Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2021., 17:22   #1
Forumski Avaz - komentiranje medijskih aktualnosti [Pročitati prvi post!]

Tračeva nema, ali ima raznih dešavanja o kojima čitamo/gledamo po medijima i imamo potrebu za komentiranjem.
Ova tema je namijenjena tome.

Političke malverzacije, mito i korupcija ili trenutno aktualno - prijava silovanja nakon xy godina... Sve je dobrodošlo.


VAŽNO! Čini mi se da smo svi na rubu živaca i treba nam mjesto za ispucavanje. Iz tog razloga, ova tema će biti blago moderirana. To znači da će se dozvoljavati grublji govor i žustrije rasprave. Međutim! Nemojte ovo shvatiti kao poziv ili odobravanje međusobnog iživljavanje.

Trudite se držati nekih civiliziranih granica razgovora.




Početni postovi izdvojeni su s Trača.

Hvala!

- Zla Majkee





Šta si sa 17 godina stvarno još uvijek malo dijete pa ne znaš da je prisiljavanje na pušenje protiv tvoje volje u stvari silovanje i zato to nikome ne prijaviš?
fat_monster is offline  
Old 18.01.2021., 17:47   #2
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
Šta si sa 17 godina stvarno još uvijek malo dijete pa ne znaš da je prisiljavanje na pušenje protiv tvoje volje u stvari silovanje i zato to nikome ne prijaviš?
ne nego sa 17 godina vec dovoljno dobro razumijes kako svijet funkcionira i dovoljno dobro znas sto od svijeta zelis te kako to mozes dobiti i kako to mozes izgubiti. tako da stisnes zube i popusis taj kurac.

kasnije, kad si vec ostvario nesto od karijere koja ima temelje u tom pusenju kurca i kad na tim temeljima mozes dalje graditi, prijavis to kao silovanje.
žoan is offline  
Received Infraction
Old 18.01.2021., 17:58   #3
Quote:
rozamunda kaže: Pogledaj post
Aauuuuuuuuuuuuuu Žoan , taman sam si donijela kokice.
pa hocemo li se stvarno praviti da ne znamo sto se tu dogodilo? popusis kurac, cestitke prosla si i vrata su ti otvorena. ne popusis kurac, ides doma i prica je gotova. ja ju ne krivim sto je popusila kurac, popusio bi ga i ja. ne krivim ju ni sto ga je prijavila, zavrijedio je da ga se strpa u zatvor.

samo mi je smijesno sto svi nesto pricaju i prave se ludi, a nitko ne zeli reci da je car gol.
žoan is offline  
Old 18.01.2021., 18:02   #4
Lako se vama zajebavati, ja sam poceo sve losije spavati.

Zasao u ozbiljnije godine, preferirao sam koju godinu starije drugarice od kojih je poneka danas vec kandidat za lose pamcenje i prema aktualnim trendovima lako se moze dogoditi da se pobrkaju detalji i popijem prijavu.

Za igricu od prije tridesetak godina zaglavis u prdekani gdje se opet igras, ali ovaj put malo drukcije.
AndrejX is offline  
Old 18.01.2021., 18:04   #5
Žoan brate, idi vodaj imaginarne pičoke po pekarama.

Mizogini govnaru.
Saronge is offline  
Old 18.01.2021., 18:06   #6
Quote:
žoan kaže: Pogledaj post
ne nego sa 17 godina vec dovoljno dobro razumijes kako svijet funkcionira i dovoljno dobro znas sto od svijeta zelis te kako to mozes dobiti i kako to mozes izgubiti. tako da stisnes zube i popusis taj kurac.

kasnije, kad si vec ostvario nesto od karijere koja ima temelje u tom pusenju kurca i kad na tim temeljima mozes dalje graditi, prijavis to kao silovanje.
ali zašto prijaviš tek sad? to mi nije jasno
fat_monster is offline  
Old 18.01.2021., 18:08   #7
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Žoan brate, idi vodaj imaginarne pičoke po pekarama.

Mizogini govnaru.
ne znam kaj ti tocno ne pase, nisam nigdje napisao da to nije silovanje. ali reci da ona nije bila svjesna racunice u cijeloj toj prici je jako naivno. ako zelis vjerovati u to, vjeruj. tko sam ja da ti ista branim.
žoan is offline  
Old 18.01.2021., 18:14   #8
Quote:
žoan kaže: Pogledaj post
ne znam kaj ti tocno ne pase, nisam nigdje napisao da to nije silovanje. ali reci da ona nije bila svjesna racunice u cijeloj toj prici je jako naivno. ako zelis vjerovati u to, vjeruj. tko sam ja da ti ista branim.
Da, 17godisnjakinja je baš ful svjesna i može donositi nevjerojatno zrele i promišljene odluke u svoju korist.
Saronge is offline  
Old 18.01.2021., 18:16   #9
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
ali zašto prijaviš tek sad? to mi nije jasno
pa valjda zato jer si procijenio da ti je karijera otisla dovoljno daleko da dalje mozes bez posljedica ako to prijavis.

