Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2002., 20:21   #21
Thumbs up

Quote:
gdje je to "priroda" "predvidjela" da muškarac svoj spolni organ (predviđen za nastavak života) stavlja u analni otvor drugog muškarca?
Baš me razveselio ovaj tvoj odgovor! Gdje sam ja sve stavljao svoj spolni organ (predviđen da bude spolni organ) a da "priroda to nije predvidjela"!

Trebam li navoditi gdje sve? Dovoljno te cijenim da mislim da to nije potrebno.

Ti si pitao prirodu osobno pa znaš što je sve ona "predvidjela" za svaki organ?

Smiju li neplodni heteroseksualni parovi usvajati djecu kad su već bolesni i kad priroda - sasvim očigledno nije "predvidjela" da oni imaju (odgajaju?) djecu?

Imaš još neki "dokaz"?
Quote:
nego NAMJERNO odbija prirodnu funkciju!
Ček, ček, I.L. - gubiš se pomalo: je li "NAMJERNO" ili su "bolesni"?
ccc ...
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:33   #22
Thumbs down BHD magle te uzimaju...

Pederi i pederčine... stalno pokušavaju istu 'foru' prodati! S normalnim ljudima upetljati pedere! Kao pa šta oni koji ne mogu imati dječicu... pa ovo, pa ono! Skrati priču! Riječ je o zdravim muškarcima i zdravim ženama, koji NAMJERNO NEĆE (jer vole svoju bolest, kao i narkoman drogu, alkoholičar, alkohol) činiti ono što je ispravno. I još tvrde da su oni "zdravi"! BHD ti voliš muškarce... pa dobro... sam si kriv!

Točno da znam za što je "priroda" "predvidjela" koji organ! Jer to svatko može znati... i vidjeti! Koliko znam, ruke ne služe za - trčanje... niti, oči za dizanje utega... a niti muški ud za mušku guzicu... ili ti imaš neke 'suprotiva' "dokaze"?! Molim, stavi ih ovdje, da se "prosvjetlimo"!


Zadnji put ponavljam: ne izbjegavaj temu ! Ne bježi k heteroseksualnim parovima. Oni koji zbog BOLESTI ne mogu imati dijecu, su opravdani! Mi ovdje raspravljamo o ljudima, muškarcima i ženama koji MOGU imati dječicu, ali ih preziru... i čine protuprirodni blud! I nasilje nad vlastitom prirodom!

Prema tome, onaj koji treba pokazati dokaze si ti BHD i... tvoji!


BHD, gubiš se...

ccc...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:40   #23
Angry Vojska čudovišta maršira protiv normalnosti...

Što je ako ne - NASILJE - marširanje stotina tisuća bolesnika i ČUDOVIŠTA ulicama velikih gradova svijeta... s otvorenom prijetnjom normalnim ljudima!

To je također jedan od biblijskih znakova kraja 'sustava stvari ovoga svijeta'!

O da, vi ne želite niti čuti za to!

Kakva religija... kakvo "prokleto kršćanstvo" palacaju guje jezicima!

Oni bi rleigiju koja ne osuđuje njihov zločin... religiju koja hvali njihovu "prirodnost"!

Da, masonstvo vam je za to - idealno! Sotonizam prikriven frazetinama i "lažno nazvanim razumom", kako je kazao Sv. Pavao!


Želi se i preko HTV-ea reklamirati pedere i lezbijke, zato li građani plaćaju pretplatu??? Da im se svaku večer u mozak nabija zločinačka PROPAGANDA iz tame zlouma ?

To li je "demokracija"?

Ili je to - NASILJE ?


Po principu: "okrenite glavu ako vam smeta"? Dakle, ovo nije svijet normalnih ljudi, nego - opasnih psihičkih bolesnika?

Da, i... kad će biti 'obznanjen' plan "za konačno rješenje" za "nižu heteroseksualnu rasu"!?
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:40   #24
Quote:
Originally posted by Black Hawk Down
Gdje sam ja sve stavljao svoj spolni organ (predviđen da bude spolni organ) a da "priroda to nije predvidjela"!

Trebam li navoditi gdje sve?
Pa ovdje je bolje nego na LJES-u!
Da ne govorim o količini moje radoznalosti koja raste zajedno s brojem mogućnosti koje mi padaju na pamet.

Priroda... ta divlja stvar...
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:13   #25
Quote:
BHD ti voliš muškarce... pa dobro... sam si kriv!
Pa priznajem - volim. Volim i žene - kao seksualne partnere - priznajem, eto, i svoj veliki grijeh - teško mi je zamislit da bi s ženom bio samo prijatelj. Nitko nije savršen. Svi smo mi u duši mali nacisti - muškarce za prijatelje, a žene za ljubavnice. To bi ja ... BHD, BHD, ccc ...

I.L. nisam ti to mislio reći ovako rano u diskusiji - ali dosadan si. Tvoj je stav neobranjiv jer je diskriminatoran i čovjekomrzački. A na tome se ne može zasnovati konzistentan svjetonazor. Preopširno je to za objašnjavat, možda drugi put.

Meni je malo čudna tvoja opsjednutost homoseksualnošću. Ne mislim time reći ništa loše. Meni to nije loše. Vidiš da vas branim.

