Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2003., 10:23   #21
Quote:
ŠtefekA kaže:
Sutim, trpim i cekam da to zavrsi.
a zasto bi zavrsilo?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 10:36   #22
Problem je u tome sto stvarno skrivam neke stvari.
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 10:44   #23
Quote:
ŠtefekA kaže:
Problem je u tome sto stvarno skrivam neke stvari.
onda sigurno nece zavrsiti: ona zna da nesto stvarno trazi (ne pitaj kako zna...), a kad i ako nadje, bit ce frka...
a da procjenis, da li ipak to mozes s njom podijeliti? mozda ona tad prestane traziti, ti prestanes skrivati, shvatite jedan drugoga i sve bude ok...?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 10:46   #24
....kako idu one narodne.......

.......u lazi su kratke noge.........
.......pa zato i skrivas.........
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 10:50   #25
Vaša ljubav je puna povjerenja
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 10:53   #26
Re: ....kako idu one narodne.......

Quote:
oona kaže:
.......u lazi su kratke noge.........
.......pa zato i skrivas.........
¨

onda je moze z guza,hehehe.
salu nastranu.
ja mrzim kad netko nekome kopa po stvarima i bome bi ne bi bilo drago da moj pocne meni kopati (iako nis ne skrivam). mene ne zanima njegov novcanik niti torba,nisam nikad zavirivala tam,to mi je jako glupo...
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 11:43   #27
Ma te stvari su benigne naravi, ali kad netko sumnja mogu se konkretno drukcije tumaciti. Neka slika, saljivi mejl, dvosmuslenost, mob na kom ce se javit zensko, izvod iz banke...

Stvar postaje nezgodna jer se stvorila mentalna konstrukcija. Ono sto ne postoji sad postoji.

ja sam napravio ozbiljnu gresku. Naime, meni je to sve izgledalo smijesno pa sam se odlucio saliti i podmecem stvari. Ubrzo mi se to obilo o glavu.

Vise ne podmecem nista. Sad skrivam sve, i sebe bi sakrio kad bi mogao.
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 12:03   #28
vi srljate u propast, ako uskoro ne sjednete i popricate otvorenih karata. tko zna sto ona misli? sigurno nista dobro... zasto da promjeni misljenje ako ti SKRIVAS stvari. pa to ju samo ucvrscuje u dojmu da nesto gadno ne valja.
ajde dogovorite summit na vrhu pa rijesite to kao ljudi. ili cekajte da se u muci i svadji rastanete
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 12:59   #29
Pa neznam zasto. Fin sam, pazljiv, tolerantan, cekam da shvati da je to glupo, cak sam to i napomenuo.

Skulira se i pocne opet za dva dana.
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:02   #30
meni ovo izgleda na nekakve igrice moci i nadmoci i tko ce koga zahebati. Uopce mi se ne svidja
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:03   #31
Sad sam ja skužio, zahvaljujući vama, zašto ja dajem svojoj curici potpunu slobodu. Zato što znam da joj mogu sve objasniti. Još jedan problem koji me je zaobišao.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:05   #32
Quote:
ŠtefekA kaže:
Skulira se i pocne opet za dva dana.
dok god ona misli da ima zasto ceprkati, nece prestati... moze se ohladiti na manje ili vise dana, ali dok problem postoji, nece niti ona prestati. ona misli da je rjesenje u tome da ona nadje to sto trazi. nista ju drugo nece dugotrajno zadovoljiti. osim mozda otvorenog razgovora?
ne kazem da joj moras otvoriti mail ili slicno. nego morate popricati o tome sto ona smatra za netolerantno, sto ti smatras da je tvoj osobni prostor i vidjeti mozete li dogovoriti kompromis. ovako samo odgadjate tren kad ce sve puknuti i zivite oboje u patnji. pokusajte barem spasiti stvar.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:43   #33
Ok, mozda nisam bio jasan dovoljno. Partner odluci ceprkati po osobnim stvarima. Nema te osobe koja nema nesto sumnjivo ili neobjasnjivo ako netko sumnja. Sumnja dakle, sama stvara ili pronalazi dokaze.

S druge strane, ja to sve ne shvatim odmah dovoljno ozbiljno i cak pokusam okrenuti na zezanciju.

E, sad stvari postanu ozbiljne do daske. Razgovor je obavljen. Mogu birati. Ili dozivotan zatvor i stalna kontrola predmeta, stvari i kontakata, ili noga.

E, sad smo na pocetku.

