Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2007., 20:00   #61
zašto
 
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 21:18   #62
završit ćeš na berzi za zapošljavanje osim ako imaš vezu?
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 19:18   #63
Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
završit ćeš na berzi za zapošljavanje osim ako imaš vezu?
dok ja to završim valjda će se nešto i promijenit
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:32   #64
ok
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:57   #65
prometni- smjer vojni pilot

fax traje 10 semestara (jedino ak po bolonji nije šta mjenjano) prvih 5 semestara u zg, teorija, liječnički, procjene raznoraznih psihologa, psihijatara.... nakon toga ostali semestri se odrađuju u zadru-praksa u vojnoj bazi zemunik.
tu se održavaju letovi sa instruktorima i i dalje puno puno liječničkih pregleda, psiholoških procjena,i puno održavanja savršne kondicije.

ko sve to preživi dobiva desetogodišnji ugovor sa vojskom i plaću po činu koja baš i nije neka....al eto...posao je uzbudljiv..

generalno...puno matematike i engleski treba rasturat, i savršeno zdravlje i psiha
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 17:43   #66
Quote:
extremexx kaže: Pogledaj post
prometni- smjer vojni pilot

fax traje 10 semestara (jedino ak po bolonji nije šta mjenjano) prvih 5 semestara u zg, teorija, liječnički, procjene raznoraznih psihologa, psihijatara.... nakon toga ostali semestri se odrađuju u zadru-praksa u vojnoj bazi zemunik.
tu se održavaju letovi sa instruktorima i i dalje puno puno liječničkih pregleda, psiholoških procjena,i puno održavanja savršne kondicije.

ko sve to preživi dobiva desetogodišnji ugovor sa vojskom i plaću po činu koja baš i nije neka....al eto...posao je uzbudljiv..

generalno...puno matematike i engleski treba rasturat, i savršeno zdravlje i psiha
i onda jednog dana liječnička komisija utvrdi nekakav šum na srcu. i baj baj, ništa od letenja.
ne seri mi ti molim te o matematici. najprimitivnije budale idu za vojne pilote. profesori skroz blagonakloni kad vide uniformirana lica. koji normalan čovjek bi htio da radi za vojsku?
samo debili,
pozdrav!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 18:04   #67
@skkare na kojem si ti faksu,ako nije tajna?
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:10   #68
Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
i onda jednog dana liječnička komisija utvrdi nekakav šum na srcu. i baj baj, ništa od letenja.
Pa naravno da niš od letenja! Misliš da piloti to neznaju? Pa piloti idu bar jednom godišnje na pregled a u određenim slučajevima i češće!! Znaju jako dobro koje su posljedice ako ne prođu preglede. Upravo zbog toga letenje nije zanimanje već stil života.

Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
najprimitivnije budale idu za vojne pilote. profesori skroz blagonakloni kad vide uniformirana lica.
Zar ti stvarno misliš da će instruktor letenja jednoj, kako ti kažeš, "najprimitivnijoj budali" dati zrakoplov u ruke na svoju odgovornost? I to vojni? Vjeruj mi, to se nikada neće dogoditi. Postoji jedna izreka koju piloti a pogotovo instruktori znaju: "All aircraft bite fools". Voni zrakolovi su užasno skupe i vrijedne letjelice s potencijalom da kod nestručnog rukovanja prouzrokuju katastrofalne posljedice. Samo najboljima instruktori daju privilegiju da njima upravljaju i po potrebi štite zračni prostor Republike Hrvatske a time i građane.


Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
koji normalan čovjek bi htio da radi za vojsku?
samo debili,
pozdrav!
Oni koji uživaju u letenju. Avijatičari. Rade taj posao jer ga obožavaju. Lete opakim zvjerkama i još im se za to plaća. Najvjerojatnije bi mnogi to radili i besplatno.


Zbog čega ti se Promet toliko zamjerio? Nisi ga uspio završiti? Pao si na liječničkom?
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:07   #69
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post


Oni koji uživaju u letenju. Avijatičari. Rade taj posao jer ga obožavaju. Lete opakim zvjerkama i još im se za to plaća. Najvjerojatnije bi mnogi to radili i besplatno.