Malo lupetam jer me I.L. već ugnjavio. Jedino ako će se još netko igrati pogađanja. Evo ja prvi:

Za one koji su pogađali čemu služe ("su predviđena" - rekao bi I.L.) npr. ženska usta otkrit ću ono što mislim: za smjerni smješak, čedni razgovor i pobožnu molitvu. Ima li još ideja?

HD
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:27   #26
Exclamation TRAGEDIJA SODOME I GOMORE

Prekopajuci po arhivi, naisao sam na jedna vrijedna pisma koja je jos davno napisao Zapitani Pitalac a ticu se ove teme. Te odlucih da i ovdje nadju svoje mjesto. Jer zastrasujuce su se stvari desile u ovo vrijeme... ide li i ovaj svijet istim pravcem? Jos gorjim... ali ne da se Bogu prkositi.



Nad prelijepom dolinom, koja je odisala mirom, spuštala se večer. Zalazeće sunce zlatnim je sjajem obojilo nebo. Purpurna ljepota kao da je naglašaval tirkiznost neba u sjaju prve zvijezde. Puhao je topli povjetarac. Dolazila je još jedna topla, raskošna noć. Bujno zelenilo na sve strane, odavalo je dojam izgubljenog raja. U dolini, u crvenom odsjaju neba, stajao je grad. Crveno nebo polako je poprimalo boju bakra, a noć se tiho spuštala, kradom se šunjajući i donoseći dah svježeg vjetra sa okolnih planina. Kapije grada još nisu bile zatvorene.

Dva putnika žurno su se približavala kapiji. Ušli su, i krenuli glavnom ulicom. Na ulicama nije bilo puno ljudi. Spuštala se noć, poslije vrućeg dana, dolazila je svježina raskošne noći Istoka. I građani su se u svojim kućama spremali za još jednu noć užitka i veselja, slavlja i orgija - sve do zore!

Dvojica visokih, krupnih i snažnih muškaraca veličanstvenog izgleda i uzvišene ljepote, išli su ulicom i kao da su nešto mjerili, nisu žurili, bili su sigurna koraka, iz njih je zračila neka... čudna energija, kojoj se nije mogao odgonetnuti uzrok:

"U veče dođoše dva anđela u Sodomu; a Lot je sjedio na vratima sodomskim. I kad ih spazi, ustade i iziđe im u susret, pokloni im se licem do zemlje. I reče: 'Dođite gospodo, u kuću sluge svojega, te prenoćite i operite noge svoje, (prašnjave od puta u sandalama, moja prim.) pa sutra, rano kad ustanete, pođite svojim putem.' A oni rekoše: 'ne, nego... prenoćit će mo na ulici'" (Postanak.19:1-2.)


Ova moćna bića, nebeski vojnici, ratnici sa dalekih, zvjezdanih staza, stavili su na kušnju ljubav i ljubaznost ovog čovjeka - Lota. I kao, skanjivali su se poći s njim. Glumeći da oni ne znaju kakv je to grad. A grad se spremao za još jednu noć veselu - grad veseli. Za noć perverzija do iznemoglosti. Smatrajući da im je život dan za to da ga izuživaju što bolje i što više:
"Ali on (Lot) navali ih pozivati, te se uvratiše k njemu, i uđoše u kuću njegovu, i on ih ugosti, te ispeče kruhova bez kvasa, i jedoše." (Pos.19:3.)


Lot je od Abrahama - strica svojega naučio biti ljubazan. Putnika namjernika ugostiti. Ali iznad svega, Lot je znao kakav je to grad (ta živio je u njemu). Znao je koliko je opasno ostati na ulici preko noći. I dok su Lot i njegovi gosti jeli, odmarali se i razgovarali - a Lot nije niti slutio koga je te noći, posljednje za sve žitelje grada i doline ugostio - u gradu se već pročulo, da je stiglo "novo meso". Stigli su neki lijepi, zgodni stranci. Visoki, izazovnih oblina, savršeni i divni. Zlo oko je sve gledalo, i kad je Lot primio strance. Sodomljani su Lota tolerirali, jer je bio rod Abrahamu, koji pak bješe silno bogat, te ugledan kao kralj, i kraljevi ga poštivali. Duhovi u gradu su se uzbibali. Oni su smatrali da je Lot lijepe strance primio radi užitkao, smatrali su i Lota da je kao i oni. Naljutili su se, zar da njima jedan 'dotepenec' otima "meso" za užitak?

A oni, pak, koji su sjedili kod Lota, znali su sve. Imali su točan popis svih stanovnika Sodome, svakog su znali po imenu, znali su SVE GRIJEHE svakog stanovnika Sodome. I znali su da su svi donjeli svoju konačnu odluku da ne žele pravdu. Stranci koji su se ponašali da ne kuže ništa, znali su sve. Njihovo oko gledalo je kroz zidove. A legije njihovih potčinjenih vojnika, sa velikih visina - iz orbite, javljali su im trenutnu situaciju svakog uma. Oni koji su sjedili sa Lotom, bili su isti oni, (ista ona dvojica) koji će vjekovima kasnije čuvati na zemlji Svoga ljubljenog Zapovjednika - Sina Božjega.
A upravo onaj koji je razgovarao pod hrastovima Mambrijskim sa Abrahamom, i kojeg je Abraham molio da poštedi Sodomu, ako u njoj nađe i samo deset pravednika - bio je najsilniji - Mihaiel, vrhovni zapovjednik svih vojski Svemogućega.
A Mihaiel je nebesko ime onoga koji će stoljećima kasnije rodivši se u štalici, u tihoj noći, biti nazvan Isus! I dok su dva silna nebeska ratnika (jedan od njih bio je zapovjednik nebeskoga Stožera - Gabriel, koje znači - Moć Božja) razgovarali u ljudskom obličju sa Lotom ( a tko bi podnio vidjeti ih u njihovoj stvarnoj funkciji, slavi i sjaju) iznenada se začu galama. Kao nekakva buna, buka vika naroda sa svih strana:

