Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 18:42   #61
kakva je informatika na splitskom pmf-u?
i kakve su šanse kasnije za posao,koliko je traženo to zanimanje?
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 22:43   #62
alo ljudi ispada da nitko nije upisa
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 22:59   #63
Quote:
Dijete_zvijezda kaže: Pogledaj post
alo ljudi ispada da nitko nije upisa
Ja san upisa matematiku . Ti?
_Hyperion_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 12:56   #64
Quote:
_Hyperion_ kaže: Pogledaj post
Ja san upisa matematiku . Ti?
i jedna cura koju znam isto matematiku. ja sam fiziku
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 15:26   #65
Quote:
Dijete_zvijezda kaže: Pogledaj post
i jedna cura koju znam isto matematiku. ja sam fiziku
Misliš li ići na pripremni tečaj iz matematike na faksu?
_Hyperion_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 10:43   #66
Quote:
_Hyperion_ kaže: Pogledaj post
Misliš li ići na pripremni tečaj iz matematike na faksu?
pa vjerojatno ću otići na prvih osam lekcija, zadnje 4 možda, al ne nužno, to bar mislim da rasturam.
samo sad se mislim dal da odem na bar dio pripr. iz kemije, a i iz programiranja.
oćeš ti na mat i na programiranje?
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 11:42   #67
Quote:
Dijete_zvijezda kaže: Pogledaj post
pa vjerojatno ću otići na prvih osam lekcija, zadnje 4 možda, al ne nužno, to bar mislim da rasturam.
samo sad se mislim dal da odem na bar dio pripr. iz kemije, a i iz programiranja.
oćeš ti na mat i na programiranje?
Vjerojatno ću na jedno i drugo ako do tad sredim smještaj u Splitu. Pripreme iz matematike mi i nisu toliko važne ali na programiranje ću sigurno jer nemam gotovo nikakvo predznanje. Vidimo se onda tamo
_Hyperion_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 00:20   #68
ej kad fakulteti pocinju s nastavom
just me! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 13:49   #69
prvi ponedjeljak u desetom. s tim da imaš pripreme iz kemije, matematike i programiranja tokom devetog pa ako želiš...
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:32   #70
btw. kad ćemo dobiti iksice i index? ono, nije baš da će mi bit gušt svaki dan spremat doma jesti ako odem na te pripreme u devetom...? a nisu nas još ni slikali tamo..
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:45   #71
Ni mene nisu slikali a na OSS-u sam, stariji studenti su mi rekli da na upisima ako nas ne slikaju onda jedna slika ide za iksicu jedna za index.

A X-ice se dobivaju u 10. mjesecu
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 23:34   #72
zanima me da li su tu na pmf-u svi smjerovi samo pedagoski, tj. kad zavrsis da moras predavati u skoli... ili ima smjerova kao geneticko inzenejrstvo ili mikrobiologija i to pa da mozes radit npr. u laboratoriji
just me! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 16:21   #73
Nisu svi pedagoski, neki su samo to, neki imaju i pedagoske predmete a neki nemaju veze sa time.
Don3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 23:40   #74
Quote:
Dijete_zvijezda kaže: Pogledaj post
prvi ponedjeljak u desetom. s tim da imaš pripreme iz kemije, matematike i programiranja tokom devetog pa ako želiš...
jel to vazi za sve smjerove?

da budem precizan 03.10.
__________________
It's not what you are underneath it's what you do that defines you!
Komercijalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:13   #75
Quote:
Komercijalist kaže: Pogledaj post
jel to vazi za sve smjerove?

da budem precizan 03.10.
a navodno da
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 19:32   #76
el ko zna što je sa rasporedom priprema iz programiranja.pisalo je da će biti objavljeno 14.9. al nisam naša nikakvu obavijest ni na stranici fakulteta niti mi je išta stiglo na mail
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:37   #77
evo ga, izašlo. http://www.pmfst.hr/
ajme ko će do sveučilišne...
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 02:49   #78
PMF SPLIT!
Studentica sam PMF-a Split ( Biologija i Kemija) to je ujedno i najlakši smjer. Poznam dosta studenata sa ostalih smjerova, sad sam čula da će se nekolicina brucoša s Informatike i Tehnike prebaciti na čistu Informatiku,jer im je ovamo lakše i manje je kolegija, tj. srodniji su. Matematika? Imam prijateljicu koja ima prosjek 5.0 , isto tako prijateljicu koja nije ništa dala. Sve ovisi imaš li volje učit i radit. Šta se tiče organizacije faxa, iskreno to vam je katastrofa. Selimo se godinu dana u Kampus,ali i ovu godinu ćemo ostati ovdje. Referada je onako ok, ovisi kakvog su rasploženja stigle na fax taj dan. Profesori su nekolicina katastrofa, al ima ih jako dobrih i susretljivih. Šta se tiče x-ica to ćete se načekati malo, mi smo ih dobijali skoro krajem 10-tog mjeseca kad sam upisala fax tek, i ostalim godinama je bilo isto. Nemam vam šta dalje pisati, ako možete izbjegnite ga..hahahahahah...sretno s učenjem..i kad vam kažu neki da ponavljaju po neke predmete,e ne čudite se to je normalno na ovom faxu :-))
shadow__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 15:09   #79
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
12. na informatici

<- Bio treći , nakraju osto šesti
Don3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 18:43   #80
Quote:
Don3 kaže: Pogledaj post
<- Bio treći , nakraju osto šesti
Na kraju odustao

Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.