Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2003., 14:22   #61
Prirodni Phil!

Quote:
Gospon Pes kaže:
Si ti sigurna da zelis da se Phil ponasa u skladu sa svojom prirodom?
GRRRRROOAAAARRRRRR!

Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 15:13   #62
Quote:
Monogamija je divna stvar ako je to tvoj izbor a ne nesto sto ces uciniti da bi roditelji/crkva/prijatelji oko tebe bili sretni.
Nisu tolko ni crkva ni roditelji ni prijatelji, nego djeca...

Što se ostalog tiče, ja mislim da ću ja morat poslat svog muža svom susjedu na pivu jer je jako nadrkan na mene u zadnje vrijeme Pa da malo vidi svijeta.

Super topic
Parasociolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 18:57   #63
Re: A kako se ovo uklapa u 'zasukavanje rukava'???

Quote:
Phil Lynott kaže:
Jebemu, Cveba, pa nemoj sama sebi skakat u usta.
eto tako, što se prirodnije budeš ponašao dulje će ti trajati razdoblja između "ja sam zaljubljen" i "sve su žene kurve"
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 13:48   #64
Re: Re: A kako se ovo uklapa u 'zasukavanje rukava'???

Quote:
placebo kaže:
eto tako, što se prirodnije budeš ponašao dulje će ti trajati razdoblja između "ja sam zaljubljen" i "sve su žene kurve"


Ma gle, ta dva stanja uopce nisu iskljuciva. Ja i kad sam zaljubljen sam svjestan da su sve zene kurve.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 16:29   #65
bez isključivosti

Quote:
Phil Lynott kaže:


Ja i kad sam zaljubljen sam svjestan da su sve zene kurve.
Pa to je i ovaj prvi,sa svojim naslovnim postom ovog topica htio reć...mogao je i skratit,više njih bi razumjelo.. ..
Sve ostalo su nagađanja!....
Al' što je...je...dobar mu je "celofan" i "mašna povrh" posta..

U ime tvrdnje moje:
----------------------------------------------------------------
svjetlu revolucije preimenovati u ‘serijski zivot u dvoje’. To je ono kako danas vecinom i zivimo. Tesko da nas jedna osoba moze zadovoljiti tijekom cijelog naseg dugog i lagodnog zivota pa zato imamo partera(icu) za svaku fazu zivota. Curicu iz susjedstva za hladne zimske srednjoskolske noci. Dugokosu nepredvidljivu hipijevku za studentske dane sexa droge i rokenrola. Zaposlenu curu i uzornu mamu za kasne dvadesete i tridesete. Sisatu, priglupu plavusu (koja taaako dobro stenje) za cetvrto desetljece (ide dobro uz sportski kabriolet i prosijedu kosu). Samodostatnu razvedenicu za peto desetljece. Knjigu i kolibu u planini za sesto desetljece. Dalje.....
------------------------------------------------------------------------------
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.