dobro je sve to, ocito da treba prijavljivati takve stvari. samo mi je smijesno sto se kakti svi moramo praviti ludi i govoriti da ova tocno nije znala sto dobiva ako popusi kurac ili sto gubi ako ga ne popusi. isto ko i salma hayek i koje su vec sve bile u me too pokretu.
žoan is offline  
Old 18.01.2021., 18:18   #10
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Da, 17godisnjakinja je baš ful svjesna i može donositi nevjerojatno zrele i promišljene odluke u svoju korist.
apsolutno sam siguran da je dovoljno zrela da zna sto dobiva prihvacanjem, a sto gubi odbijanjem. nije 17godisnjakinja dijete od 8 godina.
žoan is offline  
Old 18.01.2021., 18:19   #11
ali opet... imaš 17, curica si, pušiš starkelji i ne prijaviš
fat_monster is offline  
Old 18.01.2021., 18:23   #12
Da, treba kritizirati klinku koja je mastala o svim tim ulogama koje će slijediti nakon pusenja kurca, a ne visestruko starijeg covjeka koji joj je učitelj. Djizus.
Saronge is offline  
Old 18.01.2021., 18:24   #13
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
ali opet... imaš 17, curica si, pušiš starkelji i ne prijaviš
taman posla, pa da popušiš dvaput
lanciano is offline  
Old 18.01.2021., 18:24   #14
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Da, treba kritizirati klinku koja je mastala o svim tim ulogama koje će slijediti nakon pusenja kurca, a ne visestruko starijeg covjeka koji joj je učitelj. Djizus.
niti kritiziram klinku niti ne kritiziram starkelju
žoan is offline  
Old 18.01.2021., 18:25   #15
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Da, treba kritizirati klinku koja je mastala o svim tim ulogama koje će slijediti nakon pusenja kurca, a ne visestruko starijeg covjeka koji joj je učitelj. Djizus.
pa, mislim da bi ju trebalo malo proučiti...

o starcu neću trošit riječi, prelaka je meta
fat_monster is offline  
Old 18.01.2021., 18:27   #16
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
ali opet... imaš 17, curica si, pušiš starkelji i ne prijaviš
Nisam ni ja svog silovatelja prijavila. Imala sam 18 godina i par dana. Tek nakon par godina sam uspjela svjesno razmisliti o tome sta se dogodilo. Trebalo mi je godine da pricam o tome normalno.
Lik dan danas nije prijavljen jer se desilo na maturalcu u drugoj drzavi. I ovaj metoo pokret mi je pomogao da se otvorim po tom pitanju.
Saronge is offline  
Old 18.01.2021., 18:31   #17
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja svog silovatelja prijavila. Imala sam 18 godina i par dana. Tek nakon par godina sam uspjela svjesno razmisliti o tome sta se dogodilo. Trebalo mi je godine da pricam o tome normalno.
Lik dan danas nije prijavljen jer se desilo na maturalcu u drugoj drzavi. I ovaj metoo pokret mi je pomogao da se otvorim po tom pitanju.
možeš li mi molim te pojasniti je li to bio netko poznat? desilo se samo jednom? ako ne pitam previše
fat_monster is offline  
Old 18.01.2021., 18:36   #18
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
možeš li mi molim te pojasniti je li to bio netko poznat? desilo se samo jednom? ako ne pitam previše
Da, jednom, nitko poznat. Ja ne sumnjam u to da u tim filmskim i slicnim industrijama ima raznoraznim zakulisnih igara i manipulacija i sta ti ja znam sta. Igrom slucaja pa zivim u Srbiji i poznavajuci drustvo ovdje koje je izuzetno patrijarhalno, ne-talasaj, ne propitkuj...al stvarno je HR miljama ispred po pitanju nekih stvari, ja mogu vidjeti kako takva okolina ne utice pozitivno na to da se netko otvori po tom pitanju. Uzmi u obzir i ovo sto sam prvo rekla i dobijes nekog ko suti godinama.
Saronge is offline  
Old 18.01.2021., 18:42   #19
A nije baš da netko pristupi 17-godišnjakinji i nudi joj pušenje, kao da uvijek tad tek počinje.
Za Žoana i ovakve stvari najmoćnije je sredstvo trokutić.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 18.01.2021., 18:44   #20
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Da, jednom, nitko poznat.
Vidiš, meni nikad ne bi palo na pamet pitati tebe zašto si šutjela ili zašto ti je puno vremena trebalo da to izbaciš iz sebe.

Ali me za ovu glumičicu baš zanima. Jer nije isto!
fat_monster is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.