Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 20:05   #7761
Engin na vecerasnjoj dodjeli Altin Kelebek.



Zadnje uređivanje TheWitch : 10.12.2017. at 21:55.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:55   #7762
jos slicica






TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:23   #7763
Naš Engin sinoć je, 10.12. 2017, na 44. dodjeli nagrada "Zlatni leptir" ("Altın Kelebek Ödülleri") dobio nagradu "Kendi Mucizesini Yaratanlar" ("Stvaraoci koji su stvorili svoje vlastito čudo" - "Miracle Award") za doprinos u (najboljoj) prodaji turskih tv- serija u inozemstvu.

Zajedno s Enginom nagrađeni su: Kenan İmirzalıoğlu, Erkan Petekkaya, Tuba Büyüküstün, Songül Öden i Cansu Dere. :klap:

(Na pozornicu su pozvani ovim redom: Tuba Büyüküstün, Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Engin Akyürek).

Primajući nagradu Engin je rekao:

Zahvaljujem vam na ovoj nagradi i na ovoj časti, sretan sam što imam malu ulogu u uspjehu turskih tv-serija u inozemstvu. Da, ovaj uspjeh nadmašuje sva očekivanja. Nadam se da ćemo nastaviti zajedno. Hvala vam.




Filmić s dodjele

Čestitke svima!
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:59   #7764
Enginov intervju za Uçan Kuş TV prilikom ceremonije dodjele „Zlatnog leptira“ 10.12. 2017.

Uz Engina je i Tolga Sarıtaş.

Novinar: Dobra večer. Kako ste?
Engin: Dobra večer.
Novinar: Gajite jako lijepo prijateljstvo (s Tolgom), zajedno ste dugo vremena. Kako vam je (u tom prijateljstvu)?
Engin: Sve je u redu.
Novinar: Razgovarate li o nekom zajedničkom projektu? Jer ste tako dobri prijatelji.
Engin: Da, razgovaramo pokatkad. Vidjet ćemo. Nadam se da ćemo Tolga i ja raditi nešto dobro zajedno.
Novinar: Dakle, postoji neki projekt, ako se ne varam.
Tolga: Vidjet ćemo. Još ništa nije planirano, ali volio bih raditi s njim.
Novinar (obraća se Tolgi): Ovo je predivna ceremonija dodjele nagrada. Želite li nešto reći? Vaša tv-serija bila je veliki hit ove godine (misli na seriju „Söz“, moja nap.). Oprostite, gospodine Akyürek.
Engin: Nema problema. Ovdje sam najviše zbog Tolge jer je nominiran.
Novinar: Jako lijepo od Vas. (Cijenim to.)
Engin: Nadam se da će pobijediti.
Tolga: Silno smo uzbuđeni večeras jer je „Zlatni leptir“ vrlo važna ceremonija dodjela nagrada. Svi smo ovdje. Vidjet ćemo kako će se sve odvijati.



Novinar: Gospodine Akyürek, je li neki Vaš projekt u tijeku?
Engin: Snimio sam film s Çağanom Irmakom. Uskoro će doći u kina. Vrlo sam uzbuđen zbog toga. S velikim uzbuđenjem očekujem i neki novi projekt.




Novinar: Jako ste traženi u zemljama Južne Amerike. Imate li neki projekt u vezi s tim? Žene u Brazilu, Argentini, Čileu organiziraju razna događanja za vas.
Engin: Pratim ih kao i vi. Zahvaljujem im. Ne znam što bih rekao. Jako je lijepo kad čujete da se ljudi iz drugih krajeva zanimaju za vas.
Novinar: Možemo li reći da smo mi ili da ste vi sada globalno poznati?
Engin: Vidjet ćemo. Moramo se uvjeriti da će se to nastaviti. To je jako lijepo, ali tek kad se u tome održimo, možemo reći da smo globalno poznati.



Novinar: Hvala vam.
(Nastavlja se razgovor s Tolgom).

Prijevod na engleski by EAUFC:

https://www.facebook.com/EnginAkyure...7475200273000/
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 19:34   #7765
Izašao je novi, 18. broj časopisa Kafasına Göre za siječanj-veljaču (Ocak - Şubat) 2018. godine, i s Enginovim radom, naravno.

Na naslovnici je Ernesto Che Guevara (14. lipnja 1928 - 9. listopada 1967). 50-godišnjica njegove smrti obilježavala se ove godine, a sljedeće će se navršiti 90 godina od njegova rođenja.
Sliku prate njegove riječi: "Budite realni, tražite nemoguće." (“Gerçekçi ol, imkânsızı iste.")

kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:35   #7766
Enginova prva slika u novoj godini: 1. siječnja 2018.
Mjesto: Skopje, Marriott Hotel



Sretna ti i berićetna nova godina, Engine!
Neka bude radosna i uspješna i svima nama!
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 23:37   #7767
Preuzeto s Binbir Tv - najbolji u 2017. godini:

Čitatelji Binbir.tv odabrali su najbolje u 2017. godini u sljedećim kategorijama: 'Najbolja tv-serija' (= "Crno-bijela ljubav"), 'Najbolja glumica' (= Bergüzar Korel), 'Najbolji glumac' (= Engin Akyürek) i 'Najbolji par godine' (Hilal i Leon).



Tekst o Enginu:

Quote:
YILIN EN İYİ ERKEK OYUNCUSU: ENGİN AKYÜREK
Yılın en iyi erkek oyuncusu 12.800 oyla Engin Akyürek oldu. Ölene Kadar dizisinde Dağhan karakterini canlandıran Akyürek'i sırasıyla; İbrahim Çelikkol, Halit Ergenç, Çağatay Ulusoy, Alp Navruz takip etti.

https://www.binbir.tv/Anne-yazi-Anke...uncusu-hangisi
NAJBOLJI GLUMAC u 2017. GODINI: ENGİN AKYÜREK: Engin Akyürek dobio je 12.800 glasova. U seriji "Ölene Kadar" ("Do smrti") glumio je lik Dağhana. Brojem glasova slijedili su ga İbrahim Çelikkol, Halit Ergenç, Çağatay Ulusoy, Alp Navruz.