Partner ili osobnost?
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:50   #34
ja pokusajem shvatiti ovu temu i ne ide mi...
nista zato...to ja pripisujem svojoj boji kose...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:51   #35
ja stvarno ne razumijem pitanje. stvarno.

osoba koja ti prekapa po stvarima nije partner nego isljednik. os zivjet s isljednikom do kraja zivota? go for it, al onda imas ban na otvaranje tema poput ove, al fak, predosjecam sequele tipa, ne pusta me van, prati me kad izadjem, provjerava me milijun puta telefonom itd.

kad si ja postavim pitanje partner ili osobnost, onda pomislim recimo da moj dragi nemre smislit to kaj ja mahnito citam. da pizdi zbog toga. ili da ne zeli da diplomiram. ili da se svadjamo oko moje cd kolekcije. ili nesto drugo sto STVARNO ima veze s osobnoscu. ovo o cem ti pricas je privatnost, ovo je rusenje granica izmedju dvije osobe, zadiranje u tvoj prostor, kako god hoces.

nemas izbor osobnost ili partner. tvoj izbor je odluciti da mozes i trebas normalnu i zdravu vezu. ili ne. al onda ne kukaj, majke ti.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:57   #36
Quote:
walter kaže:
Sad sam ja skužio, zahvaljujući vama, zašto ja dajem svojoj curici potpunu slobodu. Zato što znam da joj mogu sve objasniti. Još jedan problem koji me je zaobišao.


............eto, skuzis na vrijeme da cist racun drzi kucu i poslije uzivas.............
........i ne prekapaju ti po zivotu, ne pruzis razloge i nema reakcije, cisti zakon fizike......
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 14:16   #37
Quote:
ŠtefekA kaže:
Ok, mozda nisam bio jasan dovoljno. Partner odluci ceprkati po E, sad stvari postanu ozbiljne do daske. Razgovor je obavljen. Mogu birati. Ili dozivotan zatvor i stalna kontrola predmeta, stvari i kontakata, ili noga.

E, sad smo na pocetku.

Partner ili osobnost?
aha, kuzim: vi ste pricali i ne mozete naci kompromis.

partner ili osobnost je lose pitanje. to nisu dvije iskljucive stvari.

dakle, ako je pitanje: ovakva veza (kakvu si opisao) ili biti sam, ja sam za "biti sam".
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 14:25   #38
moja procjena( iz iskustva): previse je posesivna i zeli imati sve pod kontrolom-poruke,mailove,frendove, cak i misli...

glasam za osobnost. popustanje vodi u iluziju, jedan i drugi se zderu...

razgovarati o tome, vrrrlo ozbiljno. kod nekih stvari nema kompromisa, nazalost.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 14:27   #39
U razgovoru su bile postavljene dvije teze. Prva, da sam se promijenio i druga, da imam neku drugu.

Potvrdio sam obje teze. Prvo, sad se mijenjam brze nego prije (neznam zasto, nikad nisam imao ove godine), da imam druge imam (ali ne veze).

Cuo sam razna razmisljanja od frendova. Uglavnom nitko ne dozvoljava prckanje po privatnim stvarima i zeli slobodno izici sam.

Ja ta prava vise nemam.
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 14:34   #40
Quote:
ŠtefekA kaže:
U razgovoru su bile postavljene dvije teze. Prva, da sam se promijenio i druga, da imam neku drugu.

Potvrdio sam obje teze. Prvo, sad se mijenjam brze nego prije (neznam zasto, nikad nisam imao ove godine), da imam druge imam (ali ne veze).

Cuo sam razna razmisljanja od frendova. Uglavnom nitko ne dozvoljava prckanje po privatnim stvarima i zeli slobodno izici sam.

Ja ta prava vise nemam.
vecina ljudi zeli ekskluzivnost u vezi. znaci da vecini cura nece odgovarati da imas druge, ne za fuck, nego barem za ocijukanje i dvosmislenosti. ako ti zbog svoje cure, ne mislis odustati od tog hobija i ako ona ne moze prihvatiti (a ocito ne moze, kao vecina, jer te ima potrebu kontrolirati), onda bi bilo za sve najbolje da se razidjete.
ljudi u vezi najcesce nemaju ista prava kao i samci (najcesce niti ne zele ta prava). ako si u vezi, ne mozes ocekivati da imas sva ta prava. osim ako se oboje tako ne dogovorite. ocito, takav dogovor nije moguc, dakle, budite posteni jedan prema drugome i zakljucite da vam se dozivljavanje veze i zajednistva previse razlikuje da bi mogli biti sretni skupa. nitko od vas se nece spontano promijeniti.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.