" I još ne bijahu pošli na počinak (Lot i stranci) a građani Sodome, slegoše se oko kuće, STARI I MLADI, SAV narod, sa svih strana grada. I zvahu Lota i vikahu mu:' gdje su ljudi koji dođoše sinoć k tebi? Izvedi ih k nama DA S NJIMA SELSUALNO OPĆIMO'! A Lot izađe k njima pred vrata, zatvoriv kapiju za sobom. I reče im:'nemojte braćo, činiti zla. Evo imam dvije kćeri, koje još ne upoznaše čovjeka; njih ću vam izvesti, pa činite s njima što vam je volja; samo ne dirajte ove ljude, jer su baš zato i ušli pod krov moj.' A oni vikahu na njega: 'dođi ti ovamo'! Pa onda vikaše: ' ovaj je sam došao ovamo živjeti kao deotepenec, pa još hoće nama biti sudac. Sad će mo tebi učiniti gore nego njima. Pa navališe jako na čovjeka, na Lota, i stadoše izvaljivati vrata." (Pos.19: 4-9.)

Lot je stajao u svome dvorištu. Zatvorio je vrata kuće iza sebe. Ali i veliko dvorište je imalo masivna vrata - kapiju. Podbočenu teškim kamenim stupovima. Kapija je bila od teškoga drveta okovana bakrom. Lot je imao veliku, bogatu kuću i imanje. Jer bio je jedan od najbogatijih ljudi. Građani sodome, obuzeti demonskim bjesom, urlali su kao legije paklenih vargova... pograbili su kapiju, pokušavajući je razbiti i razvaliti, pa da izmasakriraju Lota i siluju lijepe goste. Poživotinjili su. Bilo je to kao silovite demonstracije. Pjena im je udarila na usta, psovali su i proklinjali... iz mase se čuo krik demona žednih poroka i krvi. Oko velike kuće Lotove, slegao se cijeli grad. I žene i djeca i starci. Svi su žarko željeli, orgijanje do zore. Željeli su seksualno uživati sa lijepim strancima, a narod bi igrao, glazba bi svirala, opijali bi se i jedan s drugim u grupnim orgijama uživali. A strance bi postavili na trgu na jedno povišeno mjesto gdje bi na vidiku svima uživali s njima. A narod bi kao demoni odobravao i ludo se zabavljao u svim mogućim perverzijam međusobno, ne gledajući na spol niti dob.

Lica ljudi su se čudno iznakazila od gnjeva, u njima kao da su bila neka druga bića...

Tada, iznenada:
"Ona dva čovjeka podigoše ruke, i pograbiše Lota k sebi u kuću i zatvoriše vrata. A ljudi koji su bili pred vratima kućnim (jer su dotle razvalili kapiju i navalili na kuću,moja prim.) NA JEDANPUT OSLIJEPIŠE od najmanjega do najvećega, te nisu mogli naći vrata.

Tada ona dva čovjeka rekoše Lotu: ako imaš ovdje još koga svoga, ili zeta ili sina ili kćer, ili bilo koga svoga u ovome gradu, učini, neka bježe odavde! Jer smo došli zatri (uništiti) mjesto ovo, jer velika je optužba na njih pred Jehovom, pa nas posla Jehova da ga zatremo"!
(Pos.19:10-13.)

Posljednji sati života i postojanja istjecali su za cjelu bogatu dolinu Sidimsku, a oni o tome nisu imali pojma! Njihova vječna sudbina već je bila odlučena u nebeskoj Svetinji! Stanovnici Sodome, Gomore, Adame i Sebojima, te Segora, postali su vukodlaci, životinja. I to vlastitim izborom. I postali su opasni za život normalnih ljudi koji su tek trebali čuti poziv Božje milosti. Postali su stanište zlih legija sotoninih demona svake nečisti. I na nebeskom Savjetu je određeno - potpuno uništenje! I kao opomena budićim naraštajima. Visoko gore u orbiti, letjelice su čekale naredbu. Moćna tehnologija, i nebeski vojnici, samo su čekali kodiranu zapovijed, onoga iz Sodome, koji je Lota uvukao u kuću. A sam Mihaiel nalazio se u orbiti i rukovodio operacijom čišćenja demona, koji su potpuno zagospodarili tjelima i umovima jednog djela stanovnika na zemlji. A ti ljudi, stanovnici Sodome, Gomore, Adame, Sebojima i Segora svjesno su se ujedinili sa zlim dusima u očajnički savez zla protiv neba! Nastavlja se...

Zapitani Pitalac
Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:34   #27
"I izađe Lot te kaza zetovima svojim, za koje je htio dati kćeri svoje, i reče im: ' ustajte i odlazite iz mjesta ovoga, jer će sad Jehova uništiti grad ovaj.' Ali se njegovim zetovima učini kao da zbija šalu.