Čestitamo ti, Engine! :klap:
Čestitamo svim pobjednicima! :klap:
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 23:45   #7768
Grupni portret mušketira u Skopju:



Imena su tu, ne trebamo istraživati tko je na slici!

Glavno da dobro vidimo okice kojima se strelja prema fotografu!
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:08   #7769
Engin s makedonskim fanovima:



Djevojka se lijepo "zamrčila", sakrila, ali što si, silo nečista, trebala ispisati Enginovo tijelo?! I još napisati da tako divno miriše?! Da nam zazubice rastu?!



Ova se djevojka ne skriva:


Zadnje uređivanje kedi18 : 02.01.2018. at 22:22.
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:56   #7770
Engin jučer, 2.1. 18, na ulicama Skopja:

kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:08   #7771
Planula ljubav između Engina Akyüreka i Cansu Dere: Yılın sürpriz aşkı!


Vidimo li govor tijela?




Yılın Sürpriz Aşkı! Cansu Dere & Engin Akyürek Yeni Bir Aşka Yelken Açtılar

Zadnje uređivanje kedi18 : 05.01.2018. at 21:29.
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:33   #7772
Quote:
kedi18 kaže: Pogledaj post
Izašao je novi, 18. broj časopisa Kafasına Göre za siječanj-veljaču (Ocak - Şubat) 2018. godine, i s Enginovim radom, naravno.

Na naslovnici je Ernesto Che Guevara (14. lipnja 1928 - 9. listopada 1967). 50-godišnjica njegove smrti obilježavala se ove godine, a sljedeće će se navršiti 90 godina od njegova rođenja.
Sliku prate njegove riječi: "Budite realni, tražite nemoguće." (“Gerçekçi ol, imkânsızı iste.")

https://s10.postimg.org/8ko1ta8e1/Naslovnica.jpg

U međuvremenu sam vidjela prijevode na bugarski, engleski, španjolski, perzijski, gruzijski.

Naslov Enginove priče je "Bir Gece" = "Jedne noći".

U očekivanju engleskog prijevoda by EAUFC (kojem jedino vjerujem), evo barem provjerenog prijevoda prve rečenice priče:

Quote:
Karşı masada oturanın eski sevgilim oldüğunu kahkahasından anlamıştım.



Da je kod osobe za stolom nasuprot bila riječ o mojoj bivšoj dragoj bio sam prepoznao po njenom smijehu. (Preveo izvorni govornik turskog jezika; upozorio me je da je glagol na kraju u pluskvamperfektu pa sam tako i prevela).

Evo i mojeg (laganijeg prijevoda):
Za stolom nasuprot mojem sjedila je moja bivša draga. Prepoznao sam je po smijehu.

kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:06   #7773
Glumac Alper Türedi, koji vodi zakladu "Bir Dileğim var" ("Imam jednu želju")
zahvaljuje Enginu:

Quote:
Od prvoga dana nije žalio truda. Pridonio je da se ostvare mnoge želje. Zahvaljujući njemu, stotine djece bolesne od leukemije dobilo je potrebnu skrb i njegu. On je jedan od naših najvjernijih pomagača.
Hvala ti, Engine Akyürek!
(Bez garancije u prijevodu)


kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:58   #7774
Engin i Ahmet Tansu Taşanlar jučer, 1.2. 2018:

Ahmet ("Arda" u KPA) reklamira novi broj KG-a, pored Engina jedna knjigu:

kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 18:31   #7775
Engin, jučer, 13. 2.2018:


kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:54   #7776
Prvi plakat za film “Çocuklar Sana Emanet” („Povjeravam ti djecu) koji je postavio scenarist i redatelj filma Çağan Irmak‏. Na plakatu stoje i ove riječi: „Yaralayan da, iyileştiren de bir insanın dokunuşudur.“ (Dodir osobe koji povređuje i liječi.)




U kinima od 23. ožujka 2018!
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:33   #7777
Quote:
kedi18 kaže: Pogledaj post
Na plakatu stoje i ove riječi: „Yaralayan da, iyileştiren de bir insanın dokunuşudur.“ (Dodir osobe koji povređuje i liječi.)


https://s17.postimg.org/49k2h98in/Fi...at_14.2.18.jpg
Dobar prijevod: "Čovjekov dodir može biti i ubojit i ljekovit." (Čovjekov dodir može te ubiti, ali i ozdraviti.) (ENG: A touch of a human can be hurtful as well as healing). :klap:
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:32   #7778
Ömer Durak i Engin, danas, 18.2.18 (ili je tek danas gdin Durak sliku proslijedio medijima Mislim da je on suprug gđe managerice Özlem Durak.):



Evo ih negdje, na morskom žalu! Divota jedna.

***

Za ožujski broj časopisa "Arka Pencere" redatelj Çağan Irmak govorit će o svojem novom filmu “Çocuklar Sana Emanet”:


Zadnje uređivanje kedi18 : 18.02.2018. at 20:35. Reason: c u č
kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:49   #7779
Da ne zaboravimo kako Engin izgleda.
Uhvaćen danas, 22.2.18. --- s knjigom u ruci, naravno.

kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:04   #7780
Danas, 25. 2. 2018, tri promo-plakata za film “Çocuklar Sana Emanet”:





kedi18 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.