Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 21:15   #1261
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
kakav slauf be?! nema coJk grama masti jedino su mu mogli kakvu bubuljicu istisnut

Hahaha,misila sam na šlaufiće ispod očiju ...
femir1 is online now  
Old 14.09.2017., 21:59   #1262
Mogu reč da se lipo stesa od prošle uloge.
Ušminkan i elegantan...baš je cakan.
BBC drama is offline  
Old 23.09.2017., 06:09   #1263
Mornin'/Night

edit:
Naiđem sabah sabah na sliku, pa sam (se) zapitala jel skorašnja. Kopkalo me pa sam odmah potražila i odgovor (frizura i linija su govorili da jeste, šorc je mogao biti jedan broj veći ). I jeste: İbrahim’den basket şov.

Quote:
İbrahim’den basket şov
Eşi Mihre Mutlu’yla Çeşme’de tatil yapan İbrahim Çelikkol, önceki gün Alaçatı’daki bir basketbol sahasında görüntülendi.
Komşularıyla maç yapan Çelikkol, performansıyla beğeni topladı.
Tokom odmora sa Mihre u Češme igrao čo'ek basket jedan dan u Alacatiju, s komšijama ako dobro posložih, i (na)pravio šou.


https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.n...17&oe=59CDCA6D

Zadnje uređivanje Bhea : 23.09.2017. at 06:35.
Bhea is offline  
Old 16.10.2017., 00:21   #1264
Bazı kötülükleri aşk bile temize çekemez, interview u Hurriyetu povodom serije Siyah Beyaz Ask, a u njemu malo i o privatnom životu:

Quote:
AŞKI DİBİNE KADAR YAŞARIM

İBRAHİM ÇELİKKOL

Ferhat karakterinin hayatı, babasının kaybıyla değişiyor. Siz de 18 yaşında babanızı kaybettiniz. Bu kayıp, hayatı nasıl etkiledi?

-Hayatınızda en değer verdiğiniz varlığı, rol modelinizi 18 yaşında avuçlarınızın arasında, kaybetmek uzun süren etkiler yaratıyor. Benim de öyle oldu. Dönüm noktamdı onu kaybetmek. Beni hayatla yüzleştiren, belki ayaklarımı yere bastıran, bazen yalnızlaştıran, içime kapatan ama aynı zamanda değer bilmeyi, sevdiklerine sahip çıkmayı öğreten bir şey...

15 sene basketbol oynamışsınız. Sonra bırakmanızın sebebi de babanızın kaybı mıydı?

- Babam çok destekliyordu basketbol oynamamı, ilk antrenmanımdan son antrenmanıma kadar hep yanımdaydı. Tüm maçlarımda benimleydi, onsuz devam etmek istemedim.

Anne, teyze, hala, abla, anneanne... Kadın ağırlıklı bir aile sizi nasıl bir erkek yaptı?

- Kadına saygı duyan, başının üstüne taşıyan, duygusal, özgüveni yüksek, güçlü, şeffaf, kendini açıklıkla ifade eden, hayattan ders çıkaran bir erkek oldum.

Biraz da bu söylediklerinizden olsa gerek kadınlar size bayılıyor. Ekranda göründüğünüz kadar ateşli bir adam mısınız?

- İnsanın kendini anlatması en zoru. Aslında oynadığım her rolde benden bir şeyler var. Aksiyon severim, aşkı dibine kadar yaşarım, çok da duygusalım.

Fiziğin bazen oyunculuğun önünde engel olduğunu düşünüyor musunuz?

- Tam tersi... Ekranda iyi gözükmenin iyi bir oyunculukla pekiştiğinde çok da iyi durduğunu düşünüyorum.

Spor tutkunusunuz ve her projede kaslarınızı görüyoruz. Spor yapınca “Çok çalıştım, neden göstermeyeyim” diye mi düşünüyor insan?

- Sporu hiçbir zaman gösterecek bir kasım olsun diye yapmadım. Küçüklüğümden beri hayatımın içindeydi, ailemde sporcu çoktur, ben de sporla büyüdüm. Hep kendim, ruhsal ve fiziksel sağlığım için yaptım. Her gün mutlaka spor yapıyorum. Altı yaşımdan beri basketbol ve tenis oynuyor, yüzüyorum. Kışın mutlaka snowboard için kendime zaman ayırıyorum.

Peki göründüğünüz kadar maço musunuz gerçekten?