A kad zora zabjeli, navališe anđeli (dvojica stranaca, moja prim.) na Lota, govoreći: 'ustaj! Uzmi ženu svoju i dvije kćeri svoje koje su s tobom, da ne pogineš u BEZAKONJU grada ovoga. A on (Lot) se stade snebivati, te stranci uzeše za ruku njega i ženu njegovu i dvije kćeri njegove, jer bješe ga žao Jehovi; te ga izvedoše i pustiše izvan grada. Kad ga izvedoše na polje, reče jedan: 'Bježi! Izbavi dušu svoju! I ne okreći se natrag; u cjeloj ovoj ravnici da nisi stao; bježi na ono brdo (pokazali su mu rukom udaljene vrhunce planina, moja prim.) da ne pogineš'!

A Lot im reče: Nemoj Gospodaru, Gle, sluga tvoj nađe milost pred tobom, i milost je tvoja prevelika koju mi učini - poštedjevši mi život - ali ne mogu pobjeći na brdo, a da me zlo ne stigne i da ne poginem. Eno! grad blizu, onamo se može pobjeći, a mali je; da bježim tamo, ta mali je sasvim, te ću ostati živ.' A stranac mu reče: 'Eto poslušat ću te i za to, i neću zatrti grad za koji me moli!' Brže bježi onamo! Jer ne mogu činiti ništa dok ti ne stigneš tamo.' Zato se prozva onaj grad - Segor .(U značenju "sklonište" "utočište" moja prim.)
(Pos.19:14 - 22.)

Vidimo kako je čak i Lotova vjera oslabila u stalnom kontaktu sa bezakonicima. Pa nije imao dovoljno vjere. Inače i Segor je bio osuđen na smrt! Ali Milostivi Bog je radi slabosti Lotove, poštedio taj grad. Po predaji, a i povjesnim nalazima, Segor je kasnije uništen u nekakvoj erupciji, potresu.

Sunce je zlatnim sjajem zore obojilo nebo. Stanovnici osuđene Sodome, osljepljeni urlali su i proklinjali Boga, i da su samo mogli, zbacili bi ga sa prijestolja Svemoći. Vrijeme je izmicalo. Smrtna - strašna oružja su čekala neopozivu nardebu, čekala su u visini, iznad zemaljskog bezdana! A svi stanovnici Sodome, grada prokletog i osuđenog, već su u stvari bili mrtvi!

I kad sunce ogranu (obasja po zemlji) Lot stiže u Segor.

Tada pusti Gospodin na Sodomu i Gomoru od Jehove sa nebesa - kišu od sumpora i ognja. I uništi one gradove, i svu onu ravnicu, I SVE LJUDE u gradovima i rod zemaljski i(svu zelen)."
(Pos.19: 23 - 25.)

Strahovita svjetlost s nebesa obasjala je cijeli Istok! zasljepljujući sjaj vatrene oluje spaljivao je oči smrtnika i izazivao njemu tišinu strahopoštivanja besmrtnika! Sjaj se kao strašni vihor, kao ognjeni stup spustio sa nebesa udario dolinu (centar udara je bio u samu Sodomu) od siline udara vatreno more ispunilo je cjelu, veliku Sidimsku dolinu, a zemlja je potmulo tutnjala, dok su gradovi, zgrade i kamenje rastaljeni letjeli i tekli na sve strane. Oganj je gutao i dezintegrirai materiju. Dolina je bila ogromno usijano more ognja!

To je bio kraj svih stanovnika nekoć bogate ravnice. Koji su imajući "izobilno kruha(hrane)" (Ezekijel prorok) odali se perverziji, kao vrhunskoj nasladi dokonih umova!

"Ali žena Lotova, bješe se obazrela idući za njim, i pretvori se u slan kamen" (Pos.19:26.)

I danas u Izraelu turisti idu vidjeti taj kamen. Po tumačenju i predaji židovskih stručnjaka, taj kameni stup, sastavljen uglavnom od soli, a stoji iznad mrtvoga mora, uviše u brdima. Je žena Lotova. I doista, kad pogledate sa sstrane, i sa malo veće daljine, izgleda kao žena, okamenjena u trenutku zastoja, i okreta. Što je to bilo tako strahoviti u dolini prokletih, što oči smrtnika nisu smjele vidjeti? Tako da je i sam pogled ubijao, skamenjivao? Žena Lotova, nije mogla svoje srce odvojiti od svojih idola, od 'gradskog' načina života, od kuće, novca, imanja, žalila je za svojom 'civilizacijom' i ostala je kao vječna opomena do kraja povijesti ovoga svijeta!

Kad je Abraham sutradan (to jest to jutro) ustao. Ugledao je daleko, daleko tamo na horizontu, crni gusti dim do nebesa, i horizont prekrio. Bilo je to strašno uništenje:" A sutradan rano ustavši Abraham, ode na mjesto gdje je stajao pred Jehovom (to jest Njegovim ljubljenim Sinom, koji je opasan božanstvom, i gdje se Sin pojavi, tu je Jehova stupio, klanjajte se, klanjajte se!); I pogleda put Sodome i Gomore i svu okolinu po onoj ravnici, i vidje, a to se dizao dim od zemlje, mrkao dim iz peći..." (Pos.19:27 - 28.)

