Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 14:27   #21
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
Budem se ispisao i dobit ću povrat novaca.
Nećeš dobiti povrat novaca, ne znam otkud vadiš svoje informacije. Ti si platio svoje mjesto jer si ostvario upis (i time zauzeo nekom tko nije upao mjesto), nećeš ga dobit natrag samo zato što nećeš "počet studirat" ili štogod. Još ćeš platit ispis nekih 150-200kn.

Quote:
Inače za pravni fakultet,ove godine je bio ukinut inicijalni test, a možeš se pitati zašto su ga maknuli, zato jer trebaju privući studente jer ih i ovako i onako imaju manjak, nitko ne želi upisati taj faks ili bježe na druge fakultete pa sad su maknuli test da privuku studente.
Pravo ne treba više studenata. Pravo treba više studenata koji završavaju faks. Prijamni ispit je (bio) smiješan, s obzirom na to da je usprskos njemu ionako svaka budala uspjela upisat taj faks.
Rakkatakka is offline  
Old 24.09.2017., 16:52   #22
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Nećeš dobiti povrat novaca, ne znam otkud vadiš svoje informacije. Ti si platio svoje mjesto jer si ostvario upis (i time zauzeo nekom tko nije upao mjesto), nećeš ga dobit natrag samo zato što nećeš "počet studirat" ili štogod. Još ćeš platit ispis nekih 150-200kn.



Pravo ne treba više studenata. Pravo treba više studenata koji završavaju faks. Prijamni ispit je (bio) smiješan, s obzirom na to da je usprskos njemu ionako svaka budala uspjela upisat taj faks.
Povrat novaca ću dobiti jer sam zvao fakultet i rekli su mi da mogu dobiti povrat novaca kod ispisa. I znam zašto su maknuli inicijalni, imam podosta informacija o fakultetu, činjenica je da mnogi izbjegavaju taj fakultet jer ugnjetavaju studente
DrizzyOvO is offline  
Old 24.09.2017., 20:15   #23
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
Povrat novaca ću dobiti jer sam zvao fakultet i rekli su mi da mogu dobiti povrat novaca kod ispisa.
Sretno s time, ali to zvuči ko najveća glupost ikada. Upisao si se i oduzeo nekome mjesto tko bi možda barem probao studirati, a još ćeš možda i novce natrag dobiti.

Iz svih ovih postova mislim da za tebe nije niti jedan studij i da uopće ne bi trebao studirati.
Rakkatakka is offline  
Old 25.09.2017., 12:16   #24
Prije ćeš dodatno platiti za ispis nego da dobiješ povrat novaca
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 25.09.2017., 15:27   #25
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Prije ćeš dodatno platiti za ispis nego da dobiješ povrat novaca
stari moj, rekla mi je žena u referadi da ću dobiti nazad novce prilikom ispisa,kaj sam pričao sa čistaćicom?Po nekoj logici, bilo bi pametno se onda ispisati prije početka nastave
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 15:51   #26
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 25.09.2017., 15:55   #27
Dobro, malo se zezam al dosad nisam čuo za takav slučaj. po ugovoru koji potpišeš kod upisa i dok daš novce, nema nazad. jer kako god bilo, nekome si uzeo mjesto i faks mora osigurati sredstva troškova studiranja za svakog upisanog.

Tak da, ako ti stvarno vrate novac, volio bih vidjet neki dokaz. Jer dosad su i u slučaju ispisa ljudi morali platiti školarinu do kraja, iako više ne studiraju (barem za izvanredne studente).
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 25.09.2017., 17:35   #28
Pričica privedena kraju. Reci, DrizzyOvO, jesmo li ti pomogli? Cijeli ovaj topic sliči mi na monolog..

Jesi se ti to ozbiljno žalio na težinu prijemnog na ff-u?
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.

Zadnje uređivanje Mr Mojo 995 : 25.09.2017. at 17:45.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 25.09.2017., 18:59   #29
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Pričica privedena kraju. Reci, DrizzyOvO, jesmo li ti pomogli? Cijeli ovaj topic sliči mi na monolog..

Jesi se ti to ozbiljno žalio na težinu prijemnog na ff-u?
nisam dobar u matematičkim zadacima s riječima nemam ništa više reći, neki su dobri u tome neki nisu. Budem išao na neke instrukcije iz tih gluposti. I da puno ste mi pomogli,odlično
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 19:05   #30
A kakvi su ti bili rezultati mature?
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 25.09.2017., 19:07   #31
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
A kakvi su ti bili rezultati mature?
MAT (A) - 44%
ENG (A) - 90%
HRV (A) - 56%
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 19:12   #32
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
MAT (A) - 44%
ENG (A) - 90%
HRV (A) - 56%
Položio si A razinu matematike a ne mozes proci prijemni na ff-u? Pa te zadatke bi trebao rasturit... Hrvatski ti je bijeda... Ako ne mozes malo filozofirati na ispitu koji ti je vec polovicno rijesen (pola odgovora je u tekstovima iako treba nesto znanja sa sata) ne znam kako misliš raditi književnost na faksu...

