Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2003., 20:47   #61
Quote:
Dosljak kaže:
Isus Krist kaze "ne ljubite svijeta ni sto je na njemu".
Zasto je Isus to rekao, sto mislite?
Jer su svi na njemu grjesnici, a samo bezgrjesan ces ga moc napustit u pravom smjeru. Bezgrjesan, u smislu, da ne mrzi nikog i ne zeli mu zlo, jer mrznja je teret ko i svaki drugi, a u raju nema nosaca kovcega posto na vlak za isti mozes sjest samo ak si dovoljno lagan
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 21:04   #62
Cool Light američko lažno kršćanstvo s upotstvom za upotrebu... uključeno u paket...

Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Jer su svi na njemu grjesnici, a samo bezgrjesan ces ga moc napustit u pravom smjeru. Bezgrjesan, u smislu, da ne mrzi nikog i ne zeli mu zlo, jer mrznja je teret ko i svaki drugi, a u raju nema nosaca kovcega posto na vlak za isti mozes sjest samo ak si dovoljno lagan

Watashi

pričaš 'lagane' i potrošene pričice iz protestantskih knjižuljaka! Onih... koje besplatno daju 'novacima' koje 'kibicuju' za robove u sekti!

Hajde priznaj iz koje si knjižice citirao ovo o raju, 'kovčezima' i 'laganosti'?


Watashi


Davno sam ja popio to mlijeko... kojim tebe zalijevaju i ... šopaju... k'o šopanu gusku!


'Light' američki protestantizam...

Možeš ti to i bolje 'svirac'!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 21:04   #63
Ima jedan vlaak koji vozi do zemlje.... Dembelije

Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Jer su svi na njemu grjesnici, a samo bezgrjesan ces ga moc napustit u pravom smjeru. Bezgrjesan, u smislu, da ne mrzi nikog i ne zeli mu zlo, jer mrznja je teret ko i svaki drugi, a u raju nema nosaca kovcega posto na vlak za isti mozes sjest samo ak si dovoljno lagan

Mrznja na zlo nije teret.

To je conditio sine qua non pravde.

Biblija uci da je mrznja na grijeh i Bozja osobina!
Pa, Njemu to nije nikakav teret.
A kad bi bio indiferentan, onda bi pustio Sotonu da haraci po zemlji. A vidimo da ce biti satrt kao zadnji olos. Dakle, Bozja ljubav na dobro i mrznja na zlo je ta koja ga je potakla da podari covjeku spasenje.

Netko tko ljubi dobro ne moze ne mrziti zlo i ne zeljeti mu propast.


Jos jedna lekcija iz biblijske nauke, Watashi.
Samo se ti interesiraj, puno cemo jos stvari otkriti...
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 21:08   #64
Problem je sto je to sve istina, al ti i dalje vjerujes u "dobrog covjeka" i "zlog covjeka", a to je vec odavno odbaceno u spoznaji da su svi na ovoj zemlji grjesnici i ak odlucimo ubit jednog zbog grjeha, moracemo ih ubit sve
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 23:05   #65
Zapravo, ja skromno mislim da sudnjeg dana ne može biti. Ni pod pretpostavkom da je Bog stvorio čovjeka. Naime, nije Bog napravio to što jest da bi potom gurnuo u propast i ništavilo sudnjeg dana. Moguće, sada ćete se sjatiti da su ljudi sami krivi jer su se okrenuli od Boga, postali griješni etc... Da ne nabrajan, sve je već rečeno. Ali ja mislim da su to samo usponi i padovi u životu čovječanstva. Naime, mi smo poput djece. Malo smo zločesti pa smo onda opet bolji. Ma koliko zločesti bili naši nas roditelji neće uništiti (ako su pravi roditelji).

A čija smo mi djeca ako ne njegova? On ne bi uništio svoju djecu. Ni sbvoje djelo! On će nam pomoći da stanemo na pravi put ako skrenemo i da nas izvede iz grijeha kao svaki pravi roditelj. A ako ne uspije - patit će za nas. Kao što je Isus već patio.

Sve u svemu, samo lagane kazne dolaze u obzir!

Ardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 23:16   #66
many are called but few are choosen. Prije il kasnije bu sve krenulo otpocetka. Vjerojatno kasnije, al to ni sad tema rasprave...
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 18:14   #67
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Problem je sto je to sve istina, al ti i dalje vjerujes u "dobrog covjeka" i "zlog covjeka", a to je vec odavno odbaceno u spoznaji da su svi na ovoj zemlji grjesnici i ak odlucimo ubit jednog zbog grjeha, moracemo ih ubit sve

Ne, ja vjerujem u
Apsolutno pravednog Boga
Dakako da covjek moze biti dobar ili zao.
Ali, tocnije se ljudi dijele na:
poslusne i vjerne Bogu
i one neposlusne i nevjerne.

Poslusni i vjerni ce Boga slusati i u onome sto ne moze trenutno svojim (ogranicenim) umom dokuciti.
A neposlusni ce reci da je on pravedniji i pametniji od Boga i da odbija raditi ono sto se kosi sa njehovim shvacanjem i svjetonazorom, odgojem itd

Nisu svi grijesi takvi da zasluzuju slmrtnu kaznu.
U konacnici Bog jest jedini sudac. Ali on je zadacu suda povjerio i ljudskoj ZAJEDNICI.
Dakle, pojedinac nema pravo uzimati pravdu u svoje ruke.
A sama zajednica bi trebala slijediti samo ono sto je Bog odredio.
Ona ne bi smjela odredjivati po svom nahodjenju koji je grijeh za smrtnu kaznu. NITI KOJI TO NIJE.

No, ne budimo naivni... danas ne postoji takva vlast i
njihova relativna "pravednost" se jos mjeri samo u tome jesu li vise ili manje udaljeni od idealnog.
Ona vlast koja ne ubija zlocince ali ih ipak zatvara i ne da im da slobodni hodaju, svakako je pravednija od vlasti koja zlocince niti ubija, niti zatvara nego pusta da slobodno cine i propagiraju zlocin.

Takodjer je nepravedna vlast koja za teske zlocine provodi smrtnu kaznu a provodi kaznu- dozivotnog zatvora.
Kada je to Bog odredio ili dozvolio ljudima da izmisljaju kazne "dozivotnog zatvora" ?
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 22:09   #68
Quote:
Dosljak kaže:
Ne, ja vjerujem u
Apsolutno pravednog Boga
Da! Al ne vjerujes valjda u apsolutno pravednog covjeka ili apsolutno pravednog svjedoka?

Quote:
Dakako da covjek moze biti dobar ili zao.
Ali, tocnije se ljudi dijele na:
poslusne i vjerne Bogu
i one neposlusne i nevjerne.
Ovu tvoju podjelu na "dobre" i "zle" necu ni komentirat jer smo svi grjesni, samoje pitanje kolko i di tebi prestaje zlo i pocinje dobro.

Ak je drzava koja podrzava pedere zla, onda je drzava koja ubija ljude jos gora.

Quote:
Poslusni i vjerni ce Boga slusati i u onome sto ne moze trenutno svojim (ogranicenim) umom dokuciti.
Naprimjer voljet cak i svog neprijatelja, to jos mnogi nisu dokucili al stignu

Quote:
A neposlusni ce reci da je on pravedniji i pametniji od Boga i da odbija raditi ono sto se kosi sa njehovim shvacanjem i svjetonazorom, odgojem itd
Upravo si opiso 99% pubertetlija od adama do danas

Quote:
Nisu svi grijesi takvi da zasluzuju slmrtnu kaznu.
U konacnici Bog jest jedini sudac. Ali on je zadacu suda povjerio i ljudskoj ZAJEDNICI.
Pa je poslao isusa da uspori s bezumnim ubijanjem svega sto nekom ne pashe. Al da, zakona na zemlji nazalost mora bit.

Quote:
Dakle, pojedinac nema pravo uzimati pravdu u svoje ruke.
A sama zajednica bi trebala slijediti samo ono sto je Bog odredio.
Ona ne bi smjela odredjivati po svom nahodjenju koji je grijeh za smrtnu kaznu. NITI KOJI TO NIJE.
Nijedan nije. Ne ubij, pishe u 10 glavih zapovjedi al nebumo to opet potezali, imamo cjelu raspravu na pravnim sankcioniranjima oko toga.

