Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 13:40   #81
Quote:
frka_0 kaže: Pogledaj post
a jel itko zna na temelju čega funkcionira stipendija za brucoše? ako je na temelju prijemnog, do kojeg se mjesta tolerira?
Na temelju prijemnog trebaš biti unutar 10 % najboljih u redovnoj kvoti, npr. upisuje ih se 120 na teret ministarstva, ti trebaš biti bar 12.
volvo s80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 18:32   #82
e a dajte mi recite jel se mogu prebacit u I grupu ako sam po prezimenu II? i jel se to uopće tako dijeli? i jel grupe ostaju iste u oba sem?
__________________
..brošić što se teško pribada..
frka_0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 11:57   #83
Quote:
frka_0 kaže: Pogledaj post
a jel itko zna na temelju čega funkcionira stipendija za brucoše? ako je na temelju prijemnog, do kojeg se mjesta tolerira?
gdje si vidjeo/la tu obavjest za stipendiju brucoša?
Koliko je uopće ljudi upalo na teret minisarstva?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 13:20   #84
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
gdje si vidjeo/la tu obavjest za stipendiju brucoša?
Koliko je uopće ljudi upalo na teret minisarstva?
nemam pojma.. nisam se nešto detaljno raspitivala, al mislim da je to već trebalo tražiti ukoliko želiš stipendiju..
__________________
..brošić što se teško pribada..
frka_0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:08   #85
Evo ja danas bio na uvodnom predavnju... nismo saznali baš bog zna što al ajd.. ... uglavnom odmah danas smo dobili xice i sve je manje-više bilo ok
Sad sutra u 8
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:59   #86
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
Evo ja danas bio na uvodnom predavnju... nismo saznali baš bog zna što al ajd.. ... uglavnom odmah danas smo dobili xice i sve je manje-više bilo ok
Sad sutra u 8

Joooj, kad se sjetim tog prvog dana.......dvorana br.1 krcata, sjedi se i na podu, svi nevjerojatno ponosni- studenti konačno.......ah...kako je to lijepo bilo......pa onda onaj krasan govor dekana....sve je tako krasno zvučalo........


e a onda dan za danom...sve manje studenata na predavanju.....i na kraju dvorana br.1 poluprazna...


Ah...kada je to bilo....


Pretpostavljam da vam je bio predstavljen novi dekan danas...dr.Lauc....
Jao nama
carolina herrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 14:39   #87
Quote:
carolina herrera kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da vam je bio predstavljen novi dekan danas...dr.Lauc....
Jao nama
Da... svi smo se kidali kad je došao s onim lancem oko vrata... zašto Jao nama
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:01   #88
Quote:
carolina herrera kaže: Pogledaj post

Pretpostavljam da vam je bio predstavljen novi dekan danas...dr.Lauc....
Jao nama
nije mi jasno zasto svi tako reagiraju na njega. ako cemo prosudjivati dekane po tome kakvi su profesori, onda nije ni ljubanovic bas bio krasan, niti je ucinio bog zna sto za studente i fax.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:02   #89
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
Da... svi smo se kidali kad je došao s onim lancem oko vrata...
to je valjda jedna od rijetkih formalnosti do kojih se drzi na faxu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:36   #90
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
to je valjda jedna od rijetkih formalnosti do kojih se drzi na faxu.
Pa ok je da na pocektu godinu Dekan dode formalno obucen.
Iako nasa Dekanica se nije pojavila u sluzbenoj odjeci
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:40   #91
nas ima tu odoru na uvodnom predavanju i na promociji.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 17:12   #92
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
nas ima tu odoru na uvodnom predavanju i na promociji.
Da, nama je pričao kako ima malo trenutaka u životu koji su stvarno svečani, da su to početak studiranja i promocija i da se njih tako obilježava

Šta je on predavao
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 17:23   #93
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
Da, nama je pričao kako ima malo trenutaka u životu koji su stvarno svečani, da su to početak studiranja i promocija i da se njih tako obilježava

Šta je on predavao
lauc predaje ustavno. ako mislis na ljubanovica, on je kpp.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 19:46   #94
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
lauc predaje ustavno. ako mislis na ljubanovica, on je kpp.
predaje još uvijek? ili je predavao?

i da, prvi dan su svi tako lijepo pričali ko da će se svi profesori TRUDITI da mi položimo sve.. i danas su isto svi bili tako fini.. nije mi jasno kad onda krene to ludilo rušenja ako svi na sva zvona daju KAKO ĆE NAM ONI IZAĆI U SUSRET I OLAKŠATI ŽIVOT..
jea rajt..
__________________
..brošić što se teško pribada..
frka_0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 19:57   #95
Quote:
frka_0 kaže: Pogledaj post
predaje još uvijek? ili je predavao?

