Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2004., 10:15   #21
dobro to je druga stvar
to je normalno da imas ljude s kojima si na auditornima ili whatever pa se ispomazete i sl. ali ja sam te bio skuzio ko da ja secem po faksu i nes mi nije jasno i sad pitam prvu osobu na koju naidjem mada ga nikad u zivotu vidio nisam ni na auditornima ni nis
Shxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 10:20   #22
Quote:
husky kaže:
TKI iliti telekomunikacije.... i informatika slovi za najlaksi smjer na faksu. Cast iznimkama, od ekipe koju znam, uglavnom su tamo oni kojima je jedva islo prve dvije. Kad sam upisivao faks i citao o smjerovima, to mi je bio prvi izbor. Nakon dvije godine iskustva, razmisljanja, saznanja.... to mi je 3.-4. izbor.
gle ima ljudi dosta koji idu tamo jer im se to svidja i jer znaju da je lagan smjer a ne da im se mucit ko drugima. nije da su to sve debili na smjeru a sad ono "cast izuzecima"
nisu ni radiokomunikacije nesto puno teze. teze malo jesu ali to je stvarno stvar nijansi

Quote:
husky kaže:

Inace, prosjek studiranja na faksu je 6 godina i 5 mjeseci. Pa sad kombinirajte kolko se pada, ako bi se trebalo zavrsit za 4,5 godina.
ja sam jedan od onih koji dizu taj prosjek meni je sad cilj/zelja/nada zavrsit u jednoznamenkastom broju godina. i morat cu konacno pocet studirat kako spada ako hocu to postic
Shxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 11:04   #23
samo ti sanjaj! to samo uspjevaju luđaci i nadrti štrebonje! a posto ludak nisi onda jedino mores biti nadrti strebonja..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 14:37   #24
Quote:
PrittPen kaže:
ja sam, kao, ovo
nemoj zajebavat, inače naziv je Radiokomunikacije i profesionalna elekronika, ja sam 4. godina
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 17:29   #25
Sorry za pogresku u nazivu za RKP. Elektronika, ne procesna....

Pod "naci na hodniku".... Kad ekipa uci u knjiznici, vidis da neko uci isto sto i ti, sjednes i pitas. Kad se ceka kolokvij, ispit, usmeni, obicno svi komuniciraju, a niko se ne zna. Jebote, kad se sjetim srednje, 90% ljudi nema pojma o nicemu, a 9 % nece razgovarat s nikim.

Zasad imam sigurnih 5,5 jer sam roknuo drugu. Al velike su sanse za daljnji rast.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 20:41   #26
Ja želim na FER! Samo ću se malo izjebat prije prijemnog jer me muče matiša i fizika (loši profesori u srednjoj)...
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 00:11   #27
Quote:
Mlaen kaže:
Ja želim na FER! Samo ću se malo izjebat prije prijemnog jer me muče matiša i fizika (loši profesori u srednjoj)...
isti slušaj ko i kod mene - užasno želim na taj faks ali ako se ovako "žarko" nastavim pripremat za prijemni neću moć upisat ni stočarstvo

__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 14:47   #28
Quote:
husky kaže:


Pod "naci na hodniku".... Kad ekipa uci u knjiznici, vidis da neko uci isto sto i ti, sjednes i pitas. Kad se ceka kolokvij, ispit, usmeni, obicno svi komuniciraju, a niko se ne zna.
ma da rekoh to je tak
ali sam se bio sokirao bash na rijeci "Ali atmosfera je takva da svakog mozes zaustaviti na hodniku i pitati kaj god."

da, naravno da je prije ispita i u knjiznici (tamo gdje se ne karta bela) atmosfera je ko u rovu, svi ste si dobri, pomazete si itd. meni je jednom na ispitu (koji nisam imao pojma) tip ispred mene dao papiric sa dva tocno rijesena zadatka. eh sad to ne bi bilo nista cudno da sam si ja dobar s tipom, ali tipa sam prvi put u zivotu tada vidio a ujedno ga nisam nis trazio nego se sam od sebe u jednom trenutku okrenuo i dao mi to.



e da za vas koji ste losi u matisi i fizici. moj savjet vam je - NE UPISUJTE FER!!!!! nikako! ljudi nemojte mislit da cete sad na ovim pripremama za FER izubijat se ko svinje i onda sve lagano kad upadnete. ako upadnete na FER onda vas ceka krv, znoj i suze. ljudi ceka vas fizika 1 i 2 , matan1 , 2 , 3 pa jos par matematika poslije toga tj. uz to. ak vas bash privlace kompovi a ne ide vam matisha odite na vishu.
eto
Shxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 17:42   #29
Quote:
Mlaen kaže:
Ja želim na FER! Samo ću se malo izjebat prije prijemnog jer me muče matiša i fizika (loši profesori u srednjoj)...
znam kako ti je, ja fiziku moram krenut od nule. samo bojim se da će konkurencija za upis bit hebena, kad pogledam okolo svaki drugi lik planira na fer. pa čovječe mi ćemo bit tehnološkii broj jedan zemlja u svijetu!
noćni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 22:50   #30
Koliko je matematika bitna u odnosu na druge predmete primjerice fiziku i informatiku.