Quote:
No, ne budimo naivni... danas ne postoji takva vlast i
njihova relativna "pravednost" se jos mjeri samo u tome jesu li vise ili manje udaljeni od idealnog.
Mi smo jos uvjek ljudi i idealno nam nije ni u peti, posebno sto svaki pojedinac, pa tako i ti il ja, ima neko svoje misljenje o tom kak se sto radi. Ti biras primjenjene zhidovske zakone, ja vjerujem u isusove revolucionarne promjene. Kad sretnemo boga, pitacemo njega ko je bio u pravu, posto jedan drugom ocito ne vjerujemo

Quote:
Ona vlast koja ne ubija zlocince ali ih ipak zatvara i ne da im da slobodni hodaju, svakako je pravednija od vlasti koja zlocince niti ubija, niti zatvara nego pusta da slobodno cine i propagiraju zlocin.
Zato se to zove "zatvorska kazna" di se pokusava svakog zatvorenika naucit da se smiri i nastavi normalno zivit prije neg bude spreman ic nazad medju ljude. Nazalost, danasnje tehnike zatvaranja nakraju postizu da 90% zatvorenika izidje iz zatvora ko jos gori kriminalci il pederi, al ko sto si reko, nazalost ih je bolje zatvorit neg pustit da shetaju nekaznjeni...

Quote:
Takodjer je nepravedna vlast koja za teske zlocine provodi smrtnu kaznu a provodi kaznu- dozivotnog zatvora.
Kada je to Bog odredio ili dozvolio ljudima da izmisljaju kazne "dozivotnog zatvora" ?
Ja ne vjerujem ni u dozivotni zatvor jer ce u njemu covjek naucit kolko i u smrtnoj kazni. Te ljude treba smirit i rehabilitirat u sto kracem roku jer radna snaga, cak i grjesna, je covjecanstvu potrebna, zato smo se svi i rodili, da nesto tu napravimo, prvenstveno od sebe, a u zatvoru (posebno dozivotnom) je uglavnom najveca sansa da se i polucovjek na kraju ipak pretvori u zivotinju
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2003., 22:31   #69
Thumbs down Zločin "u ime naroda"! Narodi će ići u noć svoje sudbine!

Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Da! Al ne vjerujes valjda u apsolutno pravednog covjeka ili apsolutno pravednog svjedoka?



Ovu tvoju podjelu na "dobre" i "zle" necu ni komentirat jer smo svi grjesni, samoje pitanje kolko i di tebi prestaje zlo i pocinje dobro.

Ak je drzava koja podrzava pedere zla, onda je drzava koja ubija ljude jos gora.




Zar čovjek mora biti apsolutno pravedan da bi osudio zlo. Svaki čovjek je dužan - moralno - osuditi zlo. A država je dužna zlo suzbijati instrumentarijem prava, promidžbe i represivnog aparata. Ako to država ne čini... znači da sudjeluje u ZLOČINU samom!


Gdje prestaje zlo a počinje dobro? zar misliš da je to teško pitanje?

Država je dužna UBIJATI NELJUDE... watashi... a ne ljude!

Zašto pokušavaš izvrnuti teze i opstruirati raspravu?

Zašto je ovoliko zlo u svijetu? zato što se ne smaknjiva zločince. Mudri Salomon je zapisao: "Jedna muha mnogo ulja pokvari (usmrdi) "!

Jedan zločinac mnogo društva iskvari. Imamo primjer - Kaina!

Iskvario je (i kroz svoje potomstvo) cijeli jedan svijet... koji je zato morao biti uništen!

Što će biti danas... kad se u parlamentima država donose zakoni protiv čovjeka, protiv ljudske zajednice, protiv mira i pravde. Kad se u parlamentima država "u IME NARODA" donose jezivi zakoni o brakovima između istospolnih jedinki?

Sav narod koji je na to zlo šutio - SNOSIT ĆE POSLJEDICE !

Da, svijet je, svakako zaslužio da propadne!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 03:00   #70
Re: Zločin "u ime naroda"! Narodi će ići u noć svoje sudbine!

Quote:
I.L kaže:
[B]Zar čovjek mora biti apsolutno pravedan da bi osudio zlo. Svaki čovjek je dužan - moralno - osuditi zlo.
DA!!! Ne sudi jer ce ti bit sudjeno. Ko je bez grjeha nek baci prvi kamen. Ukratko, noos sluzi da se s njim shnjofa svoj shupak radije neg tudji-


Quote:
A država je dužna zlo suzbijati instrumentarijem prava, promidžbe i represivnog aparata. Ako to država ne čini... znači da sudjeluje u ZLOČINU samom!
Oni ne zele ogrjesit dusu mrznjom. Ti zelis.

