Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2003., 20:25   #101
Quote:
walter kaže:
Htjela bih vam reći, omladino, u ovom svečanom trenutku, vi ste naša nada, vama ostavljamo ovaj svijet, ne pišite ništa, ne radujte se, jer postoji mogućnost da se jednom spotaknete o život! Sreća nije prirodno stanje, zapamtite, omladinci, vidjećete jednom kad uđete u Moje godine, ne treba se radovati, treba strahovati! Rijetki će preživjeti zajednički život, zašto da se lažemo?


Sreća tvoja da sam ja na adrenalinskoj dozi zbog hrpe posla u tri različita medija,pa mi ovo pročitano došlo ko melem na ranu, nakon radnog dana.

Već sam ti rekla da si moj omiljeni, blesan površni ,ali na ovo sam se zacenila do krvi,doslovce.

tema mi je crnjak,ali ovo me oduševilo, budalo da budalo blesava
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 20:28   #102
Ponekad me tvoje reakcije stvrno iznenade... Ja očekivao svjecko pižđenje, kad ono, krotka maca... Da ti nije možda u firmi neki morfij party ili nešto?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 20:33   #103
Quote:
walter kaže:
Ponekad me tvoje reakcije stvrno iznenade...
nema predvidivosti......a ne,ne...te riječi kod mene nema, tog pojma.Pitaj moje bivše - bili su sludjeni.
protivnika uvijek trebaš držat budnim.

Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 20:36   #104
E, da, po redakcijama nam dijele male žute tabletice pred izbore i tak'....možda je to

(šala) vratimo se temi.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 22:30   #105
Quote:
walter kaže:

Jebeš vas i vaše strahove.
Neće vam strahovi pomoć puno u životu.
Jasno i jednostavno. To je to.
__________________
Forgotten fairy-tale
Last unicorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 09:26   #106
Freedom is just another word to nothing left to loose
 
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 09:40   #107
Quote:
magic kaže:
Iskreno se divim osobama koje i nakon teshkih neuspjeha mogu tako razmishljati...

Ja nisam ta.
Nisam ni ja.... ali

s obzriom da sam bila u depri i još uvijek sam malo....ali iza planine problema vidim zraku svjetlosti koja opet probija a to je:

moj san o životu u dvoje ponovno mi se vraća. Neznam dali će to biti sa sadašnjim (koji ih je zgazio na najgori mogući naćin) ili s nekim drugim. Želim voljeti, želim biti voljena. Iskreno - okrenula bih se prema svim onima koji su mi priuštili te teške neuspjehe i viknula im u facu: jebite se zgazili ste me, ali moje snove niste....

....ali isto tako se slažem s tobom magic, teško je pustiti nekoga pogotovo kad su juniori u pitanju. Jer tad ne odgovaraš samo za tijek svog života.....
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.