zbog ovoga?
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:03   #282
Quote:
B-away kaže: Pogledaj post
Pa sad ima smisla "ubrzat to rikavanje". Kao sto sam vec vise puta napisao u ovoj temi-Tko god ima auto s ovim motorom i kilometrazu iznad 120-150 kkm, a dosad mu nista nije crklo (npr. meni nije nikad nista crklo, a imam preko 140 kkm) ima i veliku sansu da mu crkne barem EGR i ako ne obavi update to ce platit sam. E sad imamo mogucnost obaviti update pa kad crkne da nam servis to popravi pod garancijom. Moj auto ispunjava sve navedene kriterije za garanciju ili kako je zovu "mjeru povjerenja". Na zadnjem servisu sam potpisao formular u kojem je razlog neobavljanja "nedostatak vremena", tako da sam sad opet na vagi da obavim update i dobijem 2 godine garancije...
Svakako nije lose dobit 2 godine garancije na navedene dijelove na 8 godina starom autu...
Rađe sam platim EGR nego da mi sjebu motor koji odlično radi. Ja ne mislim radit update ni u kojem slučaju
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:24   #283
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Ma OK, šalim se malo. Nego, ja sam imao osjećaj da si ti mlađi, negdje oko četiri banke kao i ja.
Pa jesam. No da pitam u firmi ove malo starije sto znaci BBC rekli bi britanska radio televizija a ne veliki crni...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:14   #284
Vi idete našoj MrsGahan objašnjavat... eeee hlebinci ste pravi (što bi rekao CD).
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:49   #285
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Vi idete našoj MrsGahan objašnjavat... eeee hlebinci ste pravi (što bi rekao CD).
E da naš E2S prošeće malo i drugim prostranstvima ovog foruma, a ne samo Automobilima, proširio bi malo vidike.. Ide gospođi Nježnoj nešto objašnjavati o "britanskom radiju"...

Slomio sam se od smijeha jutros...
Old 07.12.2017., 14:31   #286
Quote:
E da naš E2S prošeće malo i drugim prostranstvima ovog foruma, a ne samo Automobilima, proširio bi malo vidike.. Ide gospođi Nježnoj nešto objašnjavati o "britanskom radiju"...

Slomio sam se od smijeha jutros...
Pa covjece ja sam vec "veliki" celebrity ovdje kuda sam bila kod one dokumetacije o George orwellu "big Brother".

Ali znas kod tok dodavanja Sam morala igrati tu loptu, i odlicni dupli pas je uspio...;-)

Ali sto ce tek reci kada sazna da Henry Miller nije designer (p)lexus-a.

Zadnje uređivanje MrsGahan : 07.12.2017. at 15:07.
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 21:42   #287
Quote:
Direktor VW-a Amerika dobio 7 godina zatvora zbog afere Dieselgate. Sada će u nekoj rupčagi od američkih zatvora sedam godina svakodnevno primati BBC, ima da mu oči ispadnu. Pa ti čačkaj po softveru..
da je umjesto VAG-a bila riječ o mercedesu, moglo bi se reći: pa ti čačkaj mečku
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.