Quote:
Gdje prestaje zlo a počinje dobro? zar misliš da je to teško pitanje?
Ni najmanje, lukicu. Malo je teze tebi objasnit di prestaje dobro a pocinje zlo. Kod mrznje.

Quote:
Država je dužna UBIJATI NELJUDE... watashi... a ne ljude!
Pa ti si necovjek ko i svi ovdje ak ne i gori posto se samo ti zalazes za ubijanje ljudi i jos ih se usudis zvat neljudima. Svi smo grjesnici i vjeruj mi da ces zbog svojih izjava u paklu zavrsit prije neg bilo koj peder koj je uglavnom unistavao sebe.

Quote:
Zašto pokušavaš izvrnuti teze i opstruirati raspravu?
Ja teze drzim onako kako ih je krist osobno izjasnio.
A zasto ti ljude djelis na obicne i "istinski zle"?

Quote:
Zašto je ovoliko zlo u svijetu? zato što se ne smaknjiva zločince. Mudri Salomon je zapisao: "Jedna muha mnogo ulja pokvari (usmrdi) "!
Da al se medju drugim muhama vrlo dobro snalazi, pa cak i kad ti drzis da je pol tih muha "istinski zlo".

Quote:
Jedan zločinac mnogo društva iskvari. Imamo primjer - Kaina!
I jel njega neka drzava kaznila? Naravno da nije, nitko na njegovoj kazni nije ogrjesio dushu.

Quote:
Iskvario je (i kroz svoje potomstvo) cijeli jedan svijet... koji je zato morao biti uništen!
Njegov grjeh...

Quote:
Što će biti danas... kad se u parlamentima država donose zakoni protiv čovjeka,
I necovjek je covjek. Ima ruku i nogu kolko i svi mi...

Quote:
protiv ljudske zajednice,
Ljudska zajednica je i dalje tu. Vise njih, zapravo...

Quote:
protiv mira i pravde.
Ne sjecam se da je belija ikom objavila rat u zadnje vrjeme...

Quote:
Kad se u parlamentima država "u IME NARODA" donose jezivi zakoni o brakovima između istospolnih jedinki?
Al zato smaknuca na cesti, to je vrlo ljudski.

Quote:
Sav narod koji je na to zlo šutio - SNOSIT ĆE POSLJEDICE !
Nek snosi. Ja jos uvjek kazem da ce proc bolje od tebe, ubojico.

Quote:
Da, svijet je, svakako zaslužio da propadne!
Oni bezgrjesni ce se izvuc. Nije da sam bezgrjesan al cu proc bolje od tebe koj si uspio neke ljude, pa i kompletne narode proglasit "istinski zlima". Samo ti daj, budi oruzje u ruci onog koj grjehe kaznjava, vidices sto ce ti se desit.

Drzava ne zeli snosit posljedice za ubijanje ljudi. Ti ak zelis, probaj postat "drzava" pa snosi posljedice za svako ubojstvo koje naredis.
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 09:53   #71
Thumbs down

Quote:
Ardo kaže:
Zapravo, ja skromno mislim da sudnjeg dana ne može biti. Ni pod pretpostavkom da je Bog stvorio čovjeka. Naime, nije Bog napravio to što jest da bi potom gurnuo u propast i ništavilo sudnjeg dana. Moguće, sada ćete se sjatiti da su ljudi sami krivi jer su se okrenuli od Boga, postali griješni etc... Da ne nabrajan, sve je već rečeno. Ali ja mislim da su to samo usponi i padovi u životu čovječanstva. Naime, mi smo poput djece. Malo smo zločesti pa smo onda opet bolji. Ma koliko zločesti bili naši nas roditelji neće uništiti (ako su pravi roditelji).

A čija smo mi djeca ako ne njegova? On ne bi uništio svoju djecu. Ni sbvoje djelo! On će nam pomoći da stanemo na pravi put ako skrenemo i da nas izvede iz grijeha kao svaki pravi roditelj. A ako ne uspije - patit će za nas. Kao što je Isus već patio.

Sve u svemu, samo lagane kazne dolaze u obzir!



Ardo,

ovaj tvoj post mogao bi se staviti pod 'definicije spiritizma'!

