Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 21:38   #1561
Nicandro Diaz potvrdio remake Las Juanas ( ili jedna protagonistica manje u ovom remaku ) :

https://www.youtube.com/watch?v=jjqyBlygkrA


Omar Fierro Ako ga dobije , naravno .

Danna Paola i Geraldine Galvan . Sviđa mi se . Ako ih uspije dobiti .

A kako se hvali svim svojim remakovima do sada . Svaka čast . ( sarkazam ) .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:58   #1562
Da, moš mislit kako su prešišali originale.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:37   #1563
Mali pregled šta Televisini producenti planiraju za 2018. godinu:
http://emdthr.blogspot.hr/2017/08/st...ucenti-za.html

I Carlos Moreno navodno jako želi Lucero i Carlosa Riveru + Michelle Renaud i Lety Calderon u svojoj 'Renacer':
http://emdthr.blogspot.hr/2017/08/lu...levisinoj.html
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:49   #1564
Ufff to bi bilo super da se Lucero vrati i to s Morenom i jos Calderon kao najbolja prijateljica

Drzim fige da odobre projekt RFG-u
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:12   #1565
Svi čekamo toga RGF -a , a on nikako da dođe na red .

Jedva čekam Mapat , bez obzira što će producirati .

Čekam da se Castro konačno probudi iz tog svog stanja i napravi poštenu novelu .

Jay , nešto se govori da će Lucero Suarez navodno producirati onaj famozni scenarij Carlosa Romera ( La Calumnia ) . Ima li istine u tome ili je to još jedna dezinformacija ?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:23   #1566
Negdje sam našao taj podatak da će radit tu "Calumniju" (BTW za ovu telenovelu govore već barem 10 godina da će je radit, samo prelazi s jednog scenarista na drugog ), a spominjala se i 'Tu mundo y el mio', remake telenovele iz 1988. I naravno, Viva la Pepa, koja se spominje uz svaku Suarezičinu telenovelu. Ja tipujem da će izabrat vjerojatno nešto RCTV-ovo, ona uvijek radi remakeove njihovih serija.

La mujer de Judas kod Castra je jedno veliko ne, jer je ta telenovela takav cirkus, a on će od nje napravit žešću dosadu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:29   #1567
Ja jedva čekam i RGF-a - i MaPat i Morena jer to je jedino što i planiram gledati automatski - osim ako mi plan iz nekog razlogaga ne propadne (ne do bog)

Rgf-a svi čekamo kao ozebli sunce, koliko vidim. Lajk u svakom slučaju, a pogotovo ako dvojac stvori kakav original - to bi moglo biti stvoreno za ovu rospiju , još samo da okupi ekipicu kao u posljednjim dvjema stvarima i meni dost.

Isto se o ekipici nadam i za MaPaticu i za Morena , mada se, moram priznati, pomalo i pribojavam 'ko bi kod njih mogao završiti, s obzirom na činjenicu da je većina meni dragih ljudi trenutno po raznoraznim Nathalieinim treševima, Sadinim esmeraldama, ekstraneprivlačnim mi komedijama i ostalim bedastoćama...

Eh...

E, da, lajkam Luce&Lety&Mich&Riveru
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:44   #1568
Sad sam nešto skužio
Nicandro radi remake Las Juanas , Moreno remake Senora Isabel , A Castro bi radio remake La Mujer de Judas .
Znači ipak priznaju da je Azteca radila dobre i zanimljivije novele , dok je Televisa smišljala nove verzije jednih te istih novela svake godine . Svaka čast da ipak priznaju nešto .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:00   #1569
Ne bi me uopće čudilo da ubrzo naprave i remake od Vuelveme a querer iz 2008. Isto Aztecina. To je dosta klasična telenovela, čudi me da je već nisu adaptirali.

MaPat može napravit super telenovelu (Piel de otono), a može napravit i žešći smor (La sombra del pasado, Vendavalka). Al u svakom slučaju bolje da radi remake P&P, nego da se uhvati te sirote Mariane de la Noche. Nek ta ostane u 2003.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:36   #1570
Kakav Castro i La Mujer de Judas, jesu oni normalni...