Zbog čega ti se Promet toliko zamjerio? Nisi ga uspio završiti? Pao si na liječničkom?
slažem se s ovim....vojni piloti zaista uživaju u svom poslu....vojska i plaća su sad druga stvar, letenje je čist gušt. znam da mnogi piloti pate za civilstvom čisto radi love al u stvari nema nigdje ovakvog adrenalina.,,,

i mene zanima šta ti se taj fax zamjerio? nisi došao do zemunika il si došao pa pao??
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:01   #70
bilo je dosta topica na temu ovog faxa i zašto mi se taj fax zgadio. nema smisla ponavljati.
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:02   #71
Quote:
Barica kaže: Pogledaj post
@skkare na kojem si ti faksu,ako nije tajna?
je li moram biti na nekom faxu? završio cestovni promet 9 semestara za kurac!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:04   #72
još samo da dodam kojim će te zrakoplovima upravljati? migovima 21 ukoliko ih ima ispravnih. mnogi se prebacuju na kontrolu leta.
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 12:46   #73
rezime svega

evo izdržao sam ban. iživciran i isprovociran baričinim komentarima zaradio sam ban. na kraju svega fakultet prometnih znanosti je totalno promašen fakultet. nakon završetka nemate nikakve mogućnosti naći pristojan posao osim ako nemate vip. i nije mi uopće žao što sam zaradio ban. spreman sam sa svakim argumentirano razgovarati, ali s podbadanjem nema smisla. htio bih još replicirati kolegama koji su avijatičari da uopće nije nužno za postati civilni pilot upisati fakultet prometnih znanosti. to sam argumerntirao u jednom prijašnjem postu.
za civilnog pilota vam je najbitnija stipendija avio-kompanije ili ako imate novca u Americi ima dosta privatnih letačkih škola koje bome koštaju,ali i vrijede. to što završite 3 godine za civilnog pilota ne vrijedi vam pišljiva boba ukoliko nemate mogućnost obavljanja prakse i nastavka školovanja što prilično košta. to su te stipendije koje su jako skupe. eventualno se možete zaposliti u zračnoj luci po rodjačkoj osnovi. vjerujte mi sve sam vam iskreno kazao, nemam namjeru da pljuvam po fakultetu ali tako vam stvari stoje.
pozdrav svima!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:12   #74
ak ti ne paše fax-poljubi i ostavi
a ne tlačit ljude sa svojim frustracijama...

fpz svake godine napreduje sve više i više,i koliko god se tebi ne sviđa fpz pripada među tehničke fakultete...ja idem po starom programu,i dosta sam zadovoljan...
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:17   #75
odgovor

što znači "ja sam zadovoljan"?
fakultet ne valja ništa, samo što ti toga nisi svijestan, ali to je već tvoj problem. ja nikoga ne tlačim, nego samo izlažem svoja iskustva i nekoliko mojih kolega koji apsolutno dijele moje mišljenje.
je li ti znaš što znači pečat od inženjerske komore? sigurno ne znaš. e pa ja ti govorim. imat ćeš fakultet od 9 semestara, tehničke si struke, nećeš moći potpisati nijedan projekt, nepriznat si od ostalih inženjera. pa ti vidi koliko to vrijedi!
e pa sad ti vidi koliko si zadovoljan?
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:24   #76
Quote:
što znači "ja sam zadovoljan"?
za mene to znači da sam dobila od fakulteta što sam i željela i da mi se svidjaju predavanja i da mi je podrucje znanosti zanimljivo.

Quote:
fakultet ne valja ništa, samo što ti toga nisi svijestan, ali to je već tvoj problem.
ok,to je tvoje misljenje. ovo je demokracija. po meni fakultet valja.

Quote:
ja nikoga ne tlačim, nego samo izlažem svoja iskustva i nekoliko mojih kolega koji apsolutno dijele moje mišljenje.
ok, imaš pravo na svoje misljenje, ali nisi imao pravo mene onako vrijedjati.

Quote:
je li ti znaš što znači pečat od inženjerske komore? sigurno ne znaš. e pa ja ti govorim. imat ćeš fakultet od 9 semestara, tehničke si struke, nećeš moći potpisati nijedan projekt, nepriznat si od ostalih inženjera. pa ti vidi koliko to vrijedi!e pa sad ti vidi koliko si zadovoljan?
zadovoljna sam jednako kao sto sam bila i prije 10 minuta.
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 17:39   #77
Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
što znači "ja sam zadovoljan"?
fakultet ne valja ništa, samo što ti toga nisi svijestan, ali to je već tvoj problem. ja nikoga ne tlačim, nego samo izlažem svoja iskustva i nekoliko mojih kolega koji apsolutno dijele moje mišljenje.
je li ti znaš što znači pečat od inženjerske komore? sigurno ne znaš. e pa ja ti govorim. imat ćeš fakultet od 9 semestara, tehničke si struke, nećeš moći potpisati nijedan projekt, nepriznat si od ostalih inženjera. pa ti vidi koliko to vrijedi!
e pa sad ti vidi koliko si zadovoljan?
ja sam zadovoljan:trenutni dekan ima dva doktorata,slušao sam njegova predavanja(5 ispita drži,2 dvosemestralna)
ima još profesora sa dva doktorata...

