Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2003., 23:06   #21
Re: kakovi ste nakon....

Quote:
pokora kaže:
Zamislite, tj. sjetite se momenta: upravo ste zavrsili (svrsili) voditi ljubav.. kakovi ste u tom momentu? Sto osjecate (osim blazenstva) prema sebi, prema osobi s kojom ste to ucinili, kako se ponasate?
..zaspivam slusajuci njezine pohvale
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 00:07   #22
Quote:
just Sandy kaže:

ja to obožavam
to je on, dio je njega a postaje dio mene
i napaljujuće je...
ne razumijem te
Slazem se. Nikad se ne tusiram poslije jer zelim zadrzati miris njega i sex-a sto duze na sebi.

A na temu losih iskustava jednom daaavno sam bila s jednim koji je odmah poslije trknuo u kadu i tamo se ribao jer mu se gadila vlastita sperma. Malo je rec da nam je bilo prvi i zadnji put.
Little Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 02:51   #23
ma nije stvar u pranju da sprecava trudnocu, neg se meni neda cekat s guzicoom u zraku, neg se odem istusirati jer curi.
A ne volim da curi po posteljini i na madrac. Ostane mi fleka, tesko se skida sa madraca.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 04:32   #24
Pa ako hoces bebaca, drzi neko vrijeme veliki rucnik na madracu ispod plahte i guzu u zraku. Jos bolje, noge digni skroz na zid. To i doktori kazu da pomaze. Bilo bi ti stvarno bolje da se ne trcis odmah tusirati.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 06:35   #25
Quote:
Issa kaže:
ma nije stvar u pranju da sprecava trudnocu, neg se meni neda cekat s guzicoom u zraku, neg se odem istusirati jer curi.
A ne volim da curi po posteljini i na madrac. Ostane mi fleka, tesko se skida sa madraca.
Da bi madrac ostao cist sexajte se u gumenim kabanicama, sa kondomom naravno A kad odlucis praviti bebaca odes kod doktora da ti ubrizga spermu injekcijom. Nikakva razmjena fluida a madrac ostane savrseno cist.

P.S. A cuo sam da ako hoces dvojke poslije seksa stojis na rukama jedno 15 min.
cybernaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 08:36   #26
Mene su nashli u kupusu.

Moram pitat staru gdje je to guzicu drzhala.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 09:51   #27
Ne sjećam se. Predugo već nisam vodio ljubav. Ono što trenutno imam, samo je seks, dakle, nešto na razini gimnastike, nakon čega se dižem, idem u kupaonu, obrišem se, odem u kuhinju, popijem vode...kao da izbjegavam vratiti se na "mjesto zločina".
__________________
Forgotten fairy-tale
Last unicorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 09:53   #28
Mozhda je istina upravo u ovome shto je napisao unicorn...

I ja sam ponekad imala neodoljivu potrebu da odmah ustanem i struzhuci se sperem sve sa sebe...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 10:00   #29
Ne poznajem takve osjećaje... Nikad nisam legla u krevet (na stol, u auto, na klupicu, u grmlje, na travu, na plažu, u vreću za spavanje, wc itd... ) s nekim koga nisam željela. Pa bio to i čisti seks, a ne vođenje ljubavi. I nakon takvog seksa, rado ostajem s partnerom ili mu se vraćam.

Brišem se samo kad se neposredno nakon seksa moram odjenuti. Za tu svrhu (i neke druge) uvijek sa sobom imam mokre mirišljave maramice. I suhe isto.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 10:04   #30
Stvar je u tome što su - bar meni - potrebni osjećaji. Sve ostalo mi je isprazno, a seks se pretvara u gimnastiku, tjelovježbu, nakon koje normalno slijedi tuširanje. Ali, to je moj problem, sam sam se doveo u takvu situaciju.
__________________
Forgotten fairy-tale
Last unicorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:35   #31
Nakon seksa sam sita i zadovoljna!

...ali ne od sladoleda....
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 14:29   #32
Dok sam bio mladji i solo imao sam perioda kad mi je bilo samo do seve. Pa bi se zalomilo da svaki vikend budem s drugom. Cisto sex, bez obaveza. E onda, kad su strasti zadovoljene, a istovremeno i alkohol prestaje djelovati masu puta se znalo dogoditi da mi u glavi prodje misao da osoba do mene jednostavno nestane, da se ne moram zamarati jos s time da ju odvezem kuci ili nedaj Boze jos kakvih razgovora. Ali bio sam do kraja kavalir. Nikad to nisam pokazivao. A nekad sam bio skroz super i nisu mi takve misli padale na pamet. Nakon sexa sam bio raspolozen za mazenje, za pricu... sve je ovisilo o partnerici.
cybernaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 16:03   #33
cek, vi sad meni pokusavae reci da to sto muz i ja radimo ima veze sa nedostatkom ljubavi



mora da se salite
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 17:13   #34
ja se ne salim.

i nisam rekla da se vas dvoje ne volite ( otkud ja to uopce mogu znati ? )

Nego sam rekla kako bi se ja osjecala da netko nakon seksa odmah zurno ispire moje tragove ( znam da bi se i moj muz osjecao u takvoj situaciji isto kao i ja - tj. jadno i prljavo )

Ali to jos dugo ne znaci da se vi tako osjecate ili bi uopce morali.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 17:32   #35
ja priznajem da nakon sexa odem u kupaonu, onda mu se stisnem. ona 1 minuta ne kvari nam ugodjaj a ja se ugodnije osjecam bez gmecavog izmjedju nogu. to mi ne znaci da mi se njegova sperma gadi, niti to dozivljavamo to kao manjak intime ili osjecaja.

a cesto poslije trcimo u kuhinju, pa onda zaista moram to obrisati ili oprati.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 17:35   #36
a dobre ste vi kad mozete zustro u kupaonu nakon

Ja sam nakon - ko klada, ni dizalica me ne bi pomakla, nema me. Treba prvo doci k sebi.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 17:36   #37
Quote:
Billi kaže:
ja priznajem da nakon sexa odem u kupaonu, onda mu se stisnem. ona 1 minuta ne kvari nam ugodjaj a ja se ugodnije osjecam bez gmecavog izmjedju nogu. to mi ne znaci da mi se njegova sperma gadi, niti to dozivljavamo to kao manjak intime ili osjecaja.

a cesto poslije trcimo u kuhinju, pa onda zaista moram to obrisati ili oprati.
isto

obrisemo se ili operemo i trk natrag u krevet ili kud vec treba jel - pa se mozemo maziti do ujutro

ne vjerujem da nam to bas kvari intimu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 19:10   #38
Quote:
Billi kaže:
ja priznajem da nakon sexa odem u kupaonu, onda mu se stisnem. ona 1 minuta ne kvari nam ugodjaj a ja se ugodnije osjecam bez gmecavog izmjedju nogu. to mi ne znaci da mi se njegova sperma gadi, niti to dozivljavamo to kao manjak intime ili osjecaja.
Eto, kod mene isto.
Jednostavno ne volim da mi to curi svuda. Nema veze sa osjecajima. Ne ribam se ja sa spuzvicom dok ne pocrvenim, nego jednostavno splahnem vodom oko nogu.
Radimo to zajedno.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 19:21   #39
Pa ak imas snage se dic i ak fakat curi ,nema smisla to ne obrisat.Mozda da si stavis vlazne maramice kraj kreveta ili kakav rucnikza prvu ruku.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 07:21   #40
mislim da je sada red da kazem kakova sam nakon nemam pojma. nisam to jos nikad nikoga pitala ali znam ja biti i ljuta - ako je los moze dobiti i batina prckarije mi idu na zivce
****** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.