Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2007., 09:21   #1
Majice za dojenje

Dakle: željela bih kupiti nekoliko majica za dojenje, onih s prorezima itd, ali moram mirovati pa su mi resursi ograničeni

Svaki savjet o raspoloživosti i cijenama u h&m i/ili kamarisu ili di ih već ima je više nego dobrodošao.

Ako netko zna cijene u kamarisu ili u mama novoj, neka napiše (to su jedina dva dućana koja google izbacuje da imaju majice za dojenje). Zvala sam kamaris i mama novu - nitko se ne javlja

Ako netko zna cijene u h&m-u, ili možda IDE u h&m, molim, molim, javite mi da vam dan novce da mi kupite maaaajiceeeee!!!

Hvala unaprijed
Chris Blue is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:51   #2
Po meni su te majce čisto pranje mozga ... Nek me netko ispravi ak nije tak, ali ja mislim da se i s običnim majcama može 'zbaviti'. Mislim, kak su naše mame nas dojile kad nije bilo takvih tzv. posebnih majca za dojenje.
Ja sam gledala tu u Varaždinu u jednom trudničkom dućanu takve majce i cijene se kreću od 280 do 320 kn, pa sad.....nisu ni neke kvalitete, ni dizajn...bezveze su
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:53   #3
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Po meni su te majce čisto pranje mozga ... Nek me netko ispravi ak nije tak, ali ja mislim da se i s običnim majcama može 'zbaviti'. Mislim, kak su naše mame nas dojile kad nije bilo takvih tzv. posebnih majca za dojenje.
Ja sam gledala tu u Varaždinu u jednom trudničkom dućanu takve majce i cijene se kreću od 280 do 320 kn, pa sad.....nisu ni neke kvalitete, ni dizajn...bezveze su
a ja,seljo,šutim...nisam ni znala da to postoji...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 00:17   #4
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
a ja,seljo,šutim...nisam ni znala da to postoji...
Je, Paspić draga, postoji, postoji! Obične majce uglavnom na preklop, a mogu se kupiti u specijaliziranim trudničko-dječjim dućanima po specijalno duplo većim cijenama
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 00:25   #5
Ne preporučavam.Ja uzela jednu pidžamu za trudnice i dojilje.Nosila sam ju par puta jer su hlače udobne.A gornji dio
Jednom probala izdajat s njom i nikad više.Lakše je s običnim majicama.Najbolje su mi bile one koje se kopčaju naprijed,kao košulje-otkopčaš dugmiće i super.Ali obične pamučne maje su ipak najbolje.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 18:58   #6
Što se tiče odjeće za dojenje, saznala sljedeće:

Kamaris - kratki rukavi, od 180-200 kn, 95% pamuk, 5% elastan. Otišla danas i kupila dvije, maslinastozelenu i crnu. Imaju prorez preko kojeg ide preklop. Ne treba zadizati ni potezati, otkrivanje je krajnje diskretno. Zgodne su i dobro mi stoje.

Mama nova. Zvala sam ih i majice za dojenje su im po 170 kn. Nisam bila tamo pa ne znam kakve su. Možda skočim idući tjedan.

Eto, to je to za sada. U h&m-u su po EUR 20. De facto se ne isplati putovati samo po njih.
Chris Blue is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 11:54   #7
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Po meni su te majce čisto pranje mozga ... Nek me netko ispravi ak nije tak, ali ja mislim da se i s običnim majcama može 'zbaviti'. Mislim, kak su naše mame nas dojile kad nije bilo takvih tzv. posebnih majca za dojenje.
Ja sam gledala tu u Varaždinu u jednom trudničkom dućanu takve majce i cijene se kreću od 280 do 320 kn, pa sad.....nisu ni neke kvalitete, ni dizajn...bezveze su
potpuno se slazem .... nadje se majica na isti princip i u drugim ducanima recimo Top shop, teranova, i jos mnogim drugim po smijesnim cijenama a izgledaju potpuno isto i mnogo su povoljnije
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 13:44   #8
ima u katalozima tipa LA REDOUTE i sličnim majice po 100 i nešto kuna......zgodne su za grad..digneš poklopac sisa van, beba jede a niš se ne vidi.

ja sam stalno u majicama na britele od mikrofibre i zakačim pelenu za bretelu i pokrijem cicu koju lako izvadim van..... pa je toplo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:58   #9
hm hm

ja vam mogu zato preporucit u nami super spavacice s velkim izrezom
fino se da izvadit cica
proizvodjac Neda Senj
totalno ne-skupe, nekih 130 hrk
dugi rukav i cudni preklop dolje (kaze teta u nami "to vam je super za preglede"
ja si kupila 2 i pakiram obje za bolnicu
skroz bijele i bez postoje i imaju kao neke izvezene ukrase cvjetne na rubu dolje...i super udobne
amarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:00   #10
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
ja vam mogu zato preporucit u nami super spavacice s velkim izrezom
fino se da izvadit cica
proizvodjac Neda Senj
totalno ne-skupe, nekih 130 hrk
dugi rukav i cudni preklop dolje (kaze teta u nami "to vam je super za preglede"
ja si kupila 2 i pakiram obje za bolnicu
skroz bijele i bez postoje i imaju kao neke izvezene ukrase cvjetne na rubu dolje...i super udobne
općenito u nami na trgu veeeliki izbor veša i tih pizdarija...po cijenama za svaki džep...a najvažnije i veličina svakakvih...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:07   #11
Imam samo jednu majicu za dojenje, mada je ne koristim jer je to ''moja trudnička'' majica u kojoj izgledam relativno ogromno pa ju ne želim nositi.
Inače sad po ljeti u biti i nije potrebna neka extra majica za dojenje, veća frka je po zimi kada su ti bubrezi ''na izvolte'', pa te zebe sa svih strana...
Nekako mi je lakše nadići majicu, nego isfurati cicu vani, nemam pojma...
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:13   #12
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Nekako mi je lakše nadići majicu, nego isfurati cicu vani, nemam pojma...
Ah, ne znam, ja se samo sjećam koliko me bilo sram za poludit sa mojom prvom curicom. Mislim, dojila sam je kad i gdje je trebalo, al eto... crvena ko paprika svaki put, i trudila sam se izbjegavati takve situacije. Zato si sad pokušavam pomoći na bilo koji način - a ako mi majica za dojenje u tome pomogne - super!

