Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 20:27   #1
Me declaro culpable (2017-2018)

Me declaro culpable je nova Televisina telenovela koju producira Angelli Nesma Medina ( Tres veces Ana , Lo que la vida me robo ) .
Radi se o remaku argentinske novele POR AMARTE ASI .

U glavnim ulogama su :Irina Baeva ( Vino el amor ) , Juan Diego Covarrubias ( La vecina ) , Mayrin Villanueva ( Mujeres de negro ) i Juan Soler ( Nada personal ) .
U ulozi glavnih antagonista su : Daniela Castro ( Lo que la vida me robo ) i Ramiro Fumazoni ( Tres veces Ana ) .

U ostalim ulogama su : Enrique Rocha , Pedro Moreno , Sabine Moussier , Alejandro Avila , Alejandra Garcia , Lisset , Margarita Magana , Marco Mendez , Michelle Orozco , Amairani Romero , Bibelot Mansur , Mariano Palacios , Christian Vega , Ramses Aleman i drugi .

Redatelji su : Sergio Catano i Claudio Reyes .
Premijera je 06.11.2017. u terminu od 19:30 i zamjenjuje trenutnu novelu En tierras salvajes .
Broj epizoda je zasad nepoznat .



Prilog iz Cuentamelo YA

Prilog iz HOY-a

Prilog sa početka snimanja
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:39   #2
Koliko mi je ovo izgledao fuj, kada su objavili protagoniste i priču, sada mi izgleda skroz ok i jedva čekam ovo. Jedna serija Anđeli Nesme, bez Bojerke
Možda i ispadne kako treba, vidjećemo, vidjećemo...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:44   #3
Meni se samo izbor Baeve za protu nikako ne sviđa.
Eh...a pretpostavljam da ću je prgmiti ako sve ostalo bude na mjestu.
Makar - činjenica je da je jedina njena serija bez Boyer ispala The Fracaso ; ja se iskreno nadam da ovo neće biti QTPD broj 2 - šteta određenih ljudi.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:50   #4
Joj kad se sjetim kakvo smeće je bila QTPD... I ne znam je li tu peh zbog izostanka Boyer, ali jednostavno nije bilo apsolutno nikakve kemije među ekipom. A kad se sjetim da sam se veselio jer mi je "Abrazame muy fuerte" bila divna u djetinjstvu.

Volim Nesmu, ali ne znam jesam li zbog nje spreman pregrmiti Baevu i Covarrubiasa.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:39   #5
Ja jednostavno nisam fan Baeve . Covarrubiasa sam još prožvakao nekako , ali nakon onog skanadala sa novinarem

Ali ovo je ipak i dobra stvar . Oni će biti zajedno u istoj noveli ,a to znači da neće biti u nekim slijedećim novelama . A to je razlog za

A jeste li vidjelo ovo :
Lik od Margarite Magane će navodno imati samo jednu ruku . Nisam 100% siguran , ali tako se govori .

https://twitter.com/MargaritaMagaa1/...08858456883200

Možda me oko vara . Nisam siguran .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:13   #6
E ovo je zanimljivo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:12   #7
Imao je i Tommasi jednu ruku godinama ranije u Izvoru.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:37   #8
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Imao je i Tommasi jednu ruku godinama ranije u Izvoru.
Da , ali ne možeš uspoređivati jednog okorjelog negativca i jednu prelijepu ženu kao što je Margarita .
Mada za ovu ruku nisam siguran . Tako izgleda i takvi su komentari na stranim forumima , ali nemam 100% potvrdu . Ako tko to nađe , neka napiše .


Prilog o Danieli Castro :


https://www.youtube.com/watch?v=h5NZ5RwBLM0
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 00:59   #9
Wooo hooo!! Moussier & Castro kao negativke! Gledam!! (Al bu bilo fighta na setu) hi hi!
Ova novela ima odličnu glumačku ekipu, ma hajde neka prođu i Baeva i Villanueva... ali Covarrubias... jooooj...
Sjećam ga se iz Amor Bravio, i na svakoj sceni gdje je on bio, meni je bilo mučno... Al doslovce... I sad kada se sjetim nekih scena... Muka mi je.
Samo da zamjene njega s Morenom, pa da Moreno bude mlađi protagonist, a ova ljiga negativac... Ali ne, što da bude jednostavno, kada može i komplicirano!?
Serija ima dobre temelje, sada ćemo vidjeti kako će Nesma graditi. Ali kada se sjetim QTPD i TVA... Ne znam što da mislim! TVA je toliko loše snimljena, da su Lazos de Amor miljama daleko od TVA i to uz tehniku kakva je danas!

Kada se sjetim NAM, APUA, ASL, ADP i LQLVMR.....

Nesma dosta grješi što uzima incidentale iz svojih prijašnjih serija, ali i iz drugih Televisinih.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:37   #10
Prilozi sa početka snimanja telenovele :

Prilog iz Cuentamelo YA

Prilog iz HOY-a


Bit će zanimljivo gledati Solera kao pozitivca nakon 2 uloge negativca zaredom .

Moussier u ulozi šizofrenične osobe .
Castro u ulozi bipolarne osobe .
Magana bez jedne ruke .
Covarrubias i Baeva
Koji vrag ćemo to gledati ?

