Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2010., 11:25   #81
nismo svi isti

ali mare ipak najbolje zna svoju prijateljicu (iako san i ja histericna i hipohondar pa mi opet nije zanimljivo )
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 11:34   #82
mislila sam da nije previše za mir i sreću u trudnoći

još ako je i visokorizična......


Sunny će se sigurno smiriti kad dobije poklon
mare19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 11:21   #83
Curke

Mala informacija za buduće mame

Sunny bila jučer na pregledu u Petrovoj i vidjela da tamo upotrebljavaju Baby Watcher i oduševljena je aparatićem

Ipak je moja ideja za poklon bila pun pogodak


pozdrav
mare19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 12:27   #84
ja ga za iduću trudnoću sigurno uzimam. znam jednu forumašicu koja ga je imala i bila je prezadovoljna.
u prošloj trudnoći imam zahvaliti samo Bogu što sam otišla u bolnicu kad sam malenu prestala osjećati u trbuhu, umalo je kasno bilo. S baby watcherom bi sigurno još satima prije vidjela bradikardije.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 13:21   #85
ja ne znam sto bih mislila o tome..
onak, htjela bih ga jer znam da bih bila mirnija..
al mi je to zaista puuuuno novaca oke, mogu ga prodat kasnije, al opet

a sto se ove teme tice, meni ovo smrdi. tema je pokrenuta odmah nakon sponzorirane teme o BW i zgleda mi k'o cista navlakusa.
ako sam u krivu, svejedno, znam da je vec bila tema o Baby Watcheru i bilo bi okej da je modovi spoje.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 22:12   #86
pa ako mislis da ces joj ustedit puno panicnih bespotrebnih odlazaka u bolnicu mozda i nije losa ideja mada i ja mislim da je bolje kupit nesto korisno
wanna76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 12:27   #87
Prodaje li netko možda baby watcher???
LUNA000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:12   #88
Curke, ja sam danas nazvala Hospitaliju i kažu da ga već neko vrijeme nema. Potom sam zvala sve ljekarne Pablo, prvo su rekli da moraju naručit, i na kraju javili da nema.
Jel zna netko koju drugu ljekarnu?
tiass is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:54   #89
Quote:
LUNA000 kaže: Pogledaj post
Prodaje li netko možda baby watcher???
ja..javi ako trebaš
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:09   #90
Cure, dobila u Storyu neke kupone za popust i vidjela da do kraja 3. mjeseca mozete naruciti baby watcher sa 25% popusta sa baby-watcher.hr pa tko voli nek izvoli.
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 11:13   #91
Molim da ako netko prodaje baby watcher da mi se javi na pp.
Hvala
__________________
Na kraju će sve biti dobro :)
drpozitiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 19:23   #92
Ja sam ga dobila danas.Cijena mu je sa popustom 670 kn i to je ništa za duševni mir koji je potreban nekima.Ovo je moja druga trudnoća (trudna sam 5 mj.) i beba me počela lupkati prije nekoliko dana...zatim je nisam osjetila jedan dan i odmah sam trčala u suzama u rodilište misleći na najgore...nitko mi nije zamjerio s obzirom da je moja prva beba umrla u 39 tjednu a nisam je osjetila samo jedan dan..............ovo je čudo od aparatića i da ga nema bila bi sigurno na psihijatriji....još se moram naučit malo detaljnije koristiti s njim..
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 13:23   #93
Koja je razlika u kvaliteti slušanja otkucaja ako se trbuh premaže s tim gelom i ako se sluša onako na "čistu" kožu?
(već vidim da ću totalno izluditi s ovom spravom )
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 14:16   #94
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Koja je razlika u kvaliteti slušanja otkucaja ako se trbuh premaže s tim gelom i ako se sluša onako na "čistu" kožu?
(već vidim da ću totalno izluditi s ovom spravom )
ne možeš slušati baš na čistu kožu. ja namažem losionom protiv strija, da klizi. kad je čista koža onda zapinje.

inače, OBOŽAVAM ovu spravicu , spasila me je x puta, jer mi bebe imaju periode mira nakon par dana lupanja.
posudila mi je frendica i jako sam joj zahvalna.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 15:27   #95
Prodajem Mas-ov baby watcher, kupljem prije nekoliko mjeseci,korišten nekoliko puta sa uzv gelom i baterijama u originalnom pakiranju za 550 kuna.
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 20:08   #96
Od kojeg tjedna ste ga počele koristiti?
Prije 6 dana sam cula bebicu bas lipo, a sad vec dva dana nikako Čujem samo raznorazne sumove.....
midica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 20:16   #97
Quote:
fuzzy73 kaže: Pogledaj post
ne možeš slušati baš na čistu kožu. ja namažem losionom protiv strija, da klizi. kad je čista koža onda zapinje.

.
Aha, ma mislila sam da ima neka fora sa boljim provođenjem zvuka (čitaj: želim ga čuti jasno i glasno )
Trenutno se tješim da imam sala na trbuhu i da je bebe još malen pa se ne može jasno uhvatitit.


Quote:
midica kaže: Pogledaj post
Od kojeg tjedna ste ga počele koristiti?
Prije 6 dana sam cula bebicu bas lipo, a sad vec dva dana nikako Čujem samo raznorazne sumove.....
Evo ja sam počela prošli tjedan, znači s nekih 13tt ali mi se miješaju otkucaji. Imam baš oscilacije na displeju - malo u rasponu 60-70, pa oko 110-115. I da, grgolji iznutra kao kad slušaš vodu kako teče niz cijev.
Nego, s obzirom da čitam o otkucajima bebe, pupkovine, posteljice, mojim otkucajima - nekad očita vrijednost oko 40-50 , koji je to vrag?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 01:10   #98
i ja prodajem baby watcher... nije puno korišten. u originalnoj kutiji. 500 kn
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 11:09   #99
Quote:
midica kaže: Pogledaj post
Od kojeg tjedna ste ga počele koristiti?
Prije 6 dana sam cula bebicu bas lipo, a sad vec dva dana nikako Čujem samo raznorazne sumove.....
mislim da piše da se prije 16 ili 18 tj ne koristi jer je teško za naći otkucaje bebe..ja ga imala od 21-og tj a i tad nisam svaki put odma našla...ovisi o položaju bebe, što su veći to je lakše naći
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 15:18   #100
ma nećete skoro ništa čuti prije 18.-20.tt
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.