Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 22:49   #181
Da vraća radove s dosta komentara.... Ali ovo je samo Vern...
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 15:12   #182
Da li se Vern može upisati bez položene državne mature?
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 17:22   #183
Pozz

Ima netko da studira ili planira studirati odnose s javnošću i studij medija.
Planiram ove godine upisati ovaj smijer ali ne redovni nego izvanredni jer bi radio i plaćao godinu.
Kakva su iskustva (dobra loša), profesori, kolko je studij težak, dal se može bez nekih većih problema raditi i studirati... itd
__________________
logitech
Porta93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:14   #184
Question

pozz ljudi,
evo prijamni na vernu mi je za 2 dana, a na zšemu za 4 dana..sta mislite koji da upisem naravno ako upadnem na obadva
na vernu sam predao poslovu informatiku, a na zšemu pravo i ekonomiju...dajte mi savjete molim vas...
tomo2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 19:42   #185
Tema nam je zamrla..ima li koga ovdje?
Zanima me konkretno poduzetnički menadžment? Jel se to isplati? Punooo košta.
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:58   #186
Pozdrav! Mrtva tema, al mozda se nade netko. Stari sam maturant 2004, zanima me izvanredno studiranje na vernu. Zaposlen sam na puno radno vrijeme, a posto sam zavrsio samo opcu gimnaziju, a znam perfektno njemacki i egleski, mislim da bi ekonomija ili nesto takvo bilo dobra kombinacija. Za uspjeh u buducnosti. Interesira me da li su predavanja vikendom, tj. kad su uoce, i kakva je sansa za zaposlenje primjerice u Njemackoj ili Irskoj s diplomom verna?
maija21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:50   #187
Ide li tko na doktorski studij na vernu?
Zanima me nacin polaganja ispita- preko znanst.radova ili klasicno pismeno/usmeno kao na diplomskim studijima?
shopica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 02:23   #188
Jel studira tko Filmsko, televizijsko i multimedijsko oblikovanje ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 07:30   #189
Fakultet za legalnu prodaju diploma. Bitno je imati novce pa ćeš imati i diplomu.
Gearb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 16:24   #190
Poznam 10 tak ljudi koji su upisali i studirali na Vernu i ZŠEM-u. Svi imaju dvije zajedničke stvari. Roditelji im imaju puuno novaca i većina ih je pala maturu. Oni koji su uspjeli završiti rade svašta i svuda, osim onih čiji roditelji imaju vlasiti biznis. Takvi rade u obiteljskoj firmi i čak mi se studiranje na ZŠEM-u ako vam starci imaju uhodani biznis čini ok. Dobiješ neki pojam o ekonomiji i menađmentu, završiš za 4 godine, a plaćaš masnu školarinu koja ti garantira prolaznost.
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2019., 07:53   #191
Ma daj, Vern i takve slicne ustanove bi trebalo zabraniti jer ljudima s 0 mozga, nepolozenom maturom, jedva zavrsenom osnovnom/srednjom te previse roditeljskog novca omogucuje da imaju neki papir kojim se vrednuju kao ljudi koji su sposobni konkurirati znanjem za normalan fakultet....
epitel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.