- Beni tanıyanlar tam tersi olduğunu söylüyor. Çok büyük harflerle konuşmayı sevmiyorum, o yüzden aslında çok da dışarıdan gözüktüğü gibi değil, diyeyim. Çok duygusalım, kadın baskın ailede büyümenin en büyük etkisi bu bence. Merhamet duygusu, vicdanın sesi, kalbin atışı çok tanıdıktır bana.


Bazı kötülükleri aşk bile temize çekemez

EVLİLİK SORUMLULUK DUYGUMU ARTIRDI

En popüler olduğunuz dönemde birden evlendiniz... Neydi sizi nikâh masasına oturtan?

- Nikâhımız aslında çok da planlı değildi, Datça’ya arkadaşlarımızın yanına gittik, Knidos’un hikâyesini dinledik ve çok etkilendik. İki gün içinde tüm işlemleri halledip üç-beş kişiyle evlendik. Çok sakin, çok samimi, severek anlattığımız bir nikâh oldu.

Evlilik sizde neleri değiştirdi?

- Hiçbir şeyi değiştirmedi. Bence güzel olan da bu. Ama sorumluluk duygumu artırdı. Ortak karar almayı, ortak plan yapmayı, hayatı paylaşmayı öğreniyorsun.

Bir dönem şehirden uzakta bir çiftlik hayatı yaşıyordunuz. İnsan genç yaşta neden bunu yapar?

- Doğayla iç içe olmayı çok seviyorum. Bunun yaşımla değil, hayata bakışımla, zevklerimle ilgisi var. Sadece kendimi daha iyi hissettiğim yerde olmayı seçtim.

Evlendikten sonra değişti mi bu durum?

Değişmedi, şimdi de şehirden uzakta, bahçeli bir evde yaşıyoruz.

Oradaki yaşam sizi nasıl etkiledi?

- Güzel bakan, iyiliğinizi düşünen, art niyeti olmayan insanlarla yaşamak, temiz hava, kuş sesleri, sana varlığını sonuna kadar hissettiren köpekler ve etrafında dört dönen tavuklar insanı nasıl etkilerse...
U iščekivanju kompletnog prevoda (ako se neko od vas ne uhvati u koštac s turskim verovatno će biti kod Grkinja na engl.) samo ću reći da je manje više sve već poznato, sem ovog dela o venčanju. Kaže da ga nisu planirali, da se desilo, pred četvoro petoro ljudi koji su bili s njima u Knidosu (pišem po sećanju, tekst sam čitala mislim sinoć sada sam samo c/p). Brak im ništa nije promenio. Žive van grada u kući s baščom...
Slike ne stavljam, kusura bakma ali ne prija mi preplastificirana estetika.
Bhea is offline  
Old 16.10.2017., 04:07   #1265
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Slike ne stavljam, kusura bakma ali ne prija mi preplastificirana estetika.
ok. fakat sta je s njim? sta je radio? evo neka su slike fotosopirane, ali oni fragiji? je li se zatezo? ugradio kosu? kako je podocnjake izbrisao? sta mu je s facom? :neiskusna:
TheWitch is offline  
Old 16.10.2017., 04:24   #1266
Nisam mislila na njega. Kod njega nema plastike ni, imo ružnih :fina:, RL tetovaža. Njega su samo izbrijali, ono azijatski , nauljili, čudno isfenirali... Dobro, da, slike su malo fotošopirali.
Ono što je 'zabrinjavajuće' je što me je njegova gluma u najavama za BSA iz nekog razloga podsetila na glumu u Reaksiyon...
Bhea is offline  
Old 24.10.2017., 04:59   #1267
https://www.instagram.com/p/Bai5jxml...ahimcelikkol41

po obicaju ni rec nije napisao.
Bhea is offline  
Old 31.10.2017., 00:36   #1268
https://www.instagram.com/p/BazXe9hF...ahimcelikkol41

sa sestricem. slikaju.
Bhea is offline  
Old 08.11.2017., 03:22   #1269
u basci:
https://www.instagram.com/p/BbMAzxXnKjp/
Bhea is offline  
Old 09.11.2017., 11:20   #1270
https://www.instagram.com/p/BbRP8eqA...hbeyaza%C5%9Fk
https://www.instagram.com/p/BbKQ3RsF...zguibrahimfans

ajme izgleda bas voli ovu jaknu.
fotke su nastale istog dana, ostala odeca ga odaje, ne znam samo kada, vidim da nije narandzast i u crnom tako da nije na snimanju ali jeste vezano za set, plavusa je sminkerka u diziju.
Bhea is offline  
Old 30.11.2017., 12:22   #1271
jos jedan pas:


(klik)

naisla sam poslednjih dana na neke fotke koje otkrivaju detalje o njegovom zivotu, poput onog da jedan od frendova izgleda zivi u onoj kuci u kojoj je ziveo pre levent lofta, ali ne stizem polepiti. na stranu sto se izgubilo interesovanje za njega.
Bhea is offline  
Old 01.12.2017., 00:08   #1272
60 sec s Ibrom (kratko ali slatko)



Ibrina omiljena muzika - turska tradicionalna aka narodnjaci uopste mi nije delovao kao takav narodski tip
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Old 10.12.2017., 03:37   #1273
Surfajući naiđem na kamera arkasi video sa snimanja editorijala, ne sećam se da smo ga imali ovde, a ako i jesmo nije zgoreg podsetiti se kako je nekad bilo .
Bhea is offline  
Old 12.12.2017., 10:10   #1274
Gledam ga kako sada igra Ferhata, ozbiljno light verzija lika iz Reaksyon, i pokušavam se setiti jel služio vojsku. Zna neko? Tražilica mi ništa ne izbacuje. Sećam se da je pre Reaksyon išao na onu obuku bla bla, imali smo to ovde ili na dizi temi, ali se ne sećam za vojsku.



U kući u kojoj je nekada živeo Ibrahim sada je, izgleda, njegov frend Onur Secgin, sa Parsom. Poznat krajolik:

Slika je skinuta sa Secginovog IG.

Naišla sam na još jednu sliku snimanu na istom mestu samo u za cca 180° suprotnom smeru, Ibrahim u nekakvoj ležaljci telefonira, ali sada ne znam gde, nalepiću je kad opet naletim na nju.
Čini mi se da i sada živi u nekom istanbulskom selu.
Ne znam dal je neko od njegovih i u stanu u Levent Loftu, slabo stižem surfati u tom pravcu, po njihovim nalozima.


PS.
Evo iz nove kuće.
Bilo je više tih slika, ali je Mihre neki dan opet zatvorila IG nalog.

Zadnje uređivanje Bhea : 12.12.2017. at 10:49.
Bhea is offline  
Old 16.12.2017., 09:09   #1275
slika koju sam pominjala u gornjem postu:


(klik za vecu)
Bhea is offline  
Old 28.12.2017., 02:29   #1276
https://www.instagram.com/p/BdNsd1fBZa6/?hl=e
ibrahim za sledece izdanje magazina beMAN.

bilo mi je zanimljivo posle skoro tri meseca gledanja ferhata videti njega.
napisala sam vec na sba temi, za sve ove godine ovo je prvi put da vidim da ne nosi lik kuci, da ga ostavlja odmah na setu. konacno, imho. sto se glume tice... neocekivano pomalo skoro (mi) je odlican. pokazao je stvari koje nismo ranije kod njega videli. sve pohvale reditelju koji izvlaci sve to iz njega, pored m. cagataya tosuna u merhametu sada na listu ide i emir khalilzadeh.
ima gomila slika na mrezama, uglavnom sa seta, i nesto malo privatnih, da ih ne selim, dovoljno je u trazilice upisati #ibrahimcelikkol, pa buyrun.
Bhea is offline  
Old 31.12.2017., 03:40   #1277
Izašle i fotografije:





https://www.instagram.com/p/BdSAD1WF...ahimcelikkol41
Bhea is offline  
Old 31.12.2017., 03:42   #1278
zaista je u top formi
TheWitch is offline  
Old 31.12.2017., 03:46   #1279
Gledala sam malo AsFer clipove na YT, ponukale me cure na SBA temi, plus ove fotke, i dojma sam da odavno nije ovako/ovoliko uživao. U sebi, životu, poslu... Gušt čist.
Bhea is offline  
Old 31.12.2017., 03:58   #1280
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Gledala sam malo AsFer clipove na YT, ponukale me cure na SBA temi, plus ove fotke, i dojma sam da odavno nije ovako/ovoliko uživao. U sebi, životu, poslu... Gušt čist.
mislim da mu je ova zenidba godila, da se smirio (u sebi), dobio neko (zrelo) samopouzdanje. A godi mu i ovaj uspjeh u poslu. sve mu se poklopilo. odlican je, nemam nikakav prigovor. I zenica mu je zaista za desetku
TheWitch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.