Već ju je Azteca izmrcvarila, sad bi i ovi.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:14   #1571
Ovo je ugodno iznenađenje. Aztecina 'La hija prodiga' kreće s emitiranjem u 11. mjesecu, a ne u prvoj polovici 2018. kako se nagađalo. Izgleda da će Azteca definitivno otvorit sva tri svoja termina za domaće telenovele. "Nada personal" će sada zamijeniti "Las malcriadas", u 10.-om stiže "Desaparecida" i onda u 11. stiže "La hija prodiga".

http://emdthr.blogspot.hr/2017/08/tv...a-prodiga.html

Ona povijesna "La bandida" sa Sandrom Echeverria izgleda ide u 2018.

Sviđa mi se ovo Mintzovo upravljanje. Otvorio je tržište, gledanost je dobra (NP je navodno druga gledana telenovela u Meksiku - čitavom Meksiku po Nielsenu).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:08   #1572
I ja se pridružujem pohvalama sa ovom novom Aztecom .
Projekti mi se sviđaju i odlično mi izgledaju .
Ako će biti imalo dobri kao NP , onda će biti uživancija gledati
Joshua Mintz zna svoj posao i kako ga napraviti .

------------

Inače , Ignacio Sada je potvrdio Osvalda de Leona za protagonista novele SIN TU MIRADA . Neću gledati , ali čestitke glumcu .

https://www.youtube.com/watch?v=LudLY9W9fO0

Marina i Luis Alberto

------------
Inače počeo sam gledati stariju Argosovu novelu EL OCTAVO MANDAMIENTO iz 2011.godine i moram reći da sam oduševljen za sada .
Koji je to drugačiji ambijent od Televise , toliko moderan , realističan , ukoraku sa vremenom . Sličan stilu NP i miljama ispred većine Televisinih projekata u posljednjih 10ak godina u onome što sam vidio i gledao .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 20:47   #1573
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
------------
Inače počeo sam gledati stariju Argosovu novelu EL OCTAVO MANDAMIENTO iz 2011.godine i moram reći da sam oduševljen za sada .
Koji je to drugačiji ambijent od Televise , toliko moderan , realističan , ukoraku sa vremenom . Sličan stilu NP i miljama ispred većine Televisinih projekata u posljednjih 10ak godina u onome što sam vidio i gledao .
ahh ja sam to nes gledala. Pa je kvalitetna je to serija, mislim to mi nije sapunica nego bas dramska serija ali nisam pogledala od pocetka do kraja jer koliko god znam dobro španjolski ovdje se malo gubim, ko da su dosta onako poslovno pricali pa su mi bas titlovi falili da se uzivim tako da sam odustala
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:12   #1574
Baš nešto razmišljam, jeste li primijetili da i HRT i susjedne televizije više-manje kupuju samo najduže telenovele s najvećim brojem epizoda? Na HRT-u sve odreda prelaze 100. Znam jedino da su "Las Amazonas" išle na slovenskom PLANET-u, a imaju 62 epizode. Je li im možda jeftinije kupiti nešto s većim brojem epizoda?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:52   #1575
Možda i ima nešto u tome , ali kako će sad dalje . I Televisa je počela raditi sve više novele sa manjim brojem epizoda .
Možda su zato i uzeli EDR , a ne znam kako im je promakla VEA . Valjda su i oni skužili kakva je .
A i ove koje su sada će biti u tom rangu 90-100 ep. , a i neke poslije .
POP je sad uzeo 5 god. staru novelu sa 180+ ep. .

Nisam razmišljao o tome , ali jest zanimljivo .
Ove kraće sa Televise u posljednjih 1-2 god. ama baš nitko previše ne želi kupovati .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:34   #1576
Ja se već dugo prepucavam sa svojom frendicom oko ove teme. Istina je da kraća telenovela skuplje košta, dok duža košta jeftinije. Npr. La Candidata od 60 epizoda će koštati više od Lo Que La Vida Me Robo koja ima 196.

