Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2003., 04:41   #41
Re: Re: Re: Re: Ne priznajem sud ove sisate!

Quote:
Tija kaže:
Ako ćemo baš brojat onda je ušestero, naime imam dvije sise.
hihi Tija...tak ih furash?
znaci,svaka zivi za sebe,a
__________________
U must Get in 2 Get Out
Industry Of CooL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 04:43   #42
Lightbulb

nije valjda da ti je jedna puno veca od druge
__________________
U must Get in 2 Get Out
Industry Of CooL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 05:31   #43
Kakve ste vi budale. Sta koga zanima kolko tko ima sisa?

Macko, najbolje je zivjeti sam, ako ti je do drustva, zvrcnes frendove, ak bi se jebala to se uvijek nadje, ak bi bila sama sam zakljucas vrata......divota.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 07:07   #44
Bolje sam nego u losem drustvu, zar ne?

Makar, iako je sad dobro to da si sam, nekako se bas ne mislim da bi mi bilo dobro da sam sama kad napunim jedno pedeset. Bila bi usamljena. Ono cijelo vrijeme biti u praznoj kuci. Grozne li pomisli.
Ali sada... nije lose.
Onda kad ostaris si kupis psica. Dodjes kuci a on trci niz stepenice veselo masuci repom sta te vidi. Ne mozes to ocekivati od jednog pedesetogodisnjaka....
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 13:51   #45
Ima perijoda kad covijek u zivotu mora biti sam, kad istrazuje sve oko sebe i uziva. Lijepo je biti s nekim, nekog zagrlit i izljubit, imat nekog pored sebe koji ce te zagrlit kad sve pode po zlu i reci da ce sve biti u redu, neko s kime mozes cavrljat. ALi opet po meni je bolje biti sam dok ne naide onaj Pravi, pa makar ta potraga trajala godinama. Treba znat uzivat i sam
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 17:34   #46
"Na US-u trazi decka.
Na LJES-u je protiv sexa.

Zakljucak: Ta za ovaj podforum nikad ne bu... "

....

"A ima i dijete."

a i ne zvuci kao zagrepcanka.... i otvara topice na svim podforumima...Is Soraja back?
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 22:20   #47
Re: .........ovisi......

Quote:
oona kaže:
.........uvijek u zivotu mora biti perioda kada covjek treba zivjeti (neko vrijeme) sam......svatko zna kolika vremenska duzina mira mu je dostatna za napuniti baterije.......netko za "samocu" treba cijeli zivot, netko nekoliko mjeseci ili godina........iskljucivo je potreban individualni pristup........(Guns and Roses: November Rain!)

......ja sam izmedju dva braka zivjela 9 godina sama i to mi je savrseno odgovarala, pruzila sam si u tom periodu hrpetinu zeljenih sadrzaja koji su mi bracnom organizacijom zivota bili nedostupni, poklanjala sam si najljepse od zivota jer sam znala da cu ponovnom udajom ponovno biti prisiljena jedan dio toga zanemariti u korist novih iskustava, i tako se i desilo......sada su prisutni neki novi sadrzaji, ali to ne znaci da mi povremeno ne nedostaju i oni staroga okusa.....i ukoliko postoji mogucnost "single life", treba je iskoristiti maksimalno za vlastiti razvoj, ali limiti se odredjuju vlastitim spoznajama (na srecu!)..........jedna moja kaze: sve u svoje vrijeme!


potpisujem odmah. single life, pogotovo nakon razvoda, preporađa...
doduše, pomaže tome i određeni osjećaj slobode koji se javi... i koji ublažuje stres od razvoda
__________________
Quote:
Wine is strong, the King is stronger, women are strongest, but Truth conquers all.
march equinox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 00:44   #48
Da, meni je, kad sam živjela sama, nekoliko godina, najbolji bio taj osjećaj slobode i imanja mnogih mogućnosti.

Ali mislim da je od toga ipak još bolje imati vezu u kojoj imaš pravo na svoje vrijeme kad si sam, na svoju slobodu do neke mjere... za tako nešto je potrebno imati povjerenja, a opet, da bi čovjek imao povjerenja u nekog drugog, prvo ga mora imati u sebe, dakle treba znati biti sam i znati uživati u tome.
Parasociolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 02:37   #49
Čovjek se na sve navikne, pa i da bude sam.
Iako nije lako, pogotovo protokom vremena. Stara društva se raspadaju silom prilika, a nova i stalna se teško stiču.

Ljudi ipak uglavnom ne odabiru samoću.
Ipak, one koje znam svi su se vezali uz nekog od članova familije, pa i nisu bukvalno sami, ali i tu treba umjetnost življenja.

I familije imaju svoje uspone i padove...i rastanke.

Zapravo ništa stvarno ne znamo dok se sami ne nađemo u takvoj situaciji. Kao i za sve drugo.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 13:14   #50
Potrebe


Mislim da je stvar u potrebama, odnosno osobnim željama koje bi nas ispunile srećom. Ne može se apsolutno tvrditi da je bolji život jednog samca odnosno da je bolji život jednog para.
Statistike tvrde da ljudi u vezi duže žive jer su im osjećaji izbalansiraniji, posjeduju neku svoju "mirnu luku" gdje se pune pozitivnom energijom.
Obitelj bi trebala biti ta "mirna luka" i ona nam može biti utočište koje nas obnavlja od svakodnevnih teškoća ovog života. Međutim u mnogim slučajevima to utočište postaje zatvor. Ljudi se ne vole, a ipak žive zajedno. Zbog djece ili okoline. Zbog neke slike koju žele da stvore drugima (a mnogo puta i samima sebi). U tim slučajevima zajednica postaje utočište nesreće ili zle energije, te ju je potrebno napustiti kako bi se pronašao unutrašnji mir.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 14:50   #51
Ah, "sveta" obitelj...

Nešto ih ne poznam "izbalansiranih". Kad tad, a najčešće nakon smrti pater familijasa, ispliva smeće.

Umjetnost je u održavanju privida, dok se mora. Jer se, najčešće, nema kud.

A čak i kad se ima, dugo se vuku posljedice.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 14:56   #52
Umjetnost ili laž

Quote:
Simona kaže:
Umjetnost je u održavanju privida, dok se mora. Jer se, najčešće, nema kud.
A čak i kad se ima, dugo se vuku posljedice.

Ne znam kakva je umjetnost života u laži.
Problem je u odlučnosti odnosno slabosti pojedinca za korjenite promjene.
Lakše mu je živjeti na "poznatom", ma koliko to loše bilo.
Lažna udobnost. Sreća se može udahnuti punim plućima samo kada živimo svoj život, kada smo ono što jesmo, a ne kada glumimo sretnu obitelj.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 20:15   #53
Exclamation sa LJESa

Quote:
breskvica kaže:
Ja sam otvorila Licnu stranicu od Zagrepcanke i dobila virus, sad mi je popravljen mob., nakon obrisanih pola dokumenata i datoteka.

Znam da je nevezano na temu, al nek se zna.
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.