Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2005., 15:46   #61
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
fala, al nisan mislila na to. zanima me jel tu cetvrtinu prijemnog iz fizike cine zadaci il teorija, odnosno jel se provjerava teorija ili zadaci iz fiz?
a da fino nabaviš prijemne s arh od prošlih godina pa prošnjofaš malo po tome?

zadaci su iz fizike... s tim da su 2 obicno tak lagana da ih resis bez ikakvog racunanja na papiru... čista logika... najveći naglasak na mehaniki, ak se dobro sećam...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:16   #62
sta si se toliko namjerila na tu fiziku? to nosi valjda 20 bodova...
da se ja upisujem, mene bi više brinulo crtanje
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:21   #63
ma nisan se namjerila nego mi je koma oko fizike i planiram je odma pocet ucit za prijemni pa sad koliko...
a crtanje? pa brine me fakat me brine..
e i di bi mogla nabavit prijemne proteklih godina?
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:23   #64
Ti oćeš i arhitekturu i molekularnu? Divno
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:27   #65
yep.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:29   #66
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
yep.
Yebo, tek sam sad skužio da ti pišeš wrongdirection. Scarlett

A ja mislio da si neka debiluša jer si se skompala s hopeless...

Sretno, u svakom slučaju
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:46   #67
tribat ce mi ,fala
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:48   #68
Quote:
Hedonism_Girl kaže:

e i di bi mogla nabavit prijemne proteklih godina?
na faxu to moš kupit...
bude i smotra svake godine u sc-u pa se može i tam kupiti... al to je obično negde u 3.mj...

a za fiziku se zbilja ne treba brinut... to je pišljivih 5 zadataka... moreš na eci-peci-pec rešiti...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 16:58   #69
a shta se tiche crtanja?
i sam fax..jel dobar? mislim na njemu vjerovatno ima i onih manje obdarenih darom za crtanje. jel prevladava tehnichko crtanje?
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 17:14   #70
crtanje meni ide pa mi ni to bil problem na prijemnom...
teško je to reći... i ovisi o dosta toga - mirnoj ruci, brzini, o tome ko ocenjuje radove...

nisam na arhitekturi na kraju završila i drago mi je zbog toga... a ima ih koji jesu pa nek ti vele dalje o faxu....
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 18:45   #71
a, vidi na šta nabasah

za prijemni ti je bitno razumijevanje crtanja, više nego sama kvaliteta tvoga crteža. da budem jasniji: važno je da pokažeš da možeš naučit crtat, da nisi izgubljen slučaj.

iovako ionako waldgonica uvik smisli neki zadatak koji nije jasan nikome osim njoj samoj

mislim, ja još uvik dosta slabo crtam, a gotov sam sa tim nesretnim faksom (btw, upravo ga preuređuju. prizor je genijalan, sve su počupali iz predavaonica i crtaonica, probijaju zidove, kaos).

a nespavanje je mit. moje neprospavane noći mogu izbrojat na prste jedne ruke. samo krajevi semestra su prava panika. no, prvih pet semestara *je* zeznuto. ali stigneš spavat
__________________
[22:29][foka] zakopala sam je iza zgrade
rdeči valabi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 20:59   #72
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
a shta se tiche crtanja?
i sam fax..jel dobar? mislim na njemu vjerovatno ima i onih manje obdarenih darom za crtanje. jel prevladava tehnichko crtanje?
Ma ne prevladava... na prvoj godini te malo pilaju s tim tehnickim crtanjem rukom, a poslije sve radis na kompjuter. Ne moras se nista brinut zbog toga, kad jednom to savladas isto ti je kao da si savladala abecedu. Crtas i ne razmisljas.

A netehnicko crtanje imas na prvoj i drugoj godini (vise na prvoj, na drugoj su neki imbecilni kolaz zadaci). Nije problem.

Quote:
rdeči valabi kaže:
iovako ionako waldgonica uvik smisli neki zadatak koji nije jasan nikome osim njoj samoj

Mi smo joj jednom donijeli one nesretne kvadratice nakon sto je pola sata tupila o skalama boja, gledanju u sumrak, skladu i harmoniji... potrudili smo se spojit devet potpuno nespojivih boja i ocekivali da ce popizdit, a ona se umjesto toga odusevila.


Quote:
a nespavanje je mit. moje neprospavane noći mogu izbrojat na prste jedne ruke. samo krajevi semestra su prava panika. no, prvih pet semestara *je* zeznuto. ali stigneš spavat


Hedonism_Girl, nemoj njega slusat. On je jedan od onih koji se stignu izorganizirat tako da tri dana prije predaje diplomskog vise po Ksetu... :ljubomorna:

Mi manje organizirani i malo vise lijeni ljudi ne uspijevamo spavat red kraj semestra.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 17:39   #73
Hvala Mrtva_mrkvo. Zanima me jel teshko upast i jel predavanja odnosno vjezbe dugo traju?
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 19:19   #74
Paa... meni je ga je teze zavrsit nego sto mi je bilo upast. Prima sto ljudi plus 20-30 na placanje, a prijavi ih se 450-500. Omjer 1:4, kakav je i na vecini fakulteta.

Nije los raspored, nabijen je tako da nemas puno praznog hoda izmedju vjezbi i predavanja. Uglavnom su ti popodneva ili jutra slobodna.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 19:26   #75
crtanje

a shta se tiche testa opce kulture, jel tezak?
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 19:47   #76
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
crtanje

a shta se tiche testa opce kulture, jel tezak?
Nabavi od nekoga stare testove (pitaj Deathless, mozda ih na jos ima) pa vidi. Nije tezak, opca kultura s naglaskom na umjetnost (glazbena, likovna, filmska)... snobovski faks pa su takva i pitanja. Za likovnu i arhitekturu dovoljno ti je temeljito prouciti Damjanovku. Svake godine ima par pitanja koja ti se sigurno ponavljaju i nesto malo opce obavijestenosti (vezano za arhitekturu), npr. tko je dobio koju nagradu za arhitekturu (Viktor Kovacic godisnju/zivotno djelo), tko nas je predstavljao na biennalu u Veneciji i tako to. One godine kad je bilo svjetsko prvenstvo u nogometu u Francuskoj bili su nekakvi stadioni i duljina nogomrtnog igralista, one godine kad su bile Olimpijske igre bila su neka pitanja vezana za olimpijske krugove... Najbolje ti je nabaviti stare testove i prouciti ih.

Crtanje vjezbaj. Pocni sad, u pola godine daju se napraviti cuda. I daj nekome da ti to malo pogleda i kaze jel valja
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 20:06   #77
fala.
imam ja josh dosta vrimena, sad cu tek trechi al si zelim lipo i smireno spremit za to a pogotovo za crtanje. u biti za opchu samo citat novine (kultura u j.listu) i to je to.

da vjezbam cisto neko tehnichko crtanje, crtanja stolica i ostalog namjeshtaja il?
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 20:12   #78
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
da vjezbam cisto neko tehnichko crtanje, crtanja stolica i ostalog namjeshtaja il?
Mozes
I zamisljene perspektive isto.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 20:25   #79
Nesto sam nacuo o tome pa mali savjet.. stavi si neki kompliciraniji predmet pred sebe i pokusaj ga nacrtati sa suprotne strane..
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 15:08   #80
Quote:
Ariston kaže:
Nesto sam nacuo o tome pa mali savjet.. stavi si neki kompliciraniji predmet pred sebe i pokusaj ga nacrtati sa suprotne strane..
kak mislish sa suprotn strane?

ja sam tupasta malo i nisan sigurna shta znachi zamishljena perspektiva..
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.