Abraham se nalazio daleko od Sodome. Najmanje 70 kilometara. Kad se stup crnog dima u obliku ogromne gnjive, koji je nebesa natkrilio, dizao u visinu,(više od 15 kilometara) i stvarao zebnju u duši. Bio je sablasan i strašan prizor. Svi narodi u svim tadašnjim zemljama Istoka saznali su za ovaj događaj. A i vidjeli su ogromni dim, stup koji se pravo dizao, visoko, visoko u nebesa. Tako je Bog Sodomu i Gomoru, Adamu i Sebojim premjestio u opomenu i užas za sva vremena. Apostol Petar govoreći o posljednjim danima, naglašava upravo ovaj događaj. Predskazujući da će vrijeme prije Isusovog slavnog Dolaska biti isto tako (samo sad u cijelom svijetu) kao što je bilo u gradovima koje je prokletstvo smjestilo u užas i opomenu vječnu:
"I gradove Sodomu i Gomoru spali (Gospodin) i uništi i postavi ih za opomenu bezbožnicima koji bi se pojavili". (2.Petrova poslanica.2:6.)

A kakvo je danas stanje svijeta? kakvo je stanje velikih gradova?


Drski bezbožnici - pederi i lezbijke, stanovnici grada Sodome, normalne ljude izruguju i nazivaju "zaostalima" i da ih treba u ludnice!?! Mislim da vam je onda jasno koliko je sati, na svetom proročkom satu vremena. Kazna i sud ne kasne.

Nego "trpi vas Gospodin, ne bi li se još tko spasio..."

Zapitani Pitalac
Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:40   #28
Što mislite, što je još bio razlog da su svi stanovnici Sodome osljepljeni?

Pa taj... da kad su skužili da stranci nisu obična ljudska bića, ne bi koji sodomljanin utekao! Sotona je inače želio opomenuti one glavne griješnike u Sodomi da pobjegnu - da opet druge gradove polako truju porokom. Ali sve veze su bile u prekidu. A zasljepljeni - nisu mogli niti vlastitu kuću naći, a nekamoli u noći desetinama milja pobjeći iz prokletog, sablasnog grada mrtvih, koji su još imali nekoliko sati života - samo do zore, do zore njihove strašne smrti!


Nije se sa Bogom igrati. On jest milostiv, nitko nije kao Bog naš Spasitelj. Ali nitko ne mrzi grijeh kao naš Bog, i On će mu stati u kraj, i zavrnuti mu šijom u posljednji dan. Vjerovali vi to ili ne. Vaša vjera ili nevjera, neće promjeniti KONAČNU Jehovinu strategijsku odluku za sudbinu cijeloga ovog svijeta u kojem sad živimo. Birajte dok traje poziv. Biraj dobro - rekao je Bog kroz Mojsija "da bi bilo dobro tebi i svemu potomstvu tvojemu..." Sve izvan toga, bit će užasnije nego uništenje Sidimske doline i svih onih gradova poroka.

Na mjestu nekadašnjih gradova u Sidimskoj dolini, nakon uništenja, izbili su izvori slane vode. Cjela dolina, brda okolo nje, sve je bilo uništeno, čak i bakterije su poginule. NIKAKAV ŽIVOT NIJE OPSTAO! Slana voda je istjecala, i kroz jedan vrmenski period, polako popunila veliku dolinu. Danas je to strašno more, slano - Mrtvo, nikakva života nema u njemu. I uokolo Mrtvoga mora - 15 - tak kilometara uokolo samoga mora, faktički sve je pusto, sablasno, kao neka daleka mrtva planeta. Kakvo je to bilo uništenje, današnji čovjek i ne sluti. Oganj s neba nije bila obična vatra, nije (kao što su neki znanstvenci "tumačili" ni atomsko oružje) bilo niti koje nama poznato oružje. Bio je to oganaj sličan onome ognju koji će nakon tisućugodišnjeg perioda, uništiti sve griješnike na zemlji, a samu zemlju pretopiti. Zemlja će biti poput sunca - ogromno usijano more koje vrije. Tu će biti kraj grijehu i griješnicima. A Bog će iz tog pretapanja (preslagivanja atoma, koje će za one koji su odbili oprost - biti strašno) stvoriti novi veličanstveni svijet. Svijet na kojem će samo pravednici živjeti. "I više neće biti bolesti, ni jauka ni smrti... jer satri svijet uminu... govori Onaj koji sjedi na prijestolju..." Tako je u veličanstvenoj Knjizi otkrivenju Bog objavio Ivanu.


Pojedini židovski znanstvenici su vršili istraživanja na Mrtvome moru. Sonarima su mjerili dno (mada je dosta teško i neprecizno, zbog strašno velike gustoće vode, tj. koncentracije soli) i po snimkama utvrdili da je dolina, odnosno dno Mrtvoga mora, relativno ravno, kao ogromna ravnica (a tako i Biblija daje izvještaj) i potom su primjetili na jednom djelu doline, veliku hrapavost, kao da su mala brda ili ogromne gomile nečega? Čega, ako ne ruševina gradova Sodome i Gomore, koji su i bili relativno blizu jedan drugome.

A Adama i Sebojim su bili manji gradovi i udaljeniji od ova dva veća grada. Iz ovoga se (istraživanja) naravno ne može zaključiti ništa pouzdano. Ali i same naznake... daju strašnu slutnju. O sudbini onih koje je Bog prekrio vodama velikoga bezdana i zaborava, do konačnog Suda, kad će opet biti podignuti da UMRU VJEČNOM SMRĆU U ONOM KONAČNOM OGNJENOM JEZERU - ZBOG SVOGA BEZAKONJA!.