Koliko god bila educirana i trudila se biti osviještena i emancipirana, ispod kože sam primitivna - mene sraaaam ako me netko vidi
Chris Blue is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 01:08   #13
Quote:
Chris Blue kaže: Pogledaj post
Ah, ne znam, ja se samo sjećam koliko me bilo sram za poludit sa mojom prvom curicom. Mislim, dojila sam je kad i gdje je trebalo, al eto... crvena ko paprika svaki put, i trudila sam se izbjegavati takve situacije. Zato si sad pokušavam pomoći na bilo koji način - a ako mi majica za dojenje u tome pomogne - super!

Koliko god bila educirana i trudila se biti osviještena i emancipirana, ispod kože sam primitivna - mene sraaaam ako me netko vidi
Joj sorry ti, ja sam ti malo tulava, ja ti uvijek nekako razmišljam kako neke stvari pojednostaviti (vidi se da imam viška muških hormona ), a kad treba izvadit cicu, onda tražim najmračniji park u gradu, a da ne govorim da mi je pred par godina bilo skandalozno vidjeti dojilice u javnosti.
Kako se percepcija mijenja, za nevjerovati

btw. išla sam ti pogledati moju maju koju sam zaista nosila cijelu trudnoću i ona je marke ''La vive'', ima podosta veliki prorez, koji mi je mati čak šivala jer me špotala da ću cice negdje usput izgubit
A sad koliko sam je platila? nemam pojma, ali mislim da me dosta koštala jer znam da nisam imala para za još jednu.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 01:52   #14
Quote:
amarena kaže: Pogledaj post
ja vam mogu zato preporucit u nami super spavacice s velkim izrezom
fino se da izvadit cica
proizvodjac Neda Senj
totalno ne-skupe, nekih 130 hrk
dugi rukav i cudni preklop dolje (kaze teta u nami "to vam je super za preglede"
ja si kupila 2 i pakiram obje za bolnicu
skroz bijele i bez postoje i imaju kao neke izvezene ukrase cvjetne na rubu dolje...i super udobne
potpisujem..imam i spavaćicu i 2 pijame
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 08:12   #15
Quote:
Chris Blue kaže: Pogledaj post
Ah, ne znam, ja se samo sjećam koliko me bilo sram za poludit sa mojom prvom curicom. Mislim, dojila sam je kad i gdje je trebalo, al eto... crvena ko paprika svaki put, i trudila sam se izbjegavati takve situacije. Zato si sad pokušavam pomoći na bilo koji način - a ako mi majica za dojenje u tome pomogne - super!

Koliko god bila educirana i trudila se biti osviještena i emancipirana, ispod kože sam primitivna - mene sraaaam ako me netko vidi


Jooooj, ja znam da bu meni neugodno dojiti i pred svojom mamom, sestrom i svekrvom, a kamoli negde u javnosti. Ja sam jednostavno presramežljiva za takve stvari
Al kad bu mali tražil - bu i dobil
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 10:33   #16
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Jooooj, ja znam da bu meni neugodno dojiti i pred svojom mamom, sestrom i svekrvom, a kamoli negde u javnosti. Ja sam jednostavno presramežljiva za takve stvari
Al kad bu mali tražil - bu i dobil
Da, zato sam i kupila te dvije kamarisove majice. I mislim da ću nabaviti barem još dvije, al ovaj put idem u mama novu u malešnicu, tamo su po 170 kn (čim uhvatim dragog da me odveze, ja smijem oko 2h dnevno biti na nogama, al tu ću malo varati )

I voljela bih jednu laganu haljinicu za trudnice, baš je vruuuuuće....
Chris Blue is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 19:19   #17
Evo fora majica za dojenje: http://www.njuskalo.hr/oglas218415
Justmarried is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 20:16   #18
to je možda majica za dojilje, ali nije ni po čemu majica za dojenje...obična t-shirt majica, ni po čemu prilagođena dojenju nit doma nit u javnosti...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 21:00   #19
imam grudnjake i majice na bretelice kojima se grudnjak otkopčava odozgo. meni je to ful praktično. kupila sam ih u h&m.

sad obično ne dojim preko dana i znam obući i normalni grudnjak. no ako sam negdje i moja kćer ipak hoće sisati, moram priznati da nije praktično osloboditi grudi za dojenje..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 21:36   #20
ma dobra je najobičnija košulja...kakve posebne majice za dojenje...u krajnjem slučaju ko ti brani i običnu majicu malo podignut.... kad bebač zaceni da vidiš kako se snađeš
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.