morski
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 23:45   #31
Na prijemnom imas samo matisu i fiziku...
Informatika...pa ovisi koji smjer odaberes...ako mislis neki informaticki onda valjda imas neko predznanje
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 00:34   #32
FER rules. Ja na petoj godini redovno. Prve dvije teske jer prvu se izmucis dok skuzis kak stvari idu. Drugu te ubiju, a onda dalje prilicno lagano.
__________________
The Answer to the Great Question Of Life, the Universe and Everything Is...
Forty-two
Bozidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 01:30   #33
ja si kontam ostati u osijeku na ETF-u. Koliko sam čuo, jako je slično feru po programu, ali mislim da ima samo tri smjera poslije druge godine..

uglavnom, jel fizika jako zajebata? nije da ju baš obožavam...
i koliko ima fizike u usporedbi s drugim predmetima? koji dijelovi fizike se najviše obrađuju?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 18:20   #34
Quote:
morski_pljas kaže:
Koliko je matematika bitna u odnosu na druge predmete primjerice fiziku i informatiku.

morski
matematika ti je jako bitna. imas tri matematicke analize jednu linearnnu algebru i jos par matisa ovisno o tome koji smjer izaberes.

fizike i nema bas previse imas fiziku jedan i dva i to je vise manje to od obaveznih stvari. sad naravno isto ovisi o smjeru koji odaberes

sretno vam bilo na prijemnom
Shxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 19:46   #35
Quote:
Shxx kaže:
matematika ti je jako bitna. imas tri matematicke analize jednu linearnnu algebru i jos par matisa ovisno o tome koji smjer izaberes.

fizike i nema bas previse imas fiziku jedan i dva i to je vise manje to od obaveznih stvari. sad naravno isto ovisi o smjeru koji odaberes

sretno vam bilo na prijemnom
Ma ja se nadam da cu na prijemnom bit za jedno dvije godine...

morski
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 20:17   #36
Quote:
husky kaže:
TKI iliti telekomunikacije.... i informatika slovi za najlaksi smjer na faksu. Cast iznimkama, od ekipe koju znam, uglavnom su tamo oni kojima je jedva islo prve dvije. Kad sam upisivao faks i citao o smjerovima, to mi je bio prvi izbor. Nakon dvije godine iskustva, razmisljanja, saznanja.... to mi je 3.-4. izbor.

Inace, prosjek studiranja na faksu je 6 godina i 5 mjeseci. Pa sad kombinirajte kolko se pada, ako bi se trebalo zavrsit za 4,5 godina.
TKI vjerojatno jest puno lakši smjer od računarstva, dapače izbacit ću ovo vjerojatno i napisati sigurno. Ali reći da tamo idu najgluplji je provociranje jer znam da na TKI ide 10-15 ljudi od najboljih 50-ak koji su upisali faks prije 2 i pol godine. Nisam među njima, da više učim vjerojatno bih mogao biti jedan od najboljih, ali znam da na TKI ima stvarno odličnih studenata i pravih znalaca. To što je smjer što se nekih predmeta tiče pljuga (logička, tk-mreže, digitalni automati...) ne znači da smjer nije zanimljiv.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 16:38   #37
Talking

ma fer je zakon! super je ekipa,super je okolica faxa (imas kset,imas drugih birceva,imas blizu biljar,imas cip itd). ja evo friska,prva godina,ide mi sasvim ok a ne ucim previse,uglavnom,nije tako strasno kao sto kazu.pogotovo ako si redovito na predavanjima i auditornim,pratis,povremeno nesto pogledas doma, naucis za kolokvij i to je to. navali narode!
__________________
i don't mate well in captivity
K@li is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 17:09   #38
Fakultet elektronike i računarstva (FER)

Jel se mogu negdje na netu pročitat grupe? Jel se grupe dijele po prezimenu ili to kompić sam generira? Neda mi se ić na faks...pa ako neko zna dal se to može negdje provjeriti (a da nije naravno na faksu) samo nek izvoli....

Da, i ima li na FER-u cura, mislim zgodnih.....?

ivan_maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 20:09   #39
Re: Fer

Quote:
ivan_maks kaže:

Da, i ima li na FER-u cura, mislim zgodnih.....?

Pa zar nisi čuo onaj vic - Imala mama dvije kćeri, jedna išla na FER, druga je isto bila ružna.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 21:11   #40
Grupu odaberes sam pri upisu godine na studomatu, a sto se tice cura ima ih naravno, jeste da su u manjini(cure opcenito) ali nadje se i zgodnih full...
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.