Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2004., 00:45   #61
Koliko ja znam GLEDAJU!

Nemoj se s tim zafrkavat, a u biti ti ni nije toliko potrebno, pa formule iz fizike su jako lagane, Šta ne?

__________________
Semper ubi sub ubi!
pingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 11:23   #62
Re: Re: Re: VOZDRA

Quote:
pingo kaže:
Niam rekao da nisu inteligentni, ali moja su iskustva puuuno drugačija.
ne rekoh da su inteligentni, rekoh da je vazno ostaviti dojam da si inteligentan i da sve prirodno znas malo je sramota reci da si molekularnu biofiziku ucio godinu dana ili da si na biokemiji ucio za sve parcijalne
btw, ne znam kako je sad, ali u moje vrijeme nije bila pljuga proci ne samo biokemiju ili jos bitno, bitno teze biofiziku, nego su ljudi padali na anorganskoj, na analitickoj... sjecam se i da na molekularnoj genetici nisu svi imali 5, kao niti na npr biologiji stanice ili cak biotehnologiji...

ali koliko znam, postava profesora i asistenata se dosta promjenila. ne znam koliko je sad "strogo". u moje doba sam ja vec bila mrtva umorna kad bi samo napisala sve zadace, pripremila se za sve kolokvije koji su isli taj tjedan i malo brljila neki veliki predmet koji se mora redovno spremati. dakle, nikako nisam imala dojam da je lako. bilo je puno obaveza i ako si htio posteno prouciti stvari, to je uzimalo prilicno vremena.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 11:33   #63
samo da dodam, da se spike i osteli potencijalni kolege ne uplase:
nije molekularna nista strashna. ne mislim da je laka (pogotovo ako covjek ne uci samo iz teke, btw, sto je kriterij za lako?), ali mislim da bilo tko tko nije jako bedast, koga zanima i tko se zeli potruditi, moze taj studij proci cisto ok
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 17:25   #64
Quote:
luca kaže:
samo da dodam, da se spike i osteli potencijalni kolege ne uplase:
nije molekularna nista strashna. ne mislim da je laka (pogotovo ako covjek ne uci samo iz teke, btw, sto je kriterij za lako?), ali mislim da bilo tko tko nije jako bedast, koga zanima i tko se zeli potruditi, moze taj studij proci cisto ok
a kaj je sa lencinama
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 10:20   #65
Talking za svakog ponesto

Quote:
ruda mraz kaže:
a kaj je sa lencinama
pa nemaju svi 5,00, neki nemaju cak niti 4,5, neki padaju godine... ali u principu, mislim da i ljencine mogu dobro proci ako redovno idu na sve obavezne stvari, skupe potpise i uvjete...
a ima i ljencina koji imaju IQ 170 pa se izvrsno snadju
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 14:04   #66
Sutra prijemni. Dobro je bit uvjeren u sebe. Ja sam uvjeren da padam. Nema šanse da budem među prvih 35. Nema šanse da budem među prvih 120.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 14:23   #67
Smile

pamet u glavu, samo mirno i daj sve od sebe.
sretno
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 15:12   #68
Quote:
*_spike kaže:
Sutra prijemni. Dobro je bit uvjeren u sebe. Ja sam uvjeren da padam. Nema šanse da budem među prvih 35. Nema šanse da budem među prvih 120.
u osijeku je do petka prijavljeno 189 za redovni studij, od toga upada 40. je, samopouzdanje je vazno... ali,

i'm sooo not gonna make it.

no, sretno ti bilo spajk pa se cujemo sutra ~ da se tjesimo.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 16:15   #69
Question

ja malo zujim
sta u Osjeku postoji studij molekularne? ili je obicna biologija? imaju svoje profesore ili putuju prof iz Zagreba?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 17:12   #70
Cijelu poleđinu kalkulatora sam išarao formulama...i stigao sam tek do uzgona. Ostalih 150 formula moram nekako drugačije

Valjda me neće skužit, ne bih želio letjet sa prijemnog
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 19:04   #71
Quote:
*_spike kaže:
Sutra prijemni. Dobro je bit uvjeren u sebe. Ja sam uvjeren da padam. Nema šanse da budem među prvih 35. Nema šanse da budem među prvih 120.
napokon je skuzil svoje prave mogucnosti
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 20:27   #72
Quote:
ruda mraz kaže:
napokon je skuzil svoje prave mogucnosti
A baš sam htio razvit sortu pića koja sadrži male mikroorganizme koji ne štete ničemu, a totalno te strgaju na par sati
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 00:52   #73
Quote:
*_spike kaže:
A baš sam htio razvit sortu pića koja sadrži male mikroorganizme koji ne štete ničemu, a totalno te strgaju na par sati
ne,ne.. krivo sam napisal.. tek otkriva svoje prave mogučnosti
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 14:41   #74
Quote:
luca kaže:
ja malo zujim
sta u Osjeku postoji studij molekularne? ili je obicna biologija? imaju svoje profesore ili putuju prof iz Zagreba?
ma ne, ja sam isla na medicinu* tako da smo se spike i ja tjesili u zadnje vrijeme tko manje zna...

ja sam prosle god. razmisljala o molekularnoj, ali sam odustala od te ideje.

sada bi se u osijeku trebao odvojiti bioloski odjel od pedagoskog (tj. buduceg filozofskog) fakulteta pa ce onda, jednog dana, uvesti inzinjerske smjerove. zasad je odvojen samo odjel za matematiku (na njemu se od ove godine pocinje upisivati i ing. smjer), a uslijedit ce i odjeli fizike, biologije i kemije.

*ne mogu vjerovati sto sam upravo napisala. zvuci... cudno. (like, what was i thinking?)
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 14:50   #75
Wow na PMF-u imaju klimu

OK mi čini fax. Iako mi se oni petrificirani ili kakvi već fosili ne sviđaju previše. I netko je neku spužvu nazvao (nekaj) vagina. A spužva zgleda ko qrac. Imaju i biolozi smisao za humor jebote.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 14:54   #76
Quote:
*_spike kaže:
Wow na PMF-u imaju klimu
imamo i mi.

mene su smjestili u kabinet biologije (3. kat!), iako sam na prijavi dobila fiziologiju.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 15:25   #77
a koji to faks nema klimu?
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 17:51   #78
ne znam.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 23:16   #79
Da čujem?

Kako prođoste?

jel ste mi novi kolege?

__________________
Semper ubi sub ubi!
pingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 23:34   #80
Quote:
pingo kaže:
Da čujem?

Kako prođoste?

jel ste mi novi kolege?

Zasad ne, jer "smo" 30-ak mjesta ispod crte, a crta se, kako dobro znamo, pomiče

Javit ću 16.-og, tad se formira proširena lista. Tako da ću najvjerojatnije upist smjer prof. biologije i onda se prebacit na molekularnu. Ili da radije samo upišem profesorski smjer, ali da se ne prebacujem (jer sam čuo da su uvjeti grozni!) nego da iduće godine opet idem na prijemni?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.