Ma zapravo....ma nema sudnjeg dana, svi su dobri, mi mozemo sto hocemo...pa nece valjda Bog unistiti djelo ruku svojih.

Znas, tako su lupetali i pretpotopni ljudi...pa...hm, kako su zavrsili?





Ljudi vole laskanje....samo - kod Boga 'ne pali' ni laskanje, ni -

kompromis s grijehom!
Neo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 15:32   #72
Unhappy

Quote:
Gorje kaže:
smak svijeta,?

to će bit kad svi budu mislili da "sve znaju".

kad svi postanu, male sotone.





Već postaju "male sotone" djeca pravog Sotone.
__________________
Najmanji sluga Božji
Martin Luther is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 18:47   #73
Quote:
Watash:

Pa ti si necovjek ko i svi ovdje ak ne i gori posto se samo ti zalazes za ubijanje ljudi i jos ih se usudis zvat neljudima. Svi smo grjesnici i vjeruj mi da ces zbog svojih izjava u paklu zavrsit prije neg bilo koj peder koj je uglavnom unistavao sebe.
Opa, Watashi, ti si umislio da si sv. Petar iz papskih bajki o raju?
Polako decec, smiri zivce, samo si ruzno sanjao. Bunilo u alkoholizranom stanju
Ne bi ti bio u kozi

Svi su gresnici, ali oni koji se ne kaju, nemaju niti pravo na milost.
A niti Bog nema to pravo: da ih pomiluje, protivno njihovoj odluci- da propadaju.

I, zaista, svaki covjek koji svjesno i tesko krsi Bozji zakon postaje NECOVJEK.
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 18:53   #74
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 18:55   #75
ops. falia sam. To je bilo na neki drugi post
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 20:24   #76
Quote:
Dosljak kaže:

Svi su gresnici, ali oni koji se ne kaju, nemaju niti pravo na milost.
A niti Bog nema to pravo: da ih pomiluje, protivno njihovoj odluci- da propadaju.

I, zaista, svaki covjek koji svjesno i tesko krsi Bozji zakon postaje NECOVJEK.
Oni koji se ne kaju, najcesce je niti ne misle traziti. Dakle, Bozja kazna je za njih irelevantna.
Oni koji idu svjesno u grijeh, ispali bi jos i beskicmenjaci da bi se isli kajati.
Zato je meni koncept pokajanja blesav, posebno kod teskih krsenja bilo kojeg, pa tako i bozjeg zakona.
Moje je misljenje da taj koncept svjesno ili nesvjesno samo potice neodgovornost u covjeka.
__________________
Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije... ovaj... jutarnje, zaljev-zaljevao sam pesticidima polje iznad... iznad Bukovice, eerr..kad se iznenada na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eerr... objekat eerr... nepoznat eerr... koji je bio bljestav... ustvari mijenjao je boju... ustvari bio je zut... eh... zelenkaste boje. Povremeno.
neovisan? is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 00:55   #77
Quote:
Dosljak kaže:
I, zaista, svaki covjek koji svjesno i tesko krsi Bozji zakon postaje NECOVJEK. [/COLOR]
Ubojstvo je krsenje bozjeg zakona a ti si onaj koj cjele narode proglasava neljudskima i sotonskima. Po cemu su onda ljudski oni narodi koji legaliziraju ubojstvo?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 01:03   #78
Quote:
Dosljak kaže:
[B]Opa, Watashi, ti si umislio da si sv. Petar iz papskih bajki o raju?
A ti si umislio da si ruka bozja i kaznjavatelj nevjernih. Obojica smo ludi al ti si onaj koj je opasan po neciji zivot.

Quote:
Polako decec, smiri zivce, samo si ruzno sanjao. Bunilo u alkoholizranom stanju
Ne bi ti bio u kozi
Ja bi, recimo, bas bio u tvojoj kozi. Onak si u nekom paranoicnom filmu a oko tebe lete lijepi zamisljeni glasovi tvojih "ucenika" koji te uvjeravaju da je ubijanje dobro i da ti nisi grjesan jer si zbog nedostatka sexa savrsen

Quote:
Svi su gresnici, ali oni koji se ne kaju, nemaju niti pravo na milost.
A niti Bog nema to pravo: da ih pomiluje, protivno njihovoj odluci- da propadaju.
Dali si ti to upravo izjavio da bog na nesto nema pravo? Ko ce mu zabranit? Ti?

