Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 08:25   #2501
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Bok Od petka ne mogu nigdje pronaći kapu! Hoću li je naći? Zagreb 15:23

(Mislim, znam da je to samo stvar, no jako mi je draga ) Hvala puno!!
ASC=6Ge54
Ima dokaza da ce biti nadjena!
Ona moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.Pored radijatora, peci, dimnjaka.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: bela, zuckasta, srebrna, lila, siva, otvoreno plava ili zelena

POF je u znaku Riba u 11 kuci. Ona moze biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta. Mozda kod prijatelja ili je on video ili stavio na to mesto.

strana sveta: JUGOISTOK
u blizini boja: tirkiz, bela, crvenolila, plava, zelena

Ako mislis da si je negde napolju izgubila javi pa cu ti reci gde da trazis. Sretno!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:27   #2502
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=6Ge54
Ima dokaza da ce biti nadjena!
Ona moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.Pored radijatora, peci, dimnjaka.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: bela, zuckasta, srebrna, lila, siva, otvoreno plava ili zelena

POF je u znaku Riba u 11 kuci. Ona moze biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta. Mozda kod prijatelja ili je on video ili stavio na to mesto.

strana sveta: JUGOISTOK
u blizini boja: tirkiz, bela, crvenolila, plava, zelena

Ako mislis da si je negde napolju izgubila javi pa cu ti reci gde da trazis. Sretno!
Fensi, hvala ti puno!!!!

Mogla bi vrlo lako biti tamo gdje volontiram jer sam ja otišla pola sata prije zatvaranja, a točno se sjećam da se nešto dešavalo i da sam stvari uzela nekako automatski iz ormara () Sat vremena prije jedan je korisnik oprao pod domestosom (). I prao ga je ponovno u trenutku kada sam odlazila jer je shvatio da se zbog domestosa sve lijepi dok hodamo Uglavnom, nosila sam je kada sam došla tamo, to sigurno. Ima još toga što bi moglo ukazivati na to mjesto, no sad od 12 program počinje s radom pa ću odmah pitati. Vrlo moguće da ju je netko spremio znajući da je moja. A opet nisam bila sigurna je li mi ispala na potezu između toga gdje sam je zadnji put vidjela ili negdje putem po ulici koja je uvijek puna ljudi

Javim čim dođem tamo i pregledam sve Hvala ti još jednom!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:52   #2503
Dakle! Evo javljam da je kapa pronađena!

Pronašla sam je na mjestu gdje volontiram, spremio ju netko tko radi u programu! U tom ormaru gdje je bila kapa nalazi se medicinski pribor, a pokraj ormara su sve navedene boje jer smo prošli tjedan okitili bor!

E, da! U toj prostoriji su kompjutori, ima dosta znakova križa, ali on nema veze s religijom nego je oznaka organizacije. Kaj još! U prostoriji je jedna velika polica s knjigama. E, da! Taj ormar je uvijek zaključan

Eto! Hvala ti puno, JAKO sam sretna da sam pronašla kapu



Sent from my iPhone using Tapatalk
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:58   #2504
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Dakle! Evo javljam da je kapa pronađena!

Pronašla sam je na mjestu gdje volontiram, spremio ju netko tko radi u programu! U tom ormaru gdje je bila kapa nalazi se medicinski pribor, a pokraj ormara su sve navedene boje jer smo prošli tjedan okitili bor!

E, da! U toj prostoriji su kompjutori, ima dosta znakova križa, ali on nema veze s religijom nego je oznaka organizacije. Kaj još! U prostoriji je jedna velika polica s knjigama. E, da! Taj ormar je uvijek zaključan

Eto! Hvala ti puno, JAKO sam sretna da sam pronašla kapu



Sent from my iPhone using Tapatalk

Drago mi je i hvala puno na ovako detaljnoj informaciji gde je nadjena!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:14   #2505
Moje pitanje - hocemo li nas dvoje biti u vezi, emotivnoj ?

https://s33.postimg.org/4smdodczj/ljubav.png

Hvala unapred ako iko odgovori. Radi se o interesantnom poznantsvu...jako neobicnom, nestvarnom...
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:06   #2506
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=6Vi53
Ne brinite nacicete ga! Vi ste Merkur on je Saturn imamo neometanu konjunkciju medju vladarima, sto ce reci nacicete ga!
I vladar macka i POF su u znaku Strelca pa on moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, biblioteci.
Moze biti u blizini brda i uzvisenja, na mestima gde konji pasu ili u blizini hrastovog drveta.
On je na bezbednom, sigurnom mestu. U kuci roditelja. U suturenu, prizemlju, u blizini vodovodnih cevi ili bilo kog mesta gde se drzi hrana, u blizini restorana. U dvoristu, basti ili na groblju.

strana sveta: SEVER
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon, sivo i tamno plavo,tamnocrvena, lila

Još uvijek ga nisam našla pretražila sve s mogućim bojama, navedena mjesta, stavila plakate...
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:29   #2507
hoce li ubojica biti kaznjen ili ce se izvuci?