Nitko nije komentirao . Onda ću ja reći ovo . Alejandra Garcia ima fenomenalan look .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:10   #11
Hi hi! Zato i kažem da bu bilo fighta na snimanju. Još im samo fali Boyer. Lol!
Mislim da su Castro i Moussier takve i u privatnom životu. Pogotovo Moussier. Živčane, histerične itd... Zato bu i bilo ovo zanimljivo za gledati. Ako ništa drugo bar ćemo se nasmijati.

Potpuno se slažem za Garcijin look, izgleda fenomenalno! Ali i Baeva je promijenila boju kose i sad izgleda puno ljepše nego li u VEA.

Ahahaha, na početku priloga iz Hoy-a je prikazan eksterijer firme gdje se snimala TVA, u kojoj su radili Ana Leticija i tio Marijano. Valjda će i tu snimati Me Declaro Culpable. Lol!

Zadnje uređivanje Nevan : 26.08.2017. at 22:25. Reason: Dodavanje teksta
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:40   #12
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Alejandra Garcia ima fenomenalan look . :top :
Meni ona ista kao u Amor de barrio, samo ajd, ima malo plavih nijansi

Mayrín je prekrasna.
Baeva - strava! 3 kile žbuke i puna plastika. Nemrem.

Por cierto, evo vam malo Baeve u prvom planu: https://www.youtube.com/watch?v=34baWHK7J-I

Samo...sapunjara protagonizada por Juan Soler y Daniela Castro...
--> ova je rospija očito nešto bitno propustila

Okej, sad je i mene strah što ja ovo kao planiram gledat?! Bože mili, kud sam zašo!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:47   #13
https://www.instagram.com/p/BYWI_iwA...canalestrellas

Ajme meni
A što fali ovom naslovu .
Samo mi nemoj amor ili amar u naslovu . Nije dosta da ću morati trpiti ono dvoje . Sad i ovo .

Culpable Por Amor A garant će ovo biti .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:54   #14
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
https://www.instagram.com/p/BYWI_iwA...canalestrellas

Ajme meni
A što fali ovom naslovu .
Samo mi nemoj amor ili amar u naslovu .
Vidjeh , i ja sam opsovala; nikakav 'amor' i te kerefeke, dovoljno ih je među naslovima i bez nje hh. 'Me declaro culpable' i ggotovo, eventualno 'No me juzgues', mada sam se ja na radni navikla.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:56   #15
Ja sam za to da naziv Me Declaro Culpable zadrže, ali da uzmu logo/font od Nacidos Para Amar!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 23:56   #16
Naletih na neki sinopsis , pa rekoh, da ga podijelim s potencijalnim gledateljima...

Quote:
Así será la historia de Me Declaro Culpable, nueva novela de Angelli Nesma
Franco Urzúa (Juan Soler) es un prestigioso abogado que tiene su carrera basada y ética y valores morales, siempre dedicada a defender a los más necesitados. Él vive un matrimonio de altos y bajos con Roberta (Daniela Castro), una mujer que pone en peligro la felicidad de la familia debido a su bipolaridad. Los dos son padres de Natalia (Irina Baeva), una chica un tanto consentida, pero de buen corazón.

La vida de Franco cambia por completo cuando se enfrenta con el caso de Alba (Mayrin Villanueva), una mujer que está detenida por haber cometido eutanasia con su marido, que estaba agonizando en su lecho de muerte. Franco se conmueve con la historia de Alba y decide ayudarle a ser eximida. El objetivo de Alba es recuperar la custodia de su hijo, que está bajo el cuidado de la esquizofrénica Ingrid (Sabine Moussier Oficial), cuñada de Alba que la odia. Entre tanta complicidad, Franco y Alba se enamoran perdidamente.

Mientras tanto, Natalia también pasa por sofocones. Después de ser drogada por el novio, Julián (Pedro Moreno), ella atropella y deja parapléjico la gran promesa del fútbol Paolo (Juan Diego Covarrubias), que ve su carrera ser destruida y sigue siendo abandonado por la novia, Katia (Alejandra García). Lo que ninguno de los dos imaginaba es que en medio de la frustración de Paolo y la culpa de Natalia, nacería un amor entre los dos.
-> Ovo tako prokleto ima potencijala da bude sapunjara po mojoj mjeri , ali stvarno se bojim što će na kraju ispasti...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:53   #17
Bome jako mi se sviđa priča, nešto drugačije.

Ali glumci...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:25   #18
Samo mi nije jasno kako su Argentinci od ovakve priče uspeli da naprave fracaso seriju, koja je imala jedva 60 epizoda, usled bedne gledanosti. Castro je negde izjavila da je uzeta samo osnova priče, šta god to značilo. Ako su isti scenaristi kao i u LQLVMR, cirkus je zagarantovan.

Covarrubias
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:37   #19
Ja se nadam da radi ista ekipa koja je radila i prethodne. Recimo, 3VA, isto su uzeli kostur samo i totalno proširili sve, ali smisleno povezali. Ako i ovo odrade tako...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:27   #20
Scenaristički dio je valjda isti . Znači , Juan Carlos Alcala i ekipa .
Znači ekipa koja zna samo raditi adaptacije , ali nije sposobna za nešto više . Bolje bi se uhvatili pisanju originala . Ali to je sama Televisa kriva .

Pa i redatelji su isti , kao i u prethodnim Angellinim novelama . Znači , sve isto . Mislim da Angelli nije mijenjala kostur ekipe već 10 godina .

I ja ću pokušati gledati novelu i čim više fast forward dok ovo dvoje budu u kadru i kad budu dosadni .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.