Quote:
I, zaista, svaki covjek koji svjesno i tesko krsi Bozji zakon postaje NECOVJEK.
Onaj koj ubije necovjeka, krsi bozji zakon jer zakon je ne ubijat a ne ne ubijat onog koj nije necovjek.

Sad si i bogu poceo davat restrikcije, fio fino. Lako sto pamtim ja, neg pamti on, a on ce ti sudit za razliku od mene. Ja ti necu pozeljet zlo , on bi mogo jer ga ne postujes sa svojim restrikcijama prema njemu
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 13:21   #79
Angry

Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Ubojstvo je krsenje bozjeg zakona a ti si onaj koj cjele narode proglasava neljudskima i sotonskima. Po cemu su onda ljudski oni narodi koji legaliziraju ubojstvo?

Kako si ti tako veliki "teolog" wow...!

Iznenađuješ me... neznanjem i pokvarenošću!


Ubojstvo zločinca od strane organizirane ljudske zajednice - NIJE ZLOČIN !


Da ovo riješimo jedanput - zauvijek - Watashi...


Sam Bog je NAREDIO da se zločinca - SMAKNE ! Ako društvo to ne čini... onda uništava samo sebe, i nevine ljude izlaže pogibelji. Jer jedan zločinac... pošteđen... mnogo zla može napraviti!

Watashi

svi su te prokužili... zato više neću ovo ponavljati! Ubiti nitko ne smije po SVOJOJ VOLJI i NA SVOJU RUKU!

Ali grijeha radi (jer se ljudska priroda izopačila, pa pojedinci žele služiti zlu... Đavlu) Bog je odredio SMRTNU KAZNU da bi se takve 'viruse'(ljudske zajednice) uklonilo iz postojanja a time se uklanja i mogućnost Sotoni da preko takvih propagira i širi - zlo. Ako društvo ne ukloni zločinca - Bog će ukloniti... to društvo... a na koncu... (zbog izopačenja, kao što se već danas vidi) i cijeli taj svijet!

Recimo: ako se poštedi nekog pedofila. On će za par godina opet (kad iziđe iz zatvore) silovati i ubiti nevinu curicu ili dječaka. Zato je tog pedofila TREBALO SMAKNUTI BEZ MILOSTI! i TIME JE UKLONJENA PRIJETNJA NORMALNIM GRAĐANIMA!

Isto tako i - ubojice iz koristoljublja... izdajnike (zbog čijih nedjela mogu milijuni stradati) pedere (koji uništavaju društvo i rade protiv svoga naroda i države) lezbijke... koljače... teške ubojice... serijske ubojice itd.


Uostaloom stavio sam post, o slučaju u Belgiji! Šta se događa, i kako se zločinca pokušava zaštititi, jer su upleteni u pedofiliju NAJVIŠI DRŽAVNI DUŽNOSNICI I KRUGOVI!

Namjerno se to radi... treba izludjeti države goya. dakle krvavog ubojicu - pedofila... Belgija nije smaknula... ali je pederima dala mogućnost da se "vjenčavaju"!? Je li to normalnom čovjeklu dovoljno da vidi što se događa? Ali daleko su goyčine od normalnosti! Goyi imaju oči, ali ne vide. Imaju uši, ali ne čuju! Imaju mozak, ali to ne znači i da - razmišljaju!


U šta se to pretvara svijet? U svijet čudovišta? I još ih watashi - hvali! Dabogda ti osjetio njihovu "dobrotu" na sebi!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 01:51   #80
Ja ih ne hvalim. Di si vidio da ih hvalim? Lazes! Ja nikog od gore nabrojanih nisam pohvalio kao sto nisam pohvalio ni tebe kad si TI reko:

-Da bi bacio prvi kamen
-Da policija nema pravo zaustavit covjeka koj muci i siluje svoju djecu
-Da zajednica (nisi nikad na kraju objasnio jel u pitanju nepostojeca carobna energija ili podivljala masa ljudi) ima pravo UBITI nekoga

Svi su me dosad prokuzili jedino se ti uporno pravis da pojima nemas o cem pricam
__________________
[size=1]-Bljog-

Zadnje uređivanje Gospon Pes : 04.02.2003. at 09:30.
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.