A prosjek iz škole? Izborni predmeti?
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 25.09.2017., 19:25   #33
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Položio si A razinu matematike a ne mozes proci prijemni na ff-u? Pa te zadatke bi trebao rasturit... Hrvatski ti je bijeda... Ako ne mozes malo filozofirati na ispitu koji ti je vec polovicno rijesen (pola odgovora je u tekstovima iako treba nesto znanja sa sata) ne znam kako misliš raditi književnost na faksu...

A prosjek iz škole? Izborni predmeti?
ukupni prosjek svih 4 razreda mi je negdje 4.0 a od izbornih imam fiziku 48 % a da, rezz iz hrvatskog mi nije nešto nažalost, prilično šteta jer sam naučio cijelu skriptu sa priprema ali valjda sam trebao učiti iz knjige iz srednje jer skripta nije dovoljna
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 19:30   #34
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
ukupni prosjek svih 4 razreda mi je negdje 4.0 a od izbornih imam fiziku 48 % P.S. da, rezz iz hrvatskog mi nije nešto nažalost, prilično šteta jer sam naučio cijelu skriptu sa priprema ali valjda sam trebao učiti iz knjige iz srednje jer skripta nije dovoljna
Ti i da si polozio test i prijemni ti bi bio daleko od toga da upises anglistiku. Ljudi s puno boljim rezultatima ne uspiju. Glavni problem ti je srednja, nisi apsolutno nista naucio.
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 25.09.2017., 19:35   #35
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Ti i da si polozio test i prijemni ti bi bio daleko od toga da upises anglistiku. Ljudi s puno boljim rezultatima ne uspiju. Glavni problem ti je srednja, nisi apsolutno nista naucio.

