Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2003., 13:10   #81
Quote:
magic kaže:
Meni je zanimljiva jedna chinjenica...a to je kad god se kod nekoga probudio crvic sumnje, uvijek se na kraju ispostavilo da je neshto postojalo...bar namjera.
totalno istina...

nazalost
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:12   #82
A ja se pitam, da li oni osete kad mi njih varamo?
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:14   #83
Quote:
chiquita kaže:
ja sam to proživjela draga moja tako da znam o čemu pričam.
i osjećaj se ne budi preko noći.
tek toliko.

e meni se je probudio preko noći. . . doslovce


4 godine smo skupa, a priznajem, sad kad vrtim film unazad sumnjičim ga jedno 3.

za ovu za koju ga sada sumnjičim upoznao je kad je promjenio radno mjesto nedavno.

Zadnje uređivanje pufer : 30.10.2003. at 14:15.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:15   #84
1. pufer , ja bih ti odavno dao odjeb karticu
2. kaj si ti zamisljas ? da kad se udas , muskarac postaje tvoje vlasnistvo i da imas neko bogom dano pravo zanovijetati i ispitivati i sumnjati ??
3. neka ce ti ga oteti ?? pa kaj je on ? zamorac ?
naravno da ce ti ga oteti , ali ne na nacin kako ti mislis , nego ce mu dopizditi sjedenje pod mikroskopom i otici ce negdje gdje moze disati

za usporedbu , meni je to draga pokusala i dobila je odgovor "ako to mislis o meni , pokupi se i putuj!"

znas li onu : ako nekoga volis - pusti ga , pa ako ti se vrati - tvoj je
razmisli o tome
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:16   #85
Pa jel mozes da ga pitas...reci ti meni dragi..koliko puta si ti mene prevario, cisto da ne razmisljam dalje..
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:16   #86
ne mogu skroz šutjeti
Quote:
Minam kaže:
A ja se pitam, da li oni osete kad mi njih varamo?
neki... mislim u manjoj mjeri nego žene s obzirom da ne obraćaju pozornost na detalje i odnose, geste, mimiku, sitne znakove pažnje kao što mi žene činimo
naravno, ne želim generalizirati, no ipak...

znam jednog koji nije osjetio
znam drugog koji je osjetio ali nije čeprkao po tome, odnosno prihvatio je laž
valjda mu je tako bilo lakše
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:17   #87
Jes vala, žene to uvijek osjete.... Ma moš si mislit...
Uglavnom, nije ovo više crv sumnje, ovo je gotova veza. Svaka čast psihologu ako nešto popravi. Pa kak ćeš ti bit u vezi s nekim kome ne vjeruješ? Ti si puferu sigurna da te je on prevario. I šta sad? Koje su ti solucije? Imaš dvije: razvod i pomiriti se s tim. Šta više uopće može odagnati tvoju sumnju? Da li ti želiš provesti ostatak svog života sa osobom kojoj ne vjeruješ?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:17   #88
A meni je najtuznije bilo kada je jedan osecao i znao..ali je ignorisao...grrrrr...zato me je i izgubio.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:18   #89
Quote:
pufer kaže:
4 godine smo skupa, a priznajem, sad kad vrtim film unazad sumnjičim ga jedno 3.
Možeš ti mačak i iskrenije od toga.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:19   #90
Quote:
walter kaže:
Jes vala, žene to uvijek osjete.... Ma moš si mislit...
Uglavnom, nije ovo više crv sumnje, ovo je gotova veza. Svaka čast psihologu ako nešto popravi. Pa kak ćeš ti bit u vezi s nekim kome ne vjeruješ? Ti si puferu sigurna da te je on prevario. I šta sad? Koje su ti solucije? Imaš dvije: razvod i pomiriti se s tim. Šta više uopće može odagnati tvoju sumnju? Da li ti želiš provesti ostatak svog života sa osobom kojoj ne vjeruješ?
To je najgore..svaki put kad zakasni, kad iznenada otputuje, kad odjednom pochne sam kupovati boxerice, kad cheshce pere kosu...

Tko ce mu vjerovati?

Pufer, mozhesh li ti to?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:21   #91
Quote:
walter kaže:
Možeš ti mačak i iskrenije od toga.
o.k. uvijek sam ga sumnjičila i one prije njega

dobroooo??!!!
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:21   #92
Ja nekako uvek znam sta je i kako je...nema sanse da se nesto skrije od mene. Ustvari, meni je najveci pokazatelj ona nasa toplina koju osecamo, kad ona popusti onda dizem uzbunu!
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:21   #93
Quote:
magic kaže:
To je najgore..svaki put kad zakasni, kad iznenada otputuje, kad odjednom pochne sam kupovati boxerice, kad cheshce pere kosu...

Tko ce mu vjerovati?

Pufer, mozhesh li ti to?

ne radi ništa od toga.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:22   #94
Quote:
walter kaže:
Koje su ti solucije? Imaš dvije: razvod i pomiriti se s tim.
isto to savjetovala sam frendu u slučaju njegovih roditelja... kao savjet majci koja već treba stručnu pomoć zbog desetine preljuba koje je fabricirala u svojoj glavi

a propos psihološke pomoći... jeste li ikad pomislili koliko ti ljudi trpe? (ne mislim sad na "osumnjičene" nego na njihove "tlačitelje")
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:23   #95
Quote:
Minam kaže:
Ja nekako uvek znam sta je i kako je...nema sanse da se nesto skrije od mene. Ustvari, meni je najveci pokazatelj ona nasa toplina koju osecamo, kad ona popusti onda dizem uzbunu!
eto, gore nego ja

ali zašto? pitam se sad bistra uma?

možda tvoj čovjek kao i svi ima potrebu da se malo povuće u sebe da bude sam sa svojim mislima. To i ja činim, mislim znam se na par dana udaljiti od svih. što neznaći da skačem odmah u tuđi krevet.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:24   #96
Ali ja tacno osetim kad on zeli da se povuce sebe radi, i svog mira radi a kad je u pitanju nasa toplina...
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:25   #97
Quote:
Minam kaže:
Ali ja tacno osetim kad on zeli da se povuce sebe radi, i svog mira radi a kad je u pitanju nasa toplina...

o.k. ovja drugi dio još nisam osjetila. Osječam da me voli. Osim ovih dana osječam kao da se on sam osječa kao da je pod lupom (što mi i sam kaže)
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:26   #98
Uff...to je gadan osecaj. Probajte da napavite nesto lepo zajedno, neki izlet do najblize planine ili tako nesto...da se malo opusti covek.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:26   #99
Quote:
pufer kaže:
o.k. uvijek sam ga sumnjičila i one prije njega

dobroooo??!!!
Ljubomorna koka nja nja nja nja nja
Quote:
pitam se sad bistra uma?
A ne, nemaš bistar um!
Živčana si ko pas. A ja uživam, jebemsenegativnoguglavu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:26   #100
Mislim da vama ne treba brachni savjetnik...mislim da tebi treba dobar psiholog.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.