ak tebi ne valja,i tvojim cijenjenim kolegama,ne idete na njega i točka...ali ne,to nije dosta,ajmo ga još popljuvati...
bilotko ko ide na promet neće ga pljuvati,neki če reć samo zato kaj idu na taj fax...ja ti kažem da je to zato kaj moraju proć svakave ispite i svakakva sranja,i onda kad(i ako)završe to cijene

znam kaj znači pečat od inženjerske komore,a sa svojim potcjenjivanjem pokazuješ puno o sebi
da sam sretan zbog toga-nisam,ali ima i većih sranja na Svijetu od toga kaj netko misli loše o mom faxu...jebe mi se...ja sam na prometu jer me zanima,a ne zato da drugi inženjeri imaju dobro mišljenje o meni...
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 00:18   #78
doktorati

zaboravio si reći da dekan ima još jedan doktorat. u šamaranju žena je treći put doktorirao. da tebe zanima nešto izabrao bi npr. FER. a ovo što si izabrao ti je "linija manjeg otpora" ili isto kao sport,lov i ribolov.
kako taj dekan reagira kad mu neki njegov zaslužni frend pošalje neke debile na upis ocjene mimo pismenog ispita? reći ću ti ja samo bespogovorno upiše ocjenu.
ovo nije nikakvo pljuvanje, nego kratki presjek zbivanja na prometnom fakultetu.
nisam moram priznat naišao na ljde koje cijene diplomu prometnog fakulteta.
ali da ne produbljujem raspravu, valjda ima i takvih. velik je problem prometnog fakulteta što se teško može završiti manje u 6 godina, a onda kad bi tu diplomu trebalo kapitalizirati na neki način (naći pristojan posao) se zapitate da li se u proteklom vremenskom periodu moglo raditi nešto korisnije ili ako već hoćeš pametnije?
pozdrav!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 21:12   #79
Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
zaboravio si reći da dekan ima još jedan doktorat. u šamaranju žena je treći put doktorirao. da tebe zanima nešto izabrao bi npr. FER. a ovo što si izabrao ti je "linija manjeg otpora" ili isto kao sport,lov i ribolov.
kako taj dekan reagira kad mu neki njegov zaslužni frend pošalje neke debile na upis ocjene mimo pismenog ispita? reći ću ti ja samo bespogovorno upiše ocjenu.
ovo nije nikakvo pljuvanje, nego kratki presjek zbivanja na prometnom fakultetu.
nisam moram priznat naišao na ljde koje cijene diplomu prometnog fakulteta.
ali da ne produbljujem raspravu, valjda ima i takvih. velik je problem prometnog fakulteta što se teško može završiti manje u 6 godina, a onda kad bi tu diplomu trebalo kapitalizirati na neki način (naći pristojan posao) se zapitate da li se u proteklom vremenskom periodu moglo raditi nešto korisnije ili ako već hoćeš pametnije?
pozdrav!


zanimljivo kako si ti dobro upućen u sve ''mračne tajne'' prometnog fakulteta. osim toga, čemu takva ogorčenost? nije valjda da si krenu na prometni i nikad ga zavrsio??
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 22:21   #80
Quote:
skkare kaže: Pogledaj post
zaboravio si reći da dekan ima još jedan doktorat. u šamaranju žena je treći put doktorirao. da tebe zanima nešto izabrao bi npr. FER. a ovo što si izabrao ti je "linija manjeg otpora" ili isto kao sport,lov i ribolov.
kako taj dekan reagira kad mu neki njegov zaslužni frend pošalje neke debile na upis ocjene mimo pismenog ispita? reći ću ti ja samo bespogovorno upiše ocjenu.
ovo nije nikakvo pljuvanje, nego kratki presjek zbivanja na prometnom fakultetu.
nisam moram priznat naišao na ljde koje cijene diplomu prometnog fakulteta.
ali da ne produbljujem raspravu, valjda ima i takvih. velik je problem prometnog fakulteta što se teško može završiti manje u 6 godina, a onda kad bi tu diplomu trebalo kapitalizirati na neki način (naći pristojan posao) se zapitate da li se u proteklom vremenskom periodu moglo raditi nešto korisnije ili ako već hoćeš pametnije?
pozdrav!
to je bilo podmetanje samo da Bošnjak ne dođe na mjesto dekana...
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.