E sad na koju foru, ne znam. Frendica mi je to više puta objašnjavala, medjutim ja nikako da shvatim.
Poslije ću se čut s njome, pa ću vam napisati što je ona rekla.

Ne znam, po mojoj nekoj logici bi duža telenovela trebala koštati više od kraće.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:05   #1577
Možda je stvar u pravima? Recimo, plate prava za jednu sapunicu od 180 epizoda. U isto vrijeme bi plaćali prava tri puta za tri različite stvari od 60 epizoda. Mislim da tu cijena epizode ne igra baš ulogu. Dobro, vjerojatno to varira od telenovele do telenovele, ali oni će na kraju krajeva platiti jednak broj epizoda - 180, neovisno o tome je li to jedna stvar u komadu od 180 ili tri različite od svaka po 60.

Ali opet, ako idemo po toj logici, onda bi Rankica uzela već i Vino el Amor i Pasion y Poder, recimo. No, to je ipak Castro kojeg ne voli. Mene jako čudi da nije odabrala Hotel pošto voli serije povijesnog okruženja.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:45   #1578
Frendica mi je jučer, ponovo, pokušavala objasniti. Međutim ja ponovo nisam shvatio. Ja i prirodni predmeti smo se uvijek odnosili jedno prema drugome kao krava i balet. Ali mogu napisati ono što mi je ona rekla.
Dakle, ona mi je u biti rekla kako su tu bitni setovi gdje se telenovela snima. Odnosno iznajmljivanje lokacija, poput imanja ili zgrada. Dakle kraća telenovela im je skuplja i zato kada prodaju telenovelu drugim zemljama, na kraćim puno više zarade nego li na dužim.

Kako ja i sada ne shvaćam frendica mi je to objasnila ovako: kada dođete u trgovinu i hoćete si kupiti sok. Je li vam je jeftinije/isplativije kupiti malu bocu od 0.5 l koja košta 8 kn ili veliku bocu od 2 l koja košta 12 kn?

A što se tiče Ranke, ja ne znam po kojim ona kriterijima bira telenovele, jer ona od kada znam za sebe nije nikad kupila Nesminu telenovelu. Isto tako izbjegava Castra i ove komične telenovele. Ona najviše voli Lartilleux, Morena i Estradu (iako njenih novela više nema).
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:13   #1579
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post

A što se tiče Ranke, ja ne znam po kojim ona kriterijima bira telenovele, jer ona od kada znam za sebe nije nikad kupila Nesminu telenovelu. Isto tako izbjegava Castra i ove komične telenovele. Ona najviše voli Lartilleux, Morena i Estradu (iako njenih novela više nema).
Rankica ne voli Nathalie toliko . Više od nje je voljela i Nicandra i Osoria , a od Castra smo dobili samo jednu njegovu novelu na HRT-u .
A nekad davno je voljela i Carlosa Sotomayora . Imali smo čak 4 njegove novele na HRT-u .
Da bar zavoli Giselle i Roberta .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 21:09   #1580
Pa imali smo El Color de la Pasion od Giselle & Roberta na HRT-u, nismo? Ne znam jesmo li imali Yo no Creo en los Hombres od Giselle!? Ali La Candidata & Caer en Tentacion sigurno nećemo gledati na HRT-u, jer nisu baš novele za u 12:30 termin. Što se tiče Castra, imali smo samo 1 njegovu, a to je bila Acapulco, Cuerpo y Alma, davnih godina. Već vidim El Vuelo de la Victoria nakon Enamorandome de Ramon na HRT-u.

Meni je samo iskreno žao što nismo u prošlosti imali priliku pogledati El Privilegio de Amar, El Precio de tu Amor, La Otra, Amarte es mi Pecado i Barrera de Amor. To su bile vrhunske telenovele!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.