Ček, ček, jesi ti to s fizikom mislio upisati Filozofski ?!
Pisao sam fiziku na maturi prošle godine jer sam mislio upisati neki tehnički faks (tvz) jer sam išao u srednju za taj smjer pa ono ajde da idem i nastavim na fakultetu već kada sam išao u srednju za to i potražnja je velika s tim zanimanjem, no promijenio sam stav da bi studirao na tehničkom fakultetu . Zar se ne dobiju neki dodatni bodovi iz fizike na maturi za filozofski? Ja sam tako vidio na postani student uz masu dodatnih predmeta u njih je uključena i fizika. Usput što misliš da nisam ništa naučio iz srednje?
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 19:43   #36
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio upisati neki tehnički faks (tvz) ali to je bilo prošle godine i to sam upisao jer sam išao u srednju za taj smjer i potražnja je velika s tim zanimanjem, no promijenio sam stav o cijelokupnom pogledu na budućnost zato sam pisao fiziku na maturi,a i šta se ne dobiju neki dodatni bodovi iz fizike na maturi za filozofski? Ja sam tako vidio na postani student uz masu dodatnih predmeta u njih je uključena i fizika. Usput što misliš da nisam ništa naučio iz srednje?
Iz postova i rezultata vidim da hj definitivno nisi ucio, a ni matematiku s obzirom da ne mozes skupiti mizernih 60 bodova na prijemnom. Jesi li svjestan da si s tvza, otisao na pravo, iako ti je želja filozofski, a također bi i na kineziologiju? Ti ili si najsvestraniji forumaš ili pak najnerealniji, odgovor je na tebi - ja te ne poznajem
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 25.09.2017., 19:46   #37
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Iz postova i rezultata vidim da hj definitivno nisi ucio, a ni matematiku s obzirom da ne mozes skupiti mizernih 60 bodova na prijemnom. Jesi li svjestan da si s tvza, otisao na pravo, iako ti je želja filozofski, a također bi i na kineziologiju? Ti ili si najsvestraniji forumaš ili pak najnerealniji, odgovor je na tebi - ja te ne poznajem
Ma ne sve u redu haha ovo sam rekao i na poslu di sada radim i smijali su mi se hahah a ne ljutim se iskreno zato jer sam po horoskopu vaga i fakat nemam pojma kaj da radim u životu (dobro ajde sad donekle znam). Stvar je u tome što sam ja prošle godine maturirao i skupio mi se potpuni pritisak od strane moje obitelji i ostalih u mome društvu da upišem nešto tek tako da upišem bez da mi daju možda malo vremena da se nađem (koliko god to teško bilo i trajalo,godinu,dvije,tri itd.) jer imao sam potrebu da moram upisati faks sa 19 godina pod hitno ili će se svijet srušiti ali prije će se svijet srušiti ako upisuješ sto fakulteta. Usput, hrvatski sam učio ko lud na pripremama.Pusti ti postove, ne pišem molbu za posao ovo je ipak online chat haha
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 19:52   #38
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
Ma ne sve u redu haha ovo sam rekao i na poslu di sada radim i smijali su mi se hahah a ne ljutim se iskreno zato jer sam po horoskopu vaga i fakat nemam pojma kaj da radim u životu (dobro ajde sad donekle znam). Stvar je u tome što sam ja prošle godine maturirao i skupio mi se potpuni pritisak od strane moje obitelji i ostalih u mome društvu da upišem nešto tek tako da upišem bez da mi daju možda malo vremena da se nađem (koliko god to teško bilo i trajalo,godinu,dvije,tri itd.) jer imao sam potrebu da moram upisati faks sa 19 godina pod hitno ili će se svijet srušiti ali prije će se svijet srušiti ako upisuješ sto fakulteta. Usput, hrvatski sam učio ko lud na pripremama.Pusti ti postove, ne pišem molbu za posao ovo je ipak online chat haha
Tvoja škola ne nudi dovoljno za faks, eventualno se izgrebes za tvz, a ostalo je svemir. Malo generaliziram, naravno da ima pojedinaca koji su napravili i veća čuda, ali tvoja logika, tvoji pogledi na svijet, i ako bas hoces, tvoja inteligencija... Drži se dalje od fakultetskih zgrada za svoje dobro.
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 25.09.2017., 20:03   #39
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Tvoja škola ne nudi dovoljno za faks, eventualno se izgrebes za tvz, a ostalo je svemir. Malo generaliziram, naravno da ima pojedinaca koji su napravili i veća čuda, ali tvoja logika, tvoji pogledi na svijet, i ako bas hoces, tvoja inteligencija... Drži se dalje od fakultetskih zgrada za svoje dobro.
Ovo ću shvatiti kao uvredu ali nema problema,svatko ima svoje mišljenje. Smatram da nisam baš intelektualno zaostao samo zato jer se ne mogu odlučiti koji fakultet upisati jer smatram da ovo društvo previše vrši pritisak na mlade ljude (pogotovo ova zemlja) da krenu na fakultet kako bi im bilo bar donekle bolje i da odu van raditi.Nisam intelektualno zaostao jer intelektualno zaostala osoba ne bi mogla ništa dokučiti dok sam ja po gimnazijskom programu matematike imao trojke četvorke i petice u srednjoj,čitao višu književnost u srednjoj dok su drugi prepisivali, naučio engleski od vrlo malih nogu i imao visoke ocjene iz njemačkog. Ti ideš na faks i smatraš da si nešto ekstra pametan,ali da ti kažem nešto,nisi ništa pametniji od drugih.P.S. ništa nije nemoguće, to je moj moto, nisam išao u gimnaziju ko neki umišljeni, ali nisam išao ni u neku cigansku školu di se ništa ni ne radi.
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 20:11   #40
Quote:
DrizzyOvO kaže: Pogledaj post
Ovo ću shvatiti kao uvredu ali nema problema,svatko ima svoje mišljenje. Smatram da nisam baš intelektualno zaostao samo zato jer se ne mogu odlučiti koji fakultet upisati jer smatram da ovo društvo previše vrši pritisak na mlade ljude (pogotovo ova zemlja) da krenu na fakultet kako bi im bilo bar donekle bolje i da odu van raditi.Nisam intelektualno zaostao jer intelektualno zaostala osoba ne bi mogla ništa dokučiti dok sam ja po gimnazijskom programu matematike imao trojke četvorke i petice u srednjoj,čitao višu književnost u srednjoj dok su drugi prepisivali, naučio engleski od vrlo malih nogu i imao visoke ocjene iz njemačkog. Ti ideš na faks i smatraš da si nešto ekstra pametan,ali da ti kažem nešto,nisi ništa pametniji od drugih.P.S. ništa nije nemoguće, to je moj moto, nisam išao u gimnaziju ko neki umišljeni, ali nisam išao ni u neku cigansku školu di se ništa ni ne radi.
Ispricavam se ako si moj post krivo shvatio, nisam mislio reci da si intelektualno zaostao. Ali stvarno mi nema logike da mi ocjenama iz srednje pokušavaš opravdati loše rezultate iz mature. Kakva je to petica ako se na maturi ustvrdi da je to dvojka? Iako, ne mogu reći da posebno dobro zaključuješ. Nakon desetak mojih postova u kojima ti govorim kako sve to možeš ostvariti, sve detaljno obrazlažem, ti zaključiš da se pravim pametan. Tvoji pogledi na svijet su potpuno nazadni. I ja sam išao u tehničku školu i bilo bi mi drago da uspiješ.

Kakvu si to ti visoku književnost čitao?
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.