i da, prvi dan su svi tako lijepo pričali ko da će se svi profesori TRUDITI da mi položimo sve.. i danas su isto svi bili tako fini.. nije mi jasno kad onda krene to ludilo rušenja ako svi na sva zvona daju KAKO ĆE NAM ONI IZAĆI U SUSRET I OLAKŠATI ŽIVOT..
jea rajt..
predaje, ne znam zasto ne bi. tu i tamo ti netko hoce izaci u susret, ali ne od ovih koji to toliko naglasavaju.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 19:59   #96
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
predaje, ne znam zasto ne bi. tu i tamo ti netko hoce izaci u susret, ali ne od ovih koji to toliko naglasavaju.
haha, ja se ponadala, ono, novi dekan, nova pravila.. nema više vozanja studenata po splitu i rijeci, napokon nešto kak treba.. znači ta obećanja nisu nešto novo?
jupi jej..

:klap:
__________________
..brošić što se teško pribada..
frka_0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 23:17   #97
Quote:
frka_0 kaže: Pogledaj post
haha, ja se ponadala, ono, novi dekan, nova pravila.. nema više vozanja studenata po splitu i rijeci, napokon nešto kak treba.. znači ta obećanja nisu nešto novo?
jupi jej..

:klap:
ta obecanja su stara koliko i profesori koji ih daju

mozda se nesto promijeni sto se rokova tice, ali samo zahvaljujuci prodekanu bojanicu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:00   #98
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
nije mi jasno zasto svi tako reagiraju na njega. ako cemo prosudjivati dekane po tome kakvi su profesori, onda nije ni ljubanovic bas bio krasan, niti je ucinio bog zna sto za studente i fax.


Ne mogu tvrditi da je ljubanović bio super dekan, jer ga ustvari nemam s kim usporediti, jer kad sam ja upisala faks, ljubanović je taman postao dekan, ali čini mi se da on i nije bio tako loš...jedino ove odluke koje je donio na kraju svog mandata mu baš i nisu za pohvalu (mislim na ono o redoslijedu polaganja ispita), ali sve u svemu je ok!

I ako ćemo uspoređivati dvojicu dekana po tome kakvi su profesori, mislim da se tu nema o čemu raspravljti, odnosno ponašanje lauca na ispitima ne može se usporediti s ljubanovićem, jer je lauc oduvijek provodio svoj teror nad studentima.....a ljubanović je uvijek korektan.


Što se tiče lauca kao dekana, očito još niste čuli za njegove namjere, sada kad se domogao dekanske fotelje- njemu nije normalno da bolonjci prenose ispite na višu godinu, jer prema njegovim riječima, bolonjci imaju sasvim dovoljno rokova za polaganje svih ispita u godini.....e sada, hoće li to provesti u djelo, ne znam, ali mislim da je dovoljno samo čuti takvo stajalište, jer svi mi dobro znamo s kakvim problemima se susreću bolonjci.
carolina herrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 15:49   #99
Quote:
carolina herrera kaže: Pogledaj post
Ne mogu tvrditi da je ljubanović bio super dekan, jer ga ustvari nemam s kim usporediti, jer kad sam ja upisala faks, ljubanović je taman postao dekan, ali čini mi se da on i nije bio tako loš...jedino ove odluke koje je donio na kraju svog mandata mu baš i nisu za pohvalu (mislim na ono o redoslijedu polaganja ispita), ali sve u svemu je ok!

I ako ćemo uspoređivati dvojicu dekana po tome kakvi su profesori, mislim da se tu nema o čemu raspravljti, odnosno ponašanje lauca na ispitima ne može se usporediti s ljubanovićem, jer je lauc oduvijek provodio svoj teror nad studentima.....a ljubanović je uvijek korektan.


Što se tiče lauca kao dekana, očito još niste čuli za njegove namjere, sada kad se domogao dekanske fotelje- njemu nije normalno da bolonjci prenose ispite na višu godinu, jer prema njegovim riječima, bolonjci imaju sasvim dovoljno rokova za polaganje svih ispita u godini.....e sada, hoće li to provesti u djelo, ne znam, ali mislim da je dovoljno samo čuti takvo stajalište, jer svi mi dobro znamo s kakvim problemima se susreću bolonjci.
yeah baby..

a niš, što reći.. vidjet ćemo..
__________________
..brošić što se teško pribada..
frka_0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:36   #100
Quote:
frka_0 kaže: Pogledaj post
yeah baby..

a niš, što reći.. vidjet ćemo..
Bit će nam zanimljivo... vjerojatno se zbog toga i otvaraju oni rokovi u ožujku, travnju i svibnju
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.