Zato, razmišljajte o svemu ovome, i znajte Biblija je najveća znanost.

Sa štovanjem, Zapitani Pitalac


Hvala Zapitanom Pitaocu.
Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:42   #29
Povijest se ponavlja...

Uuuuuuu, sad da nam jos i opet Mark_V dodje, i evo nam opet najposjecenijeg topica u svemiru
Passat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:43   #30
Cool Crna plima zla... odnijet će one koji su je stvorili...

Quote:
Originally posted by Black Hawk Down
Pa priznajem - volim. Volim i žene - kao seksualne partnere - priznajem, eto, i svoj veliki grijeh - teško mi je zamislit da bi s ženom bio samo prijatelj. Nitko nije savršen. Svi smo mi u duši mali nacisti - muškarce za prijatelje, a žene za ljubavnice. To bi ja ... BHD, BHD, ccc ...

I.L. nisam ti to mislio reći ovako rano u diskusiji - ali dosadan si. Tvoj je stav neobranjiv jer je diskriminatoran i čovjekomrzački. A na tome se ne može zasnovati konzistentan svjetonazor. Preopširno je to za objašnjavat, možda drugi put.

Meni je malo čudna tvoja opsjednutost homoseksualnošću. Ne mislim time reći ništa loše. Meni to nije loše. Vidiš da vas branim.

BHD, dosadan si!

Činjenica je... ali ponavljanje je majka učenja !


Zato, da mladi, i koji su tek došli na forum uče, pišem...

Što to tebi smeta?

Ako ti smeta... baš šteta...


Moj je stav "diskriminatoran"!?

A to nije stav LUĐAKA i psihičkih bolesnika, koji financirani od strane stranih država, meni tvrde da sam ja lud, jer sam - normalan. Na stranicama pederskog gay-a si sigurno bio. Vidio si da su naveli i tko ih financira za reklame koje se trebaju 'vrtjeti' na hrvatskoj "dalekovidnici" koju plaćaju - svi građani! Da djeca gledaju pedere i "uče" da je to "normalno"! Jedino na gay-u nisu naveli velikog židovskog "filantropa" i člana trilaterale - Šoroša! I njegov špekulantski novac kroz 'zatvoreno društvo' odn. 'zatrovano društvo'!

Zašto im se to tako žuri, ove narode ISKVARITI što prije? Što stoji iza toga? ma nemoj mi reći: briga za "demokraciju"!??? Ha ha ha ha...

Cilj je razdrobiti obitelj... jer se pojedncem, bez zaleđine obitelji... bez korijena... lakše manipulira! Ta gledate američke filmove. Gdje ljudi na ulici nijemo gledaju, kako recimo: američka teroristička organizacija FBI, ili CIA uhićuje čovjeka i ugurava ga u crni kombi, tukući ga i mašući strojnicama... a ovce... na ulici samo ustrašeno gledaju! To njima treba... ovce... bez korijena... bez stava, bez identiteta!

Ako se pederluk širi... obitelj - propada! A pojedinac ostaje na milost i nemilost vukovima zla, pod plaštem - legalnosti : nasilja u ime države! A u stvari... okultnih, sila sotonizma iza javne scene! Eto zato im se i ovdje žuri!

I čiji je sad stav diskriminatoran?

"Čovjekomzački"??

Ne postoji "opsjednutost homoseksualnošču"! Ili ti to, po sebi mjeriš?

Samo postoji moje ljudsko, građansko i vjerničko pravo da JAVNO iznosim svoj stav! Tražim zaštitu svojih prava! I javno pozivanje ljudi da odbacuju sve što nam na SILU žele nametnuti!

Je li netko pitao Hrvatski narod...? Jesu, ankete. Koje pokazuju da 73% građana ne želi ni čuti za 'pravo javnosti' pedera i lezbijki! Pa zašto onda Sabor RH to ne sluša, zašto ne slušaju 'bazu' glas naroda koji ih je izabrao? nego, suprotno: namjerno pokušavaju razoriti OBITELJ - stup svake zajednice!

I tko je sad "čovjekomrzac" BHD ???


Ma hajde, možeš ti to i bolje...

Gospodin Gruden je također naveo kako su ga odmah napali, istim "pričicama" kao i svakog tko se "usudi" kazati da su pederi - BOLESNI i OPASNI po društvo! Dolazi li to vrijeme da će policija u gluho doba noći uhićivati i iz kuća izvlačiti ljude koji pišu i rade u cilju zaštite društva i zabrane pederskog i lezbijskog javnog terorističkog dijelovanja?

Jer to što oni rade je DUHOVNI I FIZIČKI TERORIZAM protiv obitelji i svakog normalno opredjeljenog muškarca i žene!

Je li se to želi ljude utjerati u strah?

Zašto sad najednaput, kao MUP traži zakone da se kažnjava one koji ne prijave "nasilje u obitelji"???

Šta to građani trebaju biti "dojavnici" ili "informatori" ?? Ma stvarno! Zar građani trebaju raditi posao policije?

Sve to, ti zakoni, izviri iz mraka loža! Koji žele - policijsku državu, da ovce same sebe kontroliraju i - prijavljuju!

To je drskost do neba... I Nebo će odgovoriti onima koji pokušavaju čovjeka poniziti gore nego životinju!