Asc. 6. Lav

Zadnje uređivanje ornit : 16.12.2017. at 21:10.
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 00:38   #2508
Pozdrav svima! Imam jedno pitanje koje me muči već jako dugo... Nemam sreće u ljubavi. Jako dugo sam sama, pa me interesuje da li postoji mogućnost ulaska u vezu 2018. godine? Unaprijed hvala svima koji izdvoje vrijeme i trud za moje pitanje :-) Banja Luka, 23:39
thegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:06   #2509
pozdrav,imam jedno pitanje 3.1.imam jedan bitan ispit pa me zanima kakve su mi sanse za prolazak
19.12.2017 12:06h split
hvala unaprijed
suncemojemalo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:01   #2510
Quote:
suncemojemalo69 kaže: Pogledaj post
pozdrav,imam jedno pitanje 3.1.imam jedan bitan ispit pa me zanima kakve su mi sanse za prolazak
19.12.2017 12:06h split
hvala unaprijed
ASC=2Ar10
Ti si Mars i Mesec, poloziti ispit je vladar 10 kuce, Saturn. Nemamo neometan aplikacioni aspekt pa je odgovor nazalost Ne.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 23:36   #2511
@fensi88 pomozi zaljubljenom, svidja mi se jedna cura, i zanima me, ima li ista s njene strane u ovoj prici? nadam li se icemu ili? hvala...

Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 08:41   #2512
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
@fensi88 pomozi zaljubljenom, svidja mi se jedna cura, i zanima me, ima li ista s njene strane u ovoj prici? nadam li se icemu ili? hvala...

Iz karte se na osnovu recepcija vidi da si totalno "lud" za njom jer su ti sva tri vladara, Merkur, Mesec i Sunce u znaku i triplicitetu Jupitera/njenog vladara.
Nazalost njen vladar Jupiter je samo u licu Sunca, to je vrlo mala zainteresovanost za tebe sa njene strane. Ali, Jupiter je i u Mesecevom padu sto govori da mozes biti povredjen sa njene strane. Njen ko-vladar Venera je u zgonu tvog vladara Merkura sto je jos jedan dokaz da te njene rijeci, postupci, ponašanje itekako mogli povrijediti.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:01   #2513
dakle, da skratimo pricu, nema ova situacija potencijala hahaha, hvala fensi
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:01   #2514
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
dakle, da skratimo pricu, nema ova situacija potencijala hahaha, hvala fensi
Nazalost, da.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 16:45   #2515
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=2Leo30
Nazalost, Mesec je u praznom hodu a to znaci da nema promena, sve ce biti kao i do sada, pa mislim da nece ici.
Evo da i ovo javim pogodila si, nista od putovanja, radit cemo i 31.12 i 01.01
Ako nista barem si me psihicki pripremila, pa nisam toliko razocarana...hvala ti
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:24   #2516
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Evo da i ovo javim pogodila si, nista od putovanja, radit cemo i 31.12 i 01.01
Ako nista barem si me psihicki pripremila, pa nisam toliko razocarana...hvala ti
Hvala na povratnoj informaciji.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 00:04   #2517
Pozdrav...

pitanje moje je hoću li ući u vezu ove godine? Mislim 2018.

https://imgur.com/a/GY6i7


Hvala
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 00:25   #2518
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pozdrav...

pitanje moje je hoću li ući u vezu ove godine? Mislim 2018.

https://imgur.com/a/GY6i7


Hvala
jab' rekla da hoćeš, vladari prve i sedme su u aplikacionoj konjunkciji.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 19:13   #2519
Vidim. Ali neke druge stvari me brinu.
Npr. fiksni uglovi, a da ne spominjem koliko ima tu Saturna... Pa sam htjela da netko još pogleda.

A jesam uhvatila pravi trenutak s obzirom na trenutni Sa tranzit.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 19:52   #2520
Nisam pametna za više, ovo što sam napisala znam

fensi88, će ti to sigurno znati bolje objasniti.

Evo mogu i ja da pitam, fensi, hoću li ući u vezi 2018te? Uzmi vrijeme kad pročitaš.

Zadnje uređivanje Maddie : 23.12.2017. at 20:03.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.