Ti svi "zakoni" su tu samo da se može UNIŠTAVATI nepoćudne ljude! Da ih se može lažno optužiti kao "nasilnike" i zatvoriti, mučiti, maltretirati na psihijatriji! Ta to rade na - zapadu!

Od tamo i dolazi to ZLO !

Ja neću nikoga prijaviti ! Jer me se ne tiče! I jer neću raditi posao za koji nisam plaćen! I jer neću potpomagati totalitarno svjetsko zlo! Upereno u prvom redu protiv - muškarca... normalnog muškarca, potom - protiv normalne žene!

Samo gledam po dnevnom tisku... kakvi se to zakoni predlažu, ljudi moji! Kao da izlaze iz bezdana pakla! Nije to u pitanju NEZNANJE! Nego- svijesni čin... usmjeren protiv čovjeka! a ovce smao gledaju. Hvala Bogu da još postoje ljudi od javnoga ugleda i utjecaja koji vide crnu plimu zla kako nadolazi, pa podižu glas razuma...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:46   #31
Sve ovo bi jos glumilo da drzi vodu al velka zla amerika protiv pedoflije ratuje puno vise od jedne dobre krscanske hrvacke koja na takve stvari zaklapa oci u zelji da se zastite jako dobri krscanski svecenici i slicna pedofilska gamad

A ak me peder napastuje, ja bum se javil muriji i ovi buju ga medijski razorili i ritualno spalili u roku od nekolko dana.

I molicu ljepo da se navede primjer lezbe koja je ikom nanjela zlo svojim nacinom zivota
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:52   #32
Unhappy Dječica su njihov cilj... odgojiti ih u zločinu i obmani...

Quote:
Originally posted by -Watashi!i!i!i-
.

I molicu ljepo da se navede primjer lezbe koja je ikom nanjela zlo svojim nacinom zivota
Zlo čini samim svojim činom JAVNOG protuprirodnog bluda!

Pitam te: što će pitati djete koje vidi kako se dvije žene žvale? Čudit će se mladi i nedozreli um... pitati tatu ili mamu, šta je to...? Kako to, zar se ne trebaju 'žvaliti' muškarac i žena... time oni djete PRAVE nastranim!

Zato jedna normalna država zabranjuje bilo kakvo javno pisanje ili promicanje pedera i njihovog zločina. I lezbijki naravno. Jer mnogi obični ljudi ne bi nikad ni saznali za taj zločin da ga mediji ne reklamiraju!

A tko upravlja medijima!

Djete upija... što će 'vidjeti' oko sebe u jednom svijetu u kojem su njegovi roditelji šutjeli pred očitim zlom i nasiljem?
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:55   #33
o jesus

ista tema po n-ti put. Pa onda 5 stranica monologa. A, sta ces, jadan.
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:56   #34
Thumbs down Mark_V kao primjer pederske lažne "tolerancije" - samo za nabiguze...!

Na gay-u je Mark_v moderator, pa vidite kako šikaniraju i banaju ljude koji se ne slažu s njima!

A oni - bolesnici, dođu na javne foruma (nas normalnih ljudi) da pljuju normlane ljude!

To je dakle njihova "tolerancija"!?

Oni na svome guzičarskom forumu ne dopuštaju pisati nikome tko ih ne hvali i ne podržava...

koji bolesnici...!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:59   #35
Angry Odgovori lažljivče !!!

Quote:
Originally posted by Namche
ista tema po n-ti put. Pa onda 5 stranica monologa. A, sta ces, jadan.

Oprosti,

GDJE JE TO OVA TEMA NA FORUMU, PO "N -TI" PUT???


Daj mi taj link, gdje je ova tema na Temama?
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 22:03   #36
Re: Mark_V kao primjer pederske lažne "tolerancije" - samo za nabiguze...!

Quote:
Originally posted by I.L
Oni na svome guzičarskom forumu ne dopuštaju pisati nikome tko ih ne hvali i ne podržava...
Zato ti neces biti guzicar i njima ces dopustiti pisati ovdje, ako smijem zamoliti.
I to pod istim predispozicijama koje vrijede za sve ostale forumase/ice.
Ni na KNI nam ne daju pisati, ali mi njima damo.
Sto drugi rade, nas se ne tice, mozemo to lijepo kritizirati, ali to mozemo samo ako mi nismo takvi.
Kuzis poantu?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 22:10   #37
Thumbs down Re: Re: Mark_V kao primjer pederske lažne "tolerancije" - samo za nabiguze...!

Quote:
Originally posted by Gospon Pes
Zato ti neces biti guzicar i njima ces dopustiti pisati ovdje, ako smijem zamoliti.
I to pod istim predispozicijama koje vrijede za sve ostale forumase/ice.
Ni na KNI nam ne daju pisati, ali mi njima damo.
Sto drugi rade, nas se ne tice, mozemo to lijepo kritizirati, ali to mozemo samo ako mi nismo takvi.
Kuzis poantu?
Ne, ne kužim "poantu"!

Ili to znači da oni mogu svoju laž širiti na područja normalnih ljudi, a normalni ljudi na njihova područja ne smiju niti kročiti! To si htjela reći ?!???


Ja im i ne mogu zabraniti da pišu ovdje. Jer nisam vlasnik foruma!


Ali vidim da je tebi draga moderatorska vlast!

Što drugi rade, I TE KAKO NAS SE TIČE ! Inače... mogli bi nam i o glavi raditi... a mi ćemo ponavljati trulu frazetinu, je li tako?



Taština je stvarno Sotonin najdraži grijeh... kod ljudi!

Ali taština se - kad tad - obije o glavu... "ponosnom" vlasniku!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 22:17   #38
Re: Re: Re: Mark_V kao primjer pederske lažne "tolerancije" - samo za nabiguze...!

Quote:
Originally posted by I.L
Ne, ne kužim "poantu"!
Vidim.
Quote:
Ili to znači da oni mogu svoju laž širiti na područja normalnih ljudi, a normalni ljudi na njihova područja ne smiju niti kročiti! To si htjela reći ?!???
Normalni ljudi se nemaju cega bojati. Ni lazi.
Ako ti nemas argumenata za svoje tvrdnje, vec moras nekome zabraniti da zine da bi ti ispao faca, onda si jadan. To rade KNI, to radi, kazes, i taj gay forum.
Sto je s tobom? Jesi li i ti tako jadan da pred tobom moraju sutjeti?
Quote:
Ja im i ne mogu zabraniti da pišu ovdje. Jer nisam vlasnik foruma!

Ali vidim da je tebi draga moderatorska vlast!
Jako. Stalno trcim pred ogledalo i divim se samoj sebi.
Nego, da jesi vlasnik, bi li npr. Marka bacio van? Tada bi mogao, ali u mojim ocima bi tada bio ljiga kao sto su to i svi koji se sluze takvim metodama. Kakvo kukavicko ponasanje...
Ne pase mi sto kaze, treba mu zabraniti da kaze. Ma dobra ti fora. Bori se posteno ako imas cime i ne brani nikome nista.
Prije nego si sad opet umislis da nekog branim protiv tebe, branim i tebe protiv drugih. SVI imaju pravo pisati. Barem ovdje i zato sam i ja tu, a ne na nekom drugom forumu. Zato ovaj forum i jest tako genijalan, svi drugi mu nisu ni do koljena.
Quote:
Što drugi rade, I TE KAKO NAS SE TIČE ! Inače... mogli bi nam i o glavi raditi... a mi ćemo ponavljati trulu frazetinu, je li tako?
Ne tice te se sto radi KNI, sto radi Markov forum... Ticati te se treba samo sto radis ti, ne mislis li? Ako te smeta da tebi netko nesto brani, onda nemas pravo ti braniti drugima jer u cemu si onda bolji?
Pusti neka pise tko sto zeli i suprotstavi se argumentima, ne zabranama.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 22:21   #39
Re: Povijest se ponavlja...

Quote:
Originally posted by Passat
Uuuuuuu, sad da nam jos i opet Mark_V dodje, i evo nam opet najposjecenijeg topica u svemiru
Eh sada...

Mark_V je procitao sto IL ima reci...

Da li je on ista novo rekao od prosle zime do danas? Ne nije.

Reci cu samo jedno. Davno, jako davno, IL je zamoljen od mene da ne koristi rijec peder, jer rijec je derogativnog znacenja. On se naravno na to ne osvrce, stovise ide u konstantno ponavljanje rijeci. Govori nesto o njemu zar ne?

Pitam se sto bi se desilo, ako bi umjesto rijeci vagina, na nekoj od diskusija koje bi trebale biti u normalnom tonu, na primjer mozda na temi zdravlje, upotrijebile rijeci kao sto su picka ili pizda. Ili za rijec penis, konstantno upotrebljavala rijec kurac. Civilizirani nacin diskusije? Mislim da se zna do kojeg nivoa necija kultura doseze samom uporabom rijecnika zar ne?

Uzgred, Mark_V sa jos par drugih, rekao je sve sto se imalo reci na temu homosexualnosti. Izvori informacija su dani svima, kao i citati iz znanstvenih publikacija, sto stranih sto Hrvatskih.
Za uzvrat, na upit da se dobiju povratne informacije od strane IL-a i slicnih, nikada nije ista doslo nazad, osim konstantnog ponavljanja koje su i vrapci naucili "Vi niste normalni!".

Nazalost IL i Lukicavci ne shvacaju da konstantnim ponavljanjem necega, to nikada nece postati istinom.
Istina je jedno i nikada se ne moze sakriti ma koliko pojedinci pokusavali svim silama da je ignoriraju. Opet govori nesto o njima.

U svakom slucaju, ostavljam ovaj topic na raspolaganje drugima, ako zele sto reci, neka izvole, ja se sa IL-om i Lukicevcima ne zelim raspravljati, jer od mene dolazi rasprava, a od njih uvrede i lazne optuzbe za nemoguce stvari. Jednosmjerna rasprava nije dobra, stoga... tko zeli neka pokusa. Ja... odbijam cak i pokusati objasniti nesto osobi koja misli da je prorok.

Toliko od mene.
__________________
vita non est vivere sed valere vita est
life is more than merely staying alive
Mark_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 22:23   #40
Jedno je mrzit nekog jer je cenzorska gamad pa ometa neciju slobodu, al zato sto je peder stvarno jos nikog nije ubilo. Ak je bio silovatelj, to je nekog i povrjedilo a mozda i ubilo i ubilo i takvi ljudi su opasni po posten gradjanski svjet koj na miru ispucava hormone na koj god nacin oce dok god to ne ukljucuje ozljedu mene il nekih drugih ljudi, recimo bilo koga al